Skip to main content

Продуктивність Lab Зір Огляд – Простий, але Могутній Доповнення очей

Більшість з нас не покласти багато думав про те, як бачення впливу на наше повсякденне життя, поки щось піде не так.

Гарний зір необхідно для водіння, дивитися телевізор або кіно, читання, роботу і участі в спорті.

Навіть найпростіші речі, як знайти речі в холодильнику, щоб приготувати вечерю. Або готується вранці. Просто дивлячись на номер телефону.

Ми присвячуємо більшу частину нашого часу і енергії на TheVitLab оптимізації нашого мозку. Але щоб скористатися оптимізованим мозком нам потрібні здорові очі .

Одна з моїх головних функцій протягом дня написання. Весь день провів з очима приклеєних до великого монітора. Принаймні, одна година в південній Флориді сонце. І кілька годин читання на планшеті у вечірній час. Або дивитися трохи телевізор.

Але я ніколи не страждаю від втоми очей. І я не турбуватися про розвиток вікової макулярної дегенерації, катаракти, глаукоми або пізно в житті.

Один із способів , я дбаю про моїх очах з додатком під назвою Performance Lab ® бачення .

У цьому огляді я відкрию свої критерії вибору якості зору доповнення. Як і чому це бачення формула працює так добре. І як він порівнює з іншими зору добавок на ринку.

Мої критерії Зір Supplement

Ось що я хочу бачення формули зробити для моїх очей:

 • Поліпшення відблисків толерантності – до фари, сонячне світло, або будь-який яскраве світло
 • Підвищіть швидкість фокусування і виявлення руху
 • Зниження реакції часу – око-рука і очей координації тіла
 • Краще сутінковий зір – можливість бачити в темряві і умовах низької освітленості
 • Ясніше, чіткіше зір
 • Знімає втому очей і напруга
 • Захист очей – від макулярної дегенерації, глаукоми і катаракти

Відкривати Lab Performance ®

Якщо ви коли – небудь робили покупки для зору доповнення, ви знаєте , що лютеїн вважаються «Кінцевими очима вітаміном».

Але наші очі потребують набагато більше підтримки , ніж просто лютеїн . Таким чином , деякі компанії доповнення включають зеаксантин і кинути в додатковий антиоксидант , як лікопен .

І пару з найбільш популярних бачення добавки забезпечують десятки інших вітамінів і мінералів, які у мене вже є в моєму повсякденному полівітамінів. Тому я не можу прийняти їх, не піклуючись про вітамінної і мінеральної токсичності.

Немає додаток компанія, я знаю не пропонує нічого спеціально для нічного бачення , втоми очей , або реальної захисту від щоденної напруги поставити на наших очах.

Я знайшов в дослідженні кращі добавки для Vison і здоров’я очей , що лікопін є одним з «старих» антиоксидантів , що просуваються в цій категорії. Але сучасна наука показала більш потужні антиоксиданти , які перетинають в і використовуються в очах краще , ніж лікопін .

Так що я був в пошуках бачення доповнення , яке використовує інгредієнти , перевірені в останніх клінічних випробуваннях , щоб оптимізувати всі аспекти очей і зору здоров’я .

Нещодавно я натрапив на Lab Performance ® і їх нової лінії добавок. У тому числі стек доповнення для зору , засновану на самій останньої науці.

Хто робить Lab Performance?

Продуктивність Lab ® є нова лінія доповненьзроблених Opti нутра Advanced нутрицевтики . Ті ж самі людиякі виробляють розум Lab Pro .

Я використовую розум Lab Pro ® в протягом більше 2 років , і став довіряти компаніям. І якість їх добавок.

Opti нутра базується у Великобританії і виробників все їх добавки в США.

Lab Performance ® Whole-Food Мульти є основою їх нового доповнення лінії.

Компанії полівітаміни для чоловіків і жінок постачають необхідні вітаміни і мінерали , необхідні для загального стану здоров’я організму , включаючи зір.

Продуктивність Lab Зір розширює переваги їх повного-Food Мульти спеціально для підвищення очей і зору здоров’я .

Lab Performance ® Віжн Інгредієнти

Перш ніж ми заглибимося в інгредієнти в цьому баченні добавки, це допомагає зрозуміти, як працюють наші очі. Тоді ми будемо знати, що нам потрібно в дорозі добавки, щоб підтримувати кожен аспект здоров’я зору.

