Imunitný Review Bránenie: Zloženie, výhody, Klady a zápory

Posted on

Posilnenie obrannej imunitný systém

V súčasnom klímy, zdravie je na mysli každého z nás a my sme všetci myslia: “Ako môžem vyhnúť chytenie koronavírus?”

Sme umývanie rúk bez prestania, ktorý stál dva metre od seba a beh na míľu, keď niekto kašle.

Ale mnoho z mojich pacientov sa ma pýta, či existuje spôsob, ako zvýšiť ich imunitný systém pomáhať chrániť.

Čo je to imunitný obrany?

Imunitná obrana je doplnok určený na ochranu a posilnenie imunitného systému. Doplnok je vo forme a pastilky je sladká, aníz chuť. Môžete si vziať až 4 pastilky denne, aby pomohla posilniť váš imunitný systém, rovnako ako brať doplnok ku zvýšeniu help využitie času pri vybavovaní studenej / chrípka a vírus príznakov, rovnako ako stres.

Ak hľadáte pre ochranu svojej vlastnej a svoje rodiny zdravie, obranyschopnosť je riešením pre vás.

Imunitný obrany je vhodný pre deti vo veku 12 a vyššie, čo znamená tento doplnok možno použiť takmer každý v rodine. Existuje mnoho faktorov, ktoré ovplyvňujú náš imunitný systém, z prechladnutia a vírusy vysokému stupňu stresu.

Teenageri sedí skúšky môžu ocitnúť pod obrovský tlak a to môže znížiť účinnosť ich imunitného systému bojovať s patogénmi, čo má za následok pocit únavy a vyčerpaný.

Bežné prechladnutie môže spôsobiť katastrofu, najmä keď máte pokračovať v práci, alebo nemajú čas na odpočinok a plne zotaviť. Tým, že chráni váš imunitný systém so zvýšenými doplnky vrátane zinok a vitamíny A, E a C, budete môcť odraziť prechladnutia a vírus príznaky oveľa rýchlejšie.

Výhody imunitnej obrany

Existuje mnoho výhod pre prijatie doplnok obranyschopnosť na dennej báze, vrátane:

 • 14 mg zinku na dennej dávke
 • 10 mg vitamínu C na dennej dávke
 • Obsahuje vitamíny A, E a C
 • Ingrediencie sú späť v štúdiách
 • vegan friendly
 • Vhodné pre deti vo veku 12+
 • Zdarma po celom svete lodné
 • 100 dní záruka vrátenia peňazí
 • Vyrábaný vo Veľkej Británii

Ako funguje imunitný obrany funguje?

Jedným z kľúčových zložiek pre obranyschopnosť je zinok a sú za jeho účinnosti veľa dôvodov na zníženie príznakov prechladnutia a vírusy. Pri zinok sa spojí s záporne nabité karboxylovej konca časti rhinovírusy srsti, zabraňuje to vo vstupe do buniek, a tým zastavenie vírusu z reprodukovať ďalej.

Výskum ukazuje, že zinok pomáha pri zvládaní infekcie tým, že brzdy na imunitnú odpoveď, aby sa zabránilo nadmernému zápal, ktorý môže spôsobiť ďalšie škody. Nakoniec, zinok je prospešné, pretože odrádza pôsobenie proteínu, podľa poradia zastavenie prebytočný zápal.

obranyschopnosť Zloženie

Imunitný obrana Dodatok Zloženie

Nižšie sú uvedené niektoré z hlavných zložiek, ktoré sa podieľali na rozvoji tohto dodatku:

 • cukor
 • Rose Hip Powder
 • zinok glukonát
 • Acerola Powder
 • magnéziumstearát
 • aníz olej

Z toho, že sa stane úplne zrejmé, že voľba prísad v tomto dodatku sú prírodné a ekologické. K dispozícii je pekná suma bylín, vitamínov a minerálov sú k dispozícii. Všetky tieto spojiť dohromady v silnej zmesi poskytnúť trvalé zlepšenie niečí imunitný systém a celkový zdravotný stav. Z tohto dôvodu je tento doplnok sa stáva jedným z najlepších spôsobov, ako posilniť telo počas chrípkovej sezóny.

výhody Ingrediencie

Prírodné ingrediencie podporený štúdiami 

Spolu s kľúčovú zložku, zinok, imunitný obrany sa skladá zo šípok, ktorý je zdrojom vitamínov A, E a C, ako aj aceroly, ktorý tiež obsahuje zdroj vitamínov A C. Všetky tieto prírodné zložky prispieť k systémov imunitných normálne fungovanie.

Chráni pred vírusmi počas studenej a chrípkovej sezóny

Uistiť sa vaše telo má hojné množstvo vitamínov a zinku, vám dáva najväčšiu šancu na zvýšenie svojej odolnosti voči vysoko nákazlivé vírusy.

