Продуктивність Lab Зір огляд – # 1 Бачення Доповнення?

Posted on

Продуктивність Lab Зір є безпечним, фізичним і юридичним конкурентним доповненням поліпшення зору, яке підтримує макули здоров’я.

Ви шукаєте що конкурентна перевага в роботі, спорті або ігор?

Або, може бути, ви відчуваєте екран індукованого напруги очей або втома очей?

Може бути, ви боретеся з поганим нічного бачення, повільної координації очей і рук, або менш високого дозволу зору … якщо так, то Performance Lab бачення могло б бути рішенням для вас.

Бачення додаток розроблено, щоб допомогти спортсменам і гравцям, але також стверджує, що потенційно може допомогти безлічі проблем очей, пов’язані і піклуватися про вашому довгостроковому догляді за очима.

Це дуже добре, щоб бути правдою?

Давай дізнаємось.

Що таке Performance Lab бачення?

Продуктивність Lab стверджує, що його бачення додаток є повністю натуральної всебічної допомогою підвищення зору, призначена для безпечної підтримки макулярного пігменту з високою роздільною здатністю зору, зменшення відблисків і відновлення флеш-пам’яті.

Він також стверджував, щоб допомогти з нічного бачення, виявлення руху, контрастна чутливість і темнової адаптації (з урахуванням ваші очі звикають до темряви швидше). Це може навіть збільшити час реакції і координацію рук і очей – одна з причин, чому продукт називається популярність у геймерів.

Нарешті, вона також сприяє як, можливо, допомагає зменшити втому очей і екран індукованого зору напруги, а також пов’язані з віком погіршення зору.

Досить великий список для будь-якого доповнення.

Продукт розроблений і сформульований Opti-Nutra Ltd, британська компанія. Однак, продукт випускається в Нью-Джерсі, США, в FDA зареєстрований, GMP сертифікованого об’єкта.

Як завжди, ми зробили повний огляд, щоб побачити, якщо Performance Lab Зір є настільки ж ефективним, як це звучить.

Продуктивність Lab Бачення Інгредієнти

Лютеїн 10mg & зеаксантин 2mg (FloraGLO)

Два основних активних інгредієнтів в Performance Lab Бачення є лютеїн і зеаксантин, два сильно досліджував підтримувані поживні речовини, що вважаються оптимізувати зір і функцію.

Вони є потужними каротиноїдів антиоксиданти, які групуються в «макули», біт сітківки, що дозволяє чітке бачення.

Лютеїн і зеаксантин, як відомо, для підвищення продуктивності зору і підтримки здоров’я очей загартуванням шкідливий вплив синього світла, відомого як HEV (High Energy Видиме випромінювання) – такому світла видається таблетки, комп’ютери, ноутбуки і телефони.

Коли синє світло попадає в око через об’єктив до сітківки, він генерує токсичні «вільні радикали», які можуть призвести до пошкодження макули і сітківки.

Саме цей тип макулярної збиток, який був пов’язаний з напругою очей, зорове стомлення, відблисків і проблем очей дальнього радіусу дії.

Продуктивність лабораторія бачення стверджує, що лютеїн і зеаксантин в їх формулах утворюють захисне жовте покриття, в порівнянні з «внутрішніми», сонцезахисними окулярами, які поглинають і нейтралізують синє світло, фільтруючи шкідливі сині світлові промені, перш ніж вони досягнуті макули.

Лютеїн і зеаксантин також живлять і захищають функції очей наступними способами:

 • Гострота зору: виробництво з високою роздільною здатністю бачення, що дозволяє чіткість дрібних деталей зору на відстані.
 • Відблиски Відновлення: Включення швидкого бачення повторного посилення після спалаху сліпоти від фар, сонця і екранів.
 • Контраст Чутливість: Виявлення низькою світло тонкі відтінки світлого і темного, особливо відстеження руху проти складних фонів низької освітленості і туману.
 • Пов’язана з віком зору Проблема: Клінічні дослідження ясно показує , що лютеїн і зеаксантин в макулярної підтримка пігменту може захистити очі від вікової макулярної дегенерації.

