PhenQ atsauksmes – labākās diētas tabletes tirgū

Posted on

Kas ir PhenQ?

PhenQ apskats - viss, kas jums jāzina no reāla lietotāja

PhenQ ir ļoti spēcīgas svara zaudēšanas tabletes. Iemesls, kāpēc tas ir pārāks par citām diētas tabletēm, ir tas, ka tas faktiski paātrina tauku zaudēšanu piecos dažādos veidos.

PhenQ apvieno 5 dažādus produktus tikai vienā tabletes . Tas nozīmē, ka zaudēt svaru būs vieglāk nekā jebkad agrāk.

Ak, un tas arī būs daudz lētāk, jo jūs netērēsit naudu bezjēdzīgiem produktiem, kas neko nedara.

Ja vēlaties mainīt dzīvi, iegūstot slaido un seksīgo ķermeni, kādu jūs vienmēr esat gribējuši, ļaujiet man parādīt, ko šis produkts var piedāvāt.

Kāpēc jums vajadzētu izmantot PhenQ

 

Kā jūs varat sagaidīt, ka PhenQ palīdzēs zaudēt svaru un sasniegt savus mērķus?

1. Paātriniet tauku zudumu

PhenQ ir unikāls svara zaudēšanas papildinājums. Šī formula ir izstrādāta, lai dotu jums optimālus rezultātus salīdzinājumā ar daudziem citiem tauku dedzinātājiem tirgū. Tas paātrinās jūsu ķermeņa metabolismu, kas palīdzēs sadedzināt vairāk kaloriju visas dienas laikā.

2. Nomāc apetīti

Phen atvieglo svara zaudēšanu, nomācot apetīti. Tas nozīmē, ka jūs vairs nejutīsit izsalkuma alkas. Tas efektīvi mainīs svara zaudēšanu. Nevajag pārēsties!

3. Bloķēt tauku ražošanu

Viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc šis produkts ir tik efektīvs, ir saistīts ar tā spēju apturēt tauku ražošanu. Tas nozīmē, ka procesa laikā jūs neiegūsit papildu taukus vai svaru.

4. Uzlādējiet enerģiju

Šis produkts palīdz uzturēt enerģiju un motivāciju visas dienas garumā. Diētas ievērošana var ietekmēt jūsu enerģijas līmeni, taču šīm svara zaudēšanas tabletēm ir mugura. Jūs ātri pamanīsit, ka tie palīdz jums palikt uz ceļa un cīnīties ar enerģijas samazinājumu, ko izraisa diētas ievērošana.

5. Uzlabojiet garastāvokli

PhenQ ne tikai pozitīvi paaugstina jūsu enerģijas līmeni, bet arī ir lielisks, lai paaugstinātu garastāvokli un fokusu. Kā mēs visi zinām, diētas ievērošana var saīsināt jūsu rūdījumu.

Kas ir PhenQ sastāvdaļas?

Niacīns

Niacīns, B3 vitamīns, tradicionāli tiek izmantots medicīnā, lai uzlabotu holesterīna un triglicerīdu līmeni. Nav zināms, vai tā spēcīgi ietekmē svara zaudēšanu. Bieži vien bagātinātāji savās kompozīcijās iekļauj niacīnu, lai lietotājs kaut ko “sajustu”. Niacīns var izraisīt pietvīkumu, kas asinīm plūst uz ādas virsmas. Lietotāji bieži ziņo par tirpšanas vai piesitiena sajūtu uz savas ādas, kad viņi uzņem pārāk daudz niacīna.

Varš (kā vara sulfāts)

Varš ir pierādīts dažos pētījumos, lai tas būtu saistīts ar svara zaudēšanu un veselīgu svaru. Tas ir tāpēc, ka varš ir minerāls, kas cieši saistīts ar metabolismu. Kad cilvēkiem trūkst vara, tas izslēdz viņu metabolisma līdzsvaru. Tā rezultātā notiks tauku uzkrāšanās un svara pieaugums. Tas nenozīmē, ka varš palīdzēs ikvienam sasniegt savus svara zaudēšanas mērķus. Faktiski cilvēkiem, kuri ir ieinteresēti papildināt ar varu, vajadzētu būt piesardzīgiem, lai tie netiktu patērēti pārāk daudz. Pārāk daudz vara var izraisīt nopietnas blakusparādības un pasliktināt citu svarīgu minerālu absorbciju. Turklāt varš, ko izmanto PhenQ, ir diezgan sliktas kvalitātes. Ieteicamā minerālvielu forma papildināšanai ir kaut kas, ko sauc par helātu. Šajā gadījumā minerāls, varš, šajā gadījumā, ir pievienots aminoskābei, bieži glicīnam.

