סקירת NooCube – מוסף Best Nootropic?

Posted on

מהו NooCube?

סקירת NooCube - תוספת מוח עם מרכיבי Nootropic האיכות הגבוהים ביותר

NooCube הוא תוסף תזונה יעיל חדש, מאוד nootropic. תערובת של מספר כל חומרים טבעיים, הוא נוקט בגישה מתונה להשפעה nootropic מאשר שיטות בכוח הזרוע יותר של תרופות ADHD או קפאין. מורכב משישה מרכיבים, NooCube גם GMO ו גלוטן.

עם זאת, ביס הצליל הזה לא נותן לנו את כל הסיפור, עושה את זה?

ישנן שאלות דחופות אחרות.

האם NooCube לעבוד?

איך עליון Nootropics לעבוד?

מה אלה מרכיבים nootropic, בכל מקרה?

מצרכים של NooCube

כל תוספת בחוץ מסתכמת ברשימת המרכיבים של הגלולות, וכיצד הם משפיעים על גוף האדם. אז, מה הוא בדיוק NooCube?

1. אלפא Glycerylphosphorylcholine (GCP אלפא)

GCP אלפא נועד לעורר את הייצור של הגוף של הנוירוטרנסמיטר אצטילכולין. נוירוטרנסמיטרים הם הכימיקלים ששולחים מידע בין חלקי המוח.

הם ממלאים תפקיד חיוני במצב רוח ויסות, חדות נפש, ואת תפקוד מוח כללי. בלעדיהם, אנחנו פשוט לא נהיה את עצמנו!

אצטילכולין הוא מקושר חזק עם תפקודים קוגניטיביים כגון זיכרון, ריכוז, ואת תהליך הלמידה. לכן GCP אלפא הוא המפתח, המרכיב הקדמי אפקטי שיפור המוח של NooCube.

על ידי הגדלת הזמינות של אצטילכולין במוח, זה יוצר יכולת חזקה ללמידה חדשה, זכרונות שמירה, ואת היכולת להתמקד במשימות.

2. Huperzine-A

כדאי לחשוב על-A Huperzine כמתחם המסייע את המרכיב GCP אלפא. כימי הקטן הזה מעכב את הייצור של הגוף של האצטילכולין, חומר כימי האחראי על פירוק האצטילכולין.

הגוף באופן טבעי מתפרק נוירוטרנסמיטורים לאורך זמן, כחלק הטבעי שלה
הפונקציה. בעיות בתפקוד הקוגניטיבי ניתן לקשר את הגוף לשבור נוירוטרנסמיטורים אלה, במיוחד acetycholine, מהר מדי או גדול מדי על סולם.

Huperzine-A מאטה את התהליך הזה למטה, המאפשר גישה יותר לרמות גבוהות יותר של אצטילכולין. בקיצור, זה לא להגביר את תפקוד המוח על ידי עצמו, אלא מאפשר GCP אלפא אצטילכולין לעשות את העבודה שלהם ללא הפרעה.

3. tomentosa Uncaria (טופר של חתול)

קלאו החתול הוא פרח למצוא גוברת על הגפן tomentosa Uncaria. שוב, זה הוא מרכיב “עוזר”. באופן ספציפי, ידוע שזה להכיל רמות חזקות של נוגדי חמצון.

אנטיאוקסידנטים לעזור למרק רדיקלים חופשיים מחוץ לגוף, הפחית את ההשפעות המזיקות שיכול להיות להם על ה- DNA שלנו. חלק מהסיבה עבור הנוירוטרנסמיטר לירידה בזמינות הוא הנזק שנגרם לגוף כתוצאה מתהליך ההזדקנות.

מאת להגביל את הנזק הזה באמצעות אספקת חמצון, קלאו החתול שומר על גוף בריא למשך זמן ארוך, צמצום פגיעה קוגניטיבית שמגיע עם ההזדקנות.

אתר NooCube אפילו מצטט ספרות מראה כי הטפר של החתול נחקר לשימוש נגד מחלת פרקינסון.

4. Bacopa Monnieri

Bacopa הוא המרכיב “כבד” השני בנוסחה NooCube, הפועל ישירות על המוח כדי לשפר את התפקוד הקוגניטיבי.

במקום לקדם ייצור הנוירוטרנסמיטר, הוא למעשה נחקרת על הפוטנציאל שלה כדי לתקן נזק נוירון ואף לעודד את הצמיחה של תאי עצב חדשים.

בעיקרו של דבר, זה יכול לעזור חלקית להחזיר את הגלגל אחורה על הידרדרות מוחית שמגיע עם תהליך ההזדקנות. רקמה עצבית ניו אומרת שהמוח יכול להמשיך לתפקד בקיבולת גבוהה, שיפור בתפקוד המנטלי על פני הלוח.

