Skip to main content

MaleExtra Review – Co wyników można się spodziewać?

Co jest mężczyzną Extra?

MaleExtra Pigułki recenzja: Rezultaty, składniki, i skutki uboczneMężczyzna Extra jest mężczyzna Suplement Enhancement i to sprzedaje online od 2009 roku.

Jest produkowany i sprzedawany przez firmę o nazwie Wolfsonberg limitowana

Niektóre z wniosków złożonych przez spółkę obejmują:

  • Większe i twardsze erekcje
  • Zwiększona sprawność seksualną
  • Większe Wytryski i intensywne orgazmy

Jak działa Mężczyzna dodatkowa praca dla większych i grubszych erekcje?

male dodatkowe składniki

Mężczyzna Extra zawiera unikalną mieszankę składników, które zapewniają korzyści ulepszania seksualnych.

Wiele z tych składników mają reputację zwiększenie libido, wytrzymałość i przepływ krwi.

Dodałem pełną listę składników poniżej wraz z opisem każdej z nich.

L-arginina

L-Arginina jest aminokwasem, który znalazł się w żywności, takich jak czerwone mięso i ryby. Działa poprzez zwiększenie poziomu tlenku azotu w organizmie, co zwiększa przepływ krwi. Rezultatem jest większe, cięższe i mocniejsze erekcje.

Ekstrakt z granatu

Granat Extract to wyciąg z owoców granatu. Owoc ten jest znany jako „Natures Viagra” Jest udowodnione, aby zwiększyć przepływ krwi i zmniejszają zmęczenie podczas wysiłku fizycznego. Końcowym rezultatem jest bardziej wytrzymałość i silniejsze erekcje

MSM

MOM jest minerałem to forma organiczną siarki. Metylo sulfonyl Metan jest niezbędna dla zdrowia i komórki tkanki. Rezultatem jest lepsze zdrowie komórek i zdolność do penisa, aby pomieścić więcej krwi.

L-metionina

L-metionina jest aminokwasem, który przyczynia się do zmniejszenia poziomu histaminy w organizmie. Wysoki poziom histaminy sprawia, że ​​orgazmu znacznie szybciej. L-metionina obniża poziom histaminy i pomaga dłużej w łóżku. Rezultatem jest lepsze wytrzymałość i kontrolę podczas seksu.

Cynk

Cynk jest minerałem, który jest niezbędny dla zdrowego produkcji testosteronu. Minerał ten pomaga zwiększyć poziom testosteronu i liczbę plemników. Rezultatem jest wyższy popęd płciowy, jakość erekcji, i zdrowe plemniki.

Cordyceps

Cordyceps jest unikalny rodzaj grzyba, który rośnie wysoko w Himalajach. znany również jako Cordyceps Sinensis to przyczynia się do zwiększenia tlenu we krwi. Wynik jest lepszy przepływ krwi, silniejsze erekcje i wyższy poziom wytrzymałości.

Niacyna

Niacyna jest witaminą, który jest również znany jako witamina B3. Witamina B3 pomaga poprawić zaburzenia erekcji oraz zmniejszenie zmęczenia. Rezultatem jest lepsze erekcje i większy poziom energii.

Jak to działa?

Mężczyzna Extra azotu zwiększa poziom tlenku krwi za które zwiększają przepływ krwi do penisa, podczas gdy w tym samym czasie zwiększa dopływ tlenu w komórkach prącia, który mówi się, że przyczyną ciężkiej długotrwałej erekcji. Niektóre z jego składników, takich jak granat opóźnia zmęczenie podczas każdej aktywności wysiłku daje dodatkową energię potrzebną do dłużej w sypialni.

Moje wyniki po zastosowaniu Mężczyzna dodatkowo za 60 dni

Zgodnie z tyłu butelki, należy wziąć 3 męskich dodatkowych kapsułek dziennie.

I zawsze te typy dodatków w tym samym czasie każdego ranka.

W przypadku pominięcia dni nie będzie osiągnąć najlepsze rezultaty.

1 miesiąc

Wyniki przyszedł szybko z Mężczyzna Extra i zauważyłem moje libido rośnie w pierwszych kilku dni. W ciągu pierwszych kilku tygodni przez moich erekcji począwszy powiększa się. Ja też zaczął budzić się każdego ranka rock solid

miesiąc 2

Najlepsze wyniki uzyskano w tygodniach 4-8. Mój rozmiar erekcji wzrasta i mój penis zaczął wisi większe gdy wiotkie. Mój popęd płciowy był wysoki i moja sprawność seksualna została szybko rośnie. Ponadto, moja dziewczyna i ja miałem jakiś wielki seks, a ona była bardzo zadowoleni za każdym razem. Zażycie Mężczyzna Extra dłużej niż 2 miesiące wyniki będą jeszcze lepsze.

