NooCube apskats – Just Cik efektīvs ir šo nootropisks Stack?

Posted on

Vai jūs esat aizņemts profesionālis, students vai uzņēmējs, kas nepieciešams, lai tiktu galā ar prasīga grafiku, iegūt smadzeņu atbalstu var droši, iet garu ceļu, lai padarītu savu dzīvi labāku. Un runājot par smadzeņu palielināt, NooCube ir viens no nedaudzajiem nootropisks skursteņi, kas tur, kas apgalvo, lai palīdzētu atdzīvināt savu prātu un uzlabot savu IQ. Bet tas ir tikai vēl viens pārāk pagodināts stimulējošs vai kaut kas tiešām dara to, ko tā apgalvo darīt? Noskaidrosim.

Viss par Noocube

NooCube apskats - Just Cik efektīvs ir šo nootropisks Stack?

NooCube ir zīmols, kas ir pieder Wolfson Berg Limited. Minētais uzņēmums ir iesaistīts ražošanā daudzu citu dažādu uztura bagātinātājiem. Bet, kad runa ir par noots, NooCube ir viņu vislabāk pazīstams zīmols.

Uzņēmums darbojas jau vairāk nekā desmit gadus un lepojas ar spēju izmantot vadošo zinātnisko izpēti, lai nodrošinātu augstākās uzturu un piedevas, kas attīsta savu dabisko enerģiju. Mūsu fona pārbaude šajā uzņēmumā atklājās, ka tā ir balstīta Larnakā Kiprā.

Ko NooCube Vai

NooCube apskats - Just Cik efektīvs ir šo nootropisks Stack?

Uzņēmums Aiz šī zīmola liek lielas pretenzijas par to. Bet mūsu domām, tas ir nekas vairāk kā jūsu parasto nootropisks kaudze – ar atšķirība ir tas, ka šis ir prasmīgi sajaukts ar dažiem puišiem ar dziļāku izpratni par to, kā piedevas darbu.

Tāpat nav šaubu, ka NooCube ir diezgan labi iepakota. Bez tam, tas nāk ar skaidru marķējumu, kas vada jūs uz visām sastāvdaļām, kas iekļautas tajā. Kas vēl? Tie faktiski sniedz dziļāku paskaidrojumu par to, kāpēc viņi izvēlējās, un izmanto šīs konkrētās sastāvdaļas savā tīmekļa vietnē.

Tātad, cik pārredzamība ir bažas, mēs domājam, ka šis uzņēmums līdz šim atbilst pakāpes. Un arī, kad mēs apskatīt tās sastāvdaļu sarakstā, mēs esam priecīgi teikt, ka tur ir diezgan maz pazīstami vārdi, kas tur (vairāk par to vēlāk).

NooCube apskats - Just Cik efektīvs ir šo nootropisks Stack?

Produkts tiek apgalvots, lai sasniegtu trīs mērķus. Un tie ir (1) uzlabošana savu kognitīvo funkciju (2), palielinot savu uzmanību un koncentrēšanās spējas (3) uzlabojot savu mācību spēku un palielināt savu atmiņu.

Būtībā, NooCube darbojas, ļaujot jums sasniegt paaugstinātu garīgo stāvokli. Un šajā situācijā, jūs varat koncentrēties labāk, reaģē ātrāk un vairāk apzināties savu apkārtni.

Par NooCube Sastāvdaļas

Uz laba stuff tagad – sastāvdaļām. Un laba ziņa ir tā, ka šis produkts tikai nāk ar 6 sastāvdaļām. Visas sastāvdaļas ir diezgan labi pazīstams kā dabas nootropie līdzekļi paši. Pēc mūsu domām, mazāk sastāvdaļas var padarīt produktu daudz drošāku, lai izmantotu, bet mazāk efektīvi par dažiem cilvēkiem. Bet, lūdzu, ņemiet vērā, ka kvalitāte vienmēr triumfē pār daudzumu, ciktāl tas attiecas uz noots.

1. Alpha GPC

Mēs visi zinām, Alpha GPC – ir bālgans pulveri, kas ir izmantota kopš seniem laikiem, lai uzlabotu nomodā. Tātad, kāda ir zinātne aiz tā? Nu, Alpha GPC tiek apgalvots, lai palielinātu daudzumu acetilholīna jūsu smadzenēs.

Acetilholīns ir slavens neiromediatoru – būtībā, tas ir kurjers, kas redz jūsu smadzeņu šūnas nodot informāciju daudz efektīvāk.

Un tāpēc, kad jūs saņemsiet vairāk Alpha GPC jūsu sistēmā, jūs varētu pamanīt būtisku uzlabojumu jūsu mācīšanās spējas. Uz augšu, ka jūs noteikti ir vieglāk laika koncentrēties uz sarežģītiem uzdevumiem.

