Protas Lab Pro apžvalga: rezultatai, nauda ir šalutinis poveikis

Posted on

Protas Lab “Pro” yra vienas iš labiausiai pažangių nootropiniam papildų rinkoje dabar.

Su daugiau nei 11 skirtingų aukštos kokybės ingredientų, tai plačiai laikomas viena iš pirmaujančių smegenų papildas.

Bet ką jūs galite tikėtis iš pradėdami vartoti šį universalų nootropiniam?

Šiuo Protas Lab Pro apžvalga, aš bus dalintis viską, ką reikia žinoti apie mūsų parduotuvę.

Norite žinoti, jei ji tikrai skatina savo pažinimo funkcijas? Įsitikinkite, kad skaityti.

Kas yra Protas Lab “Apple?

Šansai yra, jūs jau ieško produktų, kurie padės jums pagerinti atmintį, dėmesį ir atsparumą stresui.

Jūs szarpnęły Protas Lab “Pro, bet esate ne visai tikras, kas tai yra ir kaip tai veikia.

Protas Lab “Pro” yra tai, ką mes vadiname nootropikas arba smegenų papildas.

Ši prekė buvo suformuluoti siekiant padėti optimizuoti smegenų sveikatą ir funkciją. Bet ji tai daro į unikaliu būdu.

Aš naudojau įvairius nootropiniam papildus, tačiau nustatėme, kad šis produktas turi būti daug pranašesnis, nei konkurentai.

Formulė yra 11 įrodymais paremta nootropics optimizuoti kelis smegenų kelius. Šie keliai yra atmintis, apdorojimo greitis, dėmesio ir daug daugiau.

Protas Lab Pro Ingredientai

Priežastis, kodėl ši smegenų papildas turi Dotarłeś toks populiarus yra todėl, kad tai awesome ingredientus.

Tai taip pat priežastis, kodėl aš nusprendė padaryti šį Protas Lab Pro apžvalga. Turiu dar pamatyti kitą nootropinio papildas priartėti prie šio produkto veiksmingumą.

Kiekvienas rastas Protas Lab Pro ingredientas yra pagrįsta įrodymais . Tai tiesa – geriausi ingredientai ne klinikinio nuotolio dozes. Jūs nerasite jokių BS ingredientus į šį produktą.

Paimkime arčiau pažvelgti į ingredientų ir kaip jie gali padėti jums.

Citikolinas (Cognizin)

Citikolinas yra viena iš dviejų formų cholino dėl smegenų (kita alfa GPC). Naudojant citikolinas ir konkrečiai Cognizin ženklą reiškia Protas Lab “Pro Ieškau aukščiausią kokybę. Pasak kai kurių tyrimų, citikolinas gali pagerinti darbinę atmintį ir vykdomosios funkcijos yra ne tik neuroprotekcinio (pagyvenusiems ir jauniems suaugusiems).

Kad receptūros galėjo pridėjo šiek tiek didesnėmis dozėmis, bet kartu su kitais ingredientų 250 mg vis dar veiksminga.

N-acetil-L-Tirozinas

Pagrindinis Mediatorius dėl koncentracijos ir jausmus laimės yra dopamino. Vienas iš geriausių būdų, kaip padidinti dopamino į smegenis yra per aminorūgščių vadinamas tirozino ir konkrečiai yra aceylated versija vadinamos N-acetil-L-Tirozinas (arba NALT). Nors NALT techniškai pagerina koncentraciją per dopaminerginės sistemos, dauguma įrodymų yra orientuota į pažinimo išsaugojimo.

Vienas tyrimas parodė, NALT padėjo apsaugoti atmintį su stresu. Kitas parodė NALT gali padidinti nuotaiką karių, kurie buvo veikiami stresą, pavyzdžiui, šalčio ir aukštyje. Vėlgi, 175 mg gali būti didesnis, bet su tiek daug ingredientų mažesnė dozė tikriausiai geriau.

L-Theaninas (Suntheanine)

Siekiant pagerinti atsipalaidavimą ir kūrybiškumą, yra keli gerai mokėsi nootropics nei L-teanino. Tyrimas ir Azijos Ramiojo vandenyno Journal of Clinical Nutrition nustatė, kad L-teaninas gali padidinti alfa smegenų bangas matuojamos EEG mašinos. Dalyviai naudojamas tik 50 mg L-teanino ir nustatė esminius padidinti šių smegenų bangas, kurios yra susijusios su srauto valstybių ir kūrybiškumą.

Suntheanine yra gražus, bet tikriausiai ne per daug geresnis nei normalus produktas. Jis tiesiog parodo savo atsidavimą kokybei (ir jie gali imti daugiau kaip rezultatas).

Fosfatidilserinas (Sharp PS žalia)

Kiek saugios nootropics eiti, fosfatidilserinas yra vienas iš geriausių. Dažnai laikomas viena iš geriausių bendrų kognityvinių stiprikliai, yra įrodymų, kad vaikai kovoja su ADHD gali naudoti junginys specialiai gydyti simptomus. Kitiems žmonėms, PS yra naudinga išsaugoti neurologinius ryšius.

Viename Japonijos studijų pagyvenusių asmenų, naudojant PS 6 mėnesius gali užkirsti kelią pažinimo nuosmukį ir ankstyvus požymius demencija. 3 savaičių protokolas padėjo Alzheimerio liga sergančių pacientų sumažinti simptomus, taip pat.

Bacopa Monnieri (45% bacosides)

Be abejonės garsiausių (ir gerai ištirtas) Ajurvedos žolelių yra Bacopa monnieri. Šis augalas buvo naudojamas tūkstančius metų Indijoje ir toliau bus naudinga žmonėms šiandien. Bacopa monnieri, anot interviu su dr Con Stough, vienas iš geriausių nootropics galima naudoti.