Zalety

  • Sprawdzona formuła – Mieszanka zawiera kilka potężnych erekcji zwiększenie składników.
  • Szybko Aktorstwo Wyniki – Mężczyzna Extra zaczyna pracować szybko. Należy zacząć czuć efekty w ciągu pierwszych kilku dni.
  • Potężne Wyniki – Kiedy zażywać kapsułki codziennie wyniki są potężne.
  • Czat na żywo Obsługa klienta – Możesz rozmawiać z obsługą za pomocą funkcji czatu na żywo na stronie internetowej.
  • Gwarancja zwrotu pieniędzy – Dostajesz pieniądze 60-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy na wszystkie zamówienia.

wady

  • Nie Ekspresowa wysyłka – Nie było opcją ekspresowej wysyłce kiedy złożyłem zamówienie.
  • Nie tani – To nie jest najtańszy suplement na rynku, ale masz za co płacisz.

Co ludzie mówią o Mężczyzna Extra?

„Moja żona i ja byliśmy tam na nasz drugi miesiąc miodowy dla naszego trzydziestą rocznicę i chciałem zrobić jej niespodziankę coś specjalnego. Nasze życie seksualne jest teraz lepiej niż było, gdy byliśmy nowożeńcy, a to wszystko dzięki podjęciem Mężczyzna Extra.”- Jeff z Ohio

„Zauważyłem, że erekcja mojego chłopaka był coraz większy i większy. Na początku myślałem, że to tylko w moim umyśle. Ja nie kwestionuje go, bo seks był niesamowity. Ale potem w końcu załamał się i zapytał go, jak on to robi. „Mężczyzna Extra” był jego sheepish odpowiedź. Myślał, że nie rozumiem jego decyzję do podjęcia dodatek męskiego akcesorium, ale mogę umieścić swój umysł do natychmiastowego odpoczynku. Powiedziałem mu, że był to najlepszy seks, jaki kiedykolwiek miałem w moim życiu, a miałem na myśli to.”- Lorena z Florydy

„Zawsze miałem aktywne życie seksualne, ale po prostu musiałem to uczucie cały czas, że to mogło być lepiej jakoś. Słyszałem o Mężczyzna Extra i myślałem, że chciałbym spróbować. Sześć miesięcy później, a mój penis jest dwa cale dłużej. Wiem, że wielkość to nie wszystko, ale kto nie chce być większe? Teraz mam lepszy seks niż kiedykolwiek, że to możliwe, a to wszystko z powodu Mężczyzna Extra „. – Don z Wirginii

„Nie podoba mi się biorąc leki na receptę. Jestem zawsze taki miły facet, który skłania do naturalnych suplementów, aby poprawić swój stan zdrowia. I jestem całkiem zdrowie, gdybym tak powiedzieć sobie. Jedyną rzeczą, że brakowało mi trzymał moja erekcja trudne. Moja dziewczyna jest najlepszy, więc brak chęci nie był problem. Potrzebne mi zastrzyk, jeśli będzie. Mój przyjaciel powiedział mi, że biorąc Mężczyzna Extra, więc spróbowałem. Lubię naturalne składniki i widziałem duże zmiany w moich erekcji. Są tak dużo trudniejsze i moja dziewczyna podjęła wypowiedzenia. Oboje jesteśmy bardzo zadowoleni z Mężczyzna Extra i polecam go do jakiegokolwiek faceta szuka męskiego uzupełnienie akcesoriów.”- Brody z Oregon

„Mężczyzna Extra ocalił nasze życie seksualne. Kocham mojego męża, ale brakowało mi bycie z nim. Teraz, jest bardziej pewny siebie niż kiedykolwiek i nasze życie seksualne jest dowodem. Dzięki, Mężczyzna Extra!” Janice z Illinois

Gdzie można kupić Mężczyzna Extra i Ile to kosztuje?

Mężczyzna Extra nie jest sprzedawany w sklepach. Można tylko zamówić bezpośrednio z oficjalnej strony internetowej .

Jeśli zamówisz Mężczyzna Extra można wybrać jedną z 3 różnych pakietach.

1 Miesiąc Supply – Dostajesz 1 butelkę z tego pakietu. Każda butelka zawiera 90 kapsułek i trwa 30 dni. Koszt butelki jest $ 64.95.

4 Miesiąc Supply – Dostajesz 4 butelki z tej transakcji. Płacisz za 3 butelki i dostać jeden wolny. Można również uzyskać bezpłatną rurkę erekcji żel. Koszt tego pakietu jest $ +197,95.

6 Miesiąc Supply – Dostajesz 6 butelek z tym pakietem. Płacisz za 4 butelki i dostać 2 wolne. Ty też możesz mieć 2 darmowe Żele erekcję. Koszt tego pakietu jest $ +249,90.

Można również uzyskać bezpłatną wysyłkę na całym świecie i 60-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy na wszystkie zamówienia.

Końcowe przemyślenia

MaleExtra jest jednym z najlepszych męskich suplementów wzmacniających że mam testowanych do tej pory. Nowa formuła była dwa razy tak dobry jak poprzedni. Wyniki były szybkie i dostał dużo bardziej intensywne podczas miesiąca 2. Im dłużej się to tym lepsze wyniki. MaleExtra jest dobrym rozwiązaniem dla facetów szukających szybko działającego suplementu do większych erekcji, które trwają. Można również uzyskać Darmowa wysyłka i 60-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy na wszystkie zamówienia.

kliknij tutaj, aby zamówić MaleExtra Online »