Імунна Огляд оборони: Інгредієнти, перевага, Плюси і мінуси

Posted on

Підвищення імунної системи оборони

У нинішніх умовах, здоров’я на свідомості у всіх, і ми всі думали: «Як я можу уникнути зараження коронавируса?»

Ми мити руки постійно, стоячи в двох метрах один від одного і працює милю, коли хтось кашляє.

Але багато хто з моїх пацієнтів запитують мене, чи є спосіб підвищити свою імунну систему, щоб допомогти захистити їх.

Що таке імунний захист?

Імунний захист є доповненням призначена для захисту і зміцнення імунної системи. Добавка поставляється в формі ромба і є солодким, анісу аромат. Ви можете зайняти до 4 пастилок на день, щоб допомогти збільшити вашу імунну систему, а також приймати добавки, щоб збільшити допомогу час відновлення при роботі з симптомами холодними / грипу і вірусами, а також стрес.

Якщо ви хочете, щоб захистити своє власне і ваші родини здоров’я, імунний захист є рішенням для вас.

Імунний захист підходить для дітей у віці від 12 і вище, що означає це додаток може бути використаний практично в будь-якій сім’ї. Є багато факторів, які впливають на нашу імунну систему, від застуди і вірусів з високим рівнем стресу.

Підлітки сидять іспити можуть опинитися під великим тиском, і це може привести до зниження ефективності їх імунної системи для боротьби з патогенів, в результаті почуття втоми і зношеним.

Загальна застуда може завдати шкоди, особливо, коли ви повинні продовжувати працювати або не маєте часу, щоб розслабитися і повністю відновитися. Захищаючи свою імунну систему з підвищеними добавками, включаючи цинк і вітаміни А, Е і С, ви будете в змозі боротися з холодними і вірусними симптомами набагато швидше.

Переваги імунного захисту

Є багато переваг для прийняття доповнення імунного захисту на щоденній основі, в тому числі:

 • 14 мг цинку в добовій дозі
 • 10 мг вітаміну С у добовій дозі
 • Містить вітаміни А, Е і С
 • Інгредієнти назад дослідження
 • Vegan дружній
 • Підходить для дітей у віці 12+
 • Безкоштовна доставка по всьому світу
 • гарантія повернення грошей 100 днів
 • Вироблено в Великобританії

Як працює імунна захист працює?

Одним з ключових компонентів для імунного захисту є цинком, і є багато причин його ефективності, щоб зменшити симптоми застуди і вірусів. Коли цинк у поєднанні з негативно зарядженими карбоксильними на кінцях риновірусні пальто, він запобігає її в клітини, таким чином, зупинити вірус від відтворення далі.

Дослідження показують, що передачам цинку в управлінні інфекціями, поставивши гальма на імунну відповідь, з тим щоб уникнути надмірного запалення, яке може викликати подальше пошкодження. В кінцевому рахунку, цинк є корисним, оскільки це відлякує дію білка, в свою чергу, зупиняючи будь-який надлишок запалення.

Склад імунного захисту

Імунного захисту Доповнення Інгредієнти

Нижче наведені деякі з основних інгредієнтів, які були залучені в розвиток цього доповнення:

 • цукор
 • шипшина Powder
 • цинк глюконат
 • ацероли порошок
 • стеарат магнію
 • аніс масло

Виходячи з цього, він стає абсолютно ясно, що вибір інгредієнтів в цьому доповненні був природним і органічним. Існує гарна сума трав, вітамінів і мінералів доступні. Всі вони об’єднуються разом в потужній суміші, щоб забезпечити міцне поліпшення для своєї імунної системи і загального стану здоров’я. З цієї причини ця добавка стає одним з кращих способів для зміцнення організму під час сезону грипу.

переваги Інгредієнти

Натуральні інгредієнти за підтримки досліджень 

Поряд з ключовим інгредієнтом, цинком, імунний захист складається з шипшини, яка є джерелом вітамінів А, Е і С, а також ACEROLA, який також містить джерело вітамінів А і С. Всіх цих натуральних інгредієнтів сприяти досягненню імунної системи нормальне функціонування.

