Performans Laboratuarı Vizyon İnceleme – 1. Vizyon Ek?

Posted on

Performans Laboratuarı Vizyon maküler sağlığını destekleyen, güvenli doğal ve yasal rekabetçi görme büyütücü takviyenin vardır.

Eğer iş, spor veya oyun o rekabet avantajı arıyorsunuz?

Ya da belki ekran kaynaklı göz yorgunluğu ya da göz yorgunluğu yaşıyorsunuz?

Belki kötü gece görüş, yavaş el-göz koordinasyonu, ya da yüksek çözünürlüklü vizyonu daha az ile mücadele ediyoruz … yani, Performans Laboratuarı Vizyon muhtemelen sizin için çözüm olabilir eğer.

sporcu ve oyunculara yardımcı olmak için tasarlanmış bir vizyon takviyesi, aynı zamanda potansiyel olarak, göz ile ilgili sorunların bir bolluk yardımcı ve uzun vadeli göz bakımı bakmak için, savunur.

Doğru olabilmek için çok iyi değil mi?

Hadi bulalım.

Performans Laboratuarı Vizyon nedir?

Performans Laboratuarı onun vizyonu takviyesi güvenle yüksek çözünürlüklü Görme, kamaşma azaltma ve flaş kurtarma için maküler pigment desteklemek üzere tasarlanmış bir all-doğal yönlü vizyon geliştirme yardımı olduğunu iddia eder.

Aynı zamanda, gece görüş, hareket algılama ile yardımcı hassasiyet ve karanlık adaptasyonu (gözlerin karanlık çabuk alışırsınız sağlayan) kontrast iddia edilmektedir. Hatta reaksiyon zamanı ve el-göz koordinasyonu artırmak olabilir – Ürün oyuncular arasında popüler olduğu söylenir dair bir sebep.

Son olarak, aynı zamanda muhtemelen göz yorgunluğu ve ekran kaynaklı görme gerginlik yanı sıra yaşa bağlı görme bozulmasını azaltmaya yardımcı olduğu ileri sürülmektedir.

durumlarda destek ürünlerinin Oldukça kapsamlı bir liste.

Ürün tasarlanmış ve Opti-Nutra Ltd., İngiltere merkezli bir şirket tarafından formüle edilmiştir. Ancak, ürün FDA kayıtlı, GMP sertifikalı bir tesiste, New Jersey, ABD’de üretilmiştir.

Her zaman olduğu gibi Performans Laboratuarı Vizyon göründüğü kadar etkili olup olmadığını görmek için tam bir inceleme yaptık.

Performans Laboratuarı Vizyon Malzemeler

Lutein 10mg ve Zeaxanthin 2 mg (FloraGLO)

Performans Laboratuarı Vision iki kilit aktif maddeler lutein ve zeaksantin, görme ve fonksiyonunu optimize etmek için düşünülen iki ağır araştırılmış destekli besin maddeleridir.

Onlar ‘makula’, berrak bir vizyon sağlayan retinanın bit küme güçlü karotenoid antioksidanlardır.

Tabletler, bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar ve telefonlar tarafından verilen ışığın tür – lutein ve zeaksantin vizyon performansını artırmak ve HEV (Yüksek Enerji Görünür Radyasyon) olarak bilinen mavi ışık, zararlı etkilerini söndürülerek göz sağlığını desteklemek için bilinir.

mavi ışık retinaya lensten giren zaman, makula ve retinaya zarar verebilir zehirli ‘serbest radikaller’ oluşturur.

Göz yorgunluğu, görsel yorgunluk, parlama ve uzun menzilli göz sorunları ile bağlantılı olduğunu maküler hasarın bu türüdür.

Performans Lab Vision kendi formülde lutein ve zeaksantin emer ve makülaya ulaşmadan zararlı mavi ışık ışınlarını filtre, mavi ışık nötralize ‘iç güneş gözlüğü’ ile karşılaştırıldığında, bir koruyucu sarı bir kaplama oluşturmak olduğunu iddia etmektedir.

Lutein ve zeaksantin de besler ve aşağıdaki yollarla gözlerin fonksiyonlarını korumak:

 • Görme Keskinliği: yüksek çözünürlüklü vizyon üreten bir mesafede ince detay görme netliğini sağlayan.
 • Kamaşma Kurtarma: farlar, güneş ve ekranlardan flaş körlüğü sonra hızlı vizyon yeniden kazanımı etkinleştirilmesi.
 • Hassasiyet Kontrast: açık ve koyu renk tonlarıyla düşük ışıklı tespiti, düşük ışık ve sis zor arka planında karşı, özellikle izleme hareketi.
 • Yaşa Bağlı Görme Sorunları: Klinik araştırmalar açıkça lutein ve zeaksantin en maküler pigment destek yaşa bağlı maküler dejenerasyon karşı gözlerinizi korumak olabileceğini düşündürmektedir.

