ביקורות PhenQ – גלולות הדיאטה הטובות ביותר בשוק

Posted on

מהו PhenQ?

ביקורת PhenQ - כל מה שאתה צריך לדעת ממשתמש אמיתי

PhenQ הם כדורי הרזיה חזקים מאוד. הסיבה שהיא עדיפה על גלולות דיאטה אחרות היא שהיא למעשה מאיצה את אובדן השומן בחמש דרכים שונות.

PhenQ משלב 5 מוצרים שונים לכדור אחד בלבד . המשמעות היא ירידת משקל תהיה קלה מאי פעם.

אה, וזה גם יהיה הרבה יותר זול מכיוון שלא תוציא כסף על מוצרים חסרי תועלת שלא עושים כלום.

אם אתה רוצה להפוך את חייך על ידי קבלת הגוף הדק והסקסי שתמיד רצית, הרשה לי להראות לך מה יש למוצר זה להציע.

מדוע עליך להשתמש ב- PhenQ

 

איך אתה יכול לצפות ש- PhenQ יסייע בירידה במשקל והגעה ליעדים שלך?

1. האץ את אובדן השומן

PhenQ הוא תוסף ייחודי לירידה במשקל. הנוסחה מיועדת לתת לך תוצאות מיטביות בהשוואה לשורפי השומנים הרבים האחרים הקיימים בשוק. זה יאיץ את קצב חילוף החומרים של גופכם אשר יסייע לכם לשרוף יותר קלוריות לאורך היום.

2. לדכא את התיאבון שלך

פן מקל על ירידה במשקל על ידי דיכוי התיאבון. המשמעות היא שכבר לא תחוו תשוקות רעב. זה הולך לעשות את ההבדל העצום בכל הנוגע לירידה במשקל ביעילות. לא עוד אכילת יתר!

3. חסום ייצור שומן

אחת הסיבות העיקריות לכך שמוצר זה כה יעיל היא בגלל יכולתו להפסיק את ייצור השומן. המשמעות היא שלא תעלה עוד שומן או משקל במהלך התהליך.

4. הזרם את האנרגיה שלך

מוצר זה עוזר לכם להישאר מלאי מוטיבציה לאורך כל היום. דיאטה יכולה לקחת מחיר ברמות האנרגיה שלך אך לכדורים הרזיה אלה יש לך גב. מהר מאוד תבחין שהם עוזרים לך להישאר על המסלול ולהילחם במפולות האנרגיה הנגרמות כתוצאה מהתזונה.

5. שפר את מצב הרוח שלך

לא רק ש- PhenQ משפר חיובי את רמות האנרגיה שלך, אלא שהוא גם נהדר לשיפור מצב הרוח והמיקוד שלך. כידוע לכולנו, דיאטה יכולה לקצר את מצב רוחך.

מהם מרכיבי PhenQ?

ניאצין

ניאצין, ויטמין B3, משמש באופן מסורתי ברפואה לשיפור הכולסטרול והטריגליצרידים. לא ידוע שיש לו השפעות עוצמתיות על הירידה במשקל. לעתים קרובות תוספי מזון כוללים ניאצין בנוסחיהם כדי לגרום למשתמש “להרגיש” משהו. ניאצין יכול לגרום לשטיפה, שזה דם הממהר אל פני העור. לעתים קרובות משתמשים מדווחים על תחושה עקצוצית או דבוקת סיכות על עורם כאשר הם נוטלים יותר מדי ניאצין.

נחושת (כגופרת נחושת)

נחושת הוכחה במחקרים בודדים כמתאם לירידה במשקל ומשקל בריא. הסיבה לכך היא נחושת היא מינרל עקבות הקשור למטבוליזם. כאשר אנשים לוקים בחסר בנחושת, זה משליך את איזון חילוף החומרים שלהם. כתוצאה מכך תיווצר הצטברות שומן ועלייה במשקל. זה לא אומר שנחושת תעזור לכולם להגיע ליעדי הרזיה שלהם. למעשה, אנשים המעוניינים להשלים עם נחושת צריכים לנקוט בזהירות שלא לצרוך יותר מדי. יותר מדי נחושת עלולים לגרום לתופעות לוואי חמורות ולפגוע בספיגת המינרלים החשובים האחרים. בנוסף, הנחושת בה PhenQ משתמשת באיכות ירודה למדי. הצורה המינרלית המועדפת לתוסף היא משהו שנקרא צ’לט. זה המקום בו המינרל, הנחושת, במקרה זה, מחובר לחומצה אמינית, לרוב גליצין.

