MaleExtra atsauksmes: vai efektīvs vīriešu papildināšanas papildinājums?

Posted on

Lielākā daļa vīriešu vēlas labāk uzstāties guļamistabā. Galu galā tik daudz no tā, kā sievietes uztver vīriešus, ir saistīts ar seksuālo sniegumu. Tā ir bioloģija. Padomājiet par pāvu dabiskajiem pārošanās rituāliem…

Pāvi vīrieši vicina savas spalvas, lai parādītu savu seksuālo un fizisko veiklību. Izmantojot dabisko atlasi, mātītes izvēlas pāvus ar vislielākajām, spilgtākajām spalvām. Labi, tāpēc mēs neesam pāvi, bet zinātne joprojām ir spēkā.

Sievietes vēlas to, ko vēlas sievietes.

Un visi zina, ka lielumam ir nozīme. Runājot atklāti, dažreiz lielums ir vienīgā atšķirība starp atrašanos draugu zonā vai zaļās gaismas iegūšanu. Tātad, ko jūs varat darīt, lai sev nodrošinātu vislabākās iespējas guļamistabā?

Viens no populārākajiem seksuālās veiktspējas un erekcijas uzlabošanas papildproduktiem ir MaleExtra.

Šis pārskats sniedz jums visu nepieciešamo informāciju, lai izlemtu, vai Male Extra ir piemērots papildinājums jums.

Tas ir balstīts uz vairākiem informācijas avotiem:

  • Sastāvdaļu zinātniskie pētījumi
  • Publiska informācija par ražotājiem
  • Īstas lietotāju atsauksmes

Kas ir MaleExtra?

MaleExtra atsauksmes - labākās vīriešu uzlabošanas tabletes?  Vai tā ir naudas vērta?

Male Extra tabletes ir dabīgs augu piedevas, kas īpaši izstrādātas, lai palielinātu asinsriti, kā rezultātā erekcija būtu ilgāka un spēcīgāka.

MaleExtra sastāvdaļas paredz asinsvadus un palīdz tiem atpūsties. Tas teorētiski ļauj vairāk asiņu pieplūst jūsu dzimumloceklim, kā rezultātā rodas lielāka, ilgstošāka erekcija un labāki orgasmi.

Tagad apskatīsim, kas MaleExtra varētu jums palīdzēt .

Kāpēc izvēlēties Male Extra?

1) Palieliniet izturību un izturību

Viens no galvenajiem veidiem, kā jūs varat palīdzēt sev guļamistabā neatkarīgi no visiem citiem faktoriem, ir strādāt pie sava spēka un izturības. Jebkurš mēģinājums strādāt pie jūsu erekcijas kvalitātes ir diezgan bezjēdzīgs, ja jums beidzas tvaiks. MaleExtra satur B3 vitamīnu, kas var palīdzēt paaugstināt enerģijas līmeni.

2) Spēcīgākas, stingrākas erekcijas, palielinoties asins plūsmai

Galvenās sastāvdaļas L-arginīns un granātāboli dramatiski ietekmē veidu, kā jūsu ķermenis ražo slāpekļa oksīdu. Slāpekļa oksīds paplašina un atslābina arī asinsvadus. Uz dzimumlocekli tiek sūknēts vairāk asiņu, un erekcija var pieaugt gan pēc lieluma, gan pēc cietības.

Male Extra pirmoreiz sāka izmantot granātābolu. Tas tiek piegādāts ievērojamā devā, bet arī citas sastāvdaļas ir sakrautas, lai padarītu šo vienu no visspēcīgākajām vīriešu uzlabošanas tabletēm, ko jūs varat atrast.

3) “Cita zilā tablete” vīriešiem

Male Extra satur kordicepsu. Šī retā Āzijas sēne ir pazīstama kā Himalaju Viagra. Mārciņā pie USD 50 000 tas ir visdārgākais afrodiziaks. Tātad, ne tikai gūstot fizisku labāku apriti, bet arī uzlabojas spēles noskaņojums.

