Skip to main content

MaleExtra Penil Vylepšenia aktualizácia: Evidencia Based Review

Pokladaný, ktoré vám pomôžu dosiahnuť väčšiu a pevnejšiu erekciu, takže si môžete dať výkon spálne svojho života; Muž Extra môžu preplňovaný váš sexuálny život a výdrž a zároveň vám pomôže, aby si silnejší a dlhšie trvajúci erekciu.

Pomocou výkonného fúziu overených prírodných ingrediencií, Muž práce naviac k zvýšeniu prietoku krvi do cavernosa v penise, ktoré jej umožní držať viac krvi, zväčšujú a udržiavať tvrdšie, silnejšie erekcie po dlhšiu dobu.

Teraz tento malý počet urobil môj top 3 posilnenie mužskej pilulky zoznamu vďaka svojmu jedinečnému zozname zložiek.

Čo je Male Extra?

MaleExtra Pills Recenzia: Výsledky, prísady, a Nežiaduce účinkyMuž Extra je prirodzene formulovaná posilnenie mužskej doplnok, ktorý využíva prírodné infúzie bylín a extraktov stimulovať zvýšený prietok krvi, takže môžete dosiahnuť silnejší, silnejší erekcie.

Vyrábaný a predávaný Wolfson Berg obmedzené, oni získali dobrú povesť v poslednom desaťročí pre napájanie kvalitu, čo vedie doplnky.

S Male Extra môžete teraz:

  • zvýšená dôvera
  • Väčšie, pevnejšie, dlhšie trvajúce erekcie
  • Mocne intenzívny orgazmy
  • Zlepšená životnosť a výdrž – dáva vám celú noc výdrž

Ako funguje Muž Extra ™ funguje?

Pri erekcii tkaniva v penise naplnia krvou, čo mu umožňuje stáť vzpriamene a preniknúť do svojho partnera. Muž Extra sa zameriava na plnenie tejto potrebe zvýšeného prietoku krvi, tým usiluje o zvýšenie okysličenie svojich buniek a navádzajúce penilní tkaniva (cavernosa) držať viac krvi.

Čím viac kyslíka, živín a krv tieto tkanivá prijímať; tým ťažšie váš penis sa stane. V skutočnosti je tento zvýšený prietok krvi môže spôsobiť, že bunky pre replikáciu v rámci svojich erektilných tkanív, čo umožňuje penis pre zvýšenie objemu, takže to môže zvládnuť túto ďalšiu krv. Tým, môže to spôsobiť, že obvod a dĺžku penisu k zvýšeniu, ktoré ako bonus môžu vyrábať trvanlivejšie, viac uspokojivé erekcie, ale zaujímavejšie intenzívnejšie silné orgazmy.

Nie inak tomu navyše kyslík môže pomôcť dosiahnuť základné živiny do buniek rýchlejšie, pomáha oddialiť únavu a zvýšiť vašu výdrž.

samec ďalšie ingrediencie

L-arginín HCI (600 mg)

Táto aminokyselina hrá dôležitú úlohu pri zvyšovaní krv prúdi, ako je premenený na oxid dusnatý, ktorý je zásadný pre relaxáciu a rozšírenie ciev. Ako môžete hádať, tým viac krvi, ktorý dosiahne váš penis počas vzrušenia, tým ťažšie vaše erekcie bude. Výsledkom je, že l-arginín je bežne používaný k zlepšeniu sexuálnej výkonnosti a kvalitu erekcie.

V jednej štúdii sa zistilo, l-arginín je zlepšiť schopnosť účastníkov udržať erekciu až o 37% (po nasnímaní denne po dobu jedného mesiaca); zatiaľ čo v inej štúdii 31% účastníkov boli svedkami výrazné zlepšenie svojich problémov erektilnej – dosiahnutie silnejšie a pevnejšie erekciu po 6 týždňoch.