Як Your Eyes Робота

Відкрий очі і подивися навколо. Все , що з’являється в поле зору потрапив в очі , як світлові промені (фотони) . Фотони введіть ваш очей через рогівку , яка є явним «вікно» покриває передню частину ока. Він нахиляється промені, щоб вони могли вільно проходити через зіницю .

Ірис , або кольорові частина очі, контролює розмір зіниці так само , як отвір в камері. Регулювання кількості світла , що потрапляє в очі.

Після проходження через радужку , світлові промені проходять через природний кришталик ока. Що контролює фокус так само , як об’єктив камери.

Світлові промені продовжують через щільне, прозоре гелевидний речовина через до сітківці в задній частині ока.

Сітківка функції , такі як плівки, камери або датчика в цифровій камері. Фоторецепторні клітини на сітківці, відомі як конуса і стрижні , перетворити входять фотони (світлові промені) в електричні сигнали.

Конуси відповідальні за червоний, зелений і синій сприйняття кольору. І стрижні відповідають за низьку освітленість зору.

Ці фоторецептори складаються з опсина (протеїн) і ретинолу (ліпідний). Сітківка є однією з багатьох форм вітаміну А , який виходить від каротиноїдів , таких як бета-каротин в вашому раціоні.

Ці сигнали надходять в зоровий нерв в мозку , де спеціальні «бачення центрів» в вашому процесі мозку їх в образи.

Макули в центрі сітківки відповідає за високу роздільну здатність, колірний зір. Його жовтий колір поглинає надлишок синього і ультрафіолетове світло , що діє в якості природних «сонцезахисних окулярів» в цій області сітківки.

Жовтий колір макули відбувається природним чином з лютеїну і зеаксантину , які є каротиноїди з вашої дієти або доповнень , як Performance Lab бачення .

Нижче , як кожен з компонентів в Performance Lab Vision , роботи по ремонту та оптимізації зору.

Лютеїн 10 мг + зеаксантин 2 мг (FloraGLO ® )

Жовті каротиноїди лютеїн і зеаксантин використовуються по всьому тілу. Але макули і ямки ділянки сітківки в ваших очах мають найвищі концентрації.

Лютеїн і зеаксантин допомогти захистити макули від високої енергії випромінювання (синє світло) . Вони допомагають відфільтрувати синє світло перш , ніж це може привести до пошкодження макули.

І лютеїн і зеаксантин є потужними антиоксидантами. Активні форми кисню (ROS) , які природним чином виробляється в процесі перетворення фотонів в електричні сигнали в photoceptors в сітківці.

Але низьке споживання цих каротиноїдів, а також зниження макулярної щільності пігменту цих поживних речовин з – за віку, покласти очі на ризик вікової макулярної дегенерації (ВМД) . І катаракта. Викликаний в частині збитку від з- під контролю АФК .

Дослідники в Сіань Туаньцзех медичного коледжі в Китаї оцінювали клінічні дослідження в 4 медичних базах даних. Для того, щоб оцінити вплив лютеїну і зеаксантину добавок у пацієнтів AMD.

В цілому вісім досліджень з участю 1176 пацієнтів AMD були включені в цьому аналізі. Група прийшла до висновку , що лютеїн і зеаксантин був безпечної стратегією для поліпшення візуальної продуктивності з пацієнтами AMD .

Дослідження показали , що додавання з лютеином і зеаксантин на початкових стадіях AMD допомагає зменшити симптоми. І може допомогти запобігти AMD , якщо доповненої досить рано .

Виявляється, що додавання з лютеином і зеаксантин можуть допомогти поліпшити зір в умовах низької освітленості теж.

Команда в університеті міста в Лондоні було 34 здорових молодих людей доповнити лютеїну і зеаксантину в протягом року. І результати свідчать про те, що лютеїн і зеаксантин дійсно поліпшити візуальні характеристики в умовах низької освітленості .

Тепер це, де це стає дійсно цікавим. І стосується все, хто читає цей відгук.

Доповнює з лютеїн 10 мг і зеаксантином 2 мг у здорових суб’єктів забезпечує чітке, з високою роздільною здатністю бачення і здатність бачити форми і дрібні деталі з відстані .

