Bağışıklık Savunma Gözden: Malzemeler, Faydalar, Avantaj ve Dezavantajları

Posted on

Artırıcı Savunma Bağışıklık Sistemi

Mevcut ortamda sağlık herkesin kafasında ve biz tüm düşünce vardır “Ben coronavirüs yakalamak önlemek nasıl?”

Biz iki metre uzaklıkta birbirinden ayakta ve birisinin öksürükler bir mil koşu, durmadan ellerimizi yıkıyoruz.

Ama hastaların çoğu onları korumak yardımına bağışıklık sistemlerini artırmak için bir yol olup olmadığını soruyorsunuz.

Bağışıklık Savunma nedir?

Bağışıklık Savunma korumak ve bağışıklık sistemini güçlendirmek için tasarlanmış bir ekidir. ek pastil şeklinde gelir ve bir tatlı, anason tohumu lezzet. Sen bağışıklık sistemini güçlendirmek yanı sıra stres gibi soğuk / grip ve virüs belirtileri ile uğraşırken artırılmasına yardımcı olur kurtarma süresi takviyesi alarak yardımına günde 4 pastiller kadar sürebilir.

Kendi ve aileleri sağlığını korumak arıyorsanız, Bağışıklık Savunma sizin için bir çözümdür.

Bağışıklık Savunma ailesinde hemen hemen herkes tarafından kullanılabilen bu ek anlam 12 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur. soğuk algınlığı ve virüslere karşı stresin yüksek seviyelere, bağışıklık sistemini etkileyen birçok faktör vardır.

sınavlardan Gençler muazzam basınç altında kendilerini bulabilir ve bu yorgun ve yıkık duygu sonuçlanan patojenleri defetmek için kendi bağışıklık sisteminin etkinliğini azaltabilir.

çalışmanıza devam varsa veya dinlenmek ve tamamen iyileşmesi zaman yok olduğunda Ortak soğuk algınlığı özellikle hasara yol açabilir. Çinko ve Vitamin A, E ve C olmak üzere artan takviyeleri ile bağışıklık sisteminizi koruyarak, çok daha hızlı soğuk ve virüs belirtileri defetmek mümkün olacak.

Bağışıklık Savunma Faydaları

dahil günlük olarak Bağışıklık Savunma takviyesi alarak birçok faydası vardır:

 • Günlük doz başına çinko, 14 mg
 • günlük doz 10 mg C vitamini
 • İçerir A, E ve C
 • Malzemeler çalışmalarla geri döndü
 • dost Vegan
 • yaş arası çocuklar için uygundur 12+
 • Dünya çapında ücretsiz gönderim
 • 100 gün para iade garantisi
 • İngiltere’de imal

Nasıl mu Bağışıklık Savunma Çalışır?

Bağışıklık Savunma anahtar bileşenlerden biri çinko ve soğuk algınlığı ve virüslerin belirtileri azaltmak için etkinliği ardında birçok neden vardır. çinko rinovirüs kat negatif yüklü karboksil terminal ile birleştirildiği zaman, bu, böylece daha fazla yeniden virüsün durdurarak, hücrelerine girmesi engellemektedir.

Araştırma gösterileri fazla zarar verebilir aşırı inflamasyonu önlemek için bağışıklık yanıtına frenler koyarak enfeksiyonları yönetiminde çinko asist söyledi. herhangi bir aşırı iltihaplanma durdurma sırayla, bir proteinin bir işlem deters olarak Sonuçta, çinko faydalıdır.

Bağışıklık Savunma Malzemeler

Bağışıklık Savunma Ek Malzemeler

Aşağıda bu ek geliştirilmesinde tutulmuştu ana maddeler şunlardır:

 • Şeker
 • Kuşburnu Tozu
 • Çinko Glukonat
 • Acerola Tozu
 • Magnezyum stearat
 • anason Yağı

Buradan, bu ekte bileşenlerin seçimi, doğal ve organik olduğunu oldukça açık hale gelmez. Mevcut otlar, vitamin ve minerallerin güzel toplamı yoktur. Bunların hepsi kişinin bağışıklık sistemi ve genel sağlık için Şerefiye süren sağlamak için güçlü bir karışımı biraraya gelmektedir. Bu nedenle bu ek Grip mevsiminde vücudu güçlendirmek için en iyi yollardan biri haline geliyor.

Malzemeler Faydaları

Doğal malzemelerle çalışmalar ile desteklenmektedir 

Anahtar bileşen, çinko ile birlikte, bağışıklık savunma ayrıca doğal maddeler A & C tüm bağışıklık sistemi katkı vitamin bir kaynağını ihtiva etmektedir, Vitamin A, E ve C aynı zamanda acerola, bir kaynağı olan Kuşburnu oluşmaktadır Normal işleyişi.

Soğuk algınlığı ve grip mevsiminde virüslere karşı Savundu

Emin vücudunuzu yapma vitamin ve çinko bereketli düzeyi vardır, size çok bulaşıcı virüslere karşı direncinizi artırarak en iyi şansı verir.

