Performance Lab Vision Recenzia – jednoduchá, ale Silný Supplement Eyes

Posted on

Väčšina z nás nie dať veľa myslel na to, ako dopady videnie náš každodenný život, kým sa niečo pokazí.

Dobrý zrak je pre riadenie, sledovanie televízie alebo filmov, čítanie, prác a účasti v športe potrebné.

Dokonca aj tie najjednoduchšie veci, ako je nájsť veci v chladničke, aby večere. Alebo sa chystajú v dopoludňajších hodinách. Len pri pohľade do telefónneho čísla.

Venujeme väčšinu času a energie na TheVitLab optimalizovať náš mozog. Ale využiť optimalizované mozgu potrebujeme zdravé oči .

Jedným z mojich hlavných funkcií v priebehu dňa sa písať. Po celý deň strávený s oči prilepené k veľkému monitoru. Najmenej hodinu v južnej Floride slnka. A niekoľko hodín čítania na tabletu vo večerných hodinách. Alebo sledovať trochu televíziu.

Ale nikdy som trpí únavou očí. Ani ja starať o vývoji vekom podmienenej makulárnej degenerácie, šedý zákal, glaukóm, alebo neskôr v živote.

Jedným zo spôsobov, ako som sa starajú o mojich očiach je s doplnok s názvom Performance Lab ® Vision .

V tejto recenzii budem odhaliť svoje kritériá pre výber doplnok kvalitné videnie. Ako a prečo to Vision vzorec funguje tak dobre. A ako je v porovnaní s ostatnými videnie doplnky na trhu.

Moje Dodatok Vision Criteria

Tu je to, čo chcem videnie vzorec urobiť pre moje oči:

 • Zlepšiť oslneniu toleranciu – na svetlá, slnko, alebo akékoľvek jasné svetlo
 • Zvýšiť zaostrovací rýchlosti a detekcia pohybu
 • Znížiť reakčnej úväzok – oko-ruka a koordinácia oko tela
 • Lepšie low-light vision – mohli vidieť v tme a slabom osvetlení
 • Jasnejšie, ostrejšie zrak
 • Zmierniť únavu očí a namáhanie
 • Ochrana očí – z makulárnej degenerácie, glaukóm, a katarakty

Objavovanie Lab Performance ®

Ak ste niekedy nakupovali za príplatok videnie, viete, že luteín je považovaný za “konečný oko vitamín”.

Ale naše oči potrebujú oveľa väčšiu podporu než práve luteín . Takže niektoré doplnok spoločnosti patrí zeaxantín a hodiť extra antioxidantu ako lykopénu .

A niekoľko z viacerých populárnych videnia doplnkov poskytujú desiatky ďalších vitamínov a minerálnych látok, ktoré už majú vo svojom každodennom multivitamín. Takže nemôžem vziať bez obáv z vitamínov a minerálov toxicity.

Žiadny doplnok spoločnosť, ktorá som si vedomý ponúka niečo špeciálne pre nočné videnie , únavu očí , alebo skutočnú ochranu pred každodenného stresu kladený na našich očiach.

Zistil som, v skúmať najlepšie doplnky pre vízií a zdravie očí , že lykopén je jedným zo, starších ‘antioxidanty podporovaných v tejto kategórii. Ale nedávny veda odhalila viac silné antioxidanty , ktoré prechádzajú do a sú používané v oku lepšie ako lykopénu .

Tak som na pozore víziou doplnok, ktorý používa ingrediencie preukázateľne v posledných klinických štúdiách k optimalizácii všetkých aspektov oka a vízie zdravie .

Nedávno som narazil na Performance Lab ® a ich nového radu doplnkov. Vrátane doplniť zásobník pre videnie na základe najnovšieho vedy.

Kto robí Lab výkon?

Performance Lab ® je nová rada doplnkov vykonaných Opti Nutra Advanced Nutraceuticals . Rovnakí ľudia, ktorí produkujú Mind Lab Pro .

Bol som pomocou Mind lab PRO ® pre viac ako 2 roky a prišli veriť spoločnosť. A kvalita ich doplnkov.

