Skip to main content

Przeszkadza Lab Pro Review: Zaskakujące fakty o tym suplemencie mózgu

Ogólnie rzecz biorąc, nootropowe stosy sformułowanych przez „ekspertów” nie inspirować entuzjazm ze mną. Połączenie obrotu hype, nadmiernych kosztów i innych problemów w przemyśle nootropów sprawia, że ​​każda nowa nootropowe układać się „trudno się sprzedają”.

Większość naszego zwyczaju mieszać nootropowe opinie na rzeczy takie jak alfa mózgu, Qualia, OptiMind lub Nootrobox zostały w jakiś sposób krytyczny, ponieważ nie zawsze są błędy w niestandardowych mieszanek. Po tym wszystkim, jest to mieszanka nootropów tworzonych przez firmy z motywem zysku.

The Mind Lab Pro produkt przez Opti-NUTRA jest kombinacją dobrze sprzedawany i produkowany z kilku dobrych składników.

Według naszych załamania naukowej w ten umysł Lab Pro Review, składniki są w odpowiednich dawkach i odpowiedniej jakości, aby zapewnić pozytywny efekt poznawczy bez znacznego ryzyka wystąpienia skutków ubocznych .

W przeciwieństwie do dziesiątek nootropowych mieszanek Mind Lab Pro posiada wiele pozytywnych rzeczy będzie dla niego, ale jest też kilka czerwone flagi uważać. W następnych rozdziałach dowiesz się, jak to zgodne nootropowe może być dla konkretnych potrzeb.

Dlaczego umysł Lab Pro tak popularne?

Niektóre z najbardziej udanych nootropowych mieszanek są tak popularne ze względu na czynniki, które nie mają nic wspólnego z jakością produktu.

Alpha Mózgu produkt miał poparcie Joe Rogan. Dla OptiMind produkt ma nieco zacienionych auto-rebill praktyk (można uzyskać bezpłatną wersję próbną, a następnie są automatycznie pobierana potem). Dla Qualia, Kolektyw Neurohacker ma świetny zespół marketingu i solidną grupę założycieli.

Co sprawia, że ​​umysł Lab Pro tak popularne?

Istnieje kilka powodów, umysł Lab Pro stał się ulubieńcem w branży nootropowy. Z jednej strony, z pewnością są wyjątkowe z ich marketingu i biznesu mają doświadczonych. Pro ogłoszenie umysł Lab ogólnie za mną (i innych użytkowników nootropowe) wokół całej social media.

Powstaje pytanie, czy konsumenci będą korzystać z umysłu Lab Pro lub jeśli jest to tylko produkt wspierany wyłącznie za pomocą tej metody marketingowej.

Na szczęście, jak kolejne odcinki będą identyfikować, podstawę naukową dla Umysł Lab Pro jest całkiem dobry, nawet jeśli jest to nieco droższe.

Jak inne opinie na Nootropedia wykazały, affiliate marketing nie zmienia sposób podchodzimy reviewing nootropowy stos. To przeglądowi na podstawie zasług i cenimy kształcenie naszych czytelników więcej niż zysków krótkoterminowych, które towarzyszą affiliate marketingu.

W interesie przejrzystości, jest to przydatne, aby omówić dlaczego umysł Lab Pro wzrosła do takiego poziomu popularnej.

Ponieważ nasze inne opinie wykazały, to nie zmienia sposób podchodzimy reviewing nootropów. Każdy produkt jest weryfikowana na zasługach i (jak sugeruje to przezroczystość) cenimy edukację dla naszych czytelników więcej niż krótkoterminowych zysków.

Przeszkadza Lab Pro Składniki

Według Pro stronie umysł Lab, istnieje w sumie 11 składników użytych do ich stosu. Są one następujące:

 • 250 mg cytykolina (Cognizin)
 • 175 mg N-acetylo-L-tyrozyna
 • 100 mg L-teaninę (Suntheanine)
 • 100 mg fosfatydyloseryny (PS Ostry zielony)
 • Bacopa monnieri 150 mg (45% bacosides)
 • 75 mg Wyciąg z kory sosny morski
 • 500 mg lwa mane grzyby
 • 50 mg rhodiola rosea (3% + 1% rosavin salidroside)
 • 2,5 mg Witamina B6
 • 100 mcg Witamina B9
 • 7,5 mcg witaminy B12

Istnieje kilka rzeczy, które wyskakują od razu, gdy są składniki. Pierwszym jest to, że umysł Lab Pro ceniąc przejrzystości poprzez zapewnienie nie tylko składniki, które są w produkcie, ale również konkretne dawki.

Ponadto, istnieje kilka używek (w zależności od tego, jak je klasyfikować) w tym nootropowy stosie. W przeciwieństwie do większości produktów, które mają dużą ilość kofeiny lub innych podobnych związków stymulujących Mind Lab Pro nie iść tą drogą, aby użytkownicy doświadczają „uczucie” ze stosu (co jest często wskazuje leniwe formułowaniu).

Oto podział z 11 składników:

Cytykolina (Cognizin)

Cytykolina jest jednym z dwóch czołowych form cholinowej mózgu (drugi jest alfa GPC). Korzystanie cytykoliny a konkretnie Cognizin markę oznacza umysł Lab Pro poszukuje najwyższej jakości. Według niektórych badań, cytykolina może poprawić pamięć roboczą oraz funkcji wykonawczych Oprócz bycia neuroprotekcyjne (dla dorosłych i starszych dzieci).

W formulatorom może dodano nieco wyższe dawki, a w połączeniu z innymi składnikami 250 mg wciąż efektywne.

N-acetylo-L-tyrozyna

Głównym neuroprzekaźnikiem do koncentracji i poczucia szczęścia jest dopamina. Jedno z najlepszych sposobów zwiększenia dopaminy w mózgu przez aminokwasu zwanego tyrozyną, a konkretnie aceylated wersji zwanego N-acetylo-L-tyrozyna (lub NALT). Chociaż NALT technicznie poprawia koncentrację za pośrednