Mind Lab Pro Review: Rezultāti, iespējas un blakusparādības

Posted on

Mind Lab Pro ir viena no visattīstītākajām nootropisks bagātinātāju tirgū, tiesības tagad.

Ar vairāk nekā 11 dažādu augstas kvalitātes sastāvdaļas, tas ir plaši uzskatīta par vadošo smadzeņu piemaksa.

Bet ko jūs varat sagaidīt no lietojat šo universālo nootropisks?

Šajā Mind Lab Pro Review, es būs dalīties visu, kas jums jāzina par šo produktu.

Vēlaties zināt, ja tas tiešām palielina savu kognitīvās funkcijas? Pārliecinieties, lai saglabātu lasījumā.

Kas ir Mind Lab Pro?

Iespējams, jūs esat bijis meklē produktus, kas palīdzēs jums uzlabot atmiņu, uzmanību un stresa izturību.

Jūs esat nokļuvis Mind Lab pro, bet jūs neesat pilnīgi pārliecināts, kas tas ir un kā tā darbojas.

Mind Lab Pro ir tas, ko mēs saucam par nootropisks vai smadzeņu piemaksa.

Šis produkts tika izstrādāta, lai palīdzētu optimizēt smadzeņu veselību un funkcijas. Bet tas tāpēc, kas unikālā veidā.

Esmu izmantojis dažādus nootropisks piedevas, bet konstatēja, ka šis produkts ir daudz pārāka nekā tā konkurentiem.

Formula satur 11 pierādījumus nodrošināti nootropie līdzekļi, lai optimizētu vairākus smadzeņu ceļus. Šie ceļi ietver atmiņu, apstrādes ātrumu, uzmanību un daudz ko citu.

Mind Lab Pro Ingredients

Iemesls, kāpēc tas smadzenes papildinājums ir gotten tik populārs ir tāpēc, ka tas ir lieliskas sastāvdaļas.

Tas ir arī iemesls, kāpēc es nolēmu, lai padarītu šo Mind Lab Pro Review. Man ir vēl redzēt atšķirīgu nootropisks papildinājums nāk tuvu efektivitāti šo produktu.

Katrs sastāvdaļa atrodama Mind Lab Pro ir jāpapildina ar pierādījumiem . Tieši tā – labākais sastāvdaļas pie klīniskā klases devās. Jūs neatradīsiet nevienu BS sastāvdaļas šo produktu.

Pieņemsim ņemt tuvāk apskatīt sastāvdaļas un to, kā tie varētu jums palīdzēt.

Citicoline (Cognizin)

Citicoline ir viens no top divu veidu holīnu, kas smadzenēs (otra ir alfa GPC). Izmantojot citicoline un konkrēti Cognizin zīmols nozīmē Mind Lab Pro meklē visaugstāko kvalitāti. Saskaņā ar dažiem pētījumiem, citicoline var uzlabot darba atmiņu un izpildvaras funkcija Papildus tam neiroaizsargājošās (veciem un jauniem pieaugušajiem).

Par formulētāji varētu būt pievienots nedaudz lielāku devu, bet kombinācijā ar citām sastāvdaļām, 250 mg joprojām ir efektīva.

N-acetil-L-tirozīns

Galvenais neiromediatoru koncentrēšanai un jūtas laimes ir dopamīna. Viens no labākajiem veidiem, kā palielināt dopamīnu smadzenēs ir ar aminoskābes sauc tirozīna un konkrētāk ar aceylated versiju, ko sauc par N-acetil-L-tirozīns (vai NALT). Kaut NALT tehniski uzlabo koncentrēšanās caur dopamīnerģisko sistēmu, lielākā daļa pierādījumu ir vērsta uz kognitīvo saglabāšanu.

Viens pētījums atklāja NALT palīdzējusi aizsargāt atmiņu pret stresu. Vēl parādīja NALT varētu palielināt noskaņojumu militārpersonu, kuri tika pakļauti stresori, piemēram, aukstuma un augstumu. Atkal, 175 mg, varētu būt lielāks, bet ar tik daudzām sastāvdaļām mazāka deva, iespējams, ir labāka.

