Skip to main content

PhenQ recenzje i wyniki – Składniki przed i po, efekty uboczne

PhenQ Review - Wszystko, co musisz wiedzieć z prawdziwego Użytkownika

Utrata masy ciała nie zawsze jest łatwe bez niewielką pomocą. Jako farmaceutyczny jakości suplement odchudzania, PhenQ jest zaprojektowany, aby zapewnić dodatkowy impuls, aby użytkownicy mogli stracić tłuszcz przy jednoczesnym zwiększeniu masy mięśniowej. Produkt ten może także zwiększyć poziom energii, dzięki czemu użytkownicy mogą angażować się w kilku działaniach, które mogą naprawdę zwiększyć skuteczność tego suplementu odchudzającego. Ten phentermine alternatywą jest dostępny bez recepty.

Jak to działa

Specjalna mieszanka składników w tym produkcie odchudzania są zaprojektowane, aby zapewnić użytkownikom wiele korzyści w jednym suplemencie. Gdy pomoc ta dieta jest podjęta w związku ze zdrową dietą i programem ćwiczeń umiarkowanym, ludzie mogą spodziewać się spalić tłuszcz i schudnąć szybciej niż poprzez dietę i ćwiczenia samodzielnie.

Wiele osób ma problemy z utratą wagi, bo dostaje głodny, kiedy starają się drastycznie zmniejszyć ich spożycie pokarmu. Może to prowadzić do rozdrażnienia i spadku energii. Ważne jest, aby pozostać aktywne, gdy próbuje schudnąć, aby zwiększyć mięśni podczas utraty tkanki tłuszczowej. Dlatego biorąc dodatek, który pomaga organizmowi pozostają zasilane mogą być szczególnie pomocne. Niektóre z kluczowych korzyści płynących z korzystania z tej suplement odchudzania, które są promowane na stronie internetowej produktu jest to, że PhenQ pomaga:

 • Tłumić apetyt, umożliwiających jednostkom przekąskę mniej
 • Zablokować przechowywanie dodatkowego tłuszczu w organizmie
 • Spalić tłuszcz, który jest już zapisany
 • Zwiększenia energii i metabolizm, aby lepiej wykorzystać spożywanych kalorii
 • Poprawiają nastrój, aby zapobiec emocjonalne jedzenie i crankiness podczas diety

Choć może wydawać się to zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe, twórcy tego stanu formuły, że wyniki są udowodnione przez badania naukowe. Według informacji zamieszczonych na stronie internetowej produktu, w porównaniu z placebo, tych, którzy używali PhenQ byli w stanie średnio ponad 3-procentowy ubytek masy ciała, 7-procentowy ubytek tkanki tłuszczowej i przyrost prawie 4-procentowy wzrost beztłuszczowej masy mięśniowej.

Ponieważ dodatek ten ma być stosowany w połączeniu z dietą o zmniejszonej kaloryczności i regularnych ćwiczeń, może się wydawać, że dieta i ćwiczenia sam wystarczy. Choć może to być prawdą w niektórych przypadkach, fakt, że ten dodatek pod warunkiem lepsze rezultaty niż placebo podczas prób opracowania jest znacząca.

Składniki PhenQ

Czasem może to być trudne, aby wiedzieć, co jest w środku suplementu, zwłaszcza tych, które zostały zakupione w Internecie. PhenQ zapewnia rzeczywisty obraz etykiecie produktu, więc potencjalni klienci mogą znać fakty żywienia przed zakupem tego dodatku. Jedna tabletka powinna być podjęta ze śniadaniem i jednym z obiadem, w sumie dwie tabletki dziennie. Każda tabletka zawiera następujące składniki:

 • 150 mg L-karnityny
 • 142,5 mg Kofeina bezwodna
 • 25 mg a-Lacys Reset®
 • 20 mg Nopal
 • 8 mg Wyciąg Capsicum
 • 4,5 mg Niacyna Proszek
 • 3 mg, Piperyna ekstrakcji
 • 10 ug chromu

Inne składniki, które są stosowane do wytwarzania tego dodatku są węglan wapnia, stearynian magnezu, chociaż nie ma szczególnych ilości każdego z minerałów jest przewidziane. Twórcy PhenQ zastrzeżenia do wykorzystania tylko w 100 procentach naturalne składniki, które są bezpieczne dla większości ludzi w użyciu. Choć żadna z tych specyficznych składników ma dziennego zapotrzebowania ustalony, gdy dojdzie do utraty wagi, producent tego wzoru twierdzi, że kombinacja składników zostało naukowo udowodnione, aby pomóc osobom schudnąć.

a-Lacys Reset® jest marką składnik, który może być dlaczego dokładne składniki nie są wymienione na stronie internetowej produktu. Składnik ten jest opatentowany przez nutraceutyki Międzynarodowej Grupy i składa się z kombinacji kwasu liponowego alfa i cysteiny. Ponieważ mieszanka jest opatentowany Dokładna ilość każdego ze składników nie są wymienione.

Fakty żywieniowe

Niektóre z tych składników, które można znaleźć w PhenQ wykorzystywane są także w innych suplementów odchudzających. Różnica w tym produkcie jest w dokładnym połączeniu składników, które są stosowane, jak również dodanie opatentowany-Lacys Reset®. Firma promuje swój produkt, twierdząc, że to będzie działać, gdy inne suplementy zawiodły.

a-Lacys Reset® moduluje redukcję i utlenianie komórek, które regularnie występuje podczas ciężkich treningów i jako naturalną część funkcji organizmu. Ta potężna formuła neutralizuje wolne rodniki, aby umożliwić komórkom bardziej efektywną pracę. a-Lacys Reset® jest promowany jako główny czynnik w zdolności tego dodatku do wykonania. Kwas alfa liponowy jest naturalnie wytwarzane przez organizm. Suplementacja ALA Uważa się, że zwiększenie poziomu energii. Dodatkowo, ten składnik może zwiększyć skuteczność naturalnej insuliny w organizmie, dzięki czemu organizm do bardziej efektywnego wykorzystania kalorii. Może to przyczynić się do zmniejszenia głodu podczas diety. Drugi składnik ten opatentowany wzorze, cysteiny, jest aminokwasem, który jest znany ze swoich właściwości przeciwutleniające. Cysteiny może również pomóc w regulacji poziomu cukru we krwi, co może być dobre dla zmniejszając łaknienie.

L-karnityny pomaga komórek do wytwarzania energii z kalorii. Przy stosowaniu o zmniejszonej wartości kalorycznej diecie, L-karnitynę może przenosić zapasów tłuszczu w komórkach. Może to przyczynić się do zmniejszenia tkanki tłuszczowej i zwiększenia energii, co jest bardzo ważne przy jedzeniu mniej jedzenia, aby spróbować schudnąć.

Kofeina bezwodna jest skoncentrowana postać kofeiny. Składnik ten jest tak silny, że jedna łyżeczka to w postaci proszku zapewnia taką samą ilość kofeiny, które znajduje się w niemal 30 filiżanek kawy. Kofeina pomaga zwiększyć poziom energii i koncentracji uwagi, co może być korzystne przy wykonywaniu. Dodatkowo, kofeina ma działanie tłumiące apetyt, które mogą pomóc Ci jeść mniej kalorii w ciągu dnia, zwiększając swoje wysiłki odchudzania.

Składnik, który może nie słyszał, nopal , pochodzi z kaktusa, który jest powszechnie stosowany w kuchni meksykańskiej. Im bardziej popularna nazwa tego składnika jest opuncja kaktus. Wysoka zawartość błonnika i przeciwutleniaczy, Nopal może pomóc w regulacji poziomu cukru we krwi, aby kontrolować apetyt i zwiększa poziom energii. Kaktus ten może również pomóc zmniejszyć retencję płynów, które można dodać na funty.