Avrupa Siyah Frenk üzümü, 25mg

Performans Lab Vision ekinde temel bileşeni siyah frenk üzümü olduğunu.

Siyah kuş üzümü ‘antosiyaninler’ olarak bilinen güçlü antioksidanlar içerirler. Bu antosiyaninlerin bir rodopsin yeniden oluşturmak için retina, gece görüş etkinleştiren bir bileşik yardımcı C3G (Siyanidin-3-glükozid) olarak adlandırılan bir mor bitki pigment vardır.

Birlikte, antosiyaninler ve C3G, vizyon keskinleştirmek ve gözlere sağlıklı kan akışını destekler. Buna ek olarak, onlar takip ederek performans odaklı görme yeteneği olan yardım:

 • Karanlık Adaptasyon: Daha hızlı, düşük ışık adaptasyon ile gece görüş artırılması.
 • Göz Sinyalizasyon Hız: retina beyine yüksek hızlı vizyon ve salise reaksiyon süresi boyunca sinyalizasyon hızlanan.
 • Görsel yorgunluk semptomları azaltmak.

Avrupa Yaban mersini özü, 25mg

Yabanmersini, bundan başka, rodopsin fazla destek C3G de dahil olmak üzere, birden fazla 15 koyu mor antosiyanosit güçlü bir matris ile siyah frenk üzümü antioksidanlar destekler.

yabanmersini içinde bulunan besinler maksimum optik performans ve göz sağlığı için retinanın kan akışını destekleyen, esnek göz kılcal tutmak için bilinir.

Performans Laboratuarı sadece açtırıp beslenme bütünlüğünü korumak için işlenen vahşi yetiştirilen yabanmersini, dan,% 25 Antosiyanosit minimum tedarik etmek standardize Yaban mersini ekstresini kullanır.

Safran, 1 mg

Safran Eğer Ağırlığına göre dünyanın en pahalı baharat biri olarak biliyor olabilir canlı altın kırmızısı baharattır.

Bu bitkisi çiçek türetilen ve san bir bitki pigmentleri, safranal ve Crosin değerli bir antioksidan profili vardır.

Bu antioksidanlar makulayı korumak ve gözlere kan akışını artırarak, maküler pigment besler.

Bu göz sağlığını geliştirir ve aşağıdaki fonksiyonları ile görme performansı keskinleştirir:

 • Hareket Algılama: Safran ince motor hareketlerin doğru, hızlı algılama destekler.
 • Kamaşma Azaltma: Safran flaş ve mavi ışık ışınlarının parlama etkisini azaltarak, makulayı besler.

Astaksantin, 1 mg

Astaksantin yosun içinde, hem de alg tüketmek hayvanlarda bulunan güçlü bir antioksidandır.

Kan akışını yanı sıra oksijen ve göz destekleyici besin dağıtımını arttırmak için gösterilmiştir pembe-kırmızı ksantofil antioksidandır.

Astaksantin göz yorgunluğunu hafifletilmesi yanında aktif, enerjik vizyonu desteklemek inanılıyor.

Performans Laboratuarı önemli saflık çevre dostu bir ek tedarik, organik olarak sıkı bir şekilde kontrol ayarlarında yetiştirilen doğal Haematococcus Pluvialis Yosun den astaksantinin kaynakları.

Nasıl Performans Laboratuarı Vizyon Çalışır

Performans Lab göre:

Performans Laboratuarı beslenme evrimi: Yeni Bir sonraki seviye insan performansı kilidini tasarlanmış takviyesi almak. Bu hedefi gerçekleştirmek için, Performans Laboratuarı kapsamlı testleri araştırır ve performans odaklı biyolojik yollar boyunca işlevini yükseltmek gelişmiş beslenme takviyeleri formüle eder. Performans Laboratuarı formüller piyasadaki diğer ürünlerde görülmeyen besin kombinasyonu vardır.

Performans Laboratuarı ultra temiz ve etkili takviyeleri oluşturmak için kanıtlanmış malzemeler ve son bilimi kullanarak ün kazanmıştır.

Vision dahil tüm Performans Lab ürünleri, veganlar için uygundur ve GDO, alerjenlere, soya, glüten ve yapay katkı maddeleri içermez.

Bu nasıl kullanılır?

Günün ilk yemek ile 1-2 kapsül al.

En iyi sonuçlar için günlük ve sürekli kullanıyoruz.