Він покращує відблиски відновлення , що робить його легше і безпечніше їздити в нічний час . Або , коли ви переносите погляд від цифрового дисплея або ходьба від високо освітленої кімнати в більш темний простір.

І ця комбінація поживних речовин допомагає розрізняти тонкі зміни світла і темряви . Включення вас бачити і відслідковувати рух проти складних фонів , як низької освітленості або туману .

І отримати це …

Предмети в одному дослідженні з використанням лютеїну і зеаксантину в протягом року були в стані побачити ще один рядок вниз на графіку Snellen . Вид діаграми оптики використовує , щоб перевірити своє бачення в своєму кабінеті.

Запатентований FloraGLO ® використовується в Performance Lab Бачення є природні форми лютеїну і зеаксантину зроблені з не-ГМО квіток нагідок.

Спираючись на 20 років досліджень і понад 80 людських клінічних випробувань, FloraGLO підтверджується патентом , який показує , як лютеїн фільтри синього світла . І навіть безпечно для дітей.

Ваш організм не може виробляти лютеїн або зеаксантин по собі. Для того, щоб отримати 10 мг лютеїну ви повинні з’їсти 3 склянки сирого шпинату або 2 фунти брокколі кожен день.

Або ви можете прийняти 1 капсулу Performance Lab бачення .

Європейський чорна смородина екстракт 25 мг

(Стандартизований хв. 25% антоціанового , як правило , подає 2,2% C3G ) + 300 мг ліофілізованого порошку

Родопсин є світлочутливий білок , що міститься в паличках сітківки в ваших очах. Він надзвичайно чутливий до світла і дозволяє бачити в умовах низької освітленості умовах , як водіння в нічний час .

Коли молекула родопсину поглинає фотон , він розпадається в сітківці молекули (11-транс-ретиналь) і опсин молекулу. Цей процес ініціює біохімічну реакцію , яка посилає сигнал в візуальний центр обробки вашого мозку. Таким чином , ви можете робити знімки в темряві.

Сітківки і опсина потім рекомбінують в родопсина .

Навіть незважаючи на те, початковому розщепленні родопсина в сітківку ока і опсин майже миттєво, це може зайняти до 30 хвилин для опсина і ретинолу рекомбинировать і відновлення родопсину до оптимального рівня.

Старіння безпосередньо пов’язано зі зниженням здатності родопсину до регенерації, що призводить до поступового погіршення нічного бачення.

Ліловий пігмент рослин в чорній смородині називається C3G (ціанідин-3-глюкозид) допомагає регенерації родопсину . Дозвіл для більш швидкого темного відновлення зору.

Чорна смородина швидко зростає популярність як енхансер продуктивності зору серед спортсменів і конкурентоспроможного ігрового співтовариства.

Перевірена в японському дослідженні з 12 здоровими дорослими, дослідники виявили , що доповнюючи чорну смородину зменшила поріг темнової адаптації . І покращився час відновлення і зменшити втому при роботі на екрані комп’ютера.

Чорна смородина також є потужним антиоксидантом . Критичний для високих енергій середовища сітківки , де безперервно течуть електрони і фотони виробляти ушкоджують радикальні вільні кидки.

Дослідження показують , що антоціани в чорній смородині зменшити запалення шляхом пригнічення білка і ДНК синтезу мікотоксинів .

І чорна смородина підвищує зір шляхом збільшення припливу крові до і в очі шляхом підвищує регуляції синтази оксиду азоту . Збільшення оксиду азоту , який допомагає кровоносні судини рухатися більше крові.

Performance Lab Зір використовує чорний екстракт смородина стандартизовані в протягом як мінімум 25% антоціанів .

І 300 мг порошку чорної смородини поставок ще більш C3G і повний спектр антиоксидантів , знайдених в чорної смородини ягоди.

Європейська чорниця екстракт 25 мг

(Стандартизований хв. 25% антоціанозіди )

Чорниця є одним з найбагатших джерел антоціанів . В однійтій же сім’їяк ягоди американської чорниці, чорниця має довгу історію використання для очних захворюваньазаохоченням зору.

Кілька досліджень показали вплив чорниці на лікуванні катаракти , ретинопатії (захворювання сітківки), вікова макулярна дегенерація (ВМД) , і нічного бачення .

Дослідження в людях показують чорницю ефективними в поліпшенні проблеми з сітківкою, покращуючи невеликі кровоносні судини (капіляри) цілісність , яка підвищує приплив крові , а також для уповільнення прогресування проблем з помутнінням кришталика і міопія (короткозорість).

І як чорна смородина , чорниця забезпечує C3G , який допомагає регенерації родопсину , поліпшення нічного бачення.

Чорниця також завантажуються з щонайменше 15 різних антоціанів антиоксидантів. Поряд з вітаміном С , кверцетин і ресвератрол .

Екстракт чорниці було показано, щоб захистити сітківку від пошкоджень вільними радикалами. І допомагає приборкати запалення в оці.

Ви в курсі всіх зол, пов’язану з синім світлом, випромінюваного LCD, цифровими екранами, і іншими джерелами світла. І його внесок в AMD.

Доброю новиною є те, Екстракт чорниці допомагає захистити від синього світлодіода (LED) светоиндуцированного пошкодження фоторецепторів клітин .

Популярність чорниці в якості бачення підсилювача продовжує зростати. І тому , що це доповнення так високо цінується, це важко відрізнити підроблений чорниці добавки зі справжньою екстракт чорниці .

2014 Дослідження , проведене в Мілані знайдено 50% з екстрактів чорниці тестованих були чорниця . І 60% мали більш низький антоціанів змісту , ніж оголошено на етикетці.

Opti нутра випробувань і повторних випробувань екстракт чорниці використовується в Performance Lab Бачення , щоб гарантувати , що це забезпечує як мінімум 25% антоцианозидів в кожній пляшці.

Шафран 1 мг

(Стандартизований хв. 0,3% safranal )

Шафран , найдорожча кулінарна спеція в світі відбувається від шафрану квітки (Crocus Sativus) .

Нещодавно опубліковані дослідження демонструють здатність шафрану для поліпшення гостроти зору і поліпшити чутливість до світла мерехтіння . Шафран також зменшує пошкодження клітин фоторецепторів і допомагає запобігти дегенерацію жовтої плями (AMD).

Насправді, у пацієнтів AMD доповнюють з шафраном в протягом 12 місяців покращився настільки, що вони були в змозі побачити дві додаткові лінії на графіку Snellen .

Шафран екстракт використовується в Performance Lab Бачення з – за його потужних антиоксидантних властивостей. Кроцин і picrocrocin є основними сполуками в шафрану. Кроцин і α-каротин відповідальні за його характерний колір і picrocrocin є попередником safranal .

Ультрафіолетове випромінювання синього світла (УФ-B) може привести до погіршення якості зображення. В кінці кінців , призводить до катаракті та вікової макулярної дегенерації (ВМД) . Каротиноїдів α-кроцин забезпечується Saffron захищає клітини сітківки від пошкодження UV-B .

Кроцин також підвищує кровотік в сітківці і хороід ваших очей. Хоріоідея шар знаходиться між склерою (білої вашими очей) та іншою частиною сітківки . Шафран покращує постачання киснем і живильними речовинами , необхідне для здорових очей .

І кілька з’єднань , які містяться в екстракті Saffron забезпечують потужний антиоксидант і вільних радикалів захист від поглинача активних форм кисню (ROS) і про-запальних цитокінів .

Шафран екстракт став популярним в спортивному світі , тому що це допомагає поліпшити зір. І зменшує чутливість до світла мерехтінню від яскравих і мигалок .

Продуктивність Lab Бачення використовує запатентовану форму шафрануякий забезпечує чистий, безпечний і ефективний екстракт.

Вона поставляє повний спектр антиоксидантної комплекс шафран, в тому числі safranal і кроцин , стандартизована на поставку мінімум 0,3% safranal .

Астаксантин 1 мг

екстракту Haematococcus Pluvialis водоростей )

Астаксантин є природним рожевим ксантофилл виявлено тільки два місця в природі; мікроводорості , які виробляють його, і лосось, молюски, криль, і птиціякі їдять його (тобто рожеві фламінго).

Астаксантин був показаний в декількох клінічних дослідженнях , щоб бути самим потужним антиоксидантом в природі . І це набагато більш потужним поглинач вільних радикалів , ніж бета-каротин і альфа-токоферолу .

Вона перетинає гематоенцефалічний бар’єр і криваво-ретинального бар’єру в той час як інші антиоксиданти , такі як бета-каротин і лікопін НЕ .