MaleExtra sastāvdaļas

L-arginīns HCL 600 mg : L-arginīns ir galvenā Male Extra sastāvdaļa ar devu 600 mg dienā. Tā ir neaizstājama aminoskābe, kas veicina slāpekļa oksīda veidošanos jūsu ķermenī. Slāpekļa oksīds palīdz palielināt izturību un izturību. Tam var būt nozīme asinsspiediena regulēšanā, paplašinot artērijas. Paaugstināta slāpekļa oksīda ražošana rada enerģijas uzlabošanos, asinsvadu atslābināšanos un labāku erekciju. Ir pāris parocīgi bonusu ieguvumi

Granātābols 40% ellagic Acid 500 mg : Granātābols satur ellagic skābi, kas palielina asinsriti. Vienā pētījumā tika atklāts, ka tad, kad cilvēki katru dienu dzēra granātābolu sulu, pēc 3 mēnešiem viņi piedzīvoja cirkulācijas palielināšanos par 17%. Citā pētījumā tika konstatēts, ka granātābolu sula palīdz izturībai un samazina nogurumu, veicot vingrinājumus. Spēcīgs antioksidants, granātābols aizsargā slāpekļa oksīdu no brīvo radikāļu sabojāšanas, vēl vairāk veicinot asinsriti

MSM (metilsulfonilmetāns 100 mg) : MSM ir izšķiroša nozīme jaunu šūnu un audu augšanā. Šis minerāls palīdz asinsritē un asins plūsmā, kā arī pārvērš šūnas. Vienā pētījumā tika atklāts, ka MSM samazināja muskuļu bojājumus netrenētiem vīriešiem pēc 14km skriešanas. Ikdienas MSM piedevas lietošana var palīdzēt iegūt jaunas šūnas no palielinātas cirkulācijas, kas var uzlabot jūsu erekcijas kvalitāti

L-metionīns 100 mg : histamīns ir hormons, kas iesaistīts erekcijas procesā. Kad histamīna līmenis ir augsts, visticamāk, jūs piedzīvosiet priekšlaicīgu ejakulāciju. L-metionīns ir būtiska aminoskābe, kas darbojas, lai bloķētu histamīna veidošanos, palīdzot jums ilgāk palikt cietākiem

Cinks (citrāta veidā) 14 mg : Cinka deficīts var izraisīt testosterona trūkumu. Zems testosterona līmenis var radīt problēmas ar libido un erekcijas uzturēšanu. Vienā pētījumā atklājās, ka vīriešiem, kuri ēda diētu ar augstu cinka līmeni, pēc 5 mēnešiem bija divkāršojies normālais testosterona līmenis

Cordyceps 25 mg : Cordyceps ir dabisks afrodiziaks, ko ķīnieši izmanto tūkstošiem gadu. Tiek ziņots, ka tie satur dezoadendensīnu un kordicepskābi, lai palīdzētu dzimumtieksmē un vispārējā seksuālajā funkcijā. Vairāk nekā puse no viena pētījuma dalībniekiem konstatēja viņu dzimumtieksmes palielināšanos, lietojot kordicepsu

Niacīns (B3 vitamīns) 18 mg : Niacīns jeb B3 vitamīns palīdz ar asinsriti un izturību. Vīriešiem, kuriem bija erektilās disfunkcijas (ED), pēc niacīna lietošanas katru dienu bija ievērojami uzlabojusies spēja saglabāt erekciju. Tas palīdz arī mazināt nogurumu, tāpēc tam vajadzētu palīdzēt vīriešiem izturēties ilgāk

Īpaši koncentrējoties uz asiņu plūsmas palielināšanu caur slāpekļa oksīdu, Male Extra spēcīgās, dabiskās sastāvdaļas ir drošas, ja tās lieto ieteicamajās devās.

Nav dokumentētas kaitīgas blakusparādības, taču paturiet prātā: blakusparādības, kas rodas, lietojot dabiskos papildinājumus, tomēr rodas. Pirms jebkuru uztura bagātinātāju lietošanas sazinieties ar ārstu un pārrunājiet visas iespējamās bažas par blakusparādībām.