Performans Laboratuarı Vizyon Yan Etkileri

Performans Laboratuarı Vizyon bisiklet için gerek kalmadan, uzun süreli günlük kullanım için güvenli olması için formüle edilmiştir.

Araştırma destekli dozajlarda yalnızca doğal maddeler kullanılarak, bu ürün kullanılırken hiçbir yan etkisi not olmalıdır.

Performans Laboratuarı Vizyon bir aldatmaca olduğunu?

Performans Laboratuarı Vision dahilinde maddeler hiçbir nedenle, kanıtlanmış ve araştırma-desteklenmektedir.

Üretici Opti-Nutra de tanınmış ve güvenilen takviyesi üreticisidir.

Performans Laboratuarı Vizyon Yorumlar & Şikayetler

şirket bilinçli Amazon aracılığı Performans Laboratuarı Vision pazara seçmesinden (hatta tuğla ve harç mağazalar GNC gibi), onların ürün hattı müşterilerin kendi web sitesi üzerinden daha iyi bir genel hizmet ve ürün bilgilerini almak üstün formüller oluştuğunu belirten.

Doğal olarak bu zor tarafsız yorumlar elde kılar.

Ancak, ürün tüm kullanım yukarı Performans Laboratuarı Vision başparmak verilen dayalı olan web etrafında üst düzey uzman takviyesi sitelerinin birçok kişi tarafından incelendi ve onun ultra temiz madde profili artı kanıt destekli formülü bileşimi edilmiştir.

Performans Laboratuarı Vizyon: Paketler, Fiyatlar & It Satın Almak nerede

Eğer Performans Laboratuarı Vision çalışırken ilgilenen veya takviyelerinin spesifik hattı hakkında daha fazla bilgi edinmek ise, resmi Performans Laboratuarı web sitesinde daha fazla bulacaksınız

Şişe 30 gün veya 15 gün tedarik günde önerilen 1 veya 2 kapsül almak ister bağlı olan 30 kapsül içerir

Fiyatı ne kadar?

 • 1 şişe: $ 50.00 (+ nakliye ve taşıma)
 • 2 şişe: $ 76.00 (% 5 tasarruf)
 • 3 şişe: $ 108.00 (% 10 tasarruf)

fazla 200 $ emriyle mevcut Ücretsiz dünya çapında nakliye.

Politika ve Para İade Garantisi İade

Performans Laboratuarı devlet onlar Performans Laboratuarı Vision ilk sırasına 60 günlük garanti vermek ürüne ne kadar eminiz.

Bu süre size, şirket eposta herhangi kullanılan / kullanılmayan ürünü dönmek ve onlar hemen iade (eksi nakliye maliyetleri) olacaktır olabilir daki sonuçlarla tamamen memnun değilseniz.

Kargo: Performans Laboratuarı tüm siparişler kendi web sitesi gönderim sayfasında belirtilen hedefler ve oranları ile aynı veya ertesi gün sevk edilir belirtiyor.

Performans Laboratuarı Vizyon Avantaj ve Dezavantajları

Artıları

 • Güvenli gerçek ve tüzel.
 • Hiçbir uyarıcılar.
 • Popüler araştırmaya dayalı malzemeler.
 • Piyasadaki en temiz formüller bugün biri.
 • bir kapsül içinde göz sağlığının sayısız yönlerini Hedefler.
 • oyuncular ve sporcular için rekabetçi gözlerine bir destek, bir nadiren hedeflenen göz sorununu içerir.

Eksileri

 • Sadece mevcut resmi web sitesi üzerinden, yani yorum kıt.

Performans Laboratuarı Vizyon İnceleme: Son Sözler

Performans Laboratuarı onları yedeklemek için kanıt destekli araştırma ile en iyi sınıfının malzemeyi kullanır ve açıkçası onun Vizyon takviyesi için hırs çok vardır.

potansiyel olarak gece görüş, reaksiyon sürelerini artırma ve / veya muhtemelen çoğumuz bezdiren ekran ilişkili göz yorgunluğu azaltmaya yaşa bağlı maküler dejenerasyonu mücadele yardımcı olmaktan, hayır bu ek arkasında çaba var olduğunu inkar var.

hızlı fazladan rekabet avantajı arayan oyuncular ve sporcular arasında popüler bir seçim oluyor şaşılacak yok.

resmi web sitesi dan Performans Laboratuarı Vision sipariş için buraya tıklayın »

Gravatar Image
Zahra Thunzira is a Jakarta-based nutritionist and gym instructor. She’s also an adventure travel, fitness, and health writer for several blogs and websites. She earned her Master degree in Public Health from University of Indonesia.