Imūnās Defense Review: Ingredients, ieguvumi, plusi un mīnusi

Posted on

Uzlabošana Aizsardzības Imūnsistēma

Pašreizējā situācijā, veselība ir par ikviena prātos, un mēs visi esam domāšana “Kā es varu izvairīties no nozvejojot koronavīrusu?”

Mēs roku mazgāšanu neatlaidīgi, stāvot divu metru attālumā viens no otra, un darbojas jūdzi, kad kāds klepus.

Bet daudzi no maniem pacientiem ir jautā man, vai ir veids, kā palielināt savu imūnsistēmu, lai palīdzētu aizsargāt tos.

Kas ir Imūnās Defense?

Imūnās Defense ir papildinājums izstrādāta, lai aizsargātu un uzlabotu savu imūnsistēmu. Papildinājums nāk dražejām veidā, un tas ir salds, anīsu garša. Jūs varat lietot līdz 4 apļiem dienā, lai palīdzētu palielināt savu imūnsistēmu, kā arī veicot piemaksu, lai palīdzētu palielināt atkopšanas laiku, kad nodarbojas ar aukstu / gripas un vīrusu simptomi, kā arī stresu.

Ja jūs meklējat, lai aizsargātu savu un savu ģimeņu veselību, Imūnās Defense ir risinājums jums.

Imūnās Defense ir piemērota bērniem vecumā no 12 un vairāk, kas nozīmē šo papildinājumu var izmantot gandrīz ikvienam ģimenē. Ir daudzi faktori, kas ietekmē mūsu imūno sistēmu, no saaukstēšanās un vīrusu augsts stresa līmenis.

Pusaudži pieskatīšanas eksāmeniem var atrast sev zem milzīgu spiedienu, un tas var samazināt efektivitāti savu imūnsistēmu, lai cīnītos off patogēnus, kā rezultātā nogurums un nolietota.

Saaukstēšanās var dot vaļu izpostīt, jo īpaši, ja jums ir jāturpina strādāt, vai nav laika atpūsties un pilnībā atgūt. Aizsargājot savu imūnsistēmu, palielinot piemaksas ieskaitot Cinks un vitamīnu A, E un C, jums būs iespēja cīnīties off aukstuma un vīrusu simptomi daudz ātrāk.

Ieguvumi no imūnās Aizsardzības

Ir daudzas priekšrocības, ņemot Imūnās aizsardzības piemaksa ikdienā, tostarp:

 • 14 mg cinka vienu dienas devu
 • 10 mg C vitamīns per dienas devas
 • Satur vitamīnus A, E & C
 • Sastāvdaļas ir atpakaļ pētījumi
 • Vegan draudzīgi
 • Piemērots bērniem vecumā 12+
 • Free Worldwide Shipping
 • 100 dienu naudu atpakaļ garantiju
 • Ražots Lielbritānijā

Kā darbojas Imūnās Aizsardzība Work?

Viens no galvenajiem sastāvdaļām Imūnās Aizsardzības ir cinka, un ir daudzi iemesli tā efektivitāti, lai mazinātu saaukstēšanās simptomus un vīrusu. Kad cinka ir apvienota ar negatīvi lādētu Karboksilgrupu galapunktiem rinovīrusu mēteli, tas novērš to iekļūšanu šūnās, tādējādi apturot vīrusu vairoties tālāk.

Pētījumi liecina, ka cinka uzlabota pārvaldīt infekcijām, ievietojot bremzes uz imūno reakciju, lai novērstu pārmērīgu iekaisumu, kas var izraisīt turpmāku kaitējumu. Galu galā, cinks ir labvēlīga, jo tas attur olbaltuma, savukārt apstāšanās lieko iekaisumu.

Imūnās Aizsardzības Sastāvdaļas

Imūnās Aizsardzības Papildinājums Sastāvdaļas

Zemāk ir daži no galvenajām sastāvdaļām, kas tika iesaistīti attīstībā šo papildinājumu:

 • cukurs
 • Rose Hip Powder
 • Cinka glikonāts
 • Acerola Powder
 • magnija stearāts
 • anīsa eļļa

No tā, tas kļuvis pavisam skaidrs, ka izvēle sastāvdaļu šajā papildinājums bija dabīgs un organisks. Ir jauka summa augiem, vitamīniem un minerālvielām pieejami. Visi šie apvienot kopā spēcīgu maisījums, lai nodrošinātu ilgstošu situācijas uzlabošanos, lai savu imūnsistēmu un vispārējo veselību. Šā iemesla dēļ šis papildinājums kļūst par vienu no labākajiem veidiem, kā stiprināt ķermeni gripas sezonā.

Ieguvumi no sastāvdaļām

Dabiskās sastāvdaļas atbalstīja studijas 

Kopā ar galveno sastāvdaļu, cinks, Imūnās Aizsardzības sastāv no mežrozītes, kas ir avots vitamīnu A, E un C, kā arī acerolas, kura satur arī vitamīnu avots A & C. Visi šie dabas sastāvdaļu veicinātu to, ka imūnās sistēmas normāla funkcionēšana.

Aizstāv pret vīrusiem aukstā un gripai sezonā

Pārliecinoties, savu ķermeni, ir bagātīgs vitamīnu un cinku, sniedz jums vislabāko iespēju palielināt savu izturību, lai ar ļoti lipīgu vīrusu.

