Performance Lab Vision Review – dodatok k Vision # 1?

Posted on

Performance Lab Vision je bezpečný, fyzické a právnické konkurenčné vylepšenia zrak doplnok, ktorý podporuje makulárna zdravie.

Hľadáte pre túto konkurenčnú výhodu v práci, šport alebo hranie hier?

Alebo možno ste sa stretli s obrazovkou indukovanej namáhanie očí a únavu očí?

Možno ste potýka so zlou nočné videnie, pomalé koordináciu ruka-oko, alebo menej ako high-res videnie … Ak áno, Performance Lab Vision by mohlo byť riešením pre vás.

Vízia doplnok, ktorá má pomôcť športovcom aj hráčom, ale ktorý tiež tvrdí, že potenciálne pomôcť nepreberné množstvo otázok súvisiacich s očnými a starať o svoje dlhodobej starostlivosti o oči.

Je to príliš dobré, aby to bola pravda?

Poďme zistiť.

Čo je Performance Lab Vision?

Výkon Lab tvrdí, že jeho vízia doplnok je all-prírodné všestranný vylepšenia Pomôcka pre videnie, navrhnutá tak, aby bezpečne podporu makulárnej pigment pre vysoko-res zraku, oslnenia zníženie a navrátenie blesku.

To je tiež vyhlasoval, že pomáhajú s nočným videním, detekcia pohybu, kontrastný citlivosti a tmavú adaptácii (umožňujúce vaše oči zvyknúť na tmavé rýchlejšie). To môže dokonca zvýšiť reakčnú dobu a koordináciu očí a rúk – jeden z dôvodov, prečo je výrobok povedal, aby bol obľúbený u hráčov.

V neposlednom rade je tiež podporovaný ako možná pomáha znižovať únavu očí a napätie videnie obrazovkou indukované, rovnako ako zhoršenie zraku súvisiacej s vekom.

Docela úplný zoznam pre akéhokoľvek príplatku.

Produkt je navrhnutý a formulovaná Opti-Nutra Ltd, UK spoločnosť báze. Avšak, aby bol výrobok vyrábaný v New Jersey, USA, v registrovaných FDA, GMP certifikované zariadenie.

Ako vždy sme urobili úplné preskúmanie, aby zistil, či Performance Lab Vision je rovnako účinný, ako to vyzerá.

Výkonnostné Lab Vision Ingredients

Luteín 10mg a zeaxantín 2 mg (FloraGlo)

Tieto dve kľúčové aktívne zložky vo výkonnosti Lab Vision sú luteín a zeaxantín, dvaja ťažko preskúmané operadlami živiny považované za optimalizáciu zrak a funkciu.

Sú to silné karotenoidov antioxidanty, ktoré zhluk v, škvrna ‘bitu sietnice, ktorá umožňuje ostré videnie.

Luteín a zeaxantín je známe, že zvýšenie výkonu zraku a podporujú zdravie očí prudkým ochladením škodlivé účinky modrého svetla, známy ako HEV (vysoká energia viditeľného žiarenia) – akési svetlo rozdané tablety, počítače, notebooky a telefóny.

Keď modré svetlo vstupuje do oka cez šošovky na sietnici, vytvára toxické, voľné radikály ‘, ktoré môžu spôsobiť poškodenie makuly a sietnice.

Je tento typ makulárnej škody, ktorá bola spojená s namáhanie očí, zrakové únave, oslnenia a problémy oka dlhého doletu.

Výkon Lab Vision tvrdí, že luteín a zeaxantín vo svojom vzorci tvorí ochranný povlak žltej, v porovnaní s, vnútorné slnečné okuliare ‘, ktoré absorbujú a neutralizujú modré svetlo, odfiltrovanie škodlivé modrej svetelné lúče, než sa dostanú makuly.

Luteín a zeaxantín tiež vyživujú a chránia funkcie očiach nasledujúcimi spôsobmi:

 • Zraková ostrosť: produkciu s vysokým rozlíšením videnie, čo umožňuje jasnosť jemných detail pohľade na diaľku.
 • Oslneniu Recovery: Povolenie rýchle videnie re-gain po bleskovej slepote od svetla, slnka a obrazoviek.
 • Kontrastné citlivosť: Detekcia nízkej hladiny osvetlenia jemných odtieňov svetla a tmy, a to najmä pre sledovanie pohybu proti obtiažnych kulisami zhoršených svetelných podmienok a hmla.
 • Vekom Vision Problems: Klinický výskum jasne ukazuje, že luteín a zeaxantín je makulárna podporu pigment môže chrániť oči pred makulárnej degenerácie súvisiacej s vekom.