Opti Nutra so sídlom vo Veľkej Británii a výrobcovia všetkých ich doplnkov v USA.

Performance Lab ® Whole-potravinárskeho multi je základom ich nové doplnok vedenie.

Spoločnosti multivitamín pre mužov a ženy, dodáva dôležité vitamíny a minerálne látky potrebné pre celkové telesné zdravie, vrátane zraku.

Performance Lab Vision rozširuje výhody ich Whole-potravinárskeho multi špeciálne pre posilnenie očí a zraku zdravie .

Performance Lab ® Vision Ingredients

Než sme kopať do priečinkov v tejto vízie doplnok, pomáha pochopiť, ako naše oči pracujú. Potom budeme vedieť, čo potrebujeme v ceste doplnkov pre podporu jednotlivé aspekty videnie zdravie.

Ako Your Eyes Work

Otvor oči a pozerať sa okolo seba. Či už sa objaví vo svojom zornom poli dostane do očí, ako svetelné lúče (fotóny) . Fotóny vstúpiť do oka cez rohovku , ktorá je jasné, “okno” pokrývajúce prednej časti oka. Ohýba lúče, takže sa môžu voľne prechádzať skrz žiaka .

Iris , alebo farebné časti oka, určuje veľkosť zrenice, rovnako ako otvor v kamere. Úprava množstva svetla vstupujúceho do oka.

Po prechode cez dúhovku , svetelné lúče prechádzajú prirodzenej kryštalickej šošovky oka. Ktorý ovláda fokus rovnako ako objektívu fotoaparátu.

Svetelné lúče pokračovať cez husté transparentné gélovité látky až do sietnice v zadnej časti oka.

Sietnica funguje ako film kamery, alebo senzora v digitálnom fotoaparáte. Buniek fotoreceptorov na sietnici, známe ako kužeľa a tyče , prevodu prichádzajúcich fotónov (svetelných lúčov) na elektrické signály.

Kužele sú zodpovedné za červenej, zelenej a modrej farby vnímanie. A prúty sú zodpovedné za zlých svetelných podmienok videnia.

Tieto sa skladajú z fotoreceptory opsínom (bielkovina) a sietnice (lipidu). Sietnica je jednou z mnohých foriem vitamínu A , ktorý pochádza z karotenoidov , ako je beta-karoténu vo vašej strave.

Tieto signály vstúpiť do zrakového nervu do mozgu, kde sa zvláštne, videnie centier ‘vo vašom procese mozgu im do obrazov.

Škvrna v strede sietnice je zodpovedná za vysoké rozlíšenie, farebného videnia. Jeho žltá farba absorbuje prebytočný modré a ultrafialové svetlo pôsobiaci ako prírodné “okuliare” v tejto časti sietnice.

Žltá farba makuly príde samo od luteín a zeaxantín , ktoré sú karotenoidy zo svojho jedálnička či doplnok, ako je Performance Lab Vision .

Nižšie je, ako každý zo zložiek Performance Lab Vision prácu opravovať a optimalizovať videnie.

Luteín 10 mg + zeaxantín 2 mg (FloraGlo ® )

Žltý karotenoidy luteín a zeaxantín sú používané v celom tele. Ale makuly a fovea časti sietnice vo vašich očiach majú najvyššie koncentrácie.

Luteín a zeaxantín chráni makuly z žiarenia o vysokej energii (modré svetlo) . Pomáhajú odfiltrovať modré svetlo pred tým, než môže dôjsť k poškodeniu makuly.

A luteín a zeaxantín sú silnými antioxidantmi. Reaktívne formy kyslíka (ROS) sú prirodzene vznikajúce pri premene fotónov na elektrické signály vo photoceptors v sietnici.

Ale nízky príjem potravou týchto karotenoidov, a nižšie makulárnej pigment hustota týchto živín z dôvodu veku, dať svoje oči s rizikom vekom podmienenej makulárnej degenerácie (VPMD) . A šedý zákal. Spôsobené čiastočne škody z out-of-ovládanie ROS .

Výskumníci z Xi’an Jiaotong University College of Medicine v Číne hodnotené klinickej štúdie v 4 lekárskych databázach. Vyhodnotiť vplyvy luteín a zeaxantín suplementácia u pacientov s AMD.