Kronis to visu uz augšu, Alpha GPC ir pētīta, un pierādīts, lai palīdzētu samazināt virzību Alcheimera slimību. Tātad, tas ne tikai stiprinās jūsu smadzenes, bet arī, tas palīdz aizsargāt jūsu smadzeņu šūnas tāliem.

2. Huperzine-A

Pazīstams arī kā Huperzia Serrata, Huperzine-A iegūst kā ekstraktu no Ķīnas kluba sūnām. Tas ir populārs vairumā diētu un fitnesa kontaktligzdas īpaši, ņemot vērā tās potenciālu palēnināt progresēšanu Alcheimera slimību.

Inside Huperzine-A ir kaut kas pazīstams kā acetilholīnesterāzes (AChE) inhibitoru. Būtībā, tā uzdevums ir novērst bojājumus vai noārdīšanos acetilholīna. Tas tādēļ, atstāj jūs ar pārpalikuma daudzumu acetilholīna, kas, kā mēs visi zinām, uzlabo vispārējo smadzeņu funkcijas.

Vissvarīgākais, tas reti ekstrakts ir iespēja uzlabot atmiņas veiktspēju kopā ar uzlabotu savu mācīšanās ātrumu. Tas ir tāpēc, ieteicams skolēniem, kas veic sarežģītu kursus.

3. Kaķa raust

Tās zinātniskais nosaukums ir Uncaria tomentosa un tas ir atrodams savvaļā kā koksnes vīnogulāju plaši pieejamo Centrālajā un Dienvidamerikā. Tās nosaukums, kaķa raust, nāca no tā, ka tās ērkšķi ir slūžu formas. Kā nootropisks auga, tas dzelteni sīkziedu augs izceļas ar tā antioksidanta īpašības. Tas tiešām var palīdzēt uzlabot jūsu smadzenes un izziņas darbību.

Uz augšu, ka Kaķa raust, domājams, piemīt neiroprotektējošās spējas. Ja tas ir gadījumā, tad tas lūdzu būt pareizi teikt, ka šis augs var palīdzēt novērst šūnu bojājumu. Un tas nav brīnums, tas tiek plaši izmantoti, lai palīdzētu kontrolēt Parkinsona slimību.

4. Bacopa Monnieri

Jūs varat zināt to ar citiem saviem vārdiem, ti, ūdens izops vai Brahmi, taču atkarībā no tā, kā uz to skatās, Bacopa Monnieri ir nenovērtējams augs. Indijas augs ir daži spēcīgi elementi, kas iet tālu, uzlabojot nervu augšanu.

Un, kā jūs varētu būt zināms, jo stiprāks ir jūsu CNS sistēma kļūst, jo labāk jūsu smadzenes var darboties. Vienkārši runājot, Bacopa ir jūsu go-to augs, kad jūs meklējat, lai optimizētu savu kognitīvo funkciju.

Un turklāt dara visu, ka tas ir arī ostu daži aizsardzības priekšrocības, kā labi. Tas novērš jūsu nervu šūnas no priekšlaicīgas bojājumiem un palīdz saglabāt spēcīgu atmiņas labi savā vecuma.

5. Auzu salmu

Jums var būt pazīstami ar kopējo auzu – jā, viens mēs visi, piemēram, ņemot brokastīm – bet kas par auzu Straw? Nu, tas ir zaļā daļa no stumbra, kas citādi tiktu izmestas pēc ražas novākšanas auzām. Bet tie vairs izmetiet to, jo tas ir atzīti par tādiem, daudzas veselības pabalstus.

Saistībā ar NooCube, tas ir iekļauts konkrēti pateicoties tās smadzeņu veicinošā funkcijas. Acīmredzot, tas palielina biežumu alfa-2 viļņus, tādējādi veicinot nomodā.

Uz augšu, ka, šķiet, strādāt kā vazodilatatoru. Un tas ir teikt, tas veicina vēnās spēju transportēt asinīm visu ķermeni – un tiešām jūsu smadzenēm, kā arī. Auzu salmu ekstraktu pati ieteicams ļaudīm, kas vēlas, lai saglabātu uzdevumu fokusu.

6. L-tirozīna un L-Theanine

Šīs brīnišķīgās sastāvdaļas ir dabiski atrodamas tējas (zaļā un melnā tēja). Abi ir aminoskābes gan L-Theanine ir par atbrīvojot stresu un stimulējot neirotransmiteru. Eksperti uzskata, ka L-Theanine var radīt relaksējošu, bet brīdinājuma veida sajūta.

No savas puses, L-tirozīns ir iesaistīta ražošanā noradrenalīna un dopamīna. Šīs divas neirotransmiteri ir liela nozīme, veicinot nomoda un modrība. Tāpat, dopamīns ir atbildīgs, lai izveidotu labsajūtas efektu. Tas ir droši teikt, ka L-tirozīns, ir būtiska, lai samazinātu nogurumu un stresu.