Obmedziť dobu trvania studenej a chrípky symptómy 

Zinok pastilky sa opierajú o štúdie, ktoré vyústili v trvaní chlade a príznaky podobné chrípke sa zníži až o 50%. Imunitný obrany môže byť použitá na zníženie účinok príznakov, akonáhle začnú a zrýchli celkovú dobu obnovy.

Chrániť váš imunitný systém z vysokých úrovní stresu

Keď ste v strese, vplyv oslabuje imunitný systém, takže budete cítiť run-dole a unavený ako kompetencii váš imunitný systém k boju proti patogénom je výrazne znížená. Na druhej strane, to robí náchylnejšie k infekciám a vírusom. Zinok v imunitnej obrany môžu pomôcť podporovať a posilniť váš imunitný systém, aby lepšie chrániť vás počas stresujúcich časov.

obranyschopnosť Pros

 • Každý balík je k dispozícii rýchle a bezplatné preprave. To znamená, že používatelia nemusia obávať akýchkoľvek rozvinutých nákladov zapojených do procesu a bez poštovného.
 • Práca pre širokú škálu ľudí, to môže tiež byť podávaný deťom vo veku nad 12 rokov k zlepšeniu ich imunitného systému.
 • Používa zmes prírodných doplnkov, ktoré umožňujú telu zostať jasné z hlavných príznakov chrípky a prechladnutia.
 • Možno ľahko vziať, pretože je k dispozícii vo forme doplnku.
 • To nemá žiadne vedľajšie účinky, ak používatelia nemajú prekročiť dennú požadovanej sumy, ktoré sú k dispozícii.

Imunitný obrany Cost a kde kúpiť?

Jednou z výhod, ktoré dopĺňajú imunitný obrany poskytuje svojim užívateľom, je skutočnosť, že je k dispozícii s rôznymi cenami a možnosťou balíčkov. Užívatelia sú schopní vybrať z nespočetné množstvo dostupných možností, každé s prihliadnutím k svojim vlastným potrebám a požiadavkám konkrétnej.

Vzhľadom k tomu, cena každého balenia je odlišná, užívatelia majú možnosť investovať toľko peňazí, koľko si môžu dovoliť. Zoznam balíkov je:

 • 1 mesiac Supply. Táto jediná fľaša obsahuje kapsule, ktorá môže trvať asi mesiac použitia. Náklady na fľaši je $ 44,95 alebo len 1,5 $ na jeden deň v hodnote kapsúl.
 • 3 mesiace Supply. Tento balík obsahuje ďalší ľudia s dostatkom fliaš na posledné 3 mesiace. Stojí 114,85 $. Cena za deň z týchto kapsúl je okolo $ 1.28.
 • 5 mesiac Supply. To je zďaleka najviac naložené balíček majú k dispozícii. To má viac ako päť fliaš, ktoré užívatelia dostanú pri celkových nákladoch okolo 174,75 $. Okrem toho, že ušetriť až sto dolárov.

Doplnok imunitný obrany je k dispozícii iba na oficiálnych stránkach

Záver: Can obranyschopnosť Supercharge váš imunitný systém?

Existuje veľa dôkazov o tom, že zložky obsiahnuté v imunitnej obrany sú presne to, čo je potrebné, aby nielen chrániť, ale aj zlepšiť váš imunitný systém. Či už ste mladí a v strese, stredného veku s málo času, aby odraziť prechladnutie a infekcie alebo starší a majú nižšie imunitný systém, tento produkt môže pomôcť veľkosti ľudí!

Imunitný obrany je k dispozícii v jednolôžkových alebo rodinné balenie, ktoré zaistia, môžete chrániť celú svoju rodinu. Je to príjemná chuť a kosoštvorec formuláre super ľahké brať ako póza pre tablety alebo kapsule, ktoré deti často nepáči.

Vysoká kvalita jeho zložiek a vysokými hladinami zinku a vitamínu C zaistí ste získali čo najviac z tohto dodatku. Je to tiež vegan priateľský a nemá žiadne vedľajšie účinky a poskytuje tak neprekračujte dennú odporúčanú dávku.

Aby sme to zhrnuli, obranyschopnosť je cenovo dostupné, vysoko kvalitný výrobok, ktorý môžete použiť na ochranu a posilnenie svojej vlastnej a svoje rodiny imunitný systém.

Objednajte si dodávku obranyschopnosť Now »

KÚPTE TERAZ »
Gravatar Image
Zahra Thunzira is a Jakarta-based nutritionist and gym instructor. She’s also an adventure travel, fitness, and health writer for several blogs and websites. She earned her Master degree in Public Health from University of Indonesia.