NooCube Review – Mózg suplement z najwyższej jakości składników nootropowe

Posted on

Witaminy moc mózgu i nootropowe suplementy nadal zyskać popularność na swoich zdolnościach poznawczych wzmacniających.

Studenci i profesjonaliści wykorzystują poznawczych wzmacniaczy , aby uzyskać przewagę psychiczną w szkole i / lub w pracy. Jednak nie wszystkie suplementy nootropowe można naprawdę uznać witamin moc mózgu, które przyniosą impuls poznawczy, że może być stara.

Dlatego zrobiłem to moja misja jeden kompleksowo przetestować i przejrzeć jak najwięcej jak to możliwe nootropowe suplementów, aby pomóc odróżnić nootropów które współpracują z tymi, które są podsycane przez nic więcej niż hype.

Najnowszą częścią tej podróży zatrzymuje się NooCube, unikalny synergicznym połączeniem nootropów które twierdzą, że w celu zwiększenia prędkości umysłowe, koncentrację, jasność umysłu i pamięć.

Jaki jest NooCube?

NooCube Review - Mózg suplement z najwyższej jakości składników nootropowe

NooCube jest nootropowe kapsułka ma być traktowana jako dodatek do lepszego funkcjonowania mózgu i ogólnego stanu zdrowia mózgu. Nootropów są to substancje, które zwiększają funkcje poznawcze i pamięć. Czasami określane jako „inteligentne leki” pracy nootropów pomagając mózg do pracy w pełnym zakresie.

Chociaż określenie „nootropowe” nie został wymyślony do 1972 roku, suplementy, aby zwiększyć zdrowie umysłu są od wieków. Dokumenty pokazują przypadki ziołowych i naturalnych środków w celu zwiększenia funkcji poznawczych nawet z powrotem do średniowiecza i przed.

Produkt łączy w sobie wiele substancji, które zwiększają nootropowe różne aspekty zdrowia mózgu, w tym koncentracji, pamięci i energii. Suplement, przeznaczony do być traktowane jako dwie kapsułki codziennie oferuje potencjalną długoterminową odpowiedź na wiele osób, które czują się stale psychicznie słaby, zmęczony, lub nieostre.

Chociaż pojęcie nootropów jest daleko od nowych, wiele suplementów i proszki przeznaczone do poprawy funkcji poznawczych zawierać chemikaliów ani sztucznych substancji. NooCube używa tylko naturalnych składników, dzięki czemu jest wyjątkowy i bezpieczny sposób, aby zwiększyć ogólny stan zdrowia mózgu.

NooCube Składniki

Formuła NooCube składa się z siedmiu aktywnych składników. Składniki te obejmują wszystkie z poniższych kryteriów:

Alpha GPC : Skrócony Alpha GPC Alpha glicerylofosforylcholina Wykazano, że zwiększenie poziomu acetylocholiny w mózgu. Acetylocholina jest neuroprzekaźnikiem, który jest przede wszystkim odpowiedzialny za formowanie nowych wspomnień. W jednym z badań opublikowanych w 2013 roku , u pacjentów z chorobą Alzheimera, które otrzymały Alpha GP3 trzy razy dziennie przez 180 dni konsekwentnie poprawiły swoje wyniki badań funkcji poznawczych w porównaniu do tych, którzy nie podejmują Alpha GPC. Inne badania wzmocnione te korzyści w każdym ze studentów u pacjentów w podeszłym wieku z otępieniem.

huperzine a : Innym popularnym składnikiem nootropowe, huperzine a jest pobierany od typu chińskiego mchu. Zapobiega rozpad acetylocholiny poprzez ukierunkowanie coś o nazwie acetylocholinoesterazy. Acetylocholinoesterazy jest inhibitor acetylocholiny, co oznacza, że w zasadzie zabija neuroprzekaźników acetylocholiny w mózgu. Przez to działanie hamujące NooCube utrzymuje w celu zwiększenia funkcji poznawczych i poprawy pamięci. Efekty te obserwowano w jednym badaniu 1999 na grupie uczestników, którzy przeszli testy językowe chińskie, prowadząc naukowców do wniosku, że huperzine a doprowadziła do większej pamięci i uczenia wydajności wśród dorastających uczniów.

Koci Pazur : koci pazur pochodzi z winorośli znalezionego w lasach deszczowych Amazonii. To bogate w przeciwutleniacze i może pomóc naprawić stres środowiskowy organizmu. Jedno z badań wykazało Koci Pazur zniszczone różne rodzaje wolnych rodników w organizmie i badano jako ewentualnego leczenia przeciwko chorobie Parkinsona.

Bacopa monnieri : Podobnie jak wiele nootropów, NooCube zawiera Bacopa monnieri, która jest starożytny indyjski (Ayurvedic) leków ziołowych, które mogą mieć działanie ochronne na neurony w organizmie. W jednym badaniu australijskim 2005 , uczestnicy, którzy brali do 300 mg codziennie ekstrakt Bacopa monnieri wykazały znaczną poprawę w testach pamięci po 12 tygodniach w porównaniu do pacjentów przyjmujących placebo.