Астаксантин зменшує окисне пошкодження , викликане ультрафіолетовим світлом. Запобігання пошкодження сітківки та запобігання утворенню катаракти.

Він також інгібує кілька запальних молекул в тому числі ядерного фактора-kappaB (NF-кБ) в оці.

Людські дослідження показують , що доповнюють з астаксантіном зменшує втому очей , викликану дивлячись на цифровий екрані весь день. І покращує здатність змінювати фокусування на різних відстанях.

Астаксантин зменшує помутніння зору, сухість і біль в очах. Це зменшує втому очей у здорових людей. Він покращує сітківку капілярного кровотоку і допомагає ваші очі фокус легше. Астаксантин покращує сприйняття глибини і знижує очне запалення.

Продуктивність Lab Бачення використовує астаксантин з найбагатших джерел доступних цього природного антиоксиданту – Haematococcus Pluvialis водорості . Вирощений органічно в жорстко контрольованому об’єкті забезпечує чистоту.

Plantcaps ® капсули

Капсули , що використовуються в Performance Lab ® Бачення настільки унікальні , я повинен був включати їх список інгредієнтів. І ось чому …

Високоякісні інгредієнти , використовувані в баченні тільки забезпечить перевагу обіцяли , якщо ваші очі можуть використовувати їх. Як інгредієнти потрапляють в наші запитання , тіла і очей дуже багато.

Всі інші заздалегідь сформулювали бачення добавки на ринку використовують або желатинові капсули, або вегетаріанські капсули.

Желатинові капсули виготовлені шляхом кип’ятіння вниз тварин копит, кісток і сполучної тканини з утворенням гелеобразного речовини. Цей матеріал охолоджується і сохне. Потім формується в капсули.

Рослинні капсули є гідроксипропілметилцелюлоза , які зроблені з сосни або тополь целюлози. Кінцевий результат є типом пластика.

Продуктивність Lab використовує Plantcaps ® , які зроблені з пуллулан (ферментований маніок). Набагато більш дорогий спосіб инкапсулировать їх доповнення. Але безпечніше, веганські чисті, і розсипається відразу , як тільки ви берете його.

І Performance Lab вливає кожну капсулу з пребиотик , який допомагає підтримувати травлення. І допомагає зробити інгредієнти в баченні більш біодоступними .

Я не знаю ні одного іншого виробника якість харчових добавок , який йде зайву милю, використовуючи Plantcaps .

Продуктивність Lab ® Бачення Дозування

Сума для кожного інгредієнта , зазначеного на етикетці для Performance Лабораторії рекомендованої 1-капсули в день.

Ви можете сміливо подвоїти цю дозу до двох капсул для додаткового захисту і поліпшення зору. Один вранці, а інший в середині дня.

Ви будете відчувати кращі результати, використовуючи Performance Lab Зір з полівітамінами / мінеральними добавками .

Як Lab Performance ® Бачення працює в реальному житті

Я використовую Performance Lab зір в протягом декількох тижнів , і я вражений тим , різниця в моєму баченні. Він перший ударив мене вечір в перший день , використовуючи цю добавку.

Я був зовні в нашому дворі, і це було кілька разюче, що все було в високої чіткості.

І як я вже говорив раніше в цьому огляді, я проводжу весь день писати, використовуючи великий монітор. Потім читає книгу протягом декількох годин у вечірній час на моєму планшеті.

Я не відчував ніякої втоми очей або напруга, так як я почав використовувати це додаток.

Одна з проблем , не часто обговорюваних тем з нас з ADD або ADHD є непереносимість яскравого світла . Яскраві вогні турбувати нас до точки необхідності носити окуляри.

Я помітив мою терпимість до раптового яскравого світла і відблиски помітно покращилися після доповнення з Performance Lab баченням .

Lab Performance ® бачення Good Value

Кожен великий виробник доповнення пропонує щось для зору. Ціни варіюються від $ 10 – $ 50.

Деякі з більш високої якості зору добавки включають вітаміни і мінерали , такі як вітамін А, цинку і міді. Ці поживні речовини необхідні для зору і здоров’я очей.

Але це виключає це бачення формули типу зі списку покупок , тому що ми вже маємо ці поживні речовини в наших полівітаміни .

Ви також можете знайти бачення добавка , яка містить екстракт чорної смородини або екстракт чорниці – але не обидва.