כרום (כמו כרום פיקולינט)

כרום פיקולינט פופולרי בקרב מוצרים שורפי שומן, כמו שומן שומן LeanBean. יש לו גוף מעמיק של מחקר התומך בשימוש בו בוויסות הסוכר בדם. כרום פיקולינט הוא הצורה המועדפת על ידי כמעט כל אנשי הרפואה בכל הקשור למטבוליזם של סוכר בדם וסוכרת. אולם אירוני הוא ש- PhenQ מפרט את המחקר הבא כעדות ליתרונות המטבוליים של כרום ( https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/16184071 ). מעצם המחקר צוין כי חולים נטלו 600 מגק”ג כרום פיקולינאט ואילו PhenQ מכיל 10 ק”ג בלבד לכל כמוסה. משתמשי PhenQ יצטרכו לקחת בקבוק שלם של 60 ס”מ בכל יום כדי להגיע למינון שנבדק על ידי המחקר אליו הם מתייחסים.

טרטרט ל-קרניטין

L-carnitine היא חומצת אמינו המצויה בצמחים כמו גם בבשר ברמות שונות. קרניטין מעורב בתהליך שנקרא חמצון בטא או פירוק שומן לייצור אנרגיה. קרניטין נדרש על ידי מכונה סלולרית הנקראת קרניטין אצטילטרנספרז. כפי שמשתמע מהשם, קרניטין אצטיל-טרנספרז מעביר חומצות שומן לאתר בו ניתן לפרק שומן לצורך אנרגיה. חשוב על קרניטין אצטיל-טרנספרז כמשאית מסירה וקרניטין כגלגלי המשאית. ללא גלגלים, המשאית לא יכולה להעביר את השומן לתחנת הכוח.

למרות שזה נשמע כמו מבטל שלא לכלול קרניטין לכל תוכנית לירידה במשקל, נראה כי המחקר לא תומך במחשבה זו. הנתונים מעורבבים על היתרונות של קרניטין למנסים לנסות לרדת במשקל. המנה המומלצת לקרניטין מדווחת לעיתים קרובות סביב 2 גרם ליום. PhenQ מכיל 0.15 גרם חסר כמוסה לכל כמוסה.

קפאין נטול מים

קפאין הוא הכימיקלים הפעילים שנמצאים בקפה הממריץ אנשים להתחיל את היום שלהם בבוקר. קפאין נחקר רבות בהשפעותיו על פעילות גופנית, אנרגיה וחילוף חומרים בשומן. קפאין עשוי לסייע לירידה במשקל על ידי השפעותיו התרמוגניות (העלאת חום הגוף). זה עשוי גם לעזור בשריפת קלוריות נוספות מכיוון שאנשים נוטים להסתובב יותר לאחר נטילת קפאין.

PhenQ מכיל כ -2 כוסות קפה בשווי קפאין. תכולת הקפאין המדויקת היא 142.5 מג. ללא ספק, זהו המרכיב החזק ביותר ש- PhenQ מכיל. במינון זה אנשים רבים עשויים לחוות עצבנות, עצבנות ו / או חרדה. יותר לא תמיד עדיף בכל הקשור לקפאין.

האיפוס של אלפא לייסי

מרכיב זה הנו תערובת פטנט של חומצה אלפא-ליפואית, ציסטאין ומגנזיום. במקום לחפור לתפקידים של כל מרכיב, חשוב להעריך את המינון. מגנזיום לבדו מנוזל לרוב בסביבות 500-1000 מג. בדרך כלל מומלצת חומצה אלפא-ליפואית במהירות 300 מג או יותר ליום. ציסטאין לרוב משלימה גם 300 מג או יותר ליום. PhenQ מכיל 25 מגה צחוק.

