NooCube Огляд – Просто Наскільки ефективна Це Ноотропний Stack?

Posted on

Якщо ви зайняті професійні, студент або підприємець, який повинен йти в ногу з напружений графік, отримуючи імпульс мозку може напевно пройти довгий шлях зробити ваше життя краще. І говорити про підштовхуванні мозку, NooCube є одним з небагатьох ноотропних складає там, які стверджують, щоб допомогти скрасити ваш розум і підвищити свій IQ. Але це просто ще занадто прославив стимулятор або щось, що насправді робить те, що він стверджує, що робити? Давай дізнаємось.

Все про Noocube

NooCube Огляд - Просто Наскільки ефективна Це Ноотропний Stack?

NooCube це бренд, який належить Wolfson Berg Limited. Згадана компанія бере участь у виробництві багатьох інших різних харчових добавок. Але коли справа доходить до noots, NooCube є їх найвідомішим брендом.

Компанія знаходиться в експлуатації протягом більше десяти років і пишається тим, що здатність використовувати новаторські наукові дослідження для забезпечення преміум харчування і добавок, які Harness свого природного сили. Наш досвід перевірка цієї компанії показала, що вона заснована в Ларнаці на Кіпрі.

Що NooCube чи

NooCube Огляд - Просто Наскільки ефективна Це Ноотропний Stack?

Компанія за цей бренд робить великі претензії з цього приводу. Але на наш погляд, це не більше, ніж ваш звичайний ноотропного стека – з тією різницею, що це один майстерно змішані деякими хлопцями з більш глибоким розумінням того, як працюють харчові добавки.

Крім того, немає ніяких сумнівів в тому, що NooCube досить добре упакований. Крім того, вона поставляється з чітким ярликом, який супроводжує вас на всіх інгредієнтів, включених в нього. Що ще? Насправді вони забезпечують більш глибоке пояснення, чому вони вибрали і використовували ці конкретні інгредієнти на їхньому сайті.

Так, наскільки прозорість, то ми вважаємо, що ця компанія досі зустрічається сорт. А також, коли ми подивимося на його список інгредієнтів, ми раді сказати, що є досить багато знайомих імен там (більше про це пізніше).

NooCube Огляд - Просто Наскільки ефективна Це Ноотропний Stack?

Продукт затребуваний для досягнення трьох цілей. І це (1) Підвищення вашої когнітивної функції (2) Підвищення вашої уваги і концентрації (3) Поліпшення наших силах навчання і підвищення вашої пам’яті.

В основному, NooCube працює, дозволяючи вам досягти підвищеного психічного стану. І в цій ситуації, ви можете зосередитися краще, швидше реагувати і бути більш обізнані про вашому оточенні.

інгредієнти NooCube

Переходимо до хорошого речовини тепер – інгредієнти. І хороша новина полягає в тому, що цей продукт поставляється тільки з 6 інгредієнтів. Всі інгредієнти добре відомі як природні натрапив самі по собі. На нашу думку, менше компонентів може зробити продукт набагато більш безпечним у використанні, але менш ефективною для деяких людей. Але зверніть увагу, що якість завжди торжествує над кількістю, наскільки noots стурбовані.

1. Альфа-GPC

Ми всі знаємо, Альфа GPC – білясту порошок, який був використаний з давніх-давен, щоб поліпшити стан неспання. Отже, що наука за ним? Ну, Alpha GPC вимагається збільшення кількості ацетилхоліну в мозку.

Ацетилхолін є відомий нейромедіатор – в основному, це месенджер, який бачить ваші мозкові клітини набагато ефективніше передавати інформацію.

І, отже, в той момент, ви отримаєте більше Альфа GPC в вашу систему, ви, мабуть, помітите значне поліпшення ваших здібностей в навчанні. Крім того, ви зобов’язані мати більш легкий час, концентруючись на складних завданнях.

В довершення всього це, Alpha GPC був вивчений і показаний, щоб допомогти зменшити просування хвороби Альцгеймера. Таким чином, воно не тільки зміцнить ваш мозок, але і це допомагає захистити клітини мозку в довгостроковій перспективі.