Celkom osem štúdií zahŕňajúcich 1176 pacientov s AMD boli zahrnuté do tejto analýzy. Tím dospel k záveru, že luteín a zeaxantín sú bezpečné stratégie pre zlepšenie vizuálny výkon s pacientmi AMD .

Štúdie ukázali, že sa dopĺňa s luteín a zeaxantín v počiatočných fázach AMD pomáha znižovať príznaky. A môže pomôcť zabrániť AMD -Li doplnená s dostatočným predstihom .

Ukazuje sa, že sa dopĺňa s luteínom a zeaxantín môže prispieť k zlepšeniu videnia za zhoršených svetelných podmienok taky.

Tím na City University v Londýne mal 34 zdravých mladých ľudí doplniť luteín a zeaxantín po dobu jedného roka. A výsledky naznačujú, že luteín a zeaxantín skutočne zvýšiť vizuálny výkon pri zhoršených svetelných podmienkach .

Teraz to je miesto, kde to bude naozaj zaujímavé. A vzťahuje sa na každý čítaní tejto recenzie.

Doplnenie luteín 10 mg a zeaxantín 2 mg u zdravých jedincov poskytuje jasné, s vysokým rozlíšením videnia a schopnosť vidieť tvary a jemných detailov z diaľky .

Zlepšuje oslnenia zotavenie , takže je ľahšie a bezpečnejšie riadiť v noci. Alebo keď presunúť svoje oči od digitálneho displeja alebo pešo z vysoko osvetlenej miestnosti do tmavšieho miesta.

A táto kombinácia živín pomôže rozlíšiť jemné zmeny svetla a tmy . Čo vám umožní vidieť a sledovať pohyb proti obtiažnych kulís ako nízkej hladiny osvetlenia alebo hmly .

A získať tento …

Subjekty v jednej štúdii pomocou luteín a zeaxantín po dobu jedného roka boli schopní vidieť ešte jeden riadok dole na Snellen grafu . Druh grafom optik využíva ku kontrole svojej vízie vo svojej kancelárii.

Patentovaný FloraGlo ® použiť v Performance Lab Vision sú prírodné formy luteín a zeaxantín vyrobené z non-GMO kvety nechtíka.

Podporia 20 rokov výskumu a viac ako 80 klinických štúdiách, FloraGlo je podporovaný patentu ukazuje, ako luteín filtre modré svetlo . A je ešte bezpečný pre deti.

Vaše telo nemôže produkovať luteín či zeaxantín na jeho vlastné. Ak chcete získať 10 mg luteínu budete musieť jesť 3 šálky surového špenátu alebo 2 libry brokolice každý deň.

Alebo si môžete vziať 1 kapsula Performance Lab Vision .

Európska čierne ríbezle extrakt 25 mg

(Štandardizovaný na min. 25% antokyanov , typicky dodávajúceho 2,2% C3G ) + 300 mg lyofilizátu

Rhodopsínu je citlivý na svetlo proteín nájdený v tyčiach sietnice v tvojich očiach. Je veľmi citlivý na svetlo a umožňuje vidieť v zlých svetelných podmienkach, ako jazde v noci.

Keď molekula rhodopsínu absorbuje fotón , to sa rozdelí do sietnice molekuly (11-trans-sietnice) a opsínom molekuly. Tento proces začne biochemické reakcie, ktorá vyšle signál do vizuálnej spracovateľského centra vášho mozgu. Takže si môžete urobiť obrazy v tme.

Sietnice a opsínom potom rekombinujú do rhodopsínu .

Aj keď počiatočné rozdelenie rhodopsínu do sietnice a opsínom je takmer okamžité, môže trvať až 30 minút pre opsínom a sietnice rekombinovať a obnovenie rhodopsínu na optimálnu úroveň.

Starnutie je priamo spojené so znížením schopnosti rhodopsínu regenerácie, čo vedie k postupnému zhoršovaniu nočné videnie.

Fialový pigment závod v čierne ríbezle s názvom C3G (kyanidín-3-glukozid) napomáha regenerácii rhodopsínu . Umožňujúce rýchlejšie zotavenie temné vízie.