נופל

נופל הוא קקטוס שאנשים מסוימים עשויים לדעת על ידי קקטוס אגס עוקצני. נופל עצמה אינה מרכיב פעיל, היא למעשה מורכבת מכמה תרכובות נוגדות חמצון, מינרלים וויטמינים. יחד מולקולות אלה עשויות להפיק יתרונות על דלקת, סוכר בדם וכולסטרול. עם זאת, זה לא עושה הרבה בדרך של שריפת שומן. בנוסף, PhenQ אינו מתוקן עבור כל תרכובת מסוימת ב- nopal ולכן קשה להעריך את טוהר / איכותו. שלא לדבר על המינון המומלץ של nopal הוא 500-650 מג ליום ואילו PhenQ מכיל 20 מג. אפילו לא 10% מהמינון המומלץ.

פלפלת

Capsicum מגיע מפלפלי צ’ילי. התרכובת הפעילה שזוכה ביתרונות בריאותיים היא קפסאיצין, אותו דבר שעושה כנפיים חמות מתובלות. PhenQ אינו משתמש בתמצית סטנדרטית, כך שאין דרך לקבוע איכות וטהרה. המינונים הנפוצים לקפסאיצין הם 30-120 מג”ג, ולא 8 מג”ג שנמצא ב- PhenQ.

תמצית פיפרין

פיפרין הוא התרכובת הפעילה המצויה בפלפל שחור. זה נכלל כמעט בכל סוג של תוסף בשוק. Piperine הוכח כמגביר את ספיגת החומרים המזינים הנקראים ביופלבונואידים. על ידי הגדלת הספיגה, חברות יכולות לשפר את יעילות המוצרים שלהן. עם זאת, מעט מאוד אנשים מדברים על החיסרון בשימוש בפיפרין בתוספי מזון. בעוד שפיפרין מגביר את ספיגת חומרים מזינים אחרים, הוא גם מגביר את ספיגת הכל. המשמעות היא שנגיפים, חיידקים וחלבון יכולים להיספג בזרם הדם במקום שלא צריך למצוא אותם.

האם PhenQ עובד?

הניסוח של PhenQ מבחינת רכיבים, איכות המרכיב ומינון המרכיב משאיר מעט מאוד נחשק. מעטים מאוד אם אנשים יבחינו בהשפעות משמעותיות אחרות מלבד מכת קפאין ו / או עור עקצוץ מהניאצין.

ביקורות PhenQ אמיתיות

  •  ניסיתי לרדת במשקל כבר שנים. ניסיתי כמה מוצרים לשורפי שומן כדי לעזור לי בתהליך זה, אך רובם לא ממש עזרו לי עד שניסיתי את PhenQ. זה מנע ממני לרמות את הדיאטה שלי ועזר מאוד עם תשוקות מתוקות. בהחלט הייתי ממליץ על כך למי שנאבק בירידה במשקל. £ 40 בשלושה חודשים – אפריל, 35
  • לרדת למשקל גוף נוח תמיד היה נושא עבורי. ניסיתי לעשות דיאטות מספר פעמים אבל תמיד בסופו של דבר רימה את הדיאטה שלי. למזלי מצאתי את PhenQ וזה עזר לי להישאר על המסלול. התכונות הנוספות של שריפת שומן, האנרגיה והמיקוד שהוא נותן נפלאות. 26 קילוגרמים תוך חודשיים – מריה, 41

כפי שאתה יכול לראות, PhenQ מספק תוצאות מדהימות. זה מכוון לירידה במשקל ממספר זוויות שלא כמו מוצרים אחרים בשוק.

כשאתה מכניס את העבודה, קל לאבד 10 קילוגרמים בחודש אחד. עשיתי זאת בעזרת מוצר זה ואהיה איתך כנה – זה היה די קל.