L-Theanine (Suntheanine)

Lai uzlabotu relaksāciju un radošumu, ir vēl daži labi mācījās nootropie līdzekļi nekā L-Theanine. Pētījumā in Asia Pacific Journal of Clinical Nutrition konstatēja, ka L-theanine varētu palielināt alfa smadzeņu viļņus veicot mērījumus ar EEG mašīnām. Dalībnieki izmanto tikai 50 mg L-Theanine un konstatēja ievērojamu pieaugumu šajās smadzeņu viļņiem, kas ir saistīti ar plūsmas valstīm un radošumu.

Suntheanine ir jauki, bet, iespējams, ne pārāk daudz labāk nekā parastā produktu. Tas vienkārši parāda to aizrautības kvalitātē (un viņi var iekasēt vairāk, kā rezultātā).

Phosphatidylserine (Sharp PS Green)

Ciktāl drošas nootropie līdzekļi iet, phosphatidylserine ir viens no labākajiem. Bieži uzskatīts par vienu no labākajiem vispārīgo izziņas veicinātāji, ir pierādījumi, ka bērni cīnās ar UDHS var izmantot savienojums, kas īpaši, lai ārstētu savus simptomus. Attiecībā uz citiem cilvēkiem, PS ir noderīga, lai saglabātu neiroloģiskas savienojumus.

Vienā Japānas pētījuma gados vecākiem cilvēkiem, izmantojot PS uz 6 mēnešiem, varētu novērst kognitīvos un agrīnās pazīmes demenci. A 3 nedēļas protokols palīdzēja Alcheimera pacientiem samazināt simptomus, kā arī.

Bacopa Monnieri (45% bacosides)

Varbūt slavenākajiem (un labi pētīta) Ajūrvēdas garšaugu ir Bacopa monnieri. Šis augs ir izmantota tūkstošiem gadu Indijā un turpina būt noderīga cilvēkiem šodien. Bacopa monnieri ir, saskaņā ar interviju ar Dr. Con Stough, viens no labākajiem nootropie līdzekļi var izmantot.

Daudzi pētījumi liecina, Bacopa var mazināt trauksmi un depresiju [9], uzlabotu atmiņas veidošanos un īpaši noraidīt [10], un palīglīdzekļu vispārējās garīgās veiktspēju. Tā ir galvenā sastāvdaļa, kas padara Alpha Brain tik efektīva klīniskajos pētījumos, un, iespējams, ir līdzīga ietekme uz Mind Lab Pro.

Jūras priedes mizas ekstrakts

Priežu mizas ekstrakts ir samērā reta nootropisks pasaulē neskatoties daudz pārliecinošu zinātnes, lai atpakaļ to uz augšu. Šī funkcija ļauj priežu mizas (pazīstams arī kā pycnogenol) mazliet tumšu zirgu nootropisks. Viens pētījums Vēstnesī Neiroķirurģijas Zinātņu no 2015. konstatēts, ka veselīgiem pieaugušajiem vecumā 35 – 55, varētu uzlabot marķieru atmiņas, uzmanības, un lēmumu pieņemšanā, vienlaikus izmantojot priežu mizas ekstrakts. Vēl viens pētījums parādīja, izmantojot priežu mizas ekstrakts par 4.46% vairākos testos varētu samazināt “likmi neveiksmes”.

Lauvas krēpes sēņu

Zāles sēnes kļūst populāri pēdējā laikā, un lauvas krēpes sēne izraisa ceļu. Šī ir viena no retajām sēņu, kas ir pierādījums par ieguldījumu tieši neurogenesis. Viens pētījums atklāja: 50 – 80 gadus veciem bērniem, varētu uzlabot kognitīvās spējas parasti izmanto lauvas krēpes 16 nedēļas. Ir arī pierādījumi par lauvas krēpes uzlabojas nervu augšanas faktoru (NGF).