Európska čierne ríbezle, 25mg

Kľúčovým prvkom v dodatku Vision Performance Lab je čierne ríbezle.

Čierne ríbezle obsahujú silné antioxidanty, známe ako, antokyanov ‘. Jeden z týchto antokyanov má fialové farbivo rastlín názvom C3G (kyanidín-3-glukozid), ktorá pomáha sietnicu regenerovať rhodopsínu, zlúčeniny, ktorá aktivuje nočné videnie.

Spolu, antokyanov, a C3G, zaostriť zrak a podporovať zdravý krvný obeh do očí. Okrem toho, že pomáhajú s výkonovo orientované zraku takto:

 • Tma Adaptácia: zvýšenie nočné videnie s rýchlejším zhoršených svetelných adaptácie.
 • Očné Signalizácia Rýchlosť: urýchlenie sietnice-to-mozog signalizácia pre vysokorýchlostné videnie a zlomku sekundy reakcie.
 • Zmierňovaní príznakov vizuálnej únavy.

Európska Čučoriedky Extract, 25mg

Čučoriedky ďalej podporujú čiernych ríbezlí antioxidanty s výkonným matrice viac ako 15 tmavo fialovej antokyanozidy, vrátane viac C3G pre ďalšiu podporu rhodopsínu.

Živiny nájdené v čučoriedky je známe, aby očné kapiláry flexibilné, podporuje tok krvi k sietnici pre maximálny optický výkon a zdravie očí.

Performance Lab používa iba čučoriedky extrakt, štandardizovaný dodávať minimálne 25% antokyanozidy, od divokých urastenými čučoriedky, spracovaných rýchlo uchovať ich nutričné ​​integritu.

Šafrán, 1 mg

Saffron je živý zlato-červené korenie môžete poznať ako jeden zo svetovo najdrahšie korenie hmôt.

Je odvodený od Crocus kvety a má významnú antioxidačné profilu z jeho žlté rastlinných farbív, safranalu a Crocini.

Tieto antioxidanty chránia makuly a vyživujú makulárnej pigment, zvýšenie prietoku krvi do očí.

To zlepšuje zdravie očí a zostruje videnie výkon s nasledujúcimi funkciami:

 • Detekcia pohybu: Saffron podporuje presné a rýchle detekciu jemných motorických pohybov.
 • Oslneniu Redukcia: Saffron vyživuje makuly, čo znižuje blesk a oslnenie účinky modrých svetelných lúčov.

Astaxantín, 1mg

Astaxantín je silný antioxidant nachádza v riasy, rovnako ako u zvierat, ktoré spotrebúvajú riasy.

Jedná sa o ružovo-červený xantofylového antioxidant, ktorý bolo preukázané, že zvyšujú prietok krvi, rovnako ako dodávanie kyslíka a oko-podporná živín.

Astaxantín je veril k podpore aktívnej, pod napätím vízia navyše k zmierneniu únavy zraku.

Performance Lab zdroje astaxantínu z prírodného Haematococcus Pluvialis riasy, organicky pestované v dobre kontrolovaných nastaveniach dodávať ekologický doplnok významných čistoty.

Ako funguje Performance Lab Vision Work

Podľa Performance Lab:

Performance Lab je vývoj výživy: Nový vziať na doplnenie navrhnutý tak, aby odomknúť ľudského výkonu ďalšej úrovne. Na uskutočnenie tohto cieľa, Performance Lab intenzívne skúma, skúšok a formuluje moderné výživové doplnky, ktoré upgradovať funkcie naprieč výkonovo orientované biologických dráhach. Výkonnostné Lab formula patrí kombinácia živín, ktoré nie sú vidieť v žiadnych iných produktov na trhu.

Performance Lab získala povesť pomocou osvedčených ingrediencií a najnovšie vedecké poznatky k vytváraniu ultra čisté a efektívne doplnky.

Všetky Performance Lab produkty, vrátane videnia, sú vhodné pre vegánov, a sú bez GMO, alergény, sóje, lepku a umelých prísad.

Ako sa to používa?

Vezmite 1-2 kapsule s vašou prvou jedlo dňa.

Pre dosiahnutie najlepších výsledkov použite denne a dôsledne.

