Przeszkadza Lab Pro Review: wyniki, korzyści i skutki uboczne

Posted on

Umysł Lab Pro jest jednym z najbardziej zaawansowanych nootropowych suplementów na rynku już teraz.

Z ponad 11 różnych składników wysokiej jakości, jest powszechnie uważany za wiodący suplement mózg.

Ale czego można się spodziewać z zastosowaniem uniwersalnej nootropowe?

W tym umysł Lab Pro Review, będę dzielić wszystko, co musisz wiedzieć o tym produkcie.

Chcesz wiedzieć, czy to naprawdę zwiększa swoje funkcje poznawcze? Upewnij się, aby zachować czytania.

Czym jest umysł Lab Pro?

Szanse są już szukają produktów, które pomogą Ci poprawić pamięć, koncentrację i odporność na stres.

Masz natknął umysł Lab Pro, ale nie jesteś pewien, co to jest i jak to działa.

Umysł Lab Pro jest to, co nazywamy nootropowe lub mózgu uzupełnienie.

Produkt ten został opracowany, aby pomóc w optymalizacji zdrowia i funkcje mózgu. Ale robi to w wyjątkowy sposób.

Używałem różnych suplementów nootropowe ale uznał ten produkt będzie znacznie lepsza niż jest to konkurenci.

Preparat zawiera 11 dowodów oparciem nootropowe zoptymalizować wiele ścieżek mózgu. Ścieżki te obejmują pamięć, szybkość przetwarzania, uwagi i wiele innych.

Przeszkadza Lab Pro Składniki

Powodem, dla którego dodatek ten mózg ma zdobyć tak popularny, ze względu na jego niesamowite składniki.

Jest to także powód, dla którego zdecydowaliśmy się ten umysł Lab Pro Review. Mam jeszcze zobaczyć inny suplement nootropowe zbliżyć się do skuteczności tego produktu.

Każdy składnik znaleźć w umysł Lab Pro jest poparte dowodami . To prawda – najlepsze składniki w dawkach klinicznych zasięgu. Nie znajdziesz żadnych składników śniadaniem tego produktu.

Weźmy bliżej przyjrzeć się składników i jak mogą pomóc.

Cytykolina (Cognizin)

Cytykolina jest jednym z dwóch czołowych form cholinowej mózgu (drugi jest alfa GPC). Korzystanie cytykoliny a konkretnie Cognizin markę oznacza umysł Lab Pro poszukuje najwyższej jakości. Według niektórych badań, cytykolina może poprawić pamięć roboczą oraz funkcji wykonawczych Oprócz bycia neuroprotekcyjne (dla dorosłych i starszych dzieci).

W formulatorom może dodano nieco wyższe dawki, a w połączeniu z innymi składnikami 250 mg wciąż efektywne.

N-acetylo-L-tyrozyna

Głównym neuroprzekaźnikiem do koncentracji i poczucia szczęścia jest dopamina. Jedno z najlepszych sposobów zwiększenia dopaminy w mózgu przez aminokwasu zwanego tyrozyną, a konkretnie aceylated wersji zwanego N-acetylo-L-tyrozyna (lub NALT). Chociaż NALT technicznie poprawia koncentrację za pośrednictwem układu dopaminergicznego, większość dowodów skupia się na zachowaniu funkcji poznawczych.

Jedno z badań wykazało NALT pomogła chronić pamięć przed stresem. Innym pokazał NALT może zwiększyć nastrój w personelu wojskowego, którzy byli narażeni na czynniki stresogenne, jak zimno i wysokości. Ponownie, 175 mg może być wyższa, ale z tak wielu składników mniejsza dawka jest chyba lepiej.

L-teaninę (Suntheanine)

Dla relaksu i poprawy kreatywności, istnieje kilka bardziej dobrze zbadane nootropowe niż L-teanina. Badania w Asia Pacific Journal of Clinical Nutrition wykazały, że L-teanina może zwiększyć fal mózgowych alfa mierzone przez urządzenia EEG. Uczestnicy stosowane tylko 50 mg L-teaniną i stwierdzono znaczny wzrost w tych fal mózgowych, które są związane ze stanami i kreatywności przepływu.

Suntheanine jest ładny, ale prawdopodobnie nie jest zbyt dużo lepiej niż zwykły produkt. To po prostu pokazuje ich zaangażowanie w jakość (i mogą pobierać więcej wyniku).

Phosphatidylserine (Ostry PS zielony)

W miarę bezpieczne nootropowe iść, fosfatydyloseryna jest jednym z najlepszych. Często uważany za jeden z najlepszych wzmacniaczy ogólnych poznawczych, istnieją dowody na to, że dzieci walczą z ADHD mogą korzystać związek specjalnie leczyć ich objawy. Dla innych ludzi, PS jest przydatna dla zachowania połączenia neurologiczne.

W jednej z japońskich badań osób w podeszłym wieku, przy użyciu PS przez 6 miesięcy może zapobiec poznawczych i wczesne objawy demencji. Protokół 3 tygodnie pomagał pacjentów z chorobą Alzheimera zmniejszenia objawów, jak również.

Bacopa monnieri (45% bacosides)

Prawdopodobnie najbardziej znanym (i dobrze przebadanym) ajurwedyjskie zioło jest Bacopa monnieri. Roślina ta została wykorzystana przez tysiące lat w Indiach i nadal jest użyteczny dla ludzi dzisiaj. Bacopa monnieri jest, zgodnie z wywiadu z dr Con Stough, jeden z najlepszych nootropów można wykorzystać.

