Skip to main content

NooCube apžvalga – Geriausias nootropiniam papildymas?

Kas yra NooCube?

NooCube apžvalga - smegenų papildymas su aukščiausios kokybės nootropiniam Ingredientai

NooCube yra naujas, labai efektyvus nootropinio maisto papildas. Kelių visi natūralių medžiagų mišinys, ji užima švelnesnis požiūris į nootropinį poveikį nei daugiau brutalia jėga metodų ADHD vaistų ar kofeino. Susideda iš šešių ingredientų, NooCube taip pat GMO ir glitimo.

Tačiau šis garsas įkandimas nesuteikia mums visą istoriją, ar ne?

Yra kitų neatidėliotinų klausimų.

Ar NooCube dirbti?

Kaip viršuje Nootropics dirbti?

Kas tai yra nootropiniam ingredientai, vistiek?

Ingredientai NooCube

Kiekvienas papildas ten susiveda į ingredientų sąrašą tabletes, ir kaip jie gali paveikti žmogaus kūną. Taigi, kas tiksliai yra NooCube?

1. Alfa Glycerylphosphorylcholine (Alfa GKP)

Alfa GKP skirtas skatinti organizmo gamybą neuromediatorių acetilcholino. Neurotransmiteriai yra chemikalai, kurie siunčia informaciją tarp smegenų dalių.

Jie vaidina svarbų vaidmenį reguliuojant nuotaiką, proto aštrumo, ir bendrą smegenų funkcijos. Be jų, mes tiesiog nebūtų save!

Acetilcholinas yra glaudžiai susijęs su pažinimo funkcijų, pavyzdžiui, atminties, koncentracijos, ir mokymosi procesą. Todėl Alfa GKP yra raktas, priekinių linija ingredientas NooCube smegenų didinimo poveikį.

Didinant acetilcholino prieinamumą smegenyse, ji sukuria stipresnį gebėjimus naują gyvenimą, išlaikant prisiminimų, ir gebėjimas sutelkti dėmesį į užduotis.

2. Huperzine-A

Tai naudinga galvoti apie Huperzine-A kaip junginio, kuris padeda iš alfa GSP ingredientą. Tai šiek tiek chemijos slopina organizmo gamybą acetilcholinesterazę, cheminiai, atsakingą už skaidyti acetilcholino.

Organizmas natūraliai skyla neurotransmiterių laikui bėgant, kaip dalį savo natūralaus
funkcija. Problemos pažinimo funkcijai gali būti susijęs su kūno nesilaikantiems šių neurotransmiterių, ypač acetycholine, per greitai arba per didelis mastu.

Huperzine A lėtina šį procesą žemyn, leidžianti ilgesnį prieigos prie aukštesnio lygio acetilcholino. Trumpai tariant, jis neturi padidinti smegenų funkciją savaime, o leidžia Alfa GKP ir acetilcholino atlikti savo darbą be trukdžių.

3. gauruotoji unkarija (katės letena)

Katino Claw yra gėlių rasti auga ant gauruotoji unkarija vynuogių. Dar kartą, tai yra “pagalbininkas” sudedamoji dalis. Konkrečiau, yra žinoma, kad yra stiprus antioksidantų.

Antioksidantai padeda apibėgti laisvuosius radikalus iš organizmo, mažėja žalingus jie gali turėti mūsų DNR. Dalis už sumažėjo neuromediatorių prieinamumo priežastis yra padaryta žala kūno senėjimo procesą.

Ribojant šią žalą per antioksidantas tiekimo, katė letena saugo kūnas sveikas ilgiau, sumažinti pažinimo sutrikimą, kuris ateina su senėjimu.

NooCube svetainė net cituoja literatūrą, įrodančią, kad Katės letena yra tiriamas naudoti nuo Parkinsono ligos.

4. Bacopa Monnieri

Bacopa yra antrąją “sunkiasvoriai” ingredientas NooCube formulės, veikiantis tiesiai ant smegenų, siekiant pagerinti pažinimo funkcijos.

Vietoj skatinti neuromediatorių gamybą, ji yra iš tikrųjų ištirti savo potencialą remontas neurono žalą ir net skatinti naujų neuronų augimą.

Iš esmės, ji gali padėti iš dalies pasukti atgal laikrodį ant smegenų nykimo, kuris ateina su senėjimo procesu. Nauja nervinio audinio reiškia, kad smegenys gali toliau veikti ne didelio pajėgumo, pagerinti psichinę funkciją visoje lentoje.