Čierne ríbezle je rýchlo rastúcu popularitu ako zosilňovač výkonu vízia medzi športovcami a konkurenčné hernej komunity.

Overená v japonskej štúdii s 12 zdravými dospelými, vedci zistili, že sa dopĺňa s čiernych ríbezlí redukuje tmavé prah adaptácie . A zlepšiť využitie času a zníži únavu pri práci na obrazovke počítača.

Čierne ríbezle je tiež účinný antioxidant . Rozhodujúce pre vysokoenergetické prostredia sietnice, kde kontinuálne prietok elektróny a fotóny vzniku škodlivých voľných radikálov rázy.

Štúdie ukazujú, že antokyány v čierne ríbezle zníženie zápalu tým, že inhibuje syntézu bielkovín a DNA mykotoxínov .

A čierne ríbezle zvyšuje videnie zvýšenie prietoku krvi do a vnútri oka up-reguláciu syntázu oxidu dusnatého . Zvýšenie oxid dusnatý , ktorý pomáha cievy pohybovať viac krvi.

Performance Lab Vision používa čierne ríbezle extrakt štandardizovaný na minimálne 25% antokyanov .

A 300 mg čiernych ríbezlí práškových materiálu ešte C3G a celé spektrum antioxidačných zlúčenín nájdených v čierne ríbezle bobule.

Európska čučoriedky extrakt 25 mg

(Štandardizovaný na min. 25% anthocyanosidů, )

Čučoriedky je jedným z najbohatších zdrojov antokyanov . V rovnakom bobule rodiny ako americkí čučoriedky, čučoriedky má dlhú históriu použitia pre očné poruchy a podporovanie víziou.

Niekoľko štúdií preukázalo účinky čučoriedky na liečbu šedého zákalu , retinopatia (ochorenie sietnice), vekom podmienenej makulárnej degenerácie (AMD) a nočné videnie .

Štúdie na ľuďoch ukazujú, čučoriedky účinný pre zlepšenie problémov s sietnice, zlepšenie malých krvných ciev (kapilár), integritu, ktorá zosilňuje prietok krvi , a spomalenie progresie problémov s opacitou šošovky a myopia (krátkozrakosť).

A rovnako ako čierne ríbezle , čučoriedky poskytuje C3G čo napomáha regenerácii rhodopsínu , zlepšuje nočné videnie.

Čučoriedky je zaťažená aspoň 15 rôznych anthokyanových antioxidanty. Spolu s vitamínom C , quercetin , a resveratrol .

Výťažok z čučoriedky bolo preukázané, že chráni sietnicu pred poškodením voľnými radikálmi. A pomáha skrotiť zápal v oku.

Ste si vedomý všetkých ziel spojených s modrým svetla emitovaného LCD, digitálnych obrazoviek a ďalších svetelných zdrojov. A jej príspevok k AMD.

Dobrou správou je Čučoriedka extrahovať pomáha chrániť proti modré svetlo emitujúce diódy (LED) poškodenie fotoreceptorov buniek svetlom indukovanej .

Čučoriedky popularita za videnie zosilňovač neustále rastie. A pretože tento doplnok je tak vysoko cenený, je ťažké rozlíšiť falzifikáty čučoriedky doplnky, ktoré majú skutočný výťažok z čučoriedky .

2014 štúdie Miláno nájdených 50% z čučoriedky extraktov testovaných neboli čučoriedky . A 60% malo nižší antokyán obsah, než je deklarované na etikete.

Opti Nutra testuje a retests Čučoriedka extrahovať používa v Performance Lab Vision zaručiť dodáva minimálne 25% antokyanozidy v každej fľaši.

Saffron 1 mg

(Štandardizovaný na min. 0,3% safranalu )

Šafran , najdrahšie kulinárske korenie na svete pochádza z crocus kvetu (Crocus sativus) .

Novo zverejnenej štúdie demonštrujú schopnosť Saffron o zlepšenie zraku ostrosť a zlepšiť citlivosť na svetlo blikanie . Saffron tiež znižuje poškodenie buniek fotoreceptorov a pomáha zabrániť makulárnej degenerácie (AMD).

