MaleExtra İncelemeleri: Erkek Geliştirme İçin Etkili Bir Ek mi?

Posted on

Çoğu erkek yatak odasında daha iyi performans göstermek ister. Sonuçta, kadınların erkekleri nasıl algıladıkları çok fazla cinsel performansla ilişkilidir. Bu biyoloji. Tavus kuşlarının doğal çiftleşme ritüellerini düşünün…

Erkek tavus kuşu tüylerini cinsel ve fiziksel güçlerini göstermek için gösterir. Doğal seleksiyonla dişiler en büyük, en parlak tüylere sahip tavus kuşlarını seçerler. Tamam, bu yüzden tavus kuşu değiliz, ancak bilim hala geçerli.

Kadınlar kadınların istediklerini ister.

Ve herkes boyutu olduğunu bilir yapar olsun. Açıkça söylemek gerekirse, bazen arkadaş bölgesinde olmak veya yeşil ışığı almak arasındaki tek fark boyuttur. Peki yatak odasında kendinize en iyi şansı vermek için ne yapabilirsiniz?

Cinsel performans ve ereksiyon geliştirme için en popüler tamamlayıcı ürünlerden biri MaleExtra’dır.

Bu inceleme, Ekstra Erkek’in sizin için doğru ek olup olmadığına karar vermeniz için gereken tüm bilgileri sağlar.

Çeşitli bilgi kaynaklarına dayanmaktadır:

  • Malzemelerin bilimsel çalışmaları
  • Üreticiler hakkında kamuya açık bilgiler
  • Gerçek kullanıcı yorumları

MaleExtra nedir?

MaleExtra Yorumları - En İyi Erkek Geliştirme Hapları?  Karşılığı değer mi?

Erkek Ekstra hapları, daha uzun ve daha güçlü bir ereksiyon ile sonuçlanan kan dolaşımını artırmak için özel olarak formüle edilmiş tamamen doğal, bitkisel bir takviyedir.

MaleExtra’daki bileşenler kan damarlarını hedefler ve rahatlamalarına yardımcı olur. Bu teorik olarak penisinize daha fazla kanın akmasına izin verir, bu da daha büyük, daha uzun süreli ereksiyon ve daha iyi orgazmlara neden olur.

Şimdi MaleExtra’nın size nasıl yardımcı olabileceğine bir göz atacağız .

Neden Ekstra Erkek Kullanılır?

1) Gücü ve Dayanıklılığı Artırın

Diğer tüm faktörlerden bağımsız olarak yatak odasında kendinize yardımcı olabileceğiniz ana yollardan biri, gücünüz ve dayanıklılığınız üzerinde çalışmaktır. Buharınız biterse, ereksiyonunuzun kalitesi üzerinde çalışmak için herhangi bir girişimde bulunmak anlamsızdır. MaleExtra, enerji seviyelerini artırmaya yardımcı olabilecek B3 vitamini içerir.

2) Artan Kan Akışı ile Daha Güçlü, Daha Sert Ereksiyonlar

Birincil bileşenler L-arginin ve nar vücudunuzun nitrik oksit üretme şeklini önemli ölçüde etkiler. Nitrik oksit genişler ve ayrıca kan damarlarını gevşetir. Penise daha fazla kan pompalanır ve ereksiyon hem boyutta hem de sertlikte büyüyebilir.

Extra Erkek, nar kullanımına öncülük etti. Bu önemli bir dozda sağlanırken, diğer bileşenler de bulabileceğiniz en güçlü erkek geliştirme haplarından biri haline getirilir.

3) Erkekler İçin “Diğer Mavi Hap”

Ekstra Erkek, cordyceps içerir. Bu nadir Asya mantarı, Himalayaların Viagra’sı olarak bilinir. 50.000 pound ile dünyanın en pahalı afrodizyak. Böylece, daha iyi dolaşımın fiziksel desteğini almanın yanı sıra, oyun ruh halinizi de geliştirebilirsiniz.