Granátového jablka 40% kyselina ellagic (500 mg)

Jedným z mála mužskej vylepšenia produktov, ktoré obsahujú tento antioxidant obohatené zložky; granátové jablko hrá významnú úlohu v tomto doplnku vzhľadom k svojej schopnosti zlepšiť krvný obeh. Za púhych 8 týždňov, muži pitie to denne zažil lepšie erekciu, zatiaľ čo v ďalšej účastníci trpel obnovených energetických hladín a menšie únavy počas cvičenia.
Na druhej strane, antioxidanty z granátového jablka pomáhajú chrániť oxid dusnatý pred poškodením voľnými radikálmi, namiesto toho umožňuje oxid dusnatý plniť svoju úlohu v rozšírení ciev a zvýšenie krvného toku.

MSM (Metyl-methansulfonyl- – 100 mg)

Organická forma síry, MSM je minerál, ktorý môže pomôcť podporu prietoku krvi a ochrany zdravia tkaniva / buniek. Bez neho vaše bunky môžu stať slabý a neschopný budovať silné, zdravé nové bunky.

Muž Extra využili tento minerál stimulovať rast zdravých, nových a flexibilných buniek v penise, takže je lepšie držať viac krvi a pomôžu dosiahnuť pevnejšie, väčšie erekcie.

L-metionín (100 mg)

Esenciálne aminokyseliny, L-metionín sa predpokladá, že k zastaveniu konverzia histidínu do hormónu histamínu. Kým histamín má zásadný význam pre dosiahnutie vyvrcholenia, príliš veľa z nich v tele môže spôsobiť rýchlejší ejakuláciu a trpia predčasnou ejakuláciou. Znížením hladiny histamínu, táto aminokyselina môže pomôcť vám vydrží dlhšie, dosahujú lepšie výsledky a oddialiť vyvrcholenie, kým ste obaja pripravení.

Zinok (ako citrát -14mg)

Zinok hrá dôležitú úlohu pri udržiavaní produkciu testosterónu. V štúdiách, kedy bol tento nevyhnutný minerál znižuje diéty účastníkov, tento pokles zinku viedla k poklesu o 75% testosterónu v priebehu 20 týždňov. Avšak, keď zvýšená hladina testosterónu účastníkov zdvojnásobil.

A bez správnych hladín testosterónu v tele, nízke hladiny môže negatívne ovplyvniť vaše libido a kvalitu erekcie. To je dôvod, prečo Zinok hrá kľúčovú úlohu v Male Extra, ako to môže chrániť vaše telo pred nedostatku zinku; udržiavať hladinu testosterónu a načerpať libido.

Cordyceps (25 mg)

Používa sa po stáročia ako prírodné afrodiziakum, môže Cordyceps pomôcť zvýšiť sexuálny apetít a sexuálne funkcie (vďaka svojmu 2 chemickom deoxyadenozinu a cordycepsová kyselina). Tieto obaja majú právomoc priamo ovplyvniť oblasť mozgu, ktorá je zodpovedná za sexuálne túžby, čo vedie k viac ako 50% účastníkov v jednej štúdii svedkami zvýšenie ich sexuálny apetít, zatiaľ čo v inom 64% si všimol zlepšenie ich erekcie.

Niacín (vitamín B3 – 18 mg)

Početné štúdie preukázali, niacín schopné zvýšiť krvný tok tým, že pomáha vaše cievy rozšíria a rozšíriť – čo umožňuje tým, s erektilnou dysfunkciou sledovať jasné zlepšenie ich kvalitu erekcie a dlhovekosti.

To je tiež údajne pomáhajú znižovať únavu, re-posilniť svoje telo a posilniť svoju obranyschopnosť.

Má Muž Extra naozaj funguje?