V skutočnosti, AMD pacienti dopĺňa s šafranom po dobu 12 mesiacov, takže oveľa lepšie boli schopní vidieť ďalšie dve linky na grafe Snellen .

Saffron extrakt sa používa v Performance Lab Vision , pretože jeho silné antioxidačné vlastnosti. Crocini a picrocrocin sú hlavné zlúčeniny v šafranu. Crocini a α-karotén , sú zodpovedné za svoju charakteristickú farbu a picrocrocin je prekurzorom safranalu .

Ultrafialové svetlo modré žiarenie (UV-B) môže poškodiť vaše oči. Nakoniec viesť k šedého zákalu a vekom podmienenej makulárnej degenerácie (VPMD) . Karotenoidy α-Crocini poskytovanej Saffron chráni bunky pred poškodením sietnice UV-B .

Crocini tiež zvyšuje prietok krvi do sietnice a cievnatku vašich očí. Cievnatka vrstvy je medzi skléry (biela z oka) a zostávajúce časti sietnice . Saffron zlepšuje prívod kyslíka a živín potrebné pre zdravé oči .

A nachádza sa v Saffron extrakte niekoľko zlúčenín poskytujú silný antioxidant a voľných radikálov vychytávacie obranu proti reaktívnych foriem kyslíka (ROS) a pre-zápalové cytokíny .

Saffron extrakt sa stala populárnou v atletickom svete, pretože pomáha zlepšiť videnie. A znižuje citlivosť na svetlo blikanie z jasných a blikajúcimi svetlami .

Výkon Lab Vision používa patentovanú formu šafranu, ktorý poskytuje čistý, bezpečný a účinný extrakt.

Dodáva Saffron je full-spektrum antioxidačný komplex, vrátane safranalu a Crocini , štandardizovaný dodávať minimálne 0,3% safranalu .

Astaxantín 1 mg

(Od Haematococcus pluvialis rias extraktu )

Astaxantín je prírodný ružová xantofylového nájsť iba v dvoch miestach v prírode; mikroriasy , ktoré ho produkujú, a losos, kôrovce, krill, a vtáky, ktorí ju jedia (tj ružové plameniaky).

Astaxantín Bolo preukázané, že v niekoľkých klinických štúdiách bol najsilnejší antioxidant nachádza v prírode . A je oveľa účinnejšie voľných radikálov ako beta-karotén a a-tokoferol .

Prekračuje bariérou krv-mozog a krvné-retinálnej bariéry , zatiaľ čo iné antioxidanty, ako je beta-karotén a lykopén nie .

Astaxantín znižuje oxidačné poškodenie spôsobené UV žiarením. Prevencia poškodenia sietnice a prevenciu tvorby katarakty.

Tiež inhibuje niektoré zápalové molekuly, vrátane nukleárneho faktora kappa B (NF-kB) v oku.

Humánne štúdie ukazujú , ktorým sa dopĺňa s Astaxanthin znižuje únavu očí spôsobenú pozeral na digitálnom displeji po celý deň. A zlepšuje schopnosť meniť zaostrenie v rôznych vzdialenostiach.

Astaxantín znižuje rozmazané videnie, suchosť a bolesť očí. To znižuje únavu očí u zdravých ľudí. Zlepšuje sietnice kapilárnej krvný obeh a pomáha vaše oči ľahšie zaostriť. Astaxantín zlepšuje priestorové vnímanie a znižuje očného zápalu.

Performance Lab Vision používa astaxantín z najbohatším zdrojom dostupného tohto prírodného antioxidantu – Haematococcus pluvialis riasy . Pestované organicky prísne riadenom zariadení zabezpečuje čistotu.

Plantcaps ® kapsule

Kapsule používané v Performance Lab ® Vision sú tak jedinečné musel som im obsahovať zoznam zložiek. A tu je dôvod, prečo …

Prémiové zložky používané v Vision bude poskytovať iba prínos sľúbil, ak vaše oči ich použiť. Ako ingrediencie dostanú do nášho tela a oči veciach veľa.