האם ל- PhenQ תופעות לוואי?

כעת כשתדעו למה תוכלו לצפות ממוצר זה תרצו לדעת האם הוא בטוח לשימוש או לא.

אני שמח להודיעך כי מוצר זה מכיל רק רכיבים טבעיים, בטוחים ומאושרים. המשמעות היא שתוכל לרדת ביעילות במשקל מבלי שתיתקל בתופעות לוואי.

עם זאת, אתה עלול לחוות כמה כאבי ראש קלים מכיוון שהוא מכיל ממריץ הנקרא קפאין. ממריץ זה נמצא גם בקפה ולכן אם אינכם רגילים לשתות קפה כדאי להתחיל עם טבליה אחת בלבד ביום.

קיצור סיפור ארוך, זה בטוח לחלוטין לקחת מוצר זה כל עוד אתה מציית להוראות המינון המומלצות.

PhenQ לעומת Phen375

בטח שמעת על Phen375, זהו גם מוצר שורף שומן שהפך פופולרי למדי במהלך השנים האחרונות.

בזמן האחרון אנשים רבים החלו להשוות בין PhenQ לעומת Phen375. הם רוצים לדעת איזו מהן היעילה ביותר היא לשיפור הירידה במשקל.

אהיה איתך לגמרי כנה – השתמשתי בשני המוצרים האלה. הדבר הראשון שאני אגיד הוא ששניהם מוצרים יעילים בכל מה שקשור לזרז את אובדן השומן.

אבל, אם הייתי צריך לבחור בין PhenQ לעומת Phen375 – הייתי הולך עם PhenQ כי מצאתי שזה יותר טוב בדיכוי התיאבון והגברת האנרגיה.

שוב, זו דעתי האישית. Phen375 הוא לא מוצר רע, אני פשוט חושב שיש אלטרנטיבות טובות יותר לזה.

היכן לקנות PhenQ?

אתה יכול לרכוש PhenQ מהאתר הרשמי. בכך תוכלו לחסוך הרבה יותר כסף מאשר לקנות אותו מאתרים אחרים.

נכון לעכשיו, הם מבצעים עסקת פרומו בחינם לקנות 2 קבל 1. משמעות הדבר שתקבל אספקה ​​בחודש נוספת ללא תשלום כדי לייעל את התקדמות אובדן השומן.

אל תשכח שמוצר זה הוא שורף שומן חזק. זה הרבה יותר חזק מרוב המוצרים שתמצאו בשוק.

בשורה התחתונה

השוק מוצף במוצרי הרזיה חלשים ובלתי ממומנים. רובם לא עובדים למעשה מכיוון שהם חסרים רכיבים מגובים מדעית.

זה המקום בו PhenQ מבדיל מכל שאר שורפי השומן הקיימים בשוק.

הוא מגובה על ידי מדע ומכיל מספר מרכיבים איכותיים שיעזרו לכם להגיע ליעדי הירידה במשקל שלכם בזמן קצר.

עם כמעט 200.000 לקוחות מרוצים, זה הפך לאחד ממוצרי הרזיה הפופולאריים ביותר אך החזקים ביותר של השנה.

תפסיק לבזבז את כספך על מוצרים שאינם עובדים. אתה יכול לנסות מוצר זה ללא כל סיכון מכיוון שיש אחריות להחזר הכסף של 60 יום.

1 BOTTLE
$69
Retail: $79.95
Save $10 Right Now!
buy at the official website »
2 BOTTLES + 1 FREE
$139.90
Retail: $239.85
Save $99.95 Right Now!
buy at the official website »
3 BOTTLES + 2 FREE + FREE Advana Tone
$189.95
Retail: $399.75
Save $209.80 Right Now!
buy at the official website »

לחץ כאן להזמנת PhenQ מהאתר הרשמי »

קנה עכשיו »
Gravatar Image
Zahra Thunzira is a Jakarta-based nutritionist and gym instructor. She’s also an adventure travel, fitness, and health writer for several blogs and websites. She earned her Master degree in Public Health from University of Indonesia.