Kā lietot Noocube – Deva vadlīnijas

Ieteicamā NooCube deva ir 4 kapsulas dienā. Jūs varat lietot 2 no rīta un 2 vakarā. Un neatkarīgi no situācijas, jums vajadzētu izvairīties no vairāk nekā 3 kapsulas uzreiz.

Labākais veids, kā lietot šīs tabletes ir tukšā dūšā, un ar lielu ūdens daudzumu. Bet, protams, jums vajadzētu izvairīties no tiem kopā ar kādu citu recepšu medikamentiem, kas jums varētu būt, ņemot. Apsveriet runāt ar savu ārstu, pirms ieviest jebkādu noots ar savu dzīvi, jo īpaši, ja jums ir veikt citas recepšu zāles katru dienu.

Noocube Side Effects

Šis produkts ir lielā mērā drošs visi pateicoties visu dabas sastāvdaļu sarakstā. Bet pat ar to teica, tas ir iespējams piedzīvot dažādus rezultātus, stājoties šo steku, jo tās rezultāti nav tipiski. Tātad, dažos retos gadījumos var rasties daži nelieli blakus efekts, kas izriet no sastāvdaļām iekļautas NooCube sarakstā.

Piemēram, Huperzine-A var izraisīt apetītes zudums. Tātad, kā mēs esam ieteikuši par prasībām šī produkta devu, jūsu labākais bet ir saglabāt savu devu robežās ieteiktajām vadlīnijām. Pārāk daudz no tā var izraisīt visa veida blakusparādību starp tiem:

 • Miega problēmas
 • galvassāpes
 • Sāpes vēderā
 • vemšana
 • nemiers

Par laimi, šīs blakusparādības ir reti. Un, ja jums ir bijusi tolerances vai alerģija pret kādu no iepriekš minētajiem sastāvdaļas iespējams, ka jūs ne novērojat jebkādas blakusparādības, par šo produktu.

Cenas un piegāde

Katrs NooCube pudele vienāds 1 mēneša piegādi produktu. Tas izmaksās jums $ 39,99 ar bezmaksas pasaules kuģniecības un naudas atmaksas garantiju. Jūs varat ietaupīt vairāk, ja jūs pasūtīt lielākos daudzumos. Piemēram, jūs saņemsiet papildus pudeli par brīvu, ja jūsu pasūtījums 2 pudeles. Un, ja jums iet uz 3 pudeles rīkojumu, jūs arī iegūt 3 papildus pudeles par brīvu.

Tātad, nozveju šeit ir tas, ka jums ir pasūtīt lielākiem daudzumiem, ja jūs vēlaties, lai saglabātu vairāk. Laba lieta, tomēr ir tas, ka bezmaksas piegāde un naudu atpakaļ garantiju sistēmas, vietā izvēloties plānu jums izvēlēties.

1 BOTTLE
$39.59
Retail: $52.79
Savings: $13.20
60 capsules
buy at the official website »
2 BOTTLES + 1 FREE
$79.17
Retail: $118.76
Savings: $39.59
180 capsules
buy at the official website »
3 BOTTLES + 3 FREE
$118.76
Retail: $237.52
Savings: $118.76
360 capsules
buy at the official website »

Plusi mīnusi

Pros

 • Augstas kvalitātes sastāvdaļas
 • Viegli izmantot
 • Var palīdzēt uzlabot kognitīvo funkciju
 • lēti cenu
 • Bezmaksas sūtīšana
 • Naudas atmaksas garantija

mīnusi

 • Ne tik spēcīga kā citu sastāvā iepakotu nootropisks skursteņi
 • Viņu ieteikumi par devām, var būt diezgan ierobežo

Galīgā Domas

NooCube ir nopelnījis savu vietu starp top, vislabāk izgatavoti, gatavs nootropisks kaudzēm tirgū. To atbalstīja diezgan dažām būtiskām pētījumiem un uz augšu, ka tas ir par saprātīgu cenu. Tas nozīmē, ka, šķiet, trūkst veida oomph jūs gaidījāt no patīk no Qualia prāta un Mind Lab Pro. Tātad, mēs iesakām to ikvienam, kas meklē maigu un kārtot, un kas atpakaļ pieejas palielināt smadzeņu jaudu.

klikšķiniet šeit, lai pasūtītu NooCube no oficiālā mājas »

PĒRC TAGAD »
Gravatar Image
Zahra Thunzira is a Jakarta-based nutritionist and gym instructor. She’s also an adventure travel, fitness, and health writer for several blogs and websites. She earned her Master degree in Public Health from University of Indonesia.