MaleExtra Malzemeler

L-Arginin HCL 600mg : L-Arginin, Erkek Ekstra’da günde 600 mg’lık bir dozla ana bileşendir. Vücudunuzdaki nitrik oksit üretimini artıran önemli bir amino asittir. Nitrik oksit, mukavemeti ve dayanıklılığı artırmaya yardımcı olur. Arterleri genişleterek kan basıncını düzenlemede rol oynayabilir. Nitrik oksit üretiminin artması, enerji iyileştirmeleri, kan damarlarının gevşemesi ve daha iyi ereksiyonlar ile sonuçlanır. Birkaç kullanışlı bonus avantajı vardır

Nar% 40 Ellagic Acid 500mg : Nar, kan dolaşımını arttıran ellagik asit içerir . Bir çalışma, insanlar her gün nar suyu içtiğinde, sadece 3 ay sonra dolaşımda% 17’lik bir artış yaşadıklarını buldu. Başka bir çalışma, nar suyunun dayanıklılığa yardımcı olduğunu ve egzersiz yaparken yorgunluğu azalttığını buldu. Güçlü bir antioksidan olan nar, nitrik oksidi serbest radikallere zarar vermekten korur ve dolaşımı daha da artırır

MSM (Metil Sülfonil Metan 100mg) : MSM, yeni hücrelerin ve dokuların büyümesi için çok önemlidir. Bu mineral dolaşım ve kan akışına ve hücrelerin dönmesine yardımcı olur. Bir çalışma, MSM’nin 14km koştuktan sonra eğitimsiz erkeklerde kas hasarını azalttığını buldu. Günlük bir MSM takviyesi almak, ereksiyonunuzun kalitesini artırabilecek artan dolaşımdan ihtiyacınız olan yeni hücrelerin sağlanmasına yardımcı olabilir.

L-Metionin 100mg : Histamin, ereksiyon sürecine katılan bir hormondur. Histamin seviyeleri yüksek olduğunda, erken boşalma yaşayabilirsiniz. L-Metionin, daha uzun süre daha sert kalmanıza yardımcı olan histamin oluşumunu engellemek için çalışan esansiyel bir amino asittir

Çinko (sitrat olarak) 14mg : Çinko eksikliği testosteron eksikliğine yol açabilir. Düşük testosteron libido ve ereksiyonun sürdürülmesinde sorunlara neden olabilir. Bir çalışma, yüksek bir çinko diyeti yiyen erkeklerin 5 ay sonra normal testosteron seviyelerini iki katına çıkardığını buldu.

Cordyceps 25mg : Cordyceps, Çinliler tarafından binlerce yıldır kullanılan doğal bir afrodizyaktır. Deoksiadinin ve kordisik asit içeren, cinsel dürtü ve genel cinsel fonksiyona yardımcı olduğu bildirilmektedir. Bir çalışmadaki katılımcıların yarısından fazlası, cordyceps alırken cinsel dürtülerinde bir artış buldu.

Niasin (B3 vitamini) 18mg : Niasin veya B3 vitamini, dolaşım ve dayanıklılığa yardımcı olur. Erektil disfonksiyonu (ED) olan erkekler, her gün niasin aldıktan sonra ereksiyonları sürdürme yeteneklerinde büyük bir iyileşme gösterdi. Ayrıca yorgunluğun azaltılmasına yardımcı olur, böylece erkeklerin daha uzun süre performans göstermesine yardımcı olur.

Nitrik oksit yoluyla kan akışını artırmaya öncelikli olarak odaklanan Male Extra’nın güçlü ve doğal bileşenleri, önerilen dozlarda tüketildiğinde güvenlidir.

Belgelenen zararlı bir yan etki yoktur, ancak unutmayın: doğal takviyelerle yan etkiler ortaya çıkar. Herhangi bir diyet takviyesi kullanmadan önce doktorunuza danışın ve yan etkilerle ilgili olası endişeleri tartışın.