תרכובת נפלאה זו נחקרת על ההשפעות החיוביות שלה בטיפול של שני אלצהיימר ודמנציה בכלל, מה שהופך אותו למעצמה של מרכיב.

5. שיבולת שועל קש

קש שיבולת שועל אולי נשמע מפוקפק, כמו משהו מתוך סיפור עממי. עם זאת, רב של התרופות המודרניות והיעילות ביותר שלנו מגיע תרופות עממיות.

לדוגמה, החוכמה הישנה אומרת כי כאבי ראש ונפיחות יכולים להיות מטופלים על ידי לעיסה על קליפת ערבה. זה פשוט כל כך קורה להיות אמיתי, כפי שאנו מקבלים asprin להתרכז קליפת ערבה לתוך רפואה שימושית.

במקרה של קש שיבולת שועל, שיבולת שועל פרא ירוקה יש היסטוריה ארוכה ברפואה עממית. ההסבר המדעי הוא שהם לשפר את החלק של המוח שמייצר גלי אלפא-2.

הנוכחות של אלפא-2 גלים בקורלציה עם דלקת מופחת ב דפנות העורקים; הגלים לא להפחית את הדלקת, אלא הם מיוצרים על ידי המוח כאשר אפקט זה הוא פעיל.

אז כל דבר מגרה את החלק הזה של המוח משפר את זרימת הדם, המהווה מרכיב קריטי לתפקוד המוח בריא.

6. L-theanine / L-tyrosine

L-theanine ו- L-tyrosine הם חומצות אמינו, חלק מאבני הבניין הבסיסיות ביותר של הגוף האנושי.

L-Theanine היא בהירות גרימת חומצת אמינו. יש לו את האפקט הכפול של צמצום ההשפעה של מתח על הגוף והגדלת פעילות הנוירוטרנסמיטר. התוצאה היא תחושה מוגברת של ערנות וקשב יחד עם תחושה של רוגע. אתה יכול להתמקד יותר ודאג פחות, או במילים אחרות.

חומצת האמינו השני הוא L-tyrosine, אשר יש השפעה דומה. זה מייצר הוא נוראדרנלין, הורמון ערנות, ודופאמין, הורמון מרגיע. שוב, התוצאה היא תחושה רגועה של מודעות.

אנשים שמצליחים במצבים מלחיצים, להיות הם סביבות עבודה בלחץ גבוה או תאונות הרכב, הם אלה שיכולים לחשוב בבהירות תוך שמירה רגוע. זוג זה של חומצות אמינו עוזר לקבל את המוח לתוך בדיוק באותה מסגרת של המוח.

7. אין קפאין או ממריצים

אולי אפילו יותר מעניין ממה NooCube כולל מה שזה לא כולל. NooCube כולל כל ממריצים, כולל קפאין.

ההשפעות יש קפאין על המוח הן עוררין; אנרגיה, מיקוד, וערנות מוגברת הם כל על קפאין.

אז למה לא NooCube לכלול אותו?

התשובה היא כי תוספת זו נועדה להיות עדין, תומכת Nootropic. יש לנו מקורות רבים אחרים של קפאין ביום נתון, החל מהקפה של הבוקר ועד תרופות אנטי מיגרנה.

NooCube אינו מיועד לשים את הגוף להילוך גבוה, כך המקבלים בחוכמה הושמטו כל ממריצים.

איך NooCube עובד?

כל האמור לעיל הוא מידע חשוב, אבל זה יכול להיות קצת צפוף לקרוא דרך. הגורמים החשובים הם כדלקמן.

– NooCube משפר נוירוטרנסמיטרים

נוירוטרנסמיטרים להעביר מסרים בין חלק אחד של המוח למשנהו, ועל מהמוח אל הגוף. ידי גברת זמינות וייצור של משדרים אלה, NooCube מוודא המוח שלך יכול לעשות את העבודה שהוא צריך. זה משפר את היכולת ללמוד, לזכור, ולהתמקד במשימות קריטיות.

– מגן ותיקונים NooCube המוח

באמצעות תיקון שחוקים הנוירונים במוח, NooCube מאט את ההשפעות המידרדר כל המוחות סובלים ככל שאנו מתבגרים. בסייענו הנוירונים במוח חדש לגדול, זה המעכב את ההשפעות הגרועות של דמנציה כתוצאה מהזדקנות האטה קוגניטיבית.