Padomājiet par savu situāciju un izlemiet, vai jūs varētu kaut ko palīdzēt tajās jomās, kurās Male Extra var palīdzēt.

Kam vajadzētu lietot vīriešu papild tabletes?

Veiktspējas, izturības un libido kritums ir pilnīgi dabiski, jo gadi rit…

Tomēr, kļūstot vecākam, jums nevajag sevi kompromitēt.

Jums nav nepieciešams pasīvi. Rīkojieties un izpētiet, kādas iespējas varētu jums sniegt nelielu palīdzību.

Ja jums nepatīk ideja par invazīvu ķirurģiju vai mehāniskiem sūkņiem, dabiskas piedevas vienmēr ir izvēles iespēja.

Vai jums liekas, ka jūs neesat apmierinājis savu partneri, kā jūs agrāk?

Vai sekss ir zaudējis savu malu?

Ja tā, Male Extra varētu jums palīdzēt.

Kā dabisks papildinājums nav raizējies par veselības apdraudējumu. Ja lietojat citas zāles, ir saprātīgi iepriekš konsultēties ar ārstu.

Pirms un pēc – vai vīrietis strādā papildus?

Ražotājs apgalvo, ka ir pārdevis 12 miljonus Male Extra tablešu 150 tūkstošiem apmierinātu klientu .

Vietnē Male Extra tiek ziņots, ka apmierināti klienti pēc Male Extra lietošanas katru dienu no 3 līdz 6 mēnešiem ir palielinājušies par 0,8 līdz 2,6 collām viņu dzimumlocekļos.

Tiešsaistē ir samērā daudz pozitīvu lietotāju atsauksmju. Lielākā daļa no nelabvēlīgākajām atsauksmēm tika saņemti no cilvēkiem, kuri tikai nesen sāka lietot Male Extra.

Labāko rezultātu sasniegšana var aizņemt 1–2 mēnešus.

Jūs joprojām varat baudīt 100% naudas atdošanas garantiju 2 mēnešus, tāpēc ir daudz iespēju pārraudzīt efektus un redzēt, vai Male Extra ir paredzēts jums.

Vai vīriešu papildu rezultāti ir pastāvīgi?

Vārdu sakot, nē.

Male Extra palīdz palielināt apriti, kas var sniegt jums palīdzīgu roku guļamistabā.

Lai turpinātu gūt labumu no Male Extra, jums regulāri jālieto 3 tabletes katru dienu.

MaleExtra plusi

  • Palieliniet dzimumlocekļa asins plūsmu
  • Izveidojiet ilgstošākas erekcijas
  • Palīdziet savam sniegumam guļamistabā
  • Apmierini savu partneri

MaleExtra mīnusi

  • Izmaksas
  • Rezultāti nav tūlītēji

MaleExtra naudas atdošanas garantija

Wolfson Berg Limited dod iespēju bez naudas atgriešanas garantijas, ja neesat apmierināts ar Male Extra.

Ja kāds posms pirmo 60 dienu laikā jūs neesat apmierināts ar rezultātiem, vienkārši nosūtiet tabletes un iepakojumu atpakaļ, lai saņemtu pilnu kompensāciju.

Tas parāda, kā ražotājs stāv aiz viņu izstrādājuma, un sniedz jums mieru.

MaleExtra iesaiņojums

Ja jums ir reālas cerības un vēlaties izmēģināt kaut ko dabisku, kas varētu dot jums papildu malu starp loksnēm, Male Extra varētu būt vērts izpētīt.

Ar naudas atdošanas garantiju ir ko zaudēt?

noklikšķiniet šeit, lai pasūtītu MaleExtra no oficiālās vietnes »

PĒRC TAGAD »
Gravatar Image
Zahra Thunzira is a Jakarta-based nutritionist and gym instructor. She’s also an adventure travel, fitness, and health writer for several blogs and websites. She earned her Master degree in Public Health from University of Indonesia.