Європейська чорна смородина, 25mg

Ключовий компонент в Баченнях додатки Performance Лабораторії є чорною смородиною.

Чорна смородина містить потужні антиоксиданти, відомі як «антоціани». Один з цих антоціанів мають фіолетовий пігмент рослин під назвою C3G (ціанідин-3-глюкозид), який допомагає сітківці регенерувати родопсин, з’єднання, яке активує нічний зір.

Разом антоціани, і C3G, загострити зір і підтримувати здоровий приплив крові до очей. Крім того, вони допомагають з продуктивністю, орієнтованих на зір за допомогою наступних дій:

 • Темрява Адаптація: підвищення нічного бачення з більш швидким низької освітленості адаптації.
 • Око сигналізація Швидкість: прискорення сітківки-мозок сигналізації для високошвидкісного зору часу і частки секунди реакції.
 • Зменшення симптомів зорового стомлення.

Європейський екстракт чорниці, 25mg

Чорниця подальшої підтримки чорної смородини антиоксидантів з потужною матрицею більше 15 темно-фіолетових антоцианозидів, в тому числі більш C3G для подальшої підтримки родопсина.

Живильні речовини, знайдені в межах чорниць відомі тримати очні капіляри гнучкими, підтримуючи приплив крові до сітківки для досягнення максимальної оптичної ефективності та здоров’я очей.

Продуктивність Lab використовує тільки екстракт чорниці, стандартизований поставити як мінімум 25% антоцианозидів, від дикої вирощеної чорниці, обробленої швидко, щоб зберегти їх поживну цілісність.

Шафран, 1 мг

Шафран є яскравою золотисто-червоною спецією ви могли б знати, як один з найдорожчих спецій в світі за вагою.

Це відбувається з крокусів квітів і має цінний антиоксидантний профіль з його жовтих пігментів рослин, Safranal і кроцин.

Ці антиоксиданти захищають макули і живлять макулярної пігмент, збільшуючи приплив крові до очей.

Це покращує здоров’я очей і загострює зір продуктивності з наступними функціями:

 • Виявлення руху: Saffron підтримує точне, швидке виявлення тонких рухів двигуна.
 • Зниження Блик: Saffron живить макули, зменшуючи спалахи і відблисків ефекти синіх світлових променів.

Астаксантин, 1 мг

Астаксантин є потужним антиоксидантом виявили у водоростях, а також у тварин, які споживають водорості.

Це рожево-червоний ксантофилл антиоксидант, який був показаний для поліпшення кровотоку, а також доставку кисню і ефектних підтримку поживних речовин.

Астаксантин, як вважає, підтримувати активну, порушену бачення в доповненні до ослаблення втоми очей.

Продуктивність Lab джерела астаксантин з природних Haematococcus Pluvialis водоростей, органічно вирощених в строго контрольованих умовах, щоб поставляти екологічно чисті добавки значною чистоти.

Яким Performance Lab бачення роботи

Згідно Performance Lab:

Продуктивність Lab є еволюцією харчування: Новий взяти на себе добавку, призначеної для розкриття людської продуктивності наступного рівня. Для реалізації цієї мети, Performance Lab широко досліджень, випробувань і формулює додаткові харчові добавки, які функція через орієнтовані на продуктивність біологічних шляхів модернізації. Продуктивність Лабораторні формули мають комбінації поживних речовин, які не видно в будь-яких інших продуктах на ринку.

Продуктивність Lab заробив репутацію з використанням перевірених інгредієнтів і новітніх досягнень науки, щоб створити ультра чисті та ефективні добавки.

Всі продукти Performance Lab, включаючи зір, підходять для вегетаріанців, і вільні від ГМО, алергенів, сої, глютену і штучних добавок.

Як використовувати?

Приймати по 1-2 капсули з першим прийомом їжі в день.

Для досягнення найкращих результатів використовуйте щодня і послідовно.

Продуктивність Лабораторні Бачення побічні ефекти

Продуктивність Lab Бачення було сформульовано, щоб бути безпечним для тривалого щоденного використання, без необхідності для їзди на велосипеді.