Každý druhý vopred vypracované vízie doplnok na trhu použiť buď želatínové kapsule, alebo vegetariánske kapsule.

Želatínové tobolky sa vyrábajú varením dole zvieracích kopýt, kosti a spojivového tkaniva za vzniku gélovité látky. Tento materiál ochladzuje a vysušuje. Potom sa vytvorí do kapsúl.

Vegetariánske kapsuleHydroxypropylmetylcelulóza , ktoré sú vyrobené z borovice alebo topoľa buničiny. Konečným výsledkom je typ umelej hmoty.

Performance Lab používa Plantcaps ® , ktoré sú vyrobené z pullulánu (fermentovanej tapioky). Oveľa nákladnejšie spôsob, ako zapouzdřit svojej stravy. Ale bezpečnejšie, vegan-friendly a rozpadá sa hneď, akonáhle ste si ju.

A Performance Lab napĺňa každej kapsuli s prebiotiká , ktorá pomáha podporovať trávenie. A napomáha tomu, aby sa prísady v Vision viac biologicky dostupné .

Nie som si vedomý žiadneho iného výrobcu kvalitný doplnok, ktorý ide niečo navyše pomocou Plantcaps .

Performance Lab ® Vision Dávkovanie

Suma pre každú zložku uvedená na etikete je pre Performance Lab odporúčanú 1 kapsula denne.

Môžete bezpečne zdvojnásobiť túto dávku na dve kapsule pre zvýšenú ochranu a zlepšenie zraku. Jeden ráno a ďalšie poludnie.

Zažijete Najlepšie výsledky pomocou Performance Lab Vision s multivitamín / minerálne doplnok .

Ako Performance Lab ® Vision pracuje v reálnom živote

Bol som pomocou Performance Lab Vision po dobu niekoľkých týždňov a som ohromený tým rozdielom, v mojej vízii. To ma prvý hit vo večerných hodinách prvého dňa použitia tohto doplnku.

Bol som vonku v našom dvore a to bolo trochu prekvapivé, že všetko, čo bolo v high-definition.

A ako som už spomenul v tejto recenzii, trávim celý deň písania pomocou veľkého monitora. Potom knihu po dobu niekoľkých hodín vo večerných hodinách na mojom tabletu.

Som nezažil žiadnu únavu očí alebo napätia, pretože som začal používať tento doplnok.

Jedným z problémov, sa často diskutovaných tých z nás, s ADD alebo ADHD je intolerancia k oslneniu . Jasné svetlá nás neobťažoval bodu museli nosiť slnečné okuliare.

Všimol som si svoju toleranciu voči náhlym jasnými svetlami a odlesky výrazne zlepšila, pretože doplňuje s Performance Lab Vision .

Performance Lab ® Vision je Good Value

Každá hlavný výrobca doplnok ponúka niečo pre videnie. Ceny sa pohybujú od $ 10 do 50 $.

Niektoré z vyššej kvality videnia doplnky zahŕňajú vitamíny a minerály, ako je vitamín A, zinku a medi. Tieto živiny sú potrebné k videniu a zdravie očí.

Ale vylučuje tento typ videnie vzorec z nášho nákupného zoznamu, pretože sme už tieto živiny v našom multivitamín .

Môžete si tiež nájsť víziu doplnok, ktorý obsahuje čierne ríbezle extrakt alebo extrakt z čučoriedky – ale nie oboje.

A väčšina výrobcov zahŕňajú lykopén ako antioxidant v ich očnej vzorci. Problém je, že je veľmi málo dôkazov, že lykopén môže dokonca prekročiť bariéru krv-sietnice do oka .

Astaxantín použitý v Performance Lab Vision bolo preukázané, že cez bariéru krv-sietnice . A je najviac silný antioxidant sa nachádza v prírode .

Táto zložka sama stavia táto vízia vzorec v exkluzívnej kategórii suplementov ponúkaných Opti Nutra .

Môžete byť schopní zlepenie zložiek v Vision Performance Lab doplnok ako samostatné doplnky. Ale vaše náklady budú oveľa vyššie ako $ 40 Opti Nutra požiada o túto prémiu videnie vzorca.

