NooCube İnceleme – Bu nootropic Stack Just Ne Kadar Etkili mi?

Posted on

Yoğun bir profesyonel, öğrenci ya emin hayatı güzelleştirmek uzun bir yol gidebilir için beyin destek almak, zorlu bir programa yetişmek için gereken bir girişimci olun ister. Ve beyin boost bahsediyor, NooCube orada kararını aydınlatmak ve IQ artırmaya yardımcı olmak için iddia yığınlarını nutropik birkaç biridir. Ama sadece başka aşırı yüceltti uyarıcı veya aslında bunu iddia yapar şeydir? Hadi bulalım.

Noocube All About

NooCube İnceleme - Bu nootropic Stack Just Ne Kadar Etkili mi?

NooCube Wolfson Berg Limited şirketine aittir oluyor bir markadır. söz konusu şirketin diğer birçok farklı diyet takviyeleri üretiminde ilgilenmektedir. o Noots gelince, NooCube onların en iyi bilinen bir marka.

şirket on yıldan fazla faaliyet gösteren ve prim beslenme ve kişinin doğal gücünü ilavesi sağlamaktır öncü bilimsel araştırmalar kullanma yeteneği gurur duyar gelmiştir. Bu şirketin Bizim arka plan onay Kıbrıs’ta Larnaka dayandığını ortaya çıkardı.

Ne NooCube mu

NooCube İnceleme - Bu nootropic Stack Just Ne Kadar Etkili mi?

Bu markanın arkasındaki şirket bu konuda büyük iddialarda yapar. Fark bu bir ustalıkla takviyeleri nasıl çalıştığını daha derin bir anlayışla bazı adamlar tarafından karışık olması durumu ile – Ama görünümünde, her zamanki nootropic yığını başka bir şey değildir.

Ayrıca NooCube oldukça iyi paketlenmiş olduğunu hiç şüphe yoktur. Bunun yanı sıra, içinde bulunan tüm maddeler üzerinde size yol açık etiket ile birlikte gelir. Daha ne? Onlar aslında onlar seçti ve kendi web sitesinde özellikle bu malzemeler kullanılmış neden olarak daha derin bir açıklama.

Yani, bildiğim kadarıyla şeffaflık söz konusu olduğunda, bu şirketin şimdiye kadar notu uyduğunu düşünüyorum. Biz maddeler listesine bir göz attığınızda da, biz orada epeyce tanıdık isimler (bundan daha sonra) olduğunu söylemek sevindik.

NooCube İnceleme - Bu nootropic Stack Just Ne Kadar Etkili mi?

Ürün, üç hedeflere ulaşmak için talep edilmektedir. Ve bunlar (1) bilişsel işlev (2) iyileştirilmesi odaklanma ve konsantrasyon (3) öğrenme gücünü arttırmak üst seviyeye çıkarılması ve artırma hafıza vardır.

Temelde, NooCube yüksek bir zihinsel durum elde etmenizi sağlayarak çalışır. Ve bu durumda, sen daha iyi odaklanmak daha hızlı tepki verebilir ve çevresi daha fazla farkında olabilirler.

NooCube Malzemeler

malzemelerle – şimdi iyi şeyler üzerinde. Ve iyi haber, bu ürünün sadece 6 malzemelerle birlikte geliyor olması. Tüm malzemeler oldukça kendi başlarına doğal nootropiklerin gibi iyi bilinmektedir. Bize göre, daha az malzemeyi kullanmak daha güvenli ama bazı insanlar için daha az etkili ürünü yapabilir. Ama bu kalite her zaman kadarıyla Noots söz konusu olduğunda miktar yener unutmayın.

1. Alfa GPC

uyanıklığı artırmak için eski zamanlardan beri kullanılan beyazımsı toz – Hepimiz Alfa GPC biliyorum. Yani, bunun arkasında bilim nedir? Eh, Alfa GPC beyninizde asetilkolin miktarlarını artırmak iddia edilmektedir.

Asetilkolin tanınmış nörotransmitterdir – temelde, sizin beyin hücrelerinin çok daha etkili bir şekilde bilgi aktarmak gören bir haberci var.

Ve bu nedenle, sistem içine Alfa GPC fazlasını elde an, öğrenme yeteneğinde ciddi bir iyileşme fark olasıdır. Bunun üzerinde, daha kolay bir zaman karmaşık görevler üzerinde yoğunlaşarak var bağlı.

