PhenQ Yorumlar – Piyasadaki En İyi Diyet Hapları

Posted on

PhenQ nedir?

PhenQ İnceleme - Gerçek Bir Kullanıcı Bilmeniz Gerekenler

PhenQ çok güçlü kilo kaybı hapları vardır. Diğer diyet haplarından daha üstün olmasının nedeni, aslında yağ kaybını beş farklı şekilde hızlandırmasıdır.

PhenQ 5 farklı ürün sadece bir hap birleştirir . Yani kilo vermek her zamankinden daha kolay olacak.

Oh, ve aynı zamanda çok daha ucuz olacak çünkü hiçbir şey yapmayan işe yaramaz ürünlere para harcamayacaksınız.

Her zaman istediğiniz ince ve seksi vücudu alarak hayatınızı geri döndürmek istiyorsanız, size bu ürünün neler sunabileceğini göstermeme izin verin.

Neden PhenQ Kullanmalısınız

 

PhenQ kilo ve hedeflerinize ulaşmak için nasıl yardımcı bekleyebilirsiniz?

1. Yağ Kaybını Hızlandırın

PhenQ benzersiz bir kilo kaybı ekidir. Formül, piyasadaki diğer birçok yağ yakıcıya kıyasla size en iyi sonuçları verecek şekilde tasarlanmıştır. Gün boyunca daha fazla kalori yakmanıza yardımcı olacak vücudunuzun metabolik hızını hızlandıracaktır.

2. İştahınızı Gizleyin

Phen iştahınızı bastırarak kilo vermeyi kolaylaştırır. Bu, artık açlık arzusu yaşamayacağınız anlamına gelir. Bu, etkili bir şekilde kilo vermek söz konusu olduğunda büyük bir fark yaratacaktır. Artık aşırı yemek yok!

3. Blok Yağ Üretimi

Bu ürünün bu kadar etkili olmasının ana nedenlerinden biri, yağ üretimini durdurabilmesidir. Bu, işlem sırasında ilave yağ veya kilo almayacağınız anlamına gelir.

4. Enerjinizi Güçlendirin

Bu ürün gün boyu enerjik ve motive olmanıza yardımcı olur. Diyet, enerji seviyelerinize zarar verebilir, ancak bu kilo verme hapları arkanıza sahiptir. Pistte kalmanıza ve diyetin neden olduğu enerji düşüşleriyle savaşmanıza yardımcı olduklarını hemen fark edeceksiniz.

5. Ruh halinizi geliştirin

PhenQ sadece enerji seviyenizi olumlu yönde artırmakla kalmaz, aynı zamanda ruh halinizi ve odağınızı arttırmak için de harikadır. Hepimizin bildiği gibi, diyet yapmak öfkenizi kısaltabilir.

PhenQ Malzemeler nelerdir?

Niasin

Niasin, B3 vitamini, geleneksel olarak tıpta kolesterol ve trigliseritleri iyileştirmek için kullanılır. Kilo kaybı üzerinde güçlü etkileri olduğu bilinmemektedir. Çoğu zaman, takviyeler, kullanıcının bir şey “hissetmesini” sağlamak için formülasyonlarında niasin içerir. Niasin, cildin yüzeyine kan akan kızarmaya neden olabilir. Kullanıcılar genellikle çok fazla niasin aldıklarında cildinde karıncalanma veya iğne batması benzeri bir his rapor ederler.