Słoma owsiana : Owies słoma jest składnikiem, który pochodzi od dzikich zielony owies i został wykorzystany jako medycynie ludowej od wieków – szczególnie w średniowiecznej Europie. Słoma owsiana, że działa przez zwiększenie aktywności alfa-2 fal w mózgu przez zwiększenie przepływu krwi. W 2015 roku badania Efekt ten zaobserwowano gdzie uczestnicy otrzymała 800 mg ekstraktu z zielonej owsa lub placebo. Pod koniec badania, uczestnicy zaobserwowano szybciej i dokładnie wypełnić czasowe zadania i zadania pamięci niż w grupie placebo.

L-teanina i L-tyrozyna : L-teanina jest związek, w zielonej herbaty, czarnej herbaty i, a-L-tyrozyny jest często w połączeniu z L-teaniny w celu zwiększenia jego działania. Aminokwasy te były obserwowane w celu zwiększenia zdolności poznawczych w licznych badaniach. L-tyrozyna zaobserwowano szczególnie wpływ na poprawę elastyczności poznawczej, czyli zdolność mózgu do przełączania między myśleć o jednej koncepcji do drugiej, w jednym badaniu .

Ostatecznie NooCube tworzy kopię zapasową wszystkich 7 składników w formule z rzeczywistym naukowych dowodów korzyści. Niektóre z naturalnych składników – jak Koci Pazur – mają mniej znaczące dowody niż znanych nootropów – jak Alpha GPC i L-teanina – ale wszystkie te składniki mają przynajmniej intendent naukowych dowodów korzyści.

Jak NooCube robót?

NooCube pomaga uczynić substancję o nazwie acetylocholina w mózgu. Acetylocholina jest neuroprzekaźnikiem znany jako „neuroprzekaźnika nauki.” Suplement pomaga uczynić więcej acetylocholinę, a jednocześnie pomaga przetwarzać i przechowywać jego wysoki poziom. Pomaga to przede wszystkim z funkcji poznawczych i pamięci.

Produkt twierdzi również użyć przeciwutleniacze, które pomagają naprawić szkody dla środowiska do DNA spowodowane przez stres. Wiele osób nie wie, że codzienny stres może rzeczywiście spowodować fizyczne uszkodzenie nerwów. Korzystanie przeciwutleniacze do walki z tym wydaje się być stosunkowo nowe pojęcie. To sprawia, że ​​suplement unikalny. Składniki NooCube pomocy naprawy uszkodzenia neuronów, a nawet naprawić jakiś negatywny wpływ na wzrost nerwów.

Biorąc dwie kapsułki codziennie pomaga utrzymać substancje, które są kluczem do funkcji poznawczych, energii, ostrości, czujności i uwagi uzupełniane w organizmie. Zamiast faktycznie „utwardzania” chorobę, suplement po prostu pomaga mózgu funkcjonować najlepiej, jej zdolności.

To nie jest „cudownym lekiem”. W rzeczywistości, suplement nie działa bez niewielką pomocą przyjmującego. Właściwa sen, a także odżywcze diety są absolutnie niezbędne, aby osiągnąć prawdziwe i trwałe efekty z produktem. W ramach pożywne diety, zaleca się stosowanie zdrowej żywności mózgu, takie jak pełnoziarniste, awokado i łososia. Zaleca się również, że mózg próbuje być wykonywane przez łamigłówki i ćwiczenia mózgu, aby pomóc umysł osiągnięcia pełnego potencjału.

Kapsułki nie powinno jednak być brane z innych używek. Obejmuje to kofeina. Dla wielu, którzy są przyzwyczajeni do ich poranną kawę, może to być trudne zwyczaj kopać. Jednak celem dodatku jest dać wszystkie zalety dobrego zdrowia mózgu bez żadnych negatywnych skutków ubocznych, takich jak niepokój lub drżenie. Mimo rezygnacji Kofeina może być trudne w perspektywie krótkoterminowej, to pomoże osiągnąć lepszy ogólny stan zdrowia.

W jaki sposób należy go używać?

Oficjalne sugestie byłoby, aby przyjmować 2 kapsułki z każdym Noocube śniadanie. To sprawia, że ​​dwa dziennie. Jak twoje ciało poznaje Noocube, można nawet zwiększyć do dawki 4 kapsułek dziennie, ale są poinformowani, aby nie przekroczyć tej granicy. Aby uzyskać jak najwięcej korzyści i zachować bezpieczeństwo w tym samym czasie, należy spożywać tylko maksymalnie 4 Noocube kapsułek dziennie.