Hroms (kā hroma pikolināts)

Hroma pikolināts ir populārs tauku dedzināšanas produktu vidū, piemēram, LeanBean tauku dedzinātājs. Tai ir daudz pētījumu, kas atbalsta tā izmantošanu cukura līmeņa regulēšanā asinīs. Hroma pikolināts ir vēlamā forma gandrīz visiem medicīnas speciālistiem, runājot par cukura līmeni asinīs un diabētu. Ir ironiski, ka PhenQ uzskaita šo pētījumu kā pierādījumu par hroma metabolisma ieguvumiem ( https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/16184071 ). Pašā pētījumā tika minēts, ka pacienti lietoja 600 mikrogramus hroma pikolināta, turpretī PhenQ satur tikai 10 mikrogramus kapsulā. PhenQ lietotājiem katru dienu vajadzēs paņemt visu 60 ct pudeli, lai sasniegtu devu, kuru pārbaudīja pētījumā, uz kuru viņi atsaucas.

L-karnitīna tartrāts

L-karnitīns ir aminoskābe, kas atrodama augos, kā arī gaļā dažādos līmeņos. Karnitīns ir iesaistīts procesā, ko sauc par beta-oksidāciju jeb tauku sadalīšanos enerģijas ražošanā. Karnitīns ir nepieciešams šūnmašīnā, ko sauc par karnitīna acetiltransferāzi. Kā norāda nosaukums, karnitīna acetiltransferāze pārnes taukskābes vietā, kur taukus var sadalīt enerģijas iegūšanai. Padomājiet par karnitīna acetiltransferāzi kā kravas auto un karnitīnu kā kravas automašīnas riteņus. Bez riteņiem kravas automašīna nevar nogādāt taukus spēka iekārtai.

Kaut arī izklausās, ka nav jātur prātā iekļaut karnitīnu jebkurā svara zaudēšanas programmā, šķiet, ka pētījumi neatbalsta šo domu. Dati ir sajaukti par karnitīna ieguvumiem tiem, kas cenšas zaudēt svaru. Ieteicamā karnitīna deva bieži tiek ziņota ap 2 g dienā. PhenQ satur nepilnus 0,15 g kapsulas.

Bezūdens kofeīns

Kofeīns ir aktīvā ķīmiskā viela, kas atrodama kafijā, kas cilvēkus mudina sākt dienu no rīta. Kofeīna ietekme uz fizisko aktivitāti, enerģiju un tauku metabolismu ir plaši pētīta. Kofeīns var palīdzēt svara zaudēšanai, pateicoties tā termogeniskajai iedarbībai (paaugstinot ķermeņa temperatūru). Tas var arī palīdzēt sadedzināt papildu kalorijas, jo pēc kofeīna uzņemšanas cilvēki mēdz vairāk pārvietoties.

PhenQ satur apmēram 2 tases kafijas kofeīna vērtībā. Precīzs kofeīna saturs ir 142,5 mg. Bez šaubām, šī ir visspēcīgākā sastāvdaļa, ko satur PhenQ. Ar šo devu daudziem cilvēkiem var rasties aizkaitināmība, drebuļi un / vai nemiers. Vairāk ne vienmēr ir labāks, ja runa ir par kofeīnu.

Alfa-Laseja atiestatīšana

Šī sastāvdaļa ir patentēts alfa-liposkābes, cisteīna un magnija maisījums. Tā vietā, lai iedziļinātos katras sastāvdaļas lomās, ir svarīgi novērtēt devu. Tikai magnijs tiek dozēts ap 500–1000 mg. Alfa-liposkābe parasti ir ieteicama 300 mg vai vairāk dienā. Cisteīnu bieži papildina arī ar 300 mg vai vairāk dienā. PhenQ satur smieklīgus 25 mg.

