סקירת Viasil [2020] – הגלולה האולטימטיבית נגד אין אונות?

Posted on

מהו Viasil

Viasil הוא תוסף המיוצר בצורה גלולה אשר מתגאה לתת דחיפה חזקה גברים . היא פועלת על ידי משמעותי שיפור הזרימה החלקה של דם לתוך האיברים , מגבירה את הסיבולת ואת רמת כוח העמידה , כמו גם לשפר את חוזק הזקפה .

זוהי תוספת חיונית עבור שיפור המין הגברי, והוא עשוי מחומרים טבעיים נוסחה אשר מגרה זרימת דם מוגברת עם יותר רמות חמצן.

איך זה עובד?

הדרך העיקרית שבאמצעותם מבצע viasil היא בכך שהוא מספק במיטוכונדריה של תאי גוף פונקציות ה- ATP עם דחיפת אנרגיה ואיכות. זה מוביל בתורו לייצור מוגבר של חומצה חנקתית יותר אשר הוא הקובע מפתח, כשמדובר כוח סיבולת. כאשר זה קורה, את האפקט שנוצר הוא זקף חזק ומעולה. זו מיוחסת להגברת ההשפעה הסינרגטית בין ATP ו ADP. אלו הם שני מנגנוני האנרגיה מרכזיים בגוף אדם.

אחת הסיבות מדוע תוספת זו היא רצויה ביותר היא הפשטות של איך זה עובד. זה מוביל הגברה בקצב שבו הדם מועבר ברחבי הגוף, כמו גם את רמות החמצן . דבר אחד במוסף מספק הוא שיפור סיבולת ואת האנרגיה של מי שמשתמש בו.

Viasil מציעה פתרון לכל סוגיות dysfuncion זיקפה שלך פשוט דרך הטבעית ביותר על ידי עוזר השרירים שלך, פין איברי מין אחרים נהנה אספקה ​​גבוהה של חמצן.

מה הם המרכיבים של Viasil

שורש ג’ינסנג Panax – חלץ

הוא תמצית שורש ג’ינסנג Panax שיקל רמות הלחץ שלך, ולהגביר התפקוד המיני שלך . הישג השגה זו על ידי תמצית שורש הוא בשל נוכחותם של כמויות גבוהות של Ginosenosides. הם יכולים להיות אחראים רגישים משופרת, מודעות, מיקוד, ואת כוח העמידה. כפי שהיא עושה עבודות מדהימות אלה, זה גם מביא את כל תחושת העצבנות. זה בסופו של דבר משפיע הקיבולת שלך לתפקד בצורה אופטימלית על המיטה.

רימון

תוספת Viasil יש גם רימונים כאחד ממרכיביו. מגביר רימון לבניין עד של Nitric Oxide בגוף, וזה בעיקר בשל נוכחותו של ניטראט ופוליפנולים בו. ההשפעה של מרכיב זה היא כלי דם מתפקד היטב וזרימה מוגברת של דם בגוף .

המיטוכונדריה היא בית האנרגיה של הגוף, ומשתמשת האספקה ​​המוגברת של מצעים. זה מגורה על ידי ההווה פוליפנולים של הרימון, אשר מוביל לשחרור משמעותי של אנרגיה לגוף.

נוגדי חמצון רבי עוצמה כגון טאנינים, חומצה אלגית ו אנתוציאנינים הם בשפע פרי הרימון. הם חשובים לתפקוד האופטימלי של הלב. הודות ליכולת של רימון כדי להפחית ה סכום של טריגליצרידים אשר אחראי על אחסון השומן בגוף. כוח השריר ואת הזיקפה שלך משופר כאשר רמות הורמון המין שלך גדל. מולקולות של רדיקלים חופשיים הם מנעו, אשר ידועים לשמצה זרימת הדם להפריע .

גינקו בילובה

עשב טבעי זה עוזר לתנועה החופשית של דם אל הפין. יש לו את היכולת לעורר את הייצור של תחמוצת חנקנית ואת dialation של כלי הדם. זה בתורו הופך את זרימת הדם לפין שלך באופן יעיל יותר וגם מחזק את החשק המיני שלך .

זה גם בשפע כמויות גדולות של פלבנואידים, ו terpenoids, אשר הם נוגדי חמצון רבי עוצמה. הם מסייעים בלחימה רדיקלים חופשיים כי brerak למטה רקמות וכלי הדם שלך. כתוצאה מכך הם לעזור כלי דם ורקמות הגוף שלך להתרחב ביעילות בעת ביצוע.

חרדה היא אבן נגף מינית בגלל ההשפעות הרעות שלה על זקפה . צמח זה עוזר לך להפיל רמות חרדה, והוא נותן לך את התעוזה וקור רוח.

Tribulus Terrestris

Tribulus Terrestris הוא מרכיב חשוב של תוספת Viasil אשר מסייעת לשפר דחף הליבידו מין שלך. היא עושה זאת על ידי הפחתת הכולסטרול ורמות הסוכר בדם שלך ובד בבד גם התאמת הורמוני המין שלך.

אבץ

מינרל האבץ הוא כזה מרכיב מדהים. זה עובד על ידי שיפור ייצור חלבון שהן מרכזיות להבטחת רפרודוקציה מעולה, ואת שיעור פריון. שמירה על רמת צורך של הורמון גברי בגוף. אבץ עובד היטב מחיש ריפוי התא, שיפור הייצור, ולשחרר של הזרע. כמו כן עוזר לך להשיג lenghtier זמן זקף ופליטות חזקות . בסך הכל, אבץ מסייע לך לשמור על גוף בריא וחיים מיניים.

brevocorum Epimedium – עשב עז מיובל

compaound זו עשירה lacarrin וזה מעכב את הפרשת PDE5. זה משפיע על קצב זרימת הדם בגוף. יתרון הפחתת PDE5 יכול לתת לך הפצת דם משופרת התחזקות עצבה. שיפור רמות ההורמון שלך, ואת upsurged דחף ותשוקה מיניים.

דר קמיליה

קמיליה הדר אשר הוא מוצר מרכזי מכתום הוא מרכיב חשוב של Viasil. זה עוזר במניעת בריחת פרוטונים נוכחים בבית האנרגיה בתאים, המיטוכונדריה. בסופו של דבר זה משפר את היכולת להכיל חילופי חמצן. התוצאה היא אספקה ​​יותר של אנרגיה עבור ביצועים באמצעות סינתזת ATP גדלה במיטוכונדריה.

דר קמיליה יש גם פיקדונות גבוהים של פלבנואידים שהם ממריצים eNOS עצמה עבור sysnthesis של יותר תחמוצת חנקן. לאחר התרחבות משופרת יביא תועלת עצומה אליך. כל שעליך לעשות הוא כי כלי הדם שלך להרחיב בקלות רבה יותר, ואת זה ניתן להשיג עם רמות גבוהות יותר של NO במערכת הגוף שלך .

דר קמיליה גם משלב את היכולת של הפרי כדי לשמור על כלי דם במצב טוב. זה יהיה אז להגביר את הזיקפה במשך זמן ארוך יותר. דבר אחד הוא כי הפרי מאפשר כמויות גבוהות של חמצן לתאי השריר שלך. זה יספק לך מספיק אנרגיה כדי להתעודד עבור הכונן זקף והמין היציבים שלך.

מה הם חלק מן היתרונות של Viasil?

Viasil מאפשר זקפות חזק ומתמשך, הכל הודות המרכיב שלה כל-טבעי. יש זמינות של כמות גבוהה של חומצה חנקתית, אשר חיונית עבור זרימת דם משופרת והפצה. לאחר מכן הוא מאפשר להקלת עורקי הפין כמו גם ההתרחבות מעולה. ציוד רמות אנרגיה מעולה למשתמשים. רימונים והדרים הם מרכיב מרכזי של תוספת זו. הם יסייעו לשפר את רמות האנרגיה במערכת.

הארכת משך המאמץ ואת כוח העמידה . מעולם לא טרח עם סוגיות סביב כושר גופני וסיבולת זיקפה ממושכת? מוצר זה מביא לכם את הפתרון הדרוש כדי לרוקן את הקשיים הללו באופן טבעי. זה נותן לך את הביטחון שאתה צריך לבצע בצורה אופטימלית והם משביעים השותף שלך בחדר השינה .

שיפור זרימת דם, הפצת דם התרחבות . Viasil הוא לעמוד במשימה כשמדובר בפרק זמן ארוך יותר של זקפה. הוא משיג זאת כתוצאה מהתפשטות כלי הדם, כמו גם פונקציות ה- ATP. לפיכך, עם הפרשה משופרת של הורמון גברי, אתה יכול לחוות חיים ובריאות איכות סקס יותר במילוי מעמד.

איך לצרוך Viasil?

כדי ליהנות ממלוא היתרון של Viasil, עדיף לך להשתמש בו בסביבות חצי שעה לפני הזמן לבצע. מומלץ לקיים הפסקות תקופתיות לאחר כל ברציפות 3 עד 4 חודשים, כאשר באמצעות תוספת. זה נמנע הגוף שלך מלהפוך מותאם מדי אליו . אתה חייב בלי דאגות עם בטיחות בעת שימוש Viasil יומי, כי זה של מרכיבים טבעיים בלבד.