Dostanete 5% zľavu, keď si objednáte 2-boxy Vision . Alebo 10% zľavu pri objednaní 3-boxy Performance Lab Vision .

Klady a zápory Performance Lab ® Vision

Opti Nutra Nutraceuticals dali dohromady jedinečnú kombináciu prémiových zložiek v tejto vízie vzorci.

Nemohol som nájsť iného podobného na trhu. Vedecká operadlom živiny ponúkané v tomto videnia vzorci, a spôsob, akým pracujú v súčinnosti je génius. A funguje to .

Tu je to, čo myslím, že sú výhody a nevýhody tohto poistného videnia doplnok.

Pros

 • Kompletné výsledky pre množstvo každej zložky
 • Najvyššia kvalita, patentované prísady ako FloraGlo ®
 • Žiadna zložka pridaný
 • Prebiotickej luhoval vegan-friendly PlantCaps ® kapsule
 • No Svetová antidopingová agentúra (WADA) zakázané látky
 • Vegan-friendly prísady
 • Testované pred zapuzdrenie alergény, geneticky modifikované organizmy, mikróby, pesticídy, herbicídy, ťažké kovy a iné nečistoty,
 • znovu testovaný pre potvrdenie účinnosti, čistotu a aktivitu po zapuzdrenie
 • Lode v recyklovateľných bezpečnostných lepenkových škatuliach plnené biologicky odbúrateľných obalových arašidy
 • konkurencieschopné ceny
 • Prázdna fľaša, záruka vrátenia peňazí (menšie náklady na dopravu)
 • 24/7 zákaznícka podpora

Zápory

 • K dispozícii iba na svojich internetových stránkach

Úprimne si nemyslím, že žiadne ďalšie nevýhody pre túto víziu doplnok. Funguje to pre mňa a ja naozaj dúfam, že to funguje dobre pre vás.

naše odporúčanie

Odporúčame použiť Performance Lab ® Vision ako doplnok zraku a očí.

Oceňovanie Performance Lab Vision je konkurencieschopný na to, čo dostanete. Kupovať tieto doplnky samostatne môže stáť oveľa viac. A úprimne povedané nedáva moc zmysel kupovať jednotlivo.

Najväčšou výhodou tohto vison rovnica je spôsob, akým sa to dať dokopy s ingrediencií .

Táto vízia stack robí presne to, čo doplnok vízia by mala robiť – zlepšuje oslnenia toleranciu , zvyšuje so zameraním rýchlosť a znižuje koordinovanej reakcie úväzok .

Performance Lab Vision tiež vám pomôže vidieť v podmienkach slabého osvetlenia , poskytuje vyššie rozlíšenie víziu , znižuje namáhanie očí a únavu , a chránia oči pred ochoreniami zraku súvisiacej s vekom .

To je zďaleka najlepšie očné a vízie doplnok na súčasnom trhu.

Opti Nutra ponúka len ich výkon Lab ® produkty vrátane ich Vision vzorca na svojich internetových stránkach. Nenájdete ho na Amazon alebo iných on-line predajcov.

Nie len táto vízia formula dobre premyslený, ale firma používa najvyššej kvality ingrediencie k dispozícii len. Vrátane prebiotických napustené PlantCaps ® kapsule a FloraGlo ® luteín a zeaxantín.

Testovanie sa vykonáva pred i po zapuzdrenie pre zabezpečenie kvality a čistoty. A Opti Nutra ponúka bezrizikové “prázdnu fľašu”, záruka vrátenia peňazí, ak nie ste spokojní s týmto produktom.

Takže ak chcete, aby vaše vízie nový impulz – Odporúčam dávať Performance Lab Vision skúsiť.

Ak by ste chceli, aby sa pokúsili Performance Lab Vision , alebo sa dozvedieť viac o tejto mimoriadnej rade doplnkov, nájdete na ich webové stránky pre viac

kliknite tu na objednávku Performance Lab Vision z oficiálnych webových stránok »

Gravatar Image
Zahra Thunzira is a Jakarta-based nutritionist and gym instructor. She’s also an adventure travel, fitness, and health writer for several blogs and websites. She earned her Master degree in Public Health from University of Indonesia.