Jednym z powodów, produkt ten może pomóc organizmowi spalić tłuszcz z dodatkiem ekstraktu z papryki . Papryka jest powód papryki chili są tak gorące. Składnik ten może zwiększać zdolność spalania tłuszczu w organizmie w procesie zwanym termogenezę. Papryka może pomóc, aby włączyć się ciepło na procesy metaboliczne organizmu, co zostało naukowo udowodnione w wielu badaniach.

Niacyna proszek dostarcza organizmowi tego niezbędnego B witaminy. Niacyna pomaga organizmowi do konwersji żywności w energię, która może pomóc w zapobieganiu jej przechowywania w tłuszcz. Podczas gdy zbyt dużo niacyny może rzeczywiście zwiększyć apetyt, ten składnik odżywczy jest tracone z potem poprzez ćwiczenia. Jeśli próbujesz schudnąć z zdrowej diety i programu ćwiczeń, ważne jest, aby upewnić się, że masz wystarczająco dużo niacyny w diecie.

Innym składnikiem z roślin papryki, wyciąg piperyny posiada podobne właściwości termogeniczne Capsicum. Składnik ten pochodzi z czarnego pieprzu. Niektóre badania wykazały, że piperyny może pomóc zapobiec powstawaniu nowych komórek tłuszczowych w organizmie.

Pikolinian chromu może być skuteczne w utrzymywaniu apetyt pod kontrolą ze względu na jej zdolność do poziomu równowagi cukru we krwi. Badania wykazały, że jest szczególnie skuteczny w zmniejszaniu pragnienia węglowodanów, w szczególności u pacjentów z depresją. Dodatek chromu do pozostałych składników tego dodatku może pomóc uniknąć emocjonalnego przejadania lub przekąski, które jest związane z depresją.

Innym mineralne, węglan wapnia , może faktycznie pomóc zapobiec ciała z zawiesiny na więcej tłuszczu pozwalając istniejących tłuszcz przechowywano do spalania energii. Stearynian magnezu zawiera istotną magnezu mineralnej i jest powszechnie stosowane jako środek wiążący naturalnie pochodzącego wszystkich rodzajów dodatków.

Korzyści Biorąc PhenQ dla Weight Loss

PhenQ jest łatwy w użyciu. Wystarczy jedna tabletka dwa razy dziennie może stanowić jednostkę ze składnikami sukcesu. Poprzez zwiększenie własnych naturalnych procesów organizmu, PhenQ może dostarczyć składniki odżywcze, aby umożliwić użytkownikom na bardziej efektywne wykorzystanie kalorii, które są zużywane, zapobiegają tworzeniu się nowych tłuszczów, spalić istniejące tłuszczu i dostarcza energii, co jest potrzebne do pracy w czasie kalorii ograniczenie. Jedząc mniej i wykonywania bardziej może wystarczyć, aby schudnąć, to może być trudne z powodu głodu, pragnienia i zmęczenia, które mogą być złagodzone poprzez wykorzystanie tego suplementu odchudzającego.

Ci, którzy próbują schudnąć może spróbować dodać poszczególne składniki do swoich suplementach lub za pośrednictwem żywności jedzą. Jednak twórcy tego wzoru twierdzą, że jednym z kluczowych czynników wpływających na skuteczność tego dodatku jest za pośrednictwem określonych dawkach stosowanych.

Opinie klientów

Opinie o PhenQ można znaleźć na wielu stronach internetowych w całym Internecie. Zaskakujące jest to, że użytkownicy nie uważają się stracić nieracjonalnie nadmiernych ilości masy w krótkim okresie czasu. Wyniki brzmią znacznie bardziej realistyczny niż tych cudownych opinii, które zostały zgłoszone przez niektórych innych produktów, prowadząc jedną wierzyć, że istnieją rzeczywiste klienci coraz rzeczywistych wyników z tego dodatku. Zarówno mężczyźni jak i kobiety widziałem pozytywne rezultaty dzięki zastosowaniu PhenQ.