І більшість виробників включають лікопін в якості антиоксиданту в їх формулою очі. Проблема в тому , існує дуже мало доказів того, що лікопін може навіть перетнути криваво-ретинального бар’єру в очі .

Астаксантин використовується в Performance Lab бачення було доведено , щоб перетнути криваво-ретинального бар’єру . І це найпотужніший антиоксидант , знайдений в природі .

Цей інгредієнт в поодинці ставить ці Бачення формули в ексклюзивній категорії добавок тільки пропонованих Opti нутра .

Ви можете бути в змозі збити інгредієнти в Performance Lab Vision , доповнення в вигляді окремих добавок. Але ваша ціна буде набагато вище , ніж $ 40 Opti нутро просить для цього преміальної формули бачення.

Ви отримуєте знижку 5% при замовленні 2-коробки бачення . Або 10% знижка при замовленні 3-коробки Performance Lab бачення .

Плюси і мінуси Lab Performance ® Бачення

Opti нутро нутрицевтика зібрала унікальне поєднання інгредієнтів преміум в цьому баченні формулою.

Я не міг знайти інший подібні на ринку. У науці цінні поживні речовини запропоновані в цій формулі зору, і як вони працюють в синергії геніальність. І це працює .

Ось що я думаю, плюси і мінуси цієї премії зору доповнення.

Pros

 • Повне розкриття на кількість кожного інгредієнта
 • Найвища якість, запатентовані інгредієнти , такі як FloraGLO ®
 • Без додавання інгредієнтів
 • Пребіотіческій настояний веганські чисті PlantCaps ® капсула
 • Немає World антидопінгового агентства (WADA) заборонені речовини
 • Vegan чисті інгредієнти
 • Випробувано до інкапсуляції для алергенів, ГМО, мікроби, пестициди, гербіциди, важкі метали та інші забруднюючі речовини
 • Випробувано знову, щоб підтвердити ефективність, чистоту і активність після инкапсуляции
 • Кораблів в переробляються коробки картонні безпеки, заповнені біорозкладні упаковки арахісу
 • конкурентоспроможні оцінений
 • Порожні пляшки, гарантія повернення грошей (менше перевезення вантажу)
 • Підтримка 24/7 клієнтів

Cons

 • Доступно тільки на їхньому сайті

Я чесно не можу думати ні про які інші мінуси для цього бачення доповнення. Це працює для мене, і я дійсно сподіваюся, що це працює добре для вас.

Наша рекомендація

Ми рекомендуємо використовувати Performance Lab ® бачення як бачення і очей добавки.

Ціноутворення Performance Lab Бачення конкурентоспроможним за те , що ви отримаєте. Купівля ці добавки окремо може коштувати набагато більше. І , якщо чесно , не має особливого сенсу купувати окремо.

Найбільша перевага цієї Vison формули спосіб це покласти разом з преміальними інгредієнтами .

Це стек бачення робить саме те , що бачення додаток має робити – покращує засвічення толерантності , підвищує швидкість фокусування і зменшується скоординовані реакціями часу .

Performance Lab Бачення дає змогу відслідковувати в умовах низької освітленості , забезпечує більш високу роздільну здатність зір , знижує напругу очей і втома , і захищає очі від вікових захворювань , пов’язаних зі зором .

Це, безумовно, кращий очей і зору доповнення на ринку сьогодні.

Opti нутро пропонує тільки свої лабораторії Performance ® продуктів , включаючи їх бачення формулу на їхньому сайті. Ви не знайдете його на Amazon або інших інтернет – магазинах.

Мало того, що це бачення формула добре продуманий, але компанія використовує тільки найвищі якість інгредієнти доступні. У тому числі пребіотичної-проникнута PlantCaps ® капсули і FloraGLO ® лютеїну і зеаксантину.

Тестування проводиться до і після інкапсуляції для забезпечення якості і чистоти. І Opti нутра пропонує безрисковую «порожню пляшку», гарантію повернення грошей , якщо ви не щасливі з цим продуктом.

Так що якщо ви хочете , щоб ваше бачення поштовх – я рекомендую давати продуктивність продукт Лабораторії Бачення спробувати.

Якщо ви хочете спробувати Performance Lab бачення , або дізнатися більше про цю виняткову лінії добавок, будь ласка , зайдіть на їх сайт для більш

Натисніть тут , щоб замовити Performance Lab Зір з офіційного сайту »