Bakır (bakır sülfat olarak)

Bakırın birkaç çalışmada kilo kaybı ve sağlıklı kilo ile ilişkili olduğu gösterilmiştir. Bunun nedeni, bakırın karmaşık bir şekilde metabolizmaya bağlı bir eser mineraldir. İnsanlar bakır eksikliği gösterdiğinde, metabolizmalarının dengesini atar. Sonuç olarak, yağ birikimi ve kilo alımı sağlanacaktır. Bu, bakırın herkesin kilo verme hedeflerine ulaşmasına yardımcı olacağı anlamına gelmez. Aslında, bakır takviyesi ile ilgilenen insanlar çok fazla tüketmemeye dikkat etmelidir. Çok fazla bakır ciddi yan etkilere neden olabilir ve diğer önemli minerallerin emilimini bozabilir. Ayrıca, PhenQ’nun kullandığı bakır oldukça düşük kalitedir. Takviye için tercih edilen mineral formu şelat denir. Bu, mineral, bakır, bu durumda, genellikle glisin olan bir amino aside bağlandığı yerdir.

Krom (krom pikolinat olarak)

Krom pikolinat, LeanBean Fat Burner gibi yağ yakıcı ürünler arasında popülerdir. Kan şekerini düzenlemede kullanımını destekleyen derin bir araştırma yapısına sahiptir. Krom pikolinat, kan şekeri metabolizması ve diyabet söz konusu olduğunda neredeyse tüm tıp uzmanları tarafından tercih edilen formdur. PhenQ aşağıdaki çalışmayı kromun metabolik yararlarının kanıtı olarak listelemek ironiktir ( https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/16184071 ). Çok çalışma, hastaların 600mcg krom pikolinat aldığından bahsederken PhenQ, kapsül başına sadece 10mcg içeriyor. PhenQ kullanıcıları, referans verdikleri çalışma tarafından test edilen doza ulaşmak için her gün 60 ct’lik bir şişe almaları gerekir.

L-Karnitin Tartrat

L-karnitin, çeşitli seviyelerde etin yanı sıra bitkilerde bulunan bir amino asittir. Karnitin, enerji üretimi için beta-oksidasyon veya yağ yıkımı adı verilen bir süreçte yer alır. Karnitin, karnitin asetiltransferaz adı verilen bir hücresel makine tarafından gereklidir. Adından da anlaşılacağı gibi, karnitin asetiltransferaz yağ asitlerini yağın enerji için parçalanabileceği yere aktarır. Karnitin asetiltransferazı bir dağıtım kamyonu ve karnitini kamyonun tekerlekleri olarak düşünün. Tekerlekler olmadan, kamyon yağı motora teslim edemez.

Herhangi bir kilo verme programına karnitin eklemek beyinsiz gibi görünse de, araştırma bu düşünceyi desteklemiyor gibi görünüyor. Veriler, kilo vermeye çalışanlar için karnitinin yararları üzerine karıştırılmıştır. Karnitin için önerilen doz genellikle günde 2g civarında bildirilir. PhenQ kapsül başına 0.15g bir cansız içerir.

Susuz kafein

Kafein, kahvede bulunan ve insanları sabah günlerine başlamak için canlandıran aktif kimyasaldır. Kafein, egzersiz, enerji ve yağ metabolizması üzerindeki etkileri nedeniyle kapsamlı bir şekilde araştırılmıştır. Kafein, termojenik etkileri (vücut ısısını yükselterek) ile kilo vermeye yardımcı olabilir. Ek kalori yakmaya da yardımcı olabilir, çünkü insanlar kafeini aldıktan sonra daha fazla hareket etme eğilimindedir.

PhenQ yaklaşık 2 fincan kahve değerinde kafein içerir. Tam kafein içeriği 142.5 mg’dır. Şüphesiz, bu PhenQ’nun içerdiği en güçlü içeriktir. Bu dozda, birçok insan sinirlilik, titreme ve / veya kaygı yaşayabilir. Kafein söz konusu olduğunda daha fazlası her zaman daha iyi değildir.

Alpha-Lacey’nin Sıfırlaması

Bu bileşen, alfa-lipoik asit, sistein ve magnezyumun patentli bir karışımıdır. Her bir bileşenin rolünü kazmak yerine, dozu değerlendirmek önemlidir. Sadece magnezyum genellikle 500-1000mg civarında dozlanır. Alfa-lipoik asit tipik olarak günde 300 mg veya daha fazla olarak önerilir. Sistein genellikle günde 300 mg veya daha fazla olarak desteklenir. PhenQ gülünç 25 mg içerir.