Rhodiola rosea (3% rosavins + 1% salidroside)

Rhodiola ir spēcīgs nootropisks ko izmanto, lai cīnītos pret stresu un saglabāt garīgo funkciju. Ir daudz pierādījumu, Rhodiola ir efektīvs šiem mērķiem, bet es esmu mazliet nobažījies ar devas prātā Lab Pro. Tas nav šķist 50 mg būs darīt to triks, bet, ja ir viens nootropisks kur mazāka deva var būt noderīga, nekā lielāku devu, tas ir Rhodiola. Kāpēc?

Rhodiola bagātinātāji darboties bell līkne kur mazākas devas faktiski var stimulēt mūsu smadzenes savādāk nekā lielākas devas (un bieži vien efektīvāk).

Vitamīns B6, vitamīns B9, B12 vitamīns

Saprotamu iemeslu dēļ, B vitamīni ir ļoti svarīgi, lai mūsu vispārējo un apziņas stāvokļa. Es atstāt zinātni, bet pietiek pateikt, ka ar pievienotās B vitamīnus ir izdevīga nesniedzot pārāk lielu risku blakusparādības.

Kā jūs varat redzēt, šis produkts ir jums segtas daudzos veidos. Vairums nootropisks bagātinātāji tikai atbalstīt vienu ceļu, piemēram, atmiņu un uzmanību.

Mind Lab Pro priekšrocības

Mind Lab Pro ir ļoti efektīvs nootropisks ka ir dažādas priekšrocības.

Es personīgi to izmantot diezgan bieži, lai palīdzētu man uzlabot manu uzmanību, garastāvokļa un enerģijas līmeni. Es reizēm pāriet to ārā Gorilla Mind Rush, atkarībā no tā, ko es esmu, izmantojot to.

Tātad, ko jūs varat sagaidīt, lietojot šo produktu? Pamatojoties uz manu personīgo pieredzi, un tiem citiem, tas ir iespējams ..

  • Uzlabot Studēšana & Learning
  • Lazer Focus & Koncentrācija
  • Palielina uzmanību un informētība
  • pacelt garastāvokli
  • Radošā un abstraktā domāšana
  • Palielina Garīgā Drive
  • Uzlabots Atmiņas Atsaukt

Tas ir tas, ko es personīgi un daudzi citi pieredzējuši vienlaikus izmantojot Mind Lab Pro.

Tas ir tiešām viens no tiem produktiem, kas jums ir, lai mēģinātu sevi izjust sekas.

Ja jūs mēģināt to?

Ja jūs meklējat, lai optimizētu savas kognitīvās funkcijas es ļoti iesakām dodot šo produktu izmēģināt.

Parasti es esmu diezgan skeptiski, kad runa ir par efektivitāti šo produktu.

BET, Mind Lab Pro noteikti ir viens no natūrā.

Esmu nodot to testu un rezultāti ir pārsteidzošs. Milzīgs faktors man ir, ka tas ir pamatots ar zinātni.

Galīgo spriedumu

Jūs atradīsiet daudz dažādu nootropisks bagātinātājiem tiešsaistē. Tomēr lielākā daļa no viņiem vienkārši koncentrēties uz vienu aspektu no smadzenēm.

Mind Lab Pro nodrošina augstas kvalitātes formula, kas var palīdzēt jums uzlabot savu kognitīvās funkcijas.

Manuprāt, tā ir viena veida un vadošā produkts kad runa nootropie līdzekļi.

1-Month Supply (1 Box)
$65.00
+ shipping & handling
buy at the official website »
3-Month Supply (3 Boxes) + 1 Box Free!
$195.00
+ free worldwide shipping
buy at the official website »
2-Month Supply (2 Boxes)
$130.00
+ shipping & handling
buy at the official website »

pasūtīt Prāta Lab Pro® no oficiālā mājas »

PĒRC TAGAD »
Gravatar Image
Zahra Thunzira is a Jakarta-based nutritionist and gym instructor. She’s also an adventure travel, fitness, and health writer for several blogs and websites. She earned her Master degree in Public Health from University of Indonesia.