– NooCube עובד על מספר רמות

תרופות המרשם nootropic קרובות לנקוט בגישת כוח יחידה, זרוע. הם יורים את המוח בצורה מסוימת, מה שמוביל לתופעות חזקות אלא גם גורם לתופעות לוואי לא נעימות. כמאמר הפתגם, אתה יכול לקבל טוב, מהיר, וקל: לקחת שני. תרופות שיש להן השפעה טובה בתוך זמן קצר לא תהיינה קלות על הגוף. NooCube לא אגרוף חזק היישר לשער, אלא על ידי שימוש בכמה תרכובות הפועלות בתיאום, יש לו השפעה חזקה עדינה לאורך זמן.

תוצאות NooCube

תוצאות של כל תוספת תשתנינה על ידי משתמש, כי צריך לומר מראש. עם זאת, העדויות המפורטות באתרי סקירות על הבית של NooCube כולם מסכימות כי התוספת התקבלה היטב. כדי לצטט כמה המלצות כאלה:

  • “זה הולך מעבר שיפורי אנרגיה נורמלים. רוב המוצרים רק להציע קפאין עם אולי כמה ויטמיני B. NooCube משתמשת במגוון של חומרים שונים כי לא רק להגביר אנרגיה, אבל הם גם להגביר ריכוז. הלוואי הייתי מגלה את זה קודם!” -Jack, עוזר משפטי
  • “זה איפשר לי ליהנות גידול עצום של אנרגיה ומיקוד לאורך כל היום. לא רק זה יעזור לי להתרכז במשימות טובות יותר, אבל הפכתי למאזין טוב יותר גם כן. דבר זה הוביל אותי להיות מתקשר מיומן הרבה יותר.” -Patricia, עובדת סוציאלית
  • “כסטודנט, הייתי בא הביתה בתחושה של מוות מוחי. היה לי קושי להתרכז במשך פרקי זמן ארוכים. זה עשה לומד חוויה איומה. לאחר נטילת התוסף, אני יכול עכשיו לעשות את העבודה בבית הספר שלי תוך שהם נהנים גם ללמוד שוב.” -Bradley, סטודנט
  • “תמיד הרגשתי אנרגטי בעבודה עד הצהריים בערך. כלומר, כאשר הקפה התפוגג. שום כמות של בר קפאין או אנרגיה תעבוד אחרי זה. מאז שהתחלתי לקחת NooCube, הייתי שופע אנרגיה וערנות לאורך כל היום. זה נחמד שיש אנרגיה פיזית ונפשית מספיק כדי לתת לילדים שלי את הזמן ואת מלוא תשומת לב לה הם ראויים לאחר זמן בעבודה.” -Sarah, נדלן
  • “הזיכרון גדל והבהירות נתנו לי את הדחיפה שאני צריכה לקחת על מטלות עבודה קשות ומורכבות יותר. לאחרונה הרגשתי כאילו אני פגעתי רמה נפשית. זמן קצר לאחר כניסתו המוצר, התחלתי לשים לב השפעות חיוביות. בתוך 3 חודשים, קבלתי הקידום הראשון שלי ב 2 שנים. אני מאוד ממליץ על מוצר זה לכולם אם איש מקצוע או הורה להישאר ב-הבית.” -Shirley, אנליסט שוק
  • “ציפיתי ההשפעות להיות דומה לזה של משקה אנרגיה. אני לא מאמין כמה טעה. יש כל כך הרבה יותר מזה. קפאין יכול לעזור עם אנרגיה, אך התוספת גרמה לי להרגיש כל כך טוב ובריא. אני לא מבין את ההתרסקות שקיבלתי עם קפאין. אני מאוד ממליץ על מוצר זה.” -Samuel, מנהל מכולת
  • “תרגילי המוח נהגו להכין את דעתי מרגישים עייפים בוצי. עכשיו, חידות היגיון, תשבצים, סודוקו הם חלק בפעילויות האהובות עליי! אני גם למדתי לאהוב מש’ טריווית הלילה. המוצר עזר לי להישאר חד וממוקד.” -Donna, מורה בגמלאות סבתא

בסדר, אבל האם NooCube בטוח?

NooCube עשוי נבדקים ביסודיות, כל מרכיבים טבעיים. הוא אינו מכיל שום חומרים ממריצים קשים שיכול לגרום עצבנות או תופעות לוואי עיקריות. עם זאת, כל תרכובת בעלת פוטנציאל יש כמה תופעות לוואי, כך להיות מודע לדברים הבאים אם אתם מתכוונים לקחת NooCube.

אלפא-GPC בטוח לשימוש כאשר נלקח עפ”י הוראות. עם זאת בחולים מסוימים זה כבר ידוע לגרום לתופעות לוואי קלות כגון צרבת, סחרחורות, נדודי שינה, או בלבול. תופעות לוואי אלו השכיחים ביותר שצוינו כשאנשים עולים על דרישות המינון המומלץ, כך מקל להוראות התווית!