Nopāls

Nopal ir kaktuss, kuru daži cilvēki var zināt ar indiešu bumbieru kaktusu. Nopal pats par sevi nav aktīva sastāvdaļa, patiesībā to veido daudzi antioksidantu savienojumi, minerāli un vitamīni. Šīs molekulas kopā var izraisīt iekaisumu, cukura līmeni asinīs un holesterīnu. Tomēr tas nedara daudz tauku dedzināšanas veidā. Turklāt PhenQ nav standartizēts nevienam konkrētam savienojumam Nepālā, tāpēc ir grūti novērtēt tā tīrību / kvalitāti. Nemaz nerunājot par ieteicamo nopalas devu 500–650 mg dienā, kamēr PhenQ satur 20 mg. Pat ne 10% no ieteiktās devas.

Capsicum

Capsicum nāk no čilli pipariem. Aktīvais savienojums, par kuru tiek ņemti vērā ieguvumi veselībai, ir kapsaicīns – tas pats, kas karstos spārnus padara pikantus. PhenQ neizmanto standartizētu ekstraktu, tāpēc nevar noteikt kvalitāti un tīrību. Kopējās kapsaicīna devas ir 30–120 mg, nevis 8 mg, kas atrodamas PhenQ.

Piperīna ekstrakts

Piperīns ir aktīvais savienojums, kas atrodams melnajos piparos. Tas ir iekļauts gandrīz visu veidu papildinājumos tirgū. Ir pierādīts, ka piperīns uzlabo barības vielu, ko sauc par bioflavonoīdiem, absorbciju. Palielinot absorbciju, uzņēmumi var uzlabot savu produktu efektivitāti. Tomēr ļoti maz cilvēku runā par piperīna piedevu lietošanas trūkumiem. Kamēr piperīns palielina citu barības vielu uzsūkšanos, tas arī palielina visa uzsūkšanos. Tas nozīmē, ka vīrusi, baktērijas un olbaltumvielas var tikt absorbētas asinsritē tur, kur tās nevajadzētu atrast.

Vai PhenQ darbojas?

PhenQ sastāvs attiecībā uz sastāvdaļām, sastāvdaļu kvalitāti un sastāvdaļu dozēšanu atstāj ļoti maz vēlamo. Ļoti maz, ja kādi cilvēki pamanīs jebkādu citu niacīna iedarbību, izņemot kofeīna skriešanos un / vai ādas tirpšanu.

Īstas PhenQ atsauksmes

  •  Es gadiem ilgi centos zaudēt svaru. Es biju izmēģinājis vairākus tauku dedzināšanas produktus, lai palīdzētu man šī procesa laikā, bet vairums no tiem man īsti nepalīdzēja, kamēr es nemēģināju PhenQ. Tas man neļāva krāpties no manas diētas un ārkārtīgi palīdzēja ar saldu alkas. Es noteikti ieteiktu to tiem, kas cīnās ar svara zaudēšanu. 40 mārciņas 3 mēnešos – 35. Aprīlī
  • Man vienmēr ir bijis jautājums par ķermeņa masas samazināšanu. Esmu vairākas reizes mēģinājis ievērot diētas ievērošanu, taču vienmēr esmu krāpis savu uzturu. Man par laimi es atradu PhenQ, un tas man palīdzēja palikt uz ceļa. Tas piešķir lieliskas tauku dedzināšanas īpašības, enerģiju un koncentrēšanos. 26 mārciņas 2 mēnešu laikā – Marija, 41 gads

Kā redzat, PhenQ nodrošina pārsteidzošus rezultātus. Tas ir vērsts uz svara zaudēšanu no dažādiem leņķiem atšķirībā no citiem produktiem tirgū.

Ievietojot darbu, ir viegli zaudēt 10 mārciņas viena mēneša laikā. Esmu to izdarījis ar šī produkta palīdzību, un būšu godīgs pret jums – tas bija diezgan viegli.

Vai PhenQ ir blakusparādības?