Recenzje z PhenQ internetowej stronie pokazują, że produkt ten dodatek działa. TP, 21-letnia kobieta, mógł stracić więcej niż 40 funtów w ciągu 3 miesięcy. Wskazuje się, że ona również obserwował co zjadła i regularnie wykonywane. GR, 31-letni mężczyzna, twierdzi, że PhenQ pracował dla niego, gdy nic innego nie robił. Jednak nie mówi ile waga stracił iw jakim czasie. ND, 36-letnia kobieta, zauważyli poprawę już po 2 tygodniach. Mimo, że nie powiedzieć, jak długo to trwało, straciła ponad 10 funtów i 2 rozmiary odzieży z pomocą PhenQ. AW, 22-letnia kobieta, mówi, że straciła 9 funtów w ciągu miesiąca PhenQ.

Podczas gdy niektórzy użytkownicy zgłaszają na temat skuteczności tego produktu, inni nie mieli takich pozytywnych doświadczeń. Wiele osób cierpi na skutki uboczne z tego dodatku, twierdząc, że nie było warto kontynuować produkt ze względu na negatywne skutki.

O twórcy PhenQ

Podczas gdy wiele stron internetowych, które zostały ocenione PhenQ dostarczyć inną nazwę producenta tego dodatku, na stronie internetowej produktu wymienia nazwę firmy jako Wolfson Berg Limited. Firma znajduje się w kraju Cypru WBL roszczenia dumni dostarczając 100 procent skuteczności suplementów. Na stronie internetowej, potencjalni klienci mogą znaleźć adres dla firmy. znajduje się również szereg telefon stacjonarny z siedzibą w Nowym Jorku. Klienci mogą również skontaktować się z firmą za pośrednictwem formularza internetowego znajdującego się na stronie internetowej, jak również za pośrednictwem adresu e-mail.

 • Wolfson Berg limitowana
 • Archiep. Makariou III 124
 • JOC BUSINESS CENTER
 • Kiti, 7550, Larnaca
 • Cypr
 • Telefon: +1 (646) 513 2632
 • Adres e-mail: support@phenq.com

Według informacji, które można znaleźć na stronie produktu, PhenQ jest produkowany w zakładach, zarówno w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Obiekty te przylegają do dobrej praktyki wytwarzania, dlatego mają zawiadomienie GMP. Obiekty są również zatwierdzony przez FDA.

Wolfson Berg Limited jest zaangażowana w połączenie nauki i natury do opracowania produktów, które zostały zaprojektowane w celu poprawy zdrowia i dobrego samopoczucia. Z ponad 30-letnie doświadczenie w tej dziedzinie, WBL opracowała i wytwarzane produkty ponad 100 marek w 10 różnych krajach.

Odżywki International Group, twórcy a-Lacys Reset®, ma ponad 35-letnie doświadczenie w tworzeniu produktów naturalnych. Przy użyciu wysokiej jakości składników z całego świata, firma rozwija produkty cięcia krawędzi, które łączą tradycyjne praktyki z dawnych ran.

Potencjalne skutki uboczne

Pomimo, że każdy ze składników są twierdził, że jest bezpieczny i ze źródeł naturalnych, zawsze istnieje możliwość działań niepożądanych podczas stosowania jakiegokolwiek rodzaju suplement diety. Ponieważ większość z tych składników mogą być dokonywane przez organ lub spożywane przez źródeł żywności, każda osoba powinna zdecydować, czy potencjalne negatywne skutki uboczne warto ewentualne korzyści, które są przewidziane w niniejszym dodatku.