Ierobežot ilgumu aukstā un gripas simptomiem 

Cinka sūkājamās tabletes tiek nodrošināti ar pētījumiem, kas izraisīja ilguma aukstā un gripai līdzīgi simptomi tiek samazināts līdz 50%. Imūnās Defense var izmantot, lai samazinātu ietekmi uz simptomiem, tiklīdz viņi sāk un paātrinās vispārējo atveseļošanās laiku.

Aizsargājiet savu imūnsistēmu no augsts stresa līmenis

Kad esat uzsvēra, ietekmi vājina imūnsistēmu atstājot jūs sajūta nomocījies un noguris kā jūsu imūnsistēmas kompetences, lai cīnītos patogēnus, ir ievērojami samazināts. Tas, savukārt, liek jums daudz uzņēmīgāks pret infekcijām un vīrusiem. Ar Imūnās Aizsardzības cinka var palīdzēt atbalstīt un palielināt savu imūnsistēmu, lai labāk aizsargātu jūs laikā stresa reizes.

Imūnās Aizsardzības Pros

 • Katrs komplekts ir pieejams ar ātru un bezmaksas piegāde. Tādējādi lietotājiem nav jāuztraucas par jebkuru ilgāku izmaksas, kas saistītas ar kuģu un apstrādes procesu.
 • Darbi daudz dažādu cilvēku, tas var norādīt arī uz bērniem, kas vecāki par 12 uzlabot savu imūnsistēmu.
 • Izmanto sortimentu dabas papildinājumi, kas ļauj organismam palikt skaidrs no galvenajiem simptomiem gripa vai saaukstēšanās.
 • Var viegli ņemt, jo tas ir pieejams kā papildinājums.
 • Tas nav nekādas blakusparādības, tik ilgi, kamēr lietotāji nepārsniedz dienā nepieciešamās summas, kas tiek sniegti.

Imūnās aizsardzības izmaksas un kur nopirkt?

Viena priekšrocība, ka Imūnās Aizsardzības papildinājums piedāvā saviem lietotājiem, ir fakts, ka tas ir pieejams ar dažādām cenām un lietošanas iespējas. Lietotājiem ir iespēja izvēlēties no neskaitāmas pieejamo izvēli, katrs ņemot vērā savas vajadzības un īpašās prasības.

Tā kā cena katram iepakojumam ir atšķirīgs, lietotājiem ir iespēja ieguldīt tik daudz naudas, cik viņi var atļauties. Paku saraksts ir:

 • 1 mēnesis piegādes. Šī vienotā pudele ietver kapsulas, kas var ilgt apmēram mēnesi izmantošanu. Par pudeles izmaksas ir $ 44,95 vai tikai $ 1,5 par vienas dienas vērts kapsulas.
 • 3 mēnešu piegādes. Šis nākamais pakete sniedz cilvēki ar pietiekami pudelēm ilgs 3 ​​mēnešus. Tas maksā $ 114.85. Uz vienu dienu kapsulas cena nāk ap 1.28 $.
 • 5. Mēnesis piegādes. Tas ir līdz šim visvairāk ielādes paketes tie ir pieejami. Tas ir vairāk nekā 5 pudeles, ka lietotāji saņem, kuru kopējās izmaksas ir aptuveni $ 174,75. Papildus tam, viņi ietaupīt līdz pat simts dolāru.

Imūnās Defense papildinājums ir pieejams tikai oficiālajā tīmekļa vietnē

Secinājums: Can Imūnās Defense Supercharge jūsu imūnsistēmu?

Ir daudz pierādījumu, kas liecina, ka iekļauti Imūnās Aizsardzības sastāvdaļas ir tieši tas, ko ir nepieciešams, lai ne tikai aizsargātu, bet arī uzlabot savu imūnsistēmu. Vai jūs esat jauni un ar stresu, pusmūža maz laika, lai cīnītos off saaukstēšanās un infekcijas vai veci, un ir zemāks imūnsistēmu, šis produkts var palīdzēt apjomu cilvēkiem!

Imūnās Defense ir pieejama viena vai ģimenes iepakojumos, nodrošinot jūs varat aizsargāt savu visai ģimenei. Tā ir patīkama garša un sūkājamās tabletes forma padara to super viegli veikt kā pozā uz tabletes vai kapsulas, kuras bieži vien bērni nepatīk.

Augstākās kvalitātes tā sastāvdaļu un augstu cinka un vitamīnu C pārliecinātos, jūs saņemat visvairāk no šīs piemaksu. Tas ir arī vegāns draudzīgs un nav blakusparādības sniedzot jums nav pārsniegt dienas ieteicamo devu.

Apkopojot, Imūnās Defense ir pieejamas, augstas kvalitātes produkts, kuru var izmantot, lai aizsargātu un uzlabotu savu un savas ģimenes imūno sistēmu.

Pasūtiet Jūsu piegādes imūnās aizsardzības Now »

PĒRC TAGAD »
Gravatar Image
Zahra Thunzira is a Jakarta-based nutritionist and gym instructor. She’s also an adventure travel, fitness, and health writer for several blogs and websites. She earned her Master degree in Public Health from University of Indonesia.