Šis puikus junginys yra yra tiriamas jos teigiamą poveikį atsižvelgiant į abiejų Alzheimerio liga gydymo ir bendrojo demencija, todėl jis yra ingrediento stipruolis.

5. avižos šiaudų

Avižiniai šiaudų gali skambėti abejotinas, kaip kažkas iš liaudies pasakos. Tačiau daugelis iš mūsų iš efektyviausių šiuolaikinių vaistų iš liaudies gynimo.

Pavyzdžiui, senas išmintis sako, kad galvos skausmas ir patinimas gali būti gydomi graužti gluosnio žievės. Jis tiesiog taip atsitinka, kad būtų tiesa, kaip mes gauname Asprin iš sutelkiant gluosnio žievės į naudingą medicinoje.

Į avižų šiaudų atveju, laukinių žaliųjų avižos jau seniai liaudies medicinoje. Mokslinis paaiškinimas yra tai, kad jie pagerina smegenų, kuri gamina alfa-2 bangos dalį.

Alfa-2 bangų buvimas yra stipriai koreliuoja su riboto uždegimas arterijų sienelių; bangos nesumažina uždegimą, o jie gaminami smegenyse, kai šis poveikis yra aktyvus.

Taigi viskas, kas skatina šį smegenų dalis pagerina kraujotaką, kuri yra svarbi sudedamoji sveikos smegenų funkcijos.

6. L-teaninas / L-tirozinas

L-teaninas ir L-tirozinas yra amino rūgštys, kai iš pagrindinių statybinių blokų žmogaus kūno.

L-Theaninas yra aiškumo skatinančius aminorūgštį. Jis turi dvejopą poveikį mažinant streso poveikį kūno ir didinti neuromediatorių veiklą. Rezultatas yra padidėjęs jausmas budrumo ir pastabumo kartu su atsipalaidavimo prasme. Galite skirti daugiau dėmesio ir nerimauti mažiau, kitaip tariant.

Kita aminorūgštis yra L-tirozinas, kuris turi panašų poveikį. Ji gamina ir noradrenalino, baseinas budrumą hormono, ir dopamino, atsipalaiduoti hormono. Vėlgi, rezultatas yra ramus jausmas sąmoningumą.

Žmonės, kurie sėkmingai stresinėse situacijose, jie būtų aukšto slėgio darbo aplinka ar automobilių avarijos, yra tie, kurie gali aiškiai mąstyti, o likusius ramus. Ši amino rūgščių pora padeda gauti smegenis į lygiai tą proto rėmo.

7. Ne Kofeinas ar Stimuliantai

Galbūt net įdomesnis nei NooCube apima tai, ką jis nėra įtraukti. NooCube neapima jokių stimuliatorių, įskaitant kofeino.

Poveikis kofeinas smegenis yra neginčijamas; energijos, dėmesio ir budrumo visi padidėjo kofeino.

Tad kodėl nėra NooCube įtraukti jį?

Atsakymas yra, kad šis papildas yra skirtas būti švelnus, remiant nootropiniam. Mes turime daug kitų šaltinių kofeino tam tikrą dieną, nuo ryto kava anti-migrenos vaistus.

NooCube nesiekiama įveda kūną į overdrive, todėl kūrėjai protingai praleisti jokių stimuliatorių.

Kaip NooCube veikia?

Visi aukščiau yra svarbi informacija, tačiau ji gali būti šiek tiek stora perskaityti. Svarbūs veiksniai yra taip.

– NooCube didina neurotransmiterių

Neurotransmiteriai vykdyti pranešimus iš vienos pusės smegenų į kitą, ir iš smegenų į kūną. Didinant prieinamumą ir gamybą šių siųstuvų, NooCube todėl, kad jūsų smegenys gali atlikti darbą, ji turi. Jis pagerina gebėjimą mokytis, prisiminti ir sutelkti dėmesį į svarbias užduotis.

– NooCube Apsaugo ir remontas smegenis

Iki remonto susidėvėję neuronus smegenyse, NooCube lėtina blogėjančios poveikį visų smegenys kenčia, nes mes amžiaus. Padėdami naujų smegenų neuronai auga, tai vėzdais ne blogiausias pasekmes amžiumi susijusios demencijos ir pažinimo sulėtėjimo.