Tüm kadar taç için, Alfa GPC okudu ve Alzheimer hastalığının ilerlemesini azaltmak için gösterilmiştir. Bu nedenle, sadece beynine güçlendirmek gelmez, aynı zamanda, uzun mesafe içinde beyin hücrelerini korumaya yardımcı olur.

2. Huperzine-A

Ayrıca Huperzia serrata’dan olarak da bilinen, Huperzine-Çinli bir takım yosunundan bir ekstrakt elde edilir. Çoğu diyet ve özellikle Alzheimer hastalığının ilerlemesini yavaşlatmak için potansiyeli nedeniyle spor çıkışında popüler.

Huperzine-A içinde asetilkolinesteraz (AChE) bir inhibitörü olarak bilinmektedir bir şeydir. Temel olarak, kendi iş asetilkolin yıkımını veya tükenmesine önlemektir. Bu nedenle, hepimiz genel beyin fonksiyonu iyileştirir bildiği gibi asetilkolin fazlasının miktarlarda ile size bırakır.

En önemlisi, bu nadir özü öğrenme hızını arttırmak ile birlikte bellek performansını artırmak için yeteneğine sahiptir. Bu nedenle, karmaşık kursları üstlenen öğrenciler için önerilen, bu.

3. Kedi Pençesi

Bilimsel adı Uncaria tomentosa olduğunu ve Orta ve Güney Amerika’da yaygın olarak bulunabilen bir odunsu asma olarak vahşi buldu. Adını, Kedi Pençesi, onun dikenler pençe şeklindeki olmasından geldi. Bir nootropic bitki gibi, bu sarı çiçekli bitki antioksidan özellikleri ile öne çıkmaktadır. Gerçekten beyin ve bilişsel performansı iyileştirmeye yardımcı olabilir.

Bunun üzerine, Kedi Pençesi nöroprotektif yeteneklere sahip olduğuna inanılmaktadır. Eğer durum buysa, o zaman bu ot hücre hasarını önlemeye yardımcı olduğunu söylemek doğru olur. Ve yaygın Parkinson hastalığını kontrol altına alabilmek için kullanılan hiç şaşırtıcı değil.

4. Bacopa Monnieri

Sen su çördük veya Brahmi yani diğer adlarıyla biliyor olabilirsiniz, ama bunu bakarsanız bakın, Bacopa Monnieri paha biçilmez bir bitkidir. Hint ot sinir büyümenin artırılması uzun bir yol gitmek bazı güçlü öğeler içeriyor.

Eğer farkında olabileceği gibi, daha güçlü CNS sistemi alır, daha iyi beyin fonksiyonu muhtemeldir. Basitçe söylemek gerekirse, Bacopa Go-için size bilişsel işlev optimize etmek aradığınız zaman bitkidir.

Ve bütün bu yaptığını yanında, aynı zamanda da bazı koruyucu yararlar barındırmaktadır. Bu erken zararlardan sinir hücrelerini engeller ve sağ yaşlılık içine güçlü bir bellek tutulmasına yardımcı olmaktadır.

5. Yulaf Straw

Evet bir kahvaltıda alma gibi hepimiz – – Ortak yulaf aşina olabilir Yulaf Straw hakkında ama ne? Eh, bu aksi hasat yulaf sonra atılacak sapı yeşil bir parçasıdır. sayısız sağlık yararları sahip olarak tespit edildiğinden Ama artık atın.

NooCube bağlamında, onun beyin güçlendirici işlevlerine özellikle sayesinde dahil edilmiştir. Görünüşe göre, bu suretle uyanıklığı teşvik alfa-2 dalgaların sıklığını artırmaktadır.

Bunun üzerine, bir damar genişletici olarak çalışıyor gibi görünüyor. hem beyninize gerçekten ve – Ve bu vücuda kan taşımak için damarlarınızda kapasitesini artırır, demek bu. kendi başına Yulaf Straw özü görev odağı korumak isteyen millet için önerilir.

6. L-Tirosin ve L-Teanin

Bu harika malzemeler doğal olarak çay (yeşil ve siyah çayın) bulunur. L-Teanin tüm stres giderici ve nörotransmitterlerin gelişimini teşvik ilgili olmasına rağmen her iki amino asitlerdir. Uzmanlar, L-Teanin duygu rahat, henüz uyarı türlü oluşturabilir inanıyoruz.

kendi bölümünde, L-tirosin, noradrenalin ve dopamin üretiminde katılır. Bu iki nörotransmitterlerin uyanıklığı ve dikkati arttırmada büyük rol oynamaktadır. Ayrıca, dopamin kendini iyi hissetme etkisi yaratarak sorumludur. O, L-tirozin yorgunluk ve stresi azaltmak için gerekli olduğunu söylemek güvenlidir.