Każdy z tych składników, w tym wzorze mają potencjał do działań ubocznych, a zwłaszcza w dawkach, które są większe niż w przypadku naturalnych źródeł żywności. Wiele z tych składników może powodować takie same skutki uboczne, prawdopodobnie zwiększając ryzyko. Chociaż może wystąpić wiele innych skutków ubocznych, tych, które są najczęściej doświadczony obejmują:

 • Bóle głowy, uderzenia gorąca, gorączka
 • Wyścigi bicie serca, kołatanie serca, zmiany w ciśnieniu krwi
 • Ból brzucha, nudności, wymioty
 • Wzdęcia, biegunka
 • Zawroty głowy, senność, splątanie

Gdzie kupić PhenQ

Aby zagwarantować, że otrzymujesz oryginalny produkt, PhenQ można kupić wyłącznie w trybie online za pośrednictwem strony internetowej produktu. Państwo zaryzykować na zakup fałszywego produktu, jeśli dokona zakupu za pośrednictwem innych stron internetowych. Proces Zamówienie jest wspierany przez Norton Gwarancja handlowego. Kupujący mogą używać Skrill, Visa, MasterCard, American Express lub aby sfinalizować zakup.

Ceny i Promocje

Podczas gdy ceny mogą ulec zmianie, aktualne ceny za jedną butelkę PhenQ jest $ 69.95. To jest wymieniony jako $ w wysokości 10,00 off pierwotnej ceny dla tego dodatku. Klienci mogą uzyskać lepszą ofertę poprzez zakup pakietu trzymiesięczny kontrakt. Kiedy klienci wybrać tę opcję, to jest jak kupuje dwie butelki i uzyskanie jednego wolnego. Cena za dostawę trzech miesięcy wynosi $ 139,90. To jest wymieniony jako $ 100.00 Więcej od pierwotnej ceny. Klienci mogą zaoszczędzić jeszcze więcej z zapasem pięciu miesięcy. Za $ 189,95, klienci otrzymują pięć butelek produktu. Składa się on z $ 210.00 oszczędności w stosunku do oryginalnej ceny i jest jak kupuje się trzy i dwie butelki za darmo. Tych, którzy kupują dopływ pięć miesiąc otrzyma również dziesięć pobrania ulotki oraz bezpłatną butelkę Advana oczyścić, co jest kolejnym produktem, który jest oferowany przez Wolfson Berg Limited. Advana Cleanse wykorzystuje naturalne składniki, takie jak algi i chlorelli, aby wypłukać odpadów i toksyn z organizmu. Nie wiadomo, czy Advana Cleanse można kupić na własną rękę, ale ona jest uważana za w przybliżeniu wartość $ 65.00.

Wysyłka jest bezpłatna w każdym miejscu na świecie. Zamówienia są zazwyczaj przygotowane i wysłane w ciągu jednego do dwóch dni roboczych po miejscach klientów kolejności od magazynów, które znajdują się w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Niemczech. Firma oferuje zwrot bez podania przyczyny jak długo butelki nie są otwierane i zostaną zwrócone w oryginalnym opakowaniu transportowym. Klienci muszą wysłać do firmy, aby otrzymać instrukcje powrotne.

Nie ma pieniędzy 60 dni gwarancja zwrotu dla PhenQ, co jest dość rzadkie w branży suplementów. Klienci, którzy zakupią trzech lub pięciu miesięcy zaopatrzenia kwalifikują się do tej wolnej od ryzyka procesu. Jeśli nie zobaczyć wyniki w ciągu pierwszych 60 dni, które wykorzystują produkt można zwrócić dwie puste butelki także wszystkie nieużywane butelki do pełnej refundacji. Będziesz musiał zapłacić powrotne kosztów wysyłki. Aby kwalifikować się do gwarancji zwrotu pieniędzy, klienci będą musieli wysłać firmę poprzez e-mail na podany adres, aby uzyskać instrukcje, jak i gdzie się zwrócić produkt.

1 BOTTLE
$69
Retail: $79.95
Save $10 Right Now!
buy at the official website »
2 BOTTLES + 1 FREE
$139.90
Retail: $239.85
Save $99.95 Right Now!
buy at the official website »
3 BOTTLES + 2 FREE + FREE Advana Tone
$189.95
Retail: $399.75
Save $209.80 Right Now!
buy at the official website »

kliknij tutaj, aby zamówić PhenQ z oficjalnej strony »

You may also like