בניגוד ממריצי מין רבים אחרים ותוספים, Viasil לא להביא איתו שום תופעות לוואי. בעיקר בגלל שאף אחד המרכיבים הם סינתטיים. הם לגמרי טבעיים. אתה יכול להיות בעל שקט נפשי בדיוק כמו שאתה לוקח viasil שלך מדי יום. כל שעליך לעשות הוא ליהנות מהיתרונות החיוביים שהיא מציעה.

שאלות נפוצות

לאילו תוצאות אוכל לצפות?

כאשר אתה לוקח Viasil, היתרונות אתה עומד ליהנות משופרים זרימת הדם , סיבולת משופרת, ואנרגיה. זהו הכל בזכות המרכיבים הטבעיים של המוסף. עם אלה ביחד עובדים, אתה יכול לצפות תמיד לחוות חזק, יציב ו זקפות מוצקה. לאחר מכן יש את האנרגיה הדרושה כדי לטלטל השותף שלך עם זקפות אלה .

האם ההזמנה שלי תימסר בדיסקרטיות?

בהחלט!. הם חברה לא לוקחים פרטיות בקלילות והם מחויבים לשמירה ולציית להם האינטרס של הקונים שלהם. הם מבטיחים לספק את ההזמנה באריזה ריקה, אז זה יוסתר. מה עוד? הם עוזרים לך להשיג את אנרגית סיבולת ומין ברצונך רוק העולם של בן הזוג שלך.

האם יש תופעות לוואי מנטילת Viasil?

בכלל לא. על מנת למנוע תופעות לוואי, תוספת זו היא 100% טבעית . אתה יכול לקחת את זה מדי יום ללא כל דאגות, ורק ליהנות מהיתרונות שהיא מביאה.

כמה מהר אראה תוצאות?

יש להם את המוניטין של עוזרים ללקוחות שלהם נהנה מוגבר יכולת שרירית כמו גם רמות אנרגיה משופרות מאוד מהר. הם גם ממליצים לכם לקחת את התוספת סביב 30 דקות זמן ביצוע, ועל דרך זה אתה יכול לחוות תופעות מיידיות.

האם Viasil בטוח?

כן, Viasil בטוח. היא מורכבת מכל מרכיבים טבעיים. זה במיוחד הילוכים אותך לכיוון הגדלת היכולת המינית שלך מגיע עם כל יתרונות שאתה יכול ליהנות מן ויאגרה ללא תופעות לוואי השליליות.

Pros & Cons Viasil

Pros

  • מאושר על ידי מנהל המזון והתרופות בארצות הברית (FDA)
  • מרכיבים GMO ללא ולקיחת המוצר מגיע עם שום תופעות לוואי
  • בחזרה כסף ערובה זמן 60 ימים
  • כל מרכיבים טבעיים
  • אפס תופעות לוואי
  • משלוח הוא בתוך 24 שעות ואת התוספת מועברת באריזה דיסקרטית כדי להבטיח את פרטיות סודיות לקוחות
  • זה יכול להיות בשימוש על ידי טבעונים וגם צמחונים

חסרונות

  • ניתן לרכוש רק באינטרנט

סופי מילים

Authencity של Viasil הוא Top Notch וזה תוצר של מרכיבים טבעיים מצוינים שהם ללא תופעות לוואי. במשך הזמן, ביקורות, פידבקים המלצות ממשתמשים ברחבי העולם אישרו תוספת זו כמוצר נהדר. Viasil מבצעת עבודה מרשימה של נתינה זקפה חזקה וארוכת טווח באמצעות שיפור של ייצור של Nitric Oxide ו- ATP של המשתמש . עם Viasil, אתה יכול לחוות liife מינית משופרת וחיים בריאים יותר.

היצרנים בטוחים, והם בטוחים של המוצר שלהם. זה בא לידי ביטוי הבטחת הכסף בחזרה הם מציעים. הדבר מרתק על המוצר הוא איך הוא יכול לעשות כל כך הרבה, וכנראה בצורה מאוד טבעית. האמת היא, שזה לא עושה משהו חדש; עם מרכיבים טבעיים, זה משפר את התהליכים ומנגנונים בלבד כבר מתמשכים בגוף . על ידי שיפור זרימת הדם, וכן להקל על חרדה ומתח. זה בטוח עוזר להשיג את היעד של מרקחה את חיי המין שלך.

10 Tablets
$74.99
Retail: $79.99
Save $5 Right Now!
buy at the official website »
20 + 10 Tablets
$149.99
Retail: $239.97
Save $89.98 Right Now!
buy at the official website »
30 + 20 Tablets
$209.99
Retail: $399.95
Save $189.96 Right Now!
buy at the official website »

לחץ כאן כדי להזמין Viasil מהאתר הרשמי »

קנה עכשיו »
Gravatar Image
Zahra Thunzira is a Jakarta-based nutritionist and gym instructor. She’s also an adventure travel, fitness, and health writer for several blogs and websites. She earned her Master degree in Public Health from University of Indonesia.