Daug tyrimai rodo, Bacopa gali sumažinti nerimą ir depresiją [9], pagerinti atminties susidarymą ir ypač sumažės [10], ir AIDS bendrojo psichikos efektyvumą. Tai yra pagrindinis ingredientas, kuris daro alfa smegenų toks efektyvus klinikiniuose tyrimuose ir tikriausiai turi panašų poveikį protui Lab “Pro”.

Jūrų pušies žievės ekstraktas

Pušies žievės ekstraktas yra gana retas nootropinį pasaulyje, nepaisant to, daug įtikinamų mokslo daug atsarginę jo kopiją. Ši funkcija leidžia pušų žievės (taip pat žinomą kaip pycnogenol) iš tamsiai arklių nootropikas tiek. Vienas tyrimas į Neurochirurgijos mokslų leidinyje nuo 2015 nustatė, kad sveikų suaugusiųjų amžiaus grupė 35 – 55 galėtų sustiprinti žymekliai atminties, dėmesio, ir sprendimų priėmimo, o naudojant pušies žievės ekstraktas. Kitas tyrimas parodė, naudojant pušies žievės ekstraktas gali sumažinti “norma nesėkmės” iki 4.46% iš kelių bandymų.

Liūto karčiai grybų

Vaistiniai grybai tampa populiarus pastaruoju metu ir liūto karčiai grybų rodo kelią. Tai vienas iš retų grybų, kad turi įrodymų, tiesiogiai prisidedant prie neurogenesis. Vienas tyrimas parodė, 50 – 80 metų gyventojų galėtų pagerinti kognityvinius gebėjimus, paprastai naudojant liūto karčiai 16 savaičių. Taip pat yra įrodymų, kad liūto karčiai gerėja nervų augimo faktoriaus (NGF).

Rhodiola rosea (3% rosavins ir 1% salidroside)

Rhodiola yra galingas nootropinio naudojamas siekiant kovoti su streso ir išsaugoti psichinę funkciją. Yra daug duomenų, rodančių, Rhodiola yra veiksminga šiems tikslams, bet aš šiek tiek susirūpinęs galvojant Lab dozė Pro. Tai neatrodo kaip 50 mg padarys triuką, bet jei yra vienas nootropinio kai mažesnė dozė gali būti naudinga ne didesne doze, tai Rhodiola. Kodėl?

Rhodiola papildai veikti varpo kreive, kur mažesnės dozės iš tiesų gali paskatinti mūsų smegenys skirtingai nei didesnės dozės (ir dažnai efektyviau).

Vitaminas B6, Vitaminas B9, Vitaminas B12

Dėl akivaizdžių priežasčių, B grupės vitaminai yra labai svarbūs mūsų bendro ir pažinimo sveikatai. Aš palikti mokslą, tačiau pakanka pasakyti, kad pridėjus B grupės vitaminų yra naudingas nepateikiant per didelė šalutinio poveikio riziką.

Kaip matote, šis produktas yra jums taikoma įvairiais būdais. Dauguma nootropiniam papildai tik remti vieną kelią, pavyzdžiui, atminties ar dėmesio.

Protas Lab Pro privalumai

Protas Lab Pro yra labai veiksminga nootropinio, kad turi platų naudą.

Aš asmeniškai naudoti jį gana dažnai man padėti padidinti mano dėmesys, nuotaikos ir energijos lygius. Aš kartais pereiti it out Gorilla Mind Rush priklausomai nuo to, ką aš naudoju jį.

Taigi, ką galite tikėtis naudojant šį produktą? Remdamasi savo asmenine patirtimi ir kitų asmenų, jis gali ..

  • Pagerinti Studijos ir mokymasis
  • LAZER Koncentruoti & Koncentracija
  • Didina dėmesio ir sąmoningumo
  • Elevate Nuotaika
  • Kūrybingi ir abstraktus mąstymas
  • Padidina psichikos diskas
  • Pagerintas atminties Prisiminkite

Tai yra tai, ką aš asmeniškai ir daugelis kitų patyrusių o naudojant Protas Lab “Pro”.

Tai tikrai vienas iš tų produktų, kad jūs turite pabandyti patys patirti poveikį.

Jei tai išbandyti?

Jei jūs ieškote optimizuoti savo pažinimo funkcijas aš labai rekomenduojame duoti šios prekės pabandyti.

Paprastai aš gana skeptiškai, kai kalbama apie šių produktų efektyvumą.

BET, Protas Lab “Pro” yra neabejotinai vienas iš natūra.

Aš įdėti ją į bandymą ir rezultatai yra nuostabi. Didžiulis veiksnys man yra tai, kad ji paremta mokslu.

Galutinis verdiktas

Jūs rasite daug įvairių nootropiniam papildai internete. Tačiau dauguma jų tiesiog sutelkti dėmesį į vieną aspektą, smegenis.

Protas Lab “Pro suteikia aukštos kokybės formulę, kuri gali padėti jums pagerinti savo pažinimo funkcijas.

Mano nuomone, tai vienas iš natūra ir pirmaujantis produktas, kai jis ateina į nootropics.

1-Month Supply (1 Box)
$65.00
+ shipping & handling
buy at the official website »
3-Month Supply (3 Boxes) + 1 Box Free!
$195.00
+ free worldwide shipping
buy at the official website »
2-Month Supply (2 Boxes)
$130.00
+ shipping & handling
buy at the official website »

užsisakyti Mind Lab Pro ® iš oficialios svetainės »

PIRKTI DABAR »
Gravatar Image
Zahra Thunzira is a Jakarta-based nutritionist and gym instructor. She’s also an adventure travel, fitness, and health writer for several blogs and websites. She earned her Master degree in Public Health from University of Indonesia.