Durumunuzu düşünün ve Male Extra’nun yardım edebileceği alanlarda yardım yapıp yapamayacağınıza karar verin.

Erkek Ekstra Hapları Kimler Kullanmalı?

Yıllar geçtikçe performans, güç ve libidodaki düşüş tamamen doğal…

Yaşlanmak sizin kendinizi tehlikeye atmanıza gerek yok.

Pasif olmanıza gerek yok. Harekete geçin ve hangi seçeneklerin size biraz yardımcı olabileceğini araştırın.

İnvaziv cerrahi veya mekanik pompalar fikrinden hoşlanmıyorsanız, doğal takviyeler her zaman bir seçenektir.

Eskiden olduğu gibi partnerinizi tatmin edici hissetmiyor musunuz?

Seks sınırını mı kaybetti?

Eğer öyleyse, Ekstra Erkek size yardımcı olabilir.

Doğal bir takviye olarak sağlık riskleri hakkında endişe yoktur. Başka bir ilaç kullanıyorsanız, önceden doktorunuza danışmak akıllıca olacaktır.

Önce ve Sonra – Erkek Ekstra Çalışır mı?

Üretici, 150 bin memnun müşteriye 12 milyon Erkek Ekstra hap sattığını iddia ediyor .

Male Extra web sitesi, memnun müşterilerin her gün 3 ila 6 ay boyunca Male Extra aldıktan sonra dik penislerinde 0,8 ila 2,6 inç arasında artış olduğunu fark ettiklerini bildiriyor.

Çevrimiçi olumlu kullanıcı yorumları makul bir vücut var. Daha az olumlu geri bildirimlerin çoğu, Erkek Ekstra kullanmaya yeni başlayan insanlardan geldi.

En iyi sonuçların ortaya çıkması 1-2 ay sürebilir.

2 ay boyunca% 100 para iade garantinizin tadını çıkarabilirsiniz, böylece efektleri izleme ve Male Extra’nun sizin için olup olmadığını görme şansı vardır.

Erkek Ekstra Sonuçları Kalıcı mıdır?

Tek kelimeyle, hayır.

Ekstra Erkek, yatak odasında size yardım edebilecek kan dolaşımını artırmaya yardımcı olur.

Ekstra Erkek’ten yararlanmaya devam etmek için, sürekli olarak günde 3 hap almanız gerekir.

MaleExtra Artıları

  • Penise kan akışını artırın
  • Daha uzun süreli ereksiyonlar oluşturun
  • Yatak odasında performansınıza yardımcı olun
  • Eşinizi tatmin edin

MaleExtra Eksileri

  • Maliyet
  • Sonuçlar hemen değil

MaleExtra Para İade Garantisi

Wolfson Berg Limited, Male Extra’dan memnun olmadığınız konusunda soru sormadan para iade garantisi veriyor.

İlk 60 gün boyunca herhangi bir aşamadan memnun değilseniz, hapları ve ambalajı tam bir geri ödeme için geri gönderin.

Bu, üreticinin ürünlerinin arkasında nasıl durduğunu gösterir ve size huzur verir.

Erkek Ekstra Sarma

Gerçekçi beklentileriniz varsa ve sayfalar arasında size ekstra bir avantaj sağlayabilecek doğal bir şey denemek istiyorsanız, Male Extra keşfetmeye değer olabilir.

Para iade garantisi ile kaybedecek bir şey var mı?

Resmi web sitesinden MaleExtra sipariş etmek için tıklayın »

ŞİMDİ SATIN AL »
Gravatar Image
Zahra Thunzira is a Jakarta-based nutritionist and gym instructor. She’s also an adventure travel, fitness, and health writer for several blogs and websites. She earned her Master degree in Public Health from University of Indonesia.