Výkonnostné Lab Vision Nežiaduce účinky

Performance Lab Vision bola formulovaná tak, aby boli bezpečné pre dlhodobé denné použitie, aby bolo nutné pre cyklistiku.

Použitím iba prírodné zložky v dávkach výskumných operadlami, mala by existovať žiadne vedľajšie účinky pri použití tohto výrobku uvedené.

Je Performance Lab Vision podvod?

Zložky v rámci Performance Lab Vision sú osvedčené a výskum-cúval, takže nie je.

Výrobca Opti-Nutra je tiež uznávaným a dôveryhodné výrobcu doplnok.

Performance Lab Vision Recenzie a Sťažnosti

Spoločnosť sa vedome rozhodli uviesť na trh Performance Lab Vision cez Amazon (alebo aj tehál a malty obchody ako GNC) s tým, že ich produktová rada sa skladá z vynikajúcej formúl, kde zákazníci dostávajú lepší celkový servis a informácie o produktoch prostredníctvom svojich internetových stránkach.

Prirodzene to robí získať neskreslené recenzie ťažké.

Produkt však bol preskúmaný mnoho špecialista doplnenie lokalít najvyššej úrovne po celom webe, ktorí majú všetky dané výkonnosť Lab Vision palec hore v závislosti na ich použitie, a jeho ultra čistý profil zložka a jej evidencia operadlom formule zloženie.

Performance Lab Vision: Balíky, Ceny & Kde kúpiť It

Ak máte záujem vyskúšať Performance Lab Vision, alebo sa dozvedieť viac o konkrétnej línii doplnkov nájdete viac na webových stránkach Lab oficiálnej Performance

Fľaštička obsahuje 30 kapsúl, čo je 30 dní a dodávka 15 dní podľa toho, či užívate odporúčané 1 alebo 2 kapsule denne

Koľko to stojí?

 • 1 fľaša: $ 50.00 (+ poštovné a balné)
 • 2 fľaše: $ 76.00 (úspora 5%)
 • 3 fľaše: $ 108.00 (úspora 10%)

Zadarmo s celosvetovou dopravou k dispozícii na poradiach viac ako 200 $.

Pravidlá pre vrátenie peňazí a záruku vrátenia peňazí

Performance Lab hovoria, že oni sú tak presvedčení o produkt, ktorý dávajú 60-dňová záruku na váš prvý poradí performance Lab Vision.

Ak nie ste s výsledkom bol v tej dobe môžete zaslať e-mail spoločnosť vrátiť akýkoľvek použitý / nepoužitý liek a oni vás bude obratom náhrady (mínus náklady na dopravu) úplne spokojný.

Doprava: Performance Lab uvádza, že všetky objednávky sú dodávané v rovnaký alebo nasledujúci deň, destinácie a ceny sú uvedené na ich internetových stránkach expedície stránky.

Výkonnostné Lab Vision Klady a zápory

Pros

 • Bezpečný, prírodné a legálne.
 • Žiadne stimulanty.
 • Populárna prísady založené na výskume.
 • Jeden z najčistejších vzorcov na súčasnom trhu.
 • Terče početné aspekty zdravie očí v jednej kapsule.
 • Zahŕňa podporu pre konkurenčné zraku pre hráčov a športovcov, je zriedka cielené problém očí.

Zápory

 • K dispozícii iba prostredníctvom oficiálnych internetových stránok, čo znamená, recenzie sú zriedkavé.

Performance Lab Vision aktualizácia: Záverečné slová

Performance Lab používa najlepšie vo svojej triede zložky s dôkazmi operadlom výskumu k ich zálohovanie a samozrejme má veľa ambícií pre jeho doplnok Vision.

Zo by mohol pomôcť v boji proti vekom podmienenej degenerácie makuly na posilnenie svojej nočné videnie, reakčné časy a / alebo prípadne znížiť únavu očí obrazovkou súvisiace, ktoré trápia mnohých z nás, nemožno poprieť, že je tu veľa úsilia za týmto doplnkom.

Niet divu, že sa rýchlo stáva populárnou voľbou medzi hráča a športovcov, ktorí hľadajú ďalšie konkurenčnú výhodu.

kliknite tu na objednávku Performance Lab Vision z oficiálnych webových stránok »

Gravatar Image
Zahra Thunzira is a Jakarta-based nutritionist and gym instructor. She’s also an adventure travel, fitness, and health writer for several blogs and websites. She earned her Master degree in Public Health from University of Indonesia.