Frenk inciri

Nopal, bazı insanların dikenli armut kaktüsü tarafından bildikleri bir kaktüstür. Nopal’ın kendisi aktif bir bileşen değildir, aslında çok sayıda antioksidan bileşik, mineral ve vitaminden oluşur. Bu moleküller birlikte iltihaplanma, kan şekeri ve kolesterol üzerinde fayda sağlayabilir. Bununla birlikte, yağ yakma yolunda fazla bir şey yapmaz. Ek olarak, PhenQ nopal’deki herhangi bir bileşik için standartlaştırılmamıştır, bu nedenle saflığını / kalitesini değerlendirmek zordur. Önerilen nopal dozundan günde 500-650mg, PhenQ ise 20mg içerir. Önerilen dozun% 10’u bile değil.

kırmızıbiber

Kırmızı biber biber geliyor. Sağlık yararları ile ifade edilen aktif bileşik, sıcak kanatları baharatlı yapan şey olan kapsaisin’dir. PhenQ standartlaştırılmış bir özü kullanmaz, bu nedenle kalite ve saflığı belirlemenin bir yolu yoktur. Kapsaisin için yaygın dozlar, PhenQ’da bulunan 8mg değil, 30-120mg’dir.

Piperin Özü

Piperin, karabiberde bulunan aktif bileşiktir. Piyasadaki hemen hemen her tür takviye dahil edilmiştir. Piperin, biyoflavonoid adı verilen besinlerin emilimini arttırdığı gösterilmiştir. Emilimi artırarak şirketlerin ürünlerinin verimliliğini artırabilir. Bununla birlikte, çok az insan piperin takviyelerde kullanımının dezavantajı hakkında konuşuyor. Piperin diğer besinlerin emilimini arttırırken, her şeyin emilimini de arttırır. Bu, virüslerin, bakterilerin ve proteinin bulunmaması gereken yerlerde kan dolaşımına emilebileceği anlamına gelir.

PhenQ çalışır?

PhenQ’nun terkip maddeleri, terkip maddesi kalitesi ve terkip maddesi dozajı yönünden formülasyonu, arzu edilmeyecek çok az şey bırakır. Herhangi bir kişi, kafein acele ve / veya niasinden gelen cilt tonu dışında önemli etkiler fark ederse çok az.

Real PhenQ Değerlendirmeler

  •  Yıllardır kilo vermeye çalışıyordum. Bu süreçte bana yardımcı olmak için birkaç yağ yakıcı ürünü denedim, ancak PhenQ’yu denemeden çoğu bana gerçekten yardımcı olmadı. Diyetimi aldatmamı engelledi ve tatlı isteklerde çok yardımcı oldu. Kesinlikle kilo vermekle mücadele edenlere tavsiye ederim. 3 Ayda 40lbs – 35 Nisan
  • Rahat vücut ağırlığına inmek benim için her zaman bir sorun oldu. Birkaç kez diyet yapmayı denedim ama her zaman diyetimi aldattım. Neyse ki benim için PhenQ buldum ve bu yolda kalmama yardımcı oldu. Ekstra yağ yakma özellikleri, verdiği enerji ve odak harika. 2 Ayda 26lbs – Maria, 41

Gördüğünüz gibi PhenQ inanılmaz sonuçlar veriyor. Piyasadaki diğer ürünlerden farklı olarak birçok açıdan kilo kaybını hedefler.

İşe koyduğunuzda, bir ayda 10 lbs kaybetmek kolaydır. Bu ürünün yardımıyla yaptım ve size karşı dürüst olacağım – oldukça kolaydı.

PhenQ yan etkileri var mı?