Використовуючи тільки натуральні інгредієнти, в науково-дослідних спинками дозуваннях, не повинно бути ніяких побічних ефектів не відзначено при використанні цього продукту.

Чи є Performance Lab Бачення афера?

Інгредієнти в рамках Performance Lab Бачення довели і дослідження спинками, так що немає.

Виробник Opti-нутра також є визнаним і надійним виробником добавки.

Продуктивність Лабораторні бачення Відгуки та скарги

Компанія свідомо вибрала не ринок Performance Lab бачення через Amazon (або навіть немережевих магазинах, як GNC), заявивши, що їх лінійка продуктів складається з вищих формул, де клієнти отримують краще загальне обслуговування і інформацію про продукт за допомогою свого власного веб-сайту.

Природно, це робить отримання неупереджених відгуків важко.

Проте, продукт був розглянутий багатьма фахівця доповнення сайтів верхнього рівня по всьому Інтернету, які все дали продуктивність продукту Лабораторії Баченню пальці вгору в залежності від їх використання, а його ультра чистого профілю інгредієнта плюс його доказ спинок формули композиція.

Продуктивність Lab Зір: Пакети, ціни і Де купити

Якщо ви зацікавлені в спробі Performance Lab Vision, або дізнатися більше про конкретну лінії добавок, ви знайдете більше на веб-сайті Лабораторії офіційний Performance

Пляшка містить 30 капсул, які впродовж 30 днів або поставка 15 діб в залежності від того, ви приймаєте рекомендовані 1 або 2 капсули в день

Скільки це коштує?

 • 1 пляшка: $ 50,00 (+ доставка і обробка)
 • 2 пляшки: $ 76,00 (економія 5%)
 • 3 пляшки: $ 108,00 (економія 10%)

Безкоштовна доставка по всьому світу доступні на замовлення понад $ 200.

Політика повернення Гарантія та повернення грошей

стан Performance Lab вони настільки впевнені в продукті, що вони дають 60-денну гарантію на ваш перший замовлення в Performance Lab зору.

Якщо ви не повністю задоволені своїми результатами в цей час ви можете надіслати електронною поштою компанії, що повертає використаний / невикористаний продукт, і вони повернуть вас негайно (мінус транспортні витрати).

Доставка: Performance Lab стверджує , що всі замовлення відправляються в той же або на наступний день, з пунктами призначення і ставок , зазначених на їх сторінці сайту доставки.

Продуктивність Lab Бачення Pros & Cons

Pros

 • Безпечно, фізичні та юридичні.
 • Немає стимулятори.
 • Популярні дослідження на основі інгредієнтів.
 • Один з найчистіших формул на ринку сьогодні.
 • Цілі численних аспектів здоров’я очей в одній капсулі.
 • Включає в себе імпульс конкурентного зору для геймерів і спортсменів, а рідко цілеспрямованої проблема очі.

Cons

 • Доступно тільки через офіційний веб-сайт, означаючи огляди мало.

Продуктивність Lab Зір Огляд: Прикінцеві слова

Продуктивність Lab використовує кращі в своєму класі компоненти з доказовою спинками дослідження, щоб підтримати їх, і, очевидно, має багато амбіцій для свого бачення доповнення.

Від потенційно допомагаючи вирішувати вікової макулярної дегенерації, щоб форсувати ваші нічне бачення, час реакції і / або, можливо, зменшення екрану, пов’язаних з стомлюваності очей, що вразила багато з нас, немає ніяких сумнівів, що є багато зусиль це доповнення.

Там не дивно, що це швидко стає популярним вибором серед геймерів і спортсменів, які шукають додаткові конкурентні переваги.

Натисніть тут , щоб замовити Performance Lab Зір з офіційного сайту »

Gravatar Image
Zahra Thunzira is a Jakarta-based nutritionist and gym instructor. She’s also an adventure travel, fitness, and health writer for several blogs and websites. She earned her Master degree in Public Health from University of Indonesia.