– NooCube veikia įvairiais lygiais

Receptiniai vaistai nootropiniam dažnai vieną, brutalia jėga požiūrį. Jie ugnį iki smegenis tam tikru būdu, todėl stiprių poveikių, bet taip pat sukelia nemalonių šalutinių poveikių. Kaip sakoma, jūs galite turėti geras, greitas ir paprastas: pasiimti du. Vaistai, kurie turi gerą poveikį per trumpą laiką nebus lengva ant kūno. NooCube nėra Punch taip sunku tiesiai iš vartų, bet naudojant kelis junginius, kurie dirba koncertą, ji turi tvirtą ir švelnesnis poveikį per tam tikrą laiką.

NooCube rezultatai

Rezultatai bet papildas skirsis vartotojas, kad turi būti pasakyta priekyje. Tačiau užrašyti peržiūrime svetaines ir NooCube tinklalapį visi atsiliepimai sutaria, kad papildas buvo labai gerai gavo. Norėdami pacituoti keletą tokių atsiliepimų:

  • “Jis peržengia įprastas energijos priedais. Dauguma produktų tiesiog pasiūlyti Kofeinas su gal keletas B grupės vitaminų. NooCube naudoja skirtingų medžiagų, kurios ne tik didinti energijos įvairovę, tačiau jie taip pat padidinti koncentraciją. Linkiu aš atrado tai greičiau! “-Jack, teisininko padėjėjas
  • “Tai leido man mėgautis didžiulį padidinti energijos ir dėmesio per dieną. Ne tik jis padės man geriau sutelkti dėmesį į užduotis, tačiau tapau geresnis klausytojas taip pat. Tai verčia mane yra daug daugiau sugeba komunikatorius “. -Patricia, socialiniu darbuotoju
  • “Kaip studentas, aš grįžti namo jausmas smegenis mirė. Turėjau sunku susikaupti už ilgą laiką. Tai padarė studijuoja siaubingą patirtį. Nufotografavus papildas, galiu dabar gauti mano mokykla darbą, o taip pat naudojasi mokymosi dar kartą. “-Bradley, Studentų
  • “Aš visada jaučiau, energingi darbe maždaug iki vidurdienio. Tai yra, kai kavos dėvėjo išjungtas. Nėra kofeino arba energijos juostoje suma turėtų dirbti po to. Kadangi aš pradėjau vartoti NooCube, man buvo kupini energijos ir budrumas visą dieną. Tai malonu turėti pakankamai fizinės ir psichinės energijos duoti savo vaikams laiko ir neskaidyti dėmesį jos vertos po darbo ilgai. “-Sarah, Nekilnojamojo turto
  • “Padidėjo atminties ir aiškumas davė man padidinti, kad man reikia imtis sunkiau ir daugiau sudėtingų darbų užduotis. Man buvo jausmas, kaip aš nukentėjo psichikos plato. Netrukus po to, kai produktą, aš pradėjau pastebėti teigiamą poveikį. Per 3 mėnesius, aš gavau mano pirmasis skatinimą per 2 metus. Aš labai rekomenduoju šią prekę visiems, ar profesionalus ar namisėda tėvai. “-Shirley, rinkos analitikas
  • “Tikėjausi, kad poveikis būtų panašus į energijos gėrimas. Aš negaliu patikėti, kaip negerai buvau. Yra tiek daug daugiau nei tai. Kofeinas gali padėti su energijos, tačiau papildas privertė mane jaustis taip gerai ir sveika. Aš negaunu avariją, kad gavau su kofeinu. Aš labai rekomenduoju šį produktą. “-Samuel, Bakalėja Manager
  • “Smegenų pratimai naudojami padaryti, kad mano protas jaučiasi pavargęs ir purvinas. Dabar, loginiai galvosūkiai, kryžiažodžiai, ir galvosūkis yra keletas iš mano mėgstamiausių veiklą! Aš taip pat pamilti šeimą smulkmenos naktį. Produktas padėjo man išlikti aštrus ir dėmesio. “-Donna pensininkė mokytoja ir močiutė

Gerai, tačiau NooCube saugu?

NooCube yra pagamintas iš kruopščiai patikrintų, visų natūralių ingredientų. Jame nėra jokių šiurkščių stimuliatorių, kurie gali sukelti nervingumą ar didelių šalutinį poveikį. Tačiau kiekvienas junginys turi potencialą sukelti nepageidaujamą poveikį, todėl reikia žinoti, taip, jei jūs ketinate imtis NooCube.