Захищає від вірусів під час застуди та грипу

Переконавшись ваше тіло має Plenteous рівні вітамінів і цинку, дає найкращі шанси збільшити опір високо заразних вірусів.

Обмежити тривалість застуди і грипу 

пастилки цинку підкріплені дослідженнями, які привели до тривалості застуди та грип, як симптоми зменшуються до 50%. Імунний захист може бути використана для зменшення впливу симптомів, як тільки вони починають і прискорити загальний час відновлення.

Захистіть вашу імунну систему від високого рівня стресу

Коли ви напружені, вплив послаблює імунну систему, залишаючи вас почуття бігти вниз і втомлений, як компетентність вашої імунної системи для боротьби з патогенами значно знижуються. У свою чергу, це робить вас більш уразливими для інфекцій і вірусів. Цинк в імунному захисті може допомогти підтримати і підвищити вашу імунну систему, щоб краще захистити вас під час стресу.

Імунні оборони Pros

 • Кожен пакет доступний з швидкою і безкоштовною доставкою. Таким чином, користувачі не повинні турбуватися про будь-яких тривалих витрат, що беруть участь в процесі доставки і обробки.
 • Роботи для великого кола людей, він може також давати дітям у віці старше 12 років, щоб поліпшити свою систему імунітету.
 • Використовує асортимент натуральних добавок, які дозволяють організму залишатися в стороні від основних симптомів грипу або застуди.
 • Може бути легко прийняті, як він доступний у вигляді доповнення.
 • Він не має яких-небудь побічних ефектів, тому якщо користувачі не перевищують щодня необхідні суми, які надаються.

Імунний захист Вартість і Де купити?

Одним з переваг, що імунний захист добавка забезпечує своїм користувачам є той факт, що він доступний з різними цінами і варіанти упаковки. Користувачі можуть вибрати один з безлічі доступних варіантів, кожен з урахуванням їх власних потреб і вимог конкретних.

Оскільки ціна для кожного пакета відрізняється, користувачі мають можливість вкладати стільки грошей, скільки вони можуть собі дозволити. Список пакетів:

 • 1 місяць харчування. Це одна пляшка містить у собі капсули, які можуть тривати близько місяця використання. Вартість пляшки становить $ 44,95 або тільки $ 1,5 за цінності дня капсул.
 • 3 місяці Поставка. Наступний пакет надає людина з достатньою кількістю пляшок за останні 3 місяці. Це коштує $ 114,85. Ціна за день цих капсул приходить близько $ 1,28.
 • 5 місяць Поставка. Це, безумовно, самий завантажений пакет, який вони є в наявності. Він має більш ніж 5 пляшки, які користувачі отримують на загальну суму близько $ 174,75. На додаток до цього, вони економлять до ста доларів.

Імунний захист добавка доступна тільки на офіційному сайті

Висновок: Може Імунний захист Supercharge Ваша імунна система?

Існує багато свідчень того, що інгредієнти, що входять до імунного захисту є саме те, що потрібно, щоб не тільки захистити, а й поліпшити вашу імунну систему. Якщо ви молоді і в умовах стресу, середній вік з невеликою кількістю часу, щоб боротися із застудою та інфекціями або літніми людьми і має більш низьку імунну систему, цей продукт може допомогти магнітуду людей!

Імунний захист надається в одній або сімейних пакетів, гарантуючи, що ви можете захистити всю вашу сім’ю. Це приємний смак і пастилки форма робить його дуже легко взяти в якості пози у вигляді таблеток або капсул, які часто діти не люблять.

Чудова якість її компонентів і високий рівень цинку і вітаміну С, переконайтеся, що ви отримуєте максимальну вигоду від цього доповнення. Це також веганські дружній і не має побічних ефектів, забезпечуючи вам не перевищувати рекомендовану дозу щодня.

Підводячи підсумок, Імунний захист є доступним, високоякісним продуктом, який ви можете використовувати, щоб захистити і поліпшити свої власні і ваші родини імунної системи.

Замовлення водопровідна імунного захисту Now »

КУПИТИ ЗАРАЗ »
Gravatar Image
Zahra Thunzira is a Jakarta-based nutritionist and gym instructor. She’s also an adventure travel, fitness, and health writer for several blogs and websites. She earned her Master degree in Public Health from University of Indonesia.