Tagad, kad jūs zināt, ko jūs varat sagaidīt no šī produkta, jūs zināt, vai to ir droši lietot.

Ar prieku paziņoju, ka šis produkts satur tikai dabīgas, drošas un apstiprinātas sastāvdaļas. Tas nozīmē, ka jūs varēsit efektīvi zaudēt svaru, nejūtot nekādas blakusparādības.

Tomēr jūs, iespējams, varētu sajust nelielas galvassāpes, jo tas satur stimulantu, ko sauc par kofeīnu. Šis stimulants ir atrodams arī kafijā, tāpēc, ja jūs neesat pieradis dzert kafiju, ieteicams sākt lietot tikai ar vienu tableti dienā.

Īsi sakot, ir pilnīgi droši lietot šo produktu, ja vien ievērojat ieteiktās dozēšanas vadlīnijas.

PhenQ Vs Phen375

Jūs droši vien esat dzirdējuši par Phen375, tas ir arī tauku dedzināšanas produkts, kas pēdējos gados ir kļuvis diezgan populārs.

Pēdējā laikā daudzi cilvēki ir sākuši salīdzināt PhenQ Vs Phen375. Viņi vēlas zināt, kurš no tiem ir visefektīvākais svara samazināšanas uzlabošanai.

Es būšu pilnīgi godīgs pret jums – esmu izmantojis abus šos produktus. Pirmais, ko teikšu, ir tas, ka tie abi ir efektīvi produkti, kad nepieciešams paātrināt tauku zaudēšanu.

Bet, ja man būtu jāizvēlas starp PhenQ Vs Phen375 – es gribētu iet kopā ar PhenQ, jo es atklāju, ka tas labāk nomāc apetīti un palielina enerģiju.

Tas atkal ir mans personīgais viedoklis. Phen375 nav slikts produkts, es tikai domāju, ka tam ir labākas alternatīvas.

Kur nopirkt PhenQ?

Jūs varat iegādāties PhenQ no oficiālās vietnes. To darot, jūs ietaupīsit daudz vairāk naudas, nekā pērkot to no citām vietnēm.

Pašlaik viņi pērk 2 un saņem 1 bezmaksas promo darījumu. Tas nozīmē, ka jūs papildus iegūsit viena mēneša piegādi, lai optimizētu tauku zaudēšanas progresu.

Neaizmirstiet, ka šis produkts ir spēcīgs tauku dedzinātājs. Tas ir daudz spēcīgāks nekā vairums produktu, ko atradīsit tirgū.

Grunts līnija

Tirgus ir pārpludināts ar vājiem un nepietiekami dozētiem svara zaudēšanas produktiem. Lielākā daļa no tām faktiski nedarbojas, jo tām trūkst zinātniski pamatotu sastāvdaļu.

Šeit PhenQ atšķiras no visiem pārējiem tauku dedzinātājiem tirgū.

To atbalsta zinātne, un tajā ir vairākas augstas kvalitātes sastāvdaļas, kas palīdzēs jums sasniegt savus svara zaudēšanas mērķus jebkurā laikā.

Ar gandrīz 200 000 apmierinātu klientu tas ir kļuvis par vienu no gada populārākajiem, bet spēcīgākajiem svara zaudēšanas produktiem.

Pārtrauciet tērēt savu naudu produktiem, kas nedarbojas. Jūs varat izmēģināt šo produktu bez jebkāda riska, jo pastāv 60 dienu naudas atdošanas garantija.

1 BOTTLE
$69
Retail: $79.95
Save $10 Right Now!
buy at the official website »
2 BOTTLES + 1 FREE
$139.90
Retail: $239.85
Save $99.95 Right Now!
buy at the official website »
3 BOTTLES + 2 FREE + FREE Advana Tone
$189.95
Retail: $399.75
Save $209.80 Right Now!
buy at the official website »

noklikšķiniet šeit, lai pasūtītu PhenQ no oficiālās vietnes »

PĒRC TAGAD »
Gravatar Image
Zahra Thunzira is a Jakarta-based nutritionist and gym instructor. She’s also an adventure travel, fitness, and health writer for several blogs and websites. She earned her Master degree in Public Health from University of Indonesia.