2. Гіперзін-А

Також відомий як Huperzia Серрата, Гіперзін-А отримують у вигляді екстракту з китайського клубу моху. Це популярно в більшості дієти і фітнес розетки, особливо завдяки своїм потенціалом, щоб сповільнити прогресування хвороби Альцгеймера.

Усередині хуперзін-А дещо відомо як ацетилхолінестерази (АХЕ) інгібітору. В основному, його робота полягає в тому, щоб запобігти пошкодженню або виснаження ацетилхоліну. Це, отже, залишає вас з надлишковими кількостями ацетилхоліну, який, як ми всі знаємо, покращує загальне функціонування мозку.

Найголовніше, що цей рідкісний екстракт має здатність покращувати продуктивність пам’яті поряд з підвищення швидкості навчання. Це, отже, рекомендується для учнів, які здійснюють комплексні курси.

3. Котячий кіготь

Його наукова назва Uncaria повстяна, він знаходиться в дикій природі, як деревна ліана загальнодоступними в Центральній і Південній Америці. Його назва, котячий кіготь, виходив з того, що його шипи є зубчастими форми. Як ноотропного трави, це жовто-квіткові рослина виділяється з його антиоксидантними властивостями. Це дійсно може допомогти поліпшити ваш мозок і когнітивні функції.

Крім того, котячий кіготь, як вважають, мають нейропротекторними здібностями. Якщо це так, то це було б правильно сказати, що ця трава може допомогти запобігти пошкодження клітин. І це не дивно, що зазвичай використовується, щоб допомогти керувати хворобою Паркінсона.

4. Бакопа Моньє

Ви можете знати його іншими іменами тобто ісопу води або браой, але в залежності від того, як ви дивитеся на нього, бакопа Моніе є безцінною травою. Індійська трава містить деякі потужні елементи, які йдуть довгий шлях у підвищенні зростання нервів.

І, як ви могли б знати, тим сильніше ваша система ЦНС отримує, тим краще ваш мозок може функціонувати. Простіше кажучи, Bacopa ваш йти до Херб щоразу, коли ви хочете, щоб оптимізувати ваші когнітивні функції.

І до того ж робити все, що вона також таїть в собі деякі захисні переваги. Це запобігає ваші нервові клітини від передчасного пошкодження і допомагає зберегти сильну пам’ять прямо в старість.

5. вівсяної соломи

Ви можете бути знайомі з загальним вівсом – так, той, який ми всі любимо приймати на сніданок – але як щодо вівсяної соломи? Ну, це зелена частина стебла, яка б в іншому випадку відкидається після збирання вівса. Але вони більше не відкидати його, оскільки він був ідентифікований як має численні переваги для здоров’я.

В контексті NooCube, воно було включено саме завдяки його мозку підвищення функцій. Мабуть, це збільшує частоту альфа-2 хвиль, тим самим, сприяють неспання.

Крім того, це, здається, працює як судинорозширювальний. І це сказати, що це підвищує здатність ваших жилах, щоб транспортувати кров по всьому тілу – і насправді ваш мозок, а також. Екстракт вівсяної соломи по собі, рекомендується для людей, які хочуть зберегти фокус завдань.

6. L-тирозин і L-Теанін

Ці чудові інгредієнти, природно, в чай ​​(зелений і чорний чай). Обидві амінокислота, хоча L-Теанін все про зняття стресу і стимулює розвиток нейротрансмітерів. Експерти вважають, що L-теанин може створити невимушену, поки попередження таке почуття.

Зі свого боку, L-тирозин бере участь у виробництві норадреналіну і дофаміну. Ці два нейротрансмітерів грають важливу роль в розвитку неспання і пильності. Крім того, допамін відповідає за створення відчувати-хороший ефект. Можна з упевненістю сказати, що L-тирозин має важливе значення для зниження втоми і стресу.