Kým Muž Extra obsahuje všetky vaše obľúbené krvného prietoku / hladiny testosterónu zvýšenie ingrediencie tj L-arginín; Muž Extra je jediný, ktorý zahŕňa z granátového jablka 40% kyselina ellagic, ktorý je známy pre svoju schopnosť zvýšiť produkciu oxidu dusnatého (čo je nevyhnutné pre rozšírenie krvných ciev a podporovať zvýšený prietok krvi).

Tým, že 3 tablety denne, Muž Extra vám môže pomôcť prekonať problémy s erektilnou a nechať sa pevnejšie, silnejšie erekcie, ktoré sú schopné produkovať silnejšie orgazmy (pre vás oboch).
Ale to nie je všetko…

Popri pomôcť k zvýšeniu hladiny v krvi a testosterónu v tele – a tým vám pomôže zostať ťažšie dlhšie a bojovať proti únave – Muž navyše zákazníci hlásené tiež 0.8-2.6 palca zisky k ich veľkosti penisu počas doby 3-6 mesiacov (ak je použitá v každom deň)

Proces objednávky, doprava + Unboxing

Objednávke je ľahké, jednoduché a môže byť dokončená on-line iba pomocou kreditnej karty. Potom, čo urobil, obdržíte potvrdenie objednávky e-mail s okamžitou zdôrazňujúci detailmi objednávky.

Teraz musím priznať, že to trvalo nejakú dobu má objednávka má byť odoslaná, ktorý bol viac ako trochu sklamaním. Avšak, akonáhle sa lopta dostal valcovanie má objednávka dorazila diskrétne a skryté v prostom šedom obale. A to je dobrá správa, ak súkromie je pre vás dôležité, pretože nikto nebude vedieť, čo ste si objednali.

Moja jediná odporúčanie Male Extra je, že pridať výslovné možnosť dopravy do ich objednávkový systém, pretože by to výrazne zlepšiť svoje služby.

moje výsledky

Použil som to všetky prírodné doplnok po dobu 60 dní, ale v prvom týždni som si všimol výrazné zmeny v mojej energetickej hladiny. Už apatický alebo príliš unavený; Muž Extra mi dal obnovenú energiu a vitalitu. Zrazu som sa cítil osviežujú, ľahšie vzbudil a po dokončení mojej orgazmy cítila intenzívnejšie silný ako môj penis bol oveľa citlivejšie a v strehu.

Toto bolo čiastočne kvôli pevnosti mojej erekcie a viditeľných zvýši na mojom obvode. Získal som dobrú pol palca na mojej šírky, ktorý robil veľký rozdiel medzi dobrým sexom a srdce stoppingly neuveriteľné styku.

Môj partner tiež užil intenzívnejšie uspokojujúce orgazmy, pretože nielen, že som schopný vykonávať dlhšiu dobu, ale moja zvýšil objem zasiahne všetky správne škvrny jazdné ju do vlnu po vlne extázy. Ani ona komentoval skutočnosť, že môj penis sa cítil silnejší a tvrdší, než tomu bolo v minulosti.

Muž Extra Dávkovanie + Ako používať pre maximálne výsledky

Na rozdiel od poradí najlepších značiek, je potrebné vziať 3 kapsule Muž Extra každý deň, aby sa dosiahli optimálne výsledky. posilnený som výhody tohto všestranného doplnok ďalej tým, že kombinuje to s veľkým množstvom pohybu a tekutín. Tie pomohol dostať môj krvný obeh ísť a zabezpečiť jednoduchú migráciu zložiek / živín po celom mojom tele.

Pre tento test, vzal som 3 kapsule s reálnym citrónovou šťavou v priebehu dopoludnia, a musím priznať, pomerne rýchlo som sa cítil účinky tohto doplnku.

Pros

Spokojnosť zaručená – s ich 60-dňový záruku vrátenia peňazí

Väčšia veľkosť penisu – veľa značiek tvrdí, že ponúkajú rast penisu; Avšak Muž Extra vám môže ponúknuť dôveryhodné štatistické údaje z minulosti klientmi ukazuje priemerné zisky 0.8-2.6 palca (ak Muž Extra prevzatý z 3-6 mesiacov)

100% bezpečné, all-prírodné zložky – a to nielen sú ich zložky opierajú o klinických štúdiách, ale boli zámerne vybrané pre boj s erektilnej problémy a zlepšiť erektilnej výdrž.