Nezle ve grip semptomlarının süresini sınırlandırın 

Çinko pastiller% 50 kadar azaltılabilir olan soğuk ve semptomlar gibi grip süresi ile sonuçlanmıştır çalışmalarla desteklenmektedir. onlar başlayacak ve hız genel iyileşme süresi kadar olduğu gibi Bağışıklık Savunma kısa sürede semptomların etkisini azaltmak için kullanılabilir.

stres düzeyi yüksek adresinin bağışıklık sistemini koruyun

Eğer stresli olduğunuzda, darbe önemli ölçüde azalır patojenleri savaşmak için bağışıklık sisteminin yetkinlik olarak halsiz ve yorgun hissediyorum bırakarak bağışıklık sistemini zayıflatır. Buna karşılık, bu enfeksiyonlar ve virüslere karşı daha savunmasız hale getirir. Bağışıklık Savunma çinko desteği yardımcı ve stresli zamanlarda sizi korumak daha iyi için bağışıklık sistemini artırabilir.

Bağışıklık Savunma Artıları

 • Her bir paket hızlı ve ücretsiz kargo ile kullanılabilir. Böylece, kullanıcılar nakliye ve taşıma sürecine dahil herhangi genişletilmiş maliyetleri hakkında endişe gerekmez.
 • insanların büyük bir çeşitlilik için Works, aynı zamanda bağışıklık sistemini iyileştirmek için 12 yaşından büyük çocuklara verilebilir.
 • vücut grip veya soğuk algınlığı başlıca semptomların net kalmasına izin doğal eklemeler bir ürün yelpazesine kullanır.
 • kolaylıkla bir ek şeklinde kullanılabilir olarak alınabilir.
 • O kadar uzun kullanıcıların temin edilen günlük gerekli miktarları aşmamak gibi herhangi bir yan etkisi yoktur.

Buy Bağışıklık Savunma Maliyet & Nerede?

Bağışıklık Savunma takviyesi kullanıcılarına sağladığı bir avantajı çeşitli fiyatlarda ve paket seçenekleri ile kullanılabilir olması. Kullanıcılar mevcut seçenekler sayısız dikkate her alma kendi ihtiyaçları ve özel gereksinimleri seçim yapmak mümkün.

Her paket için fiyat farklı olduğu gibi, kullanıcılar gelemez kadar para olarak yatırım seçeneğine sahiptir. paketlerin listesi:

 • 1 Ay Tedarik. Bu tek şişe kullanımının yaklaşık bir ay sürebilir kapsül içerir. şişe maliyeti 44,95 $ veya kapsül bir gün yetmeyecek için sadece $ 1.5 olduğunu.
 • 3 Ay Tedarik. Bu bir sonraki paket yeterli şişelerle insanlar 3 ay dayanacak sağlar. Bu $ 114,85 maliyeti. Bu kapsüllerin günlük fiyatı $ 1.28 biçersin.
 • 5 Ay Tedarik. Bu kadar ellerinde bulunan en yüklü paketidir. Kullanıcıların $ civarında 174,75 toplam maliyetle almasını 5 üzerinde şişe vardır. Buna ek olarak, yüz dolara kadar tasarruf.

Bağışıklık Savunma takviyesi resmi web sitesinde yalnızca

Sonuç: Can Bağışıklık Savunma Supercharge Bağışıklık Sistemi?

Bağışıklık Savunma dahil maddeler sadece korumak değil, aynı zamanda bağışıklık sistemini geliştirmek değil gereken şey olduğunu önermek kanıt çok şey var. Genç ve stres altında, orta yaşlı yaşlı soğuk algınlığı ve enfeksiyonlar veya defetmek ve daha düşük bir bağışıklık sistemine sahip az zaman olsun, bu ürünün insan büyüklüğünü yardımcı olabilir!

Bağışıklık Savunma Eğer bütün aileyi koruyabilir sağlanması tek veya aile paketleri mevcuttur. Hoş bir tat ve pastil formu süper kolay sıklıkla çocuk sevmiyorum tablet veya kapsüller için poz olarak almak mümkün kılar.

onun malzemeler ve çinko ve vitamin düzeyi yüksek üstün kalitesi bu ek en iyi şekilde sağlamak C. Aynı zamanda vegan dostu ve günlük önerilen doz aşmamaktadır sağlayan hiçbir yan etkisi yoktur.

Özetlemek gerekirse, Bağışıklık Savunma korumak ve bağışıklık sistemleri kendi ve ailelerinin geliştirmek için kullanabileceği uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli bir üründür.

Bağışıklık Savunma Now Of Kaynağını Sipariş »

ŞİMDİ SATIN AL »
Gravatar Image
Zahra Thunzira is a Jakarta-based nutritionist and gym instructor. She’s also an adventure travel, fitness, and health writer for several blogs and websites. She earned her Master degree in Public Health from University of Indonesia.