Як використовувати Noocube – Лікарська Керівництво

Рекомендоване дозування NooCube становить 4 капсули в день. Ви можете взяти 2 вранці і 2 ввечері. І незалежно від ситуації, ви повинні уникати більше 3 капсули відразу.

Кращий спосіб прийняти ці таблетки на голодний шлунок і з великою кількістю води. Але, звичайно, ви повинні уникати їх разом з будь-якими іншими лікарськими засобами, що відпускаються за рецептом, які ви могли б приймати. Розглянемо розмову з лікарем, перш ніж введення будь-яких noots у вашому житті, особливо якщо ви повинні приймати інші ліки, що відпускаються за рецептом на щоденній основі.

Noocube побічні ефекти

Цей продукт в значній мірі безпечні все завдяки його все-природний список інгредієнтів. Але навіть при цьому сказав, що можна випробувати різні результати при прийнятті цього стека, оскільки його результати не є типовими. Так, в деяких рідкісних випадках можуть виникнути деякий незначний побічний ефект в результаті інгредієнтів, включених в списку NooCube в.

Наприклад, Huperzine-A може викликати втрату апетиту. Так що, як ми радили вам про вимоги дозування даного продукту, найкраще, щоб зберегти споживання в межах рекомендованих керівних принципів. Занадто багато що з цього може викликати всілякі побічні ефекти серед них:

 • розлади сну
 • головні болі
 • Біль у животі
 • блювота
 • невгамовність

На щастя, рідко доводиться ці побічні ефекти. І якщо у вас є історія толерантності або алергії на будь-який з перерахованих вище інгредієнтів є ймовірність, що ви не помітите будь-якої побічний ефект використання цього продукту.

Ціни та доставка

Кожна пляшка NooCube становить поставки продукту на 1 місяць. Це буде коштувати $ 39,99 з безкоштовною глобальної гарантією доставки і повернення грошей. Ви можете заощадити ще більше, якщо ви замовляєте для великих кількостей. Наприклад, ви хочете отримати додаткову пляшку безкоштовно, якщо ваше замовлення 2 пляшки. І якщо ви йдете для замовлення 3 пляшки, ви також отримаєте 3 додаткові пляшки безкоштовно.

Таким чином, вигода в тому, що у вас є для великих кількостях, щоб замовити, якщо ви хочете зберегти більше. Хороша річ, однак, є те, що вільне судноплавство і повернення грошей гарантії система на місці в залежності від того, планую ви виберете.

1 BOTTLE
$39.59
Retail: $52.79
Savings: $13.20
60 capsules
buy at the official website »
2 BOTTLES + 1 FREE
$79.17
Retail: $118.76
Savings: $39.59
180 capsules
buy at the official website »
3 BOTTLES + 3 FREE
$118.76
Retail: $237.52
Savings: $118.76
360 capsules
buy at the official website »

Плюси мінуси

Pros

 • високоякісні інгредієнти
 • Простий у використанні
 • Може допомогти поліпшити когнітивні функції
 • економічна оцінений
 • Безкоштовна доставка
 • Гарантія повернення грошей

Cons

 • Не настільки потужний, як інші інгредієнти упаковані ноотропні стеки
 • Їх дозування рекомендації можуть бути вельми обмеження

заключні думки

NooCube заробив своє місце серед кращих, найбільш зроблених, готових ноотропних стеків на ринку. Це при підтримці цілого ряду відомих досліджень, і на вершині, що це за розумними цінами. Проте, це, здається, не вистачає такої фізичної привабливості можна було б очікувати від подібних Qualia розуму і розуму Lab Pro. Таким чином, ми рекомендуємо його всім, хто шукає для ніжного і угруповань з невимушеного підходу підвищення потужності мозку.

Натисніть тут , щоб замовити NooCube з офіційним сайтом »

КУПИТИ ЗАРАЗ »
Gravatar Image
Zahra Thunzira is a Jakarta-based nutritionist and gym instructor. She’s also an adventure travel, fitness, and health writer for several blogs and websites. She earned her Master degree in Public Health from University of Indonesia.