Artık bu üründen neler bekleyebileceğinizi bildiğinize göre, kullanmanın güvenli olup olmadığını bilmek isteyeceksiniz.

Bu ürünün yalnızca doğal, güvenli ve onaylanmış bileşenler içerdiğini bildirmekten mutluluk duyuyorum. Bu, herhangi bir yan etki yaşamadan etkili bir şekilde kilo verebileceğiniz anlamına gelir.

Bununla birlikte, kafein adı verilen bir uyarıcı içerdiğinden, potansiyel olarak hafif baş ağrıları yaşayabilirsiniz. Bu uyarıcı kahvede de bulunur, bu yüzden kahve içmeye alışkın değilseniz, günde sadece bir tablet ile başlamak iyi bir fikirdir.

Uzun lafın kısası, önerilen dozaj yönergelerine uyduğunuz sürece bu ürünü almak tamamen güvenlidir.

PhenQ Vs Phen375

Muhtemelen Phen375 duymuşsunuzdur, aynı zamanda son birkaç yıldır oldukça popüler olan yağ yakıcı bir üründür.

Son zamanlarda, birçok kişi PhenQ Vs Phen375 karşılaştırmaya başladı. Kilo kaybını iyileştirmek için hangisinin en etkili olduğunu bilmek istiyorlar.

Size karşı tamamen dürüst olacağım – her iki ürünü de kullandım. Söyleyeceğim ilk şey, yağ kaybını hızlandırma konusunda her ikisinin de etkili ürünler olduğudur.

Ama PhenQ Vs Phen375 arasında seçim olsaydı – Ben PhenQ ile gitmek istiyorum çünkü iştahı bastırmak ve enerji artırmak daha iyi bulundu.

Yine, bu benim kişisel görüşüm. Phen375 kötü bir ürün değil, sadece daha iyi alternatifler olduğunu düşünüyorum.

PhenQ satın alınır?

PhenQ resmi web sitesinden satın alabilirsiniz. Böylece, diğer web sitelerinden satın almaktan çok daha fazla tasarruf edersiniz.

Şu anda, 2 satın 1 ücretsiz promosyon anlaşması satın alıyorlar. Bu, yağ kaybı ilerlemesini optimize etmek için bir aylık ücretsiz bir tedarik alacağınız anlamına gelir.

Bu ürünün güçlü bir yağ yakıcı olduğunu unutmayın. Piyasada bulacağınız çoğu üründen çok daha güçlüdür.

Alt çizgi

Piyasa zayıf ve düşük dozda zayıflama ürünleri ile doludur. Birçoğu aslında çalışmıyor çünkü bilimsel olarak desteklenmiş içerikten yoksundurlar.

PhenQ pazardaki diğer tüm yağ brülörlerinden farklıdır.

Bilim tarafından desteklenmektedir ve zaman kaybetmeden kilo verme hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak birkaç yüksek kaliteli bileşen içerir.

Yaklaşık 200.000 memnun müşterisi ile yılın en popüler ama en güçlü zayıflama ürünlerinden biri haline geldi.

Çalışmayan ürünler için paranızı boşa harcamayın. Bu ürünü herhangi bir risk almadan deneyebilirsiniz, çünkü 60 günlük para iade garantisi vardır.

1 BOTTLE
$69
Retail: $79.95
Save $10 Right Now!
buy at the official website »
2 BOTTLES + 1 FREE
$139.90
Retail: $239.85
Save $99.95 Right Now!
buy at the official website »
3 BOTTLES + 2 FREE + FREE Advana Tone
$189.95
Retail: $399.75
Save $209.80 Right Now!
buy at the official website »

resmi web sitesinden PhenQ sipariş için tıklayınız »

ŞİMDİ SATIN AL »
Gravatar Image
Zahra Thunzira is a Jakarta-based nutritionist and gym instructor. She’s also an adventure travel, fitness, and health writer for several blogs and websites. She earned her Master degree in Public Health from University of Indonesia.