Žiadne negatívne vedľajšie účinky – jedinými účinky, ktoré uvidíte, sú pozitívne z nich do svojho testosterónu, erekcie a sexuálnej túžby.

Účinné Formula – Optimálne dávky pre rýchle výsledky

Zápory

Výsledky nejakú dobu trvať – takže budete musieť byť trpezliví. Aj keď ja osobne si všimol zmeny v 2 týždne, Male Extra sú otvorené o tom, že budete musieť používať ich doplnok po dobu najmenej 30 dní predtým, než uvidíte skutočný rozdiel.

No Express vodná doprava – ako som spomenul predtým, dodacie lehoty Muž Zvlášť by mohlo byť rýchlejšie, najmä ak sa pridáva výslovný možnosť doručenia.

Teraz, zatiaľ čo to nie je riešiť istič pre väčšinu – pretože dobré veci vždy prichádzajú k tým, ktorí čakajú – ak hľadáte pre rýchlejšie výsledky, ktoré potom rýchle dodanie je nutnosťou.

4 veci, ktoré potrebujete vedieť pred zakúpením Muž Extra

Ak Male Extra dosiahol vrchol váš záujem, môžete byť tiež fascinovaný poznať nasledujúce fakty o tejto renomovanej mužskej doplnok vylepšenia:

# 1 – Male Extra so sídlom vo Veľkej Británii

Nachádza sa vo Veľkej Británii, táto britská spoločnosť boli pomáha mužom viac ako 5 rokov s ich penisu a erekcie otázok, ktorou sa ustanovujú silnú reputáciu v rámci odvetvia.

# 2 – Objednávky sú dodávané z Veľkej Británie + USA

Uspokojiť ich rozmanité a globálny klientsku základňu, oni dostali sklady v oboch Veľkej Británii a USA, čo im umožňuje dodať v širšom meradle.

# 3 – PayPal + Platby kartou

Muž Extra poskytujú dve možnosti platby: voľba platiť kreditnou kartou alebo prostredníctvom PayPal.

# 4 – Záruka vrátenia peňazí Podrobnosti

Muž Extra ponuka nasledujúce záruka: by ste mali použiť 2 plné fľaše svojho výrobku a z akéhokoľvek dôvodu zostávajú nespokojní s výsledkami; sa môžete vrátiť všetko použité aj nepoužité fľaše za plnú náhradu do 60 dní.

Ako získať najlepšie riešenie pre Male Extra

Pre najlepšie ponuky, vždy odporúčam kupovať vo veľkom, alebo sa rozhodli pre ich väčší balík zaoberá, pretože tieto vám môže ponúknuť okamžité úspory.

Muž Extra, napríklad ponúka 3 balíčky – 1) 1 fľaštička, 2) 4 fľaštičky (+ 2 zdarma) a 2 zadarmo Pre Montáže gél a 3) 3 fľaše (1 zdarma) a voľný Pre Erekcia Gel.

Kde kúpiť Pánske Zvlášť Pills

Do teraz ste pravdepodobne uhádli, že som zástancom nákupu z oficiálnych webových stránok. Dôvodom je, že keď si kúpite nasmerovať nemôžete pokaziť. Nielen, že môžete veriť, že kupujete originálny produkt, ktorý ste čítal o, ale ich zložky budú mať najvyššej triedy a kvality.

Ešte dôležitejšie je, sa môžete tešiť na istotu ich 60 dennú záruku vrátenia peňazí, v nepravdepodobné dokonca vidieť žiadne výsledky, môžete získať svoje peniaze späť.

kliknite tu na objednávku MaleExtra Online »