Liczne badania pokazują, Bacopa może zmniejszyć niepokój i depresję [9], poprawiają pamięć, a zwłaszcza formacji odrzucania [10] oraz pomocy w ogólnej sprawności umysłowej. Jest to kluczowy składnik, który sprawia, że ​​Alpha mózg tak skuteczne w badaniach klinicznych i prawdopodobnie ma podobny wpływ na umysł Lab Pro.

Wyciąg z kory sosny Morskiej

Wyciąg z kory sosny jest stosunkowo rzadkie w nootropowy świata pomimo dużo przekonujące nauki jego kopię zapasową. Ta cecha sprawia, kory sosnowej (znany również jako Pycnogenol) kawałek ciemnej nootropowe koni. Jedno badanie w Journal of Neurochirurgicznych Nauk od 2015 roku wykazały, że zdrowi dorośli w wieku 35 – 55 mogą zwiększyć markery pamięci, ostrości i podejmowania decyzji podczas korzystania wyciąg z kory sosny. Inne badanie wykazało, stosując wyciąg z kory sosny może zmniejszyć „wskaźnik awarii” o 4,46% w wielu testach.

Lwia grzywa grzyb

grzyby lecznicze są coraz popularniejsze ostatnio i lwia grzywa grzyb liderem. Jest to jeden z rzadkich grzybów, że ma dowody przyczyniając się bezpośrednio do neurogenezy. Jedno z badań wykazało 50 – latków 80 roku może poprawić zdolności poznawcze ogólnie stosując grzywę lwa przez 16 tygodni. Istnieją również dowody czynnika grzywa poprawa wzrostu nerwów (NGF lwa).

Rhodiola rosea (3% + 1% rosavin salidroside)

Rhodiola jest potężnym nootropowe stosowane do zwalczania stresu i zachować funkcji umysłowych. Istnieje wiele dowodów wskazujących Rhodiola jest skuteczna dla tych celów, ale jestem trochę zaniepokojony o dawce in Mind Lab Pro. To nie wydaje się 50 mg rade, ale jeśli jest jedna nootropowe gdzie mogą być pomocne niż wyższej dawce niższej dawki, to Rhodiola. Czemu?

suplementy Rhodiola działają na krzywej dzwon gdzie niższe dawki mogą rzeczywiście stymulować nasz mózg inaczej niż wyższych dawkach (i często bardziej efektywnie).

Witamina B6, witamina B9, witamina B12

Z oczywistych powodów, witaminy z grupy B są niezbędne dla naszego ogólnego zdrowia i funkcji poznawczych. Zostawię na naukę, ale wystarczy powiedzieć, że posiadanie dodanych witamin B jest korzystny bez podania zbyt wysokie ryzyko wystąpienia działań niepożądanych.

Jak widać, produkt ten pozwoli Ci na wiele sposobów. Większość suplementów nootropowe tylko obsługiwać jedną ścieżkę, takich jak pamięć lub ostrości.

Przeszkadza Lab Pro Korzyści

Umysł Lab Pro jest bardzo skuteczne nootropowe że ma wiele korzyści.

Osobiście używam go dość często, aby pomóc mi poprawić moje poziomy ostrości, nastroju i energii. Ja od czasu do czasu włączyć go do Gorilla umysł Rusha w zależności od tego, co używam go.

Więc, czego można się spodziewać podczas korzystania z tego produktu? Na podstawie mojego osobistego doświadczenia i tych innych, może ..

  • Poprawa Studiowanie i nauka
  • Lazer ostrości i Koncentracja
  • Zwiększa Uwaga i świadomość
  • Elevate Mood
  • Twórczej i myślenia abstrakcyjnego
  • Zwiększa Mental Napęd
  • Ulepszony Memory Recall

To, co ja osobiście i wielu innych doświadczonych podczas korzystania umysł Lab Pro.

To naprawdę jeden z tych produktów, które trzeba spróbować samemu doświadczyć skutków.

Powinieneś spróbować?

Jeśli szukasz zoptymalizować funkcje poznawcze bardzo proponuję daje temu produktowi spróbować.

Zwykle jestem bardzo sceptyczny, jeśli chodzi o skuteczność tych produktów.

ALE Mind Lab Pro to zdecydowanie jedyny w swoim rodzaju.

Wrzuciłem go na próbę, a wyniki są niesamowite. Ogromne znaczenie dla mnie jest to, że wspierane przez naukę.

Rozstrzygnięcie

Znajdziesz wiele różnych suplementów nootropowych Internecie. Jednak większość z nich po prostu skupić się na jednym aspekcie mózgu.

Umysł Lab Pro zapewnia formułę o wysokiej jakości, które mogą pomóc zwiększyć swoje funkcje poznawcze.

Moim zdaniem, jest to jedyny w swoim rodzaju i wiodącym produktem jeśli chodzi o nootropów.

1-Month Supply (1 Box)
$65.00
+ shipping & handling
buy at the official website »
3-Month Supply (3 Boxes) + 1 Box Free!
$195.00
+ free worldwide shipping
buy at the official website »
2-Month Supply (2 Boxes)
$130.00
+ shipping & handling
buy at the official website »

zamówić umysł Lab Pro® z oficjalnej strony »

KUP TERAZ »
Gravatar Image
Zahra Thunzira is a Jakarta-based nutritionist and gym instructor. She’s also an adventure travel, fitness, and health writer for several blogs and websites. She earned her Master degree in Public Health from University of Indonesia.