Huperzine-A נקשר במקרים נדירים כדי אי נוחות במערכת העיכול, בעיות בדרכי השתן, וחוסר מנוחה. שוב, הסימפטומים נוטים להתעורר כאשר הוראות מינון ישנות חריגות על פני תקופה ארוכה של זמן, והם לא נפוצים.

אלו הן תופעות לוואי NooCube הרציניות ביותר כי כבר רשומה, והם די נדירים בקרב מי לקחו את התוסף לפי הוראות. אם יש לך שאלות או חששות, לדבר עם הרופא לגבי המרכיבים לשאול אם הם עלולים לגרום לך בעיות.

איפה אפשר לקנות NooCube ?

NooCube זמין באינטרנט באמצעות אתר האינטרנט של היצרן.

זהו המקום היחיד שאתה יכול לרכוש NooCube לגיטימית, אמיתית. זה עשוי לצוץ במקום המוזר ממשווקים צד שלישי, אבל במקומות האלה אתה לא מובטחת כדי לקבל את המוצר המקורי. אל תיקח סיכונים עם המוח שלך, לקבל את זה מהמקור.

בקבוק מכיל 60 קפסולות. שתי קפסולות נלקחים ליום, מה שהופך כל בקבוק למעשה אספקה ​​של חודש. קונה ההבחנה יהיה לציין כי קונה בכמויות גדולות מפחיתה משמעותית את המחיר. קניית 3 בקבוקי בנפרד תעלה כ ככל קניית 6 בקבוקים ב רכישה אחת.

משלוח, מדיניות החזר & Money Back Guarantee

זוגות זה יפה עם מדיניות ההחזר של NooCube ואת הכסף בחזרה להבטיח. אם אתה לא מרוצה מהתוצאות של משטר תוספת NooCube, להחזיר כל מוצר משומש בתוך 60 ימים לקבלת החזר מלא, בלי לשאול שאלות.

אסטרטגיה טובה היא לקנות את חבילת בקבוק השלוש ולנסות במוסף החוצה עבור 45 ימים. אם אתה לא רואה השפעה חיובית, אתה יכול להחזיר את יתרה בשלב זה ללא טרחה, ולא לאחר נטילת סיכון.

אתם עשויים לשאול באים, “מה הם דמי המשלוח?”

כל המחירים המפורטים כוללים את עלויות המשלוח כבר. אין טעונה טיפול ומשלוח נוסף.

שוב, מדובר במחיר תחרותי מאוד עם ערבות ללא סיכון.

פסק דין סופי: אחד הטובים

אנו מאמינים NooCube הוא מוצר שכדאי להוסיף שגרת התוספת שלך אם אתה רוצה לשפר את התפקוד הקוגניטיבי שלך. זה במחיר ברמה סבירה, הגיונית. יש לו השפעות לחיזוק מוח מרובות. זה שמקורו מן כל מוצרי GMO הטבעיים, הלא שהגוף יכול לסבול די טוב. הוא מגיע עם ערבות ללא סיכון. כל אחד מהגורמים הללו יקבל ריבית של מישהו, אבל מציע כולם ביחד בהחלט מקבל את תשומת הלב שלנו.

כולם בסופו של דבר יצטרכו להתמודד עם העובדה של מוח זה מאיט לאורך זמן. עם זאת, אף אחד מאיתנו צריך פשוט לקבל את זה כעובדה בלתי ניתנת לשינוי של החיים. NooCube מציעה נוסחה בזהירות מתוך מחשבה שיש לו שורשים עמוקים הן ברפואה מודרנית ומסורתית. זה לא ההייפ משתמש על ממריצים כי להוביל להתרסקות שעה מאוחר יותר, אלא בונה ותומך תפקוד מוח בריא לאורך זמן. אם אתה רוצה מוח בריא ויכולת משופרת ללמוד להתמקד, NooCube צריך להיות nootropic הראשון ברשימה שלך.

1 BOTTLE
$39.59
Retail: $52.79
Savings: $13.20
60 capsules
buy at the official website »
2 BOTTLES + 1 FREE
$79.17
Retail: $118.76
Savings: $39.59
180 capsules
buy at the official website »
3 BOTTLES + 3 FREE
$118.76
Retail: $237.52
Savings: $118.76
360 capsules
buy at the official website »

לחץ כאן כדי להזמין NooCube מהאתר הרשמי »

Gravatar Image
Zahra Thunzira is a Jakarta-based nutritionist and gym instructor. She’s also an adventure travel, fitness, and health writer for several blogs and websites. She earned her Master degree in Public Health from University of Indonesia.