Alfa-GPC yra saugus naudoti, kai imamasi kaip nurodyta. Tačiau kai kuriems pacientams buvo žinoma, kad sukelti lengvas šalutinis poveikis, pavyzdžiui, rėmuo, galvos svaigimas, nemiga, arba painiavos. Šie šalutiniai poveikiai dažniausiai pažymėjo kai žmonės viršyti rekomenduojamas dozavimo reikalavimų, todėl klijuoti su etikete instrukcijas!

Huperzine A buvo susijęs retais atvejais virškinimo diskomfortas, šlapimo klausimais, ir neramumas. Vėlgi, simptomai linkę kilti, kai dozavimo instrukcijos yra viršytas per ilgą laiką ir nėra dažni.

Tai yra sunkiausi NooCube šalutinis poveikis, kuris buvo išvardyti, ir yra gana reta tarp tų, kurie imasi papildas kaip nurodyta. Jei turite kokių klausimų ar rūpesčių, pasikalbėti su savo gydytoju apie ingredientus paklausti, jei jie gali sukelti jums jokių problemų.

Kur aš galiu nusipirkti NooCube ?

NooCube yra prieinami internete per gamintojų tinklapyje.

Tai vienintelė vieta, galite įsigyti teisėtas, tikrą NooCube. Tai gali pop-up nelyginis vietą iš trečiosios šalies pardavėjų, tačiau šiose vietose jums yra nėra garantuojama gauti tikrą produktą. Negalima rizikuoti savo smegenis, gauti jį iš šaltinio.

Butelis yra 60 kapsulių. Dvi kapsulės yra priimami per dieną, todėl kiekvieną butelį esmės mėnesio tiekimo. Atidesni pirkėjas dėmesį, kad perkant urmu sumažina kainą gerokai. Ieško 3 butelius atskirai kainuos maždaug tiek, kiek perkant 6 buteliukus į vieną įsigyti.

Pristatymas, grąžinimas politika ir pinigų grąžinimo garantija

Šis poros gražiai su NooCube lėšų grąžinimo politikos ir pinigų grąžinimo garantija. Jei nesate patenkinti Su NooCube papildų režimo rezultatus, nepanaudotą produktą per 60 dienų grąžinti visą, jokių klausimų.

Gera strategija yra pirkti tris butelis paketą ir bandyti papildymą už 45 dienų. Jei nematote teigiamą poveikį, galite grąžinti likusią tuo momentu be vargo, ir jokios rizikos buvo padarytas.

Galite paklausti to, “kas yra laivybos mokestis?”

Visi išvardyti kainos nurodytos siuntimo išlaidas jau. Nėra papildomos laivybos ir tvarkymo įkrautas.

Vėlgi, tai yra labai konkurencinga kaina su ne rizikos garantija.

Galutinis verdiktas: Vienas iš geriausių

Mes tikime, NooCube yra produktas, verta įtraukti į savo papildų rutinos, jei norite pagerinti savo pažinimo funkciją. Tai kaina už prieinamą, protingas lygio. Jis turi kelis smegenų didinimo poveikį. Ji gaunama iš visų natūralių, ne GMO produktų, organizmas gali toleruoti gana gerai. Jis ateina su ne rizikos garantija. Bet vienas iš šių veiksnių turėtų gauti kažkieno interesus, bet siūlyti juos visus kartu absoliučiai gauna mūsų dėmesį.

Kiekvienas ilgainiui turės susidurti su smegenų, kad manimi lėtėja laikui bėgant faktą. Tačiau nė vienas iš mūsų turime tiesiog priimti ją kaip nepakeičiama tikrųjų gyvenimo. NooCube siūlo kruopščiai apgalvota formulė su stipriomis šaknimis tiek modernaus ir tradicinė medicina. Jis neturi hype vartotojams ant stimuliatorių, kurie veda prie katastrofos valanda vėliau, o stato ir palaiko sveiką smegenų funkciją laikui bėgant. Jei norite sveikiau smegenis ir pagerinti gebėjimą mokytis ir Focus, NooCube turėtų būti pirmasis nootropinio jūsų sąraše.

1 BOTTLE
$39.59
Retail: $52.79
Savings: $13.20
60 capsules
buy at the official website »
2 BOTTLES + 1 FREE
$79.17
Retail: $118.76
Savings: $39.59
180 capsules
buy at the official website »
3 BOTTLES + 3 FREE
$118.76
Retail: $237.52
Savings: $118.76
360 capsules
buy at the official website »

Spauskite čia norėdami užsisakyti NooCube iš oficialios svetainės »