Noocube Nasıl Kullanılır – Dozaj Kuralları

Tavsiye NooCube doz günde 4 kapsüldür. Sen akşam sabah 2 ve 2 alabilir. Ve durum ne olursa olsun, aynı anda 3’ten fazla kapsül alarak kaçınmalısınız.

bu hapları en iyi yolu aç karnına ve bol su ile olduğunu. Ama tabii ki, sen alarak olabilecek diğer reçeteli ilaçlar birlikte bunları da alarak kaçınmalısınız. Eğer günlük olarak diğer reçeteli ilaçlar almak zorunda özellikle eğer hayatınıza herhangi Noots tanıtmadan önce ilk doktorunuzla konuşmadan düşünün.

Noocube Yan Etkileri

Bu ürün bileşenlerin onun tamamen doğal listeye tüm sayesinde oldukça güvenlidir. Ama bu bile o onun sonuçları tipik değildir bu yığını alarak üzerine farklı sonuçlarla karşılaşmanıza mümkün olduğunu söyledi. Yani, bazı nadir durumlarda, NooCube en listeye dahil malzemelerle kaynaklanan bazı küçük yan etkiye karşılaşabilirsiniz.

Örneğin, Huperzine-A iştah kaybına neden olabilir. Bu ürünün dozaj gereksinimlerine çıkmıştım gibiyim Yani, en iyi bahis önerilen kurallar içinde alımını tutmaktır. bunu çok fazla aralarında yan etkilerin her şekilde neden olabilir:

 • Uyku sorunları
 • Baş ağrısı
 • Karın ağrısı
 • Kusma
 • Huzursuzluk

Neyse ki, bu yan etkiler nadir olarak bildirilmiştir. Yukarıda belirtilen maddelerden herhangi birine tolerans ya da alerji öyküsü yoksa Ve muhtemelen bu ürünü kullanırken herhangi bir yan etkisi fark edeceksiniz yönünde.

Fiyatlandırma ve Kargo

NooCube Her şişe ürününün 1 aylık arza eşittir. Bu sizi özgür küresel taşımacılık ve para iade garantisi ile $ 39,99 mal olacak. Eğer daha büyük miktarlarda sipariş eğer daha fazla tasarruf edebilirsiniz. 2 şişe sipariş Örneğin, ücretsiz olarak ekstra bir şişe iyi olur. Eğer 3 şişe sipariş için gidersem, ayrıca ücretsiz olarak 3 ekstra şişe iyi olur.

Yani, burada yakalamak size daha kazanmak istiyorsanız büyük miktarlarda sipariş etmek zorunda olmasıdır. İyi bir şey, ancak, serbest nakliye ve para iade garantisi sistemleri tercih planı hangisi en yerinde olmasıdır.

1 BOTTLE
$39.59
Retail: $52.79
Savings: $13.20
60 capsules
buy at the official website »
2 BOTTLES + 1 FREE
$79.17
Retail: $118.76
Savings: $39.59
180 capsules
buy at the official website »
3 BOTTLES + 3 FREE
$118.76
Retail: $237.52
Savings: $118.76
360 capsules
buy at the official website »

Artılar ve eksiler

Artıları

 • Yüksek kaliteli malzemeler
 • Kullanımı kolay
 • bilişsel fonksiyonu geliştirmek yardımcı olabilir
 • Makul fiyatlı
 • Ücretsiz kargo
 • Para iade garantisi

Eksileri

 • Diğer madde dolu nootropic yığınlar kadar güçlü değil
 • Onların dozaj önerileri oldukça sınırlayıcı olabilir

Son düşünceler

NooCube piyasadaki üst, en iyi yapımı, hazır nootropic yığınlar arasında yerini kazanmıştır. Bu dikkate değer çalışmalardan oldukça sayısına göre desteklenmiş ve bunun üstüne, makul fiyatlı. Yani sen Qualia Akıl ve Zihin Lab Pro gibilerin beklediğiniz oomph tür eksikliği gibi görünüyor dedi. Demek ki beyin gücünü artırma nazik ve gevşek çeşit-yaklaşması arayan herkese tavsiye ederim.

resmi web sitesi dan NooCube sipariş için buraya tıklayın »

Gravatar Image
Zahra Thunzira is a Jakarta-based nutritionist and gym instructor. She’s also an adventure travel, fitness, and health writer for several blogs and websites. She earned her Master degree in Public Health from University of Indonesia.