NooCube Side Effects

Wszystkie składniki w NooCube zostały przetestowane i stwierdzono, że na ogół bezpieczne. Brak efektów ubocznych zostały zgłoszone, ale ponieważ każdy jest inny, istnieje małe prawdopodobieństwo, że mogą wystąpić łagodne skutki uboczne, takie jak bóle głowy lub nudności.

Referencje

 • „To wykracza poza normalnymi ulepszeń energetycznych. Większość produktów tylko oferują Kofeina może z kilku witamin z grupy B. NooCube wykorzystuje wiele różnych substancji, które nie tylko zwiększają energię, ale także zwiększyć koncentrację. Żałuję, że nie odkryli tego wcześniej!”-Jack, Asystent prawny
 • „To pozwoliło mi cieszyć się ogromny wzrost energii i skupienia przez cały dzień. Nie tylko pomaga mi się skoncentrować na zadaniach lepiej, ale stałem się lepszym słuchaczem, jak również. To doprowadziło mnie do bycia znacznie bardziej biegli komunikator.”-Patricia, pracownik socjalny
 • „Jako student, kiedyś wrócić do domu czując śmierć mózgu. Miałem problemy z koncentracją na długie okresy czasu. To sprawiło, że studiując straszne doświadczenie. Po przyjęciu suplementu, mogę teraz dostać moja praca szkoła zrobić jednocześnie korzystających znowu nauka „. -Bradley, Student
 • „Zawsze czułem energiczny w pracy aż do około południa. To jest, gdy kawa opadły. Żadna ilość kofeiny lub energii barze będzie działać po tym. Odkąd zaczął brać NooCube, byłem rozpiera energia i czujność przez cały dzień. Miło jest mieć wystarczająco dużo energii fizycznej i psychicznej, aby dać moim dzieciom czas i niepodzielną uwagę na to zasługują po długiej pracy.”-Sarah, Pośrednik
 • „Zwiększona pamięć i jasność dała mi impuls, że muszę wziąć na twardszych i bardziej złożonych zadań roboczych. I czuła się jakbym trafił plateau psychiczne. Krótko po objęciu produkt, zacząłem zauważać pozytywne efekty. W ciągu 3 miesięcy, dostałem swój pierwszy awans w ciągu 2 lat. Gorąco polecam ten produkt dla każdego, czy dany zawodowego lub pobytu-at-home rodzicem.”Market Analyst, -Shirley
 • „Spodziewałem efekty być podobny do napoju energetycznego. Nie mogę uwierzyć, jak bardzo się myliłem. Nie jest tak dużo więcej niż to. Kofeina może pomóc z energią, ale dodatek czuję się tak dobrze i zdrowo. Nie rozumiem katastrofy, że mam z kofeiną. Gorąco polecam ten produkt.”-Samuel, Menedżer spożywczy
 • „ćwiczenia mózgu stosowanych aby mój umysł czuje się zmęczony i błotniste. Teraz łamigłówki logiczne, krzyżówki i sudoku są jednymi z moich ulubionych zajęć! Mam również kochać rodzinę ciekawostki noc. Produkt pomógł mi pozostać ostry i skoncentrowany.”-Donna, emerytowany nauczyciel i babcia

kliknij tutaj, aby zamówić NooCube z oficjalnej strony »

Zalety Noocube

 • Podnosi poziom koncentracji, skupienia i uwagi okresie.
 • Zwiększa poziom czujności
 • Zwiększa nasze możliwości uczenia się; lepsze zrozumienie nowych umiejętności i retencji informacyjnym.
 • Zwiększa przywołanie pamięci
 • Hass odprężania właściwości.
 • Spowalnia proces starzenia się mózgu; już produktywność.
 • Zwiększa nasz czas reakcji.
 • Opłacalne do stosowania zarówno długoterminowych i krótkoterminowych skutków.
 • Lepsza ogólna wydajność mózgu.

Te minusy Noocube

 • Brak wzmianki o dawkach suplementu. Ten jest intrygujące o suplemencie Noocube i bardziej producenta. Taka informacja jest niezbędna, aby mieć świadomość, jeśli ilość jest wystarczająca do wytworzenia oczekiwanego efektu. Promuje jakość produktu.

ostateczny werdykt

Gdy czynniki takie jak cena, jakość i ilość są uważane za produkt ten jest godny kupić suplement. To dlatego, że produkt jest oferowany we właściwej cenie a; bardzo przystępne zwłaszcza więcej butelek. 60 kapsułek butelkę za dostawę miesiąc jest również korzystna. Składniki wszystkie zostały zbadane i okazało się świetnie w poprawie zdolności poznawcze. Jednak te składniki są bardzo powszechne w innych suplementów zbyt zatem muszą one oferują te same korzyści też.

kliknij tutaj, aby zamówić NooCube z oficjalnej strony »

Gravatar Image
Zahra Thunzira is a Jakarta-based nutritionist and gym instructor. She’s also an adventure travel, fitness, and health writer for several blogs and websites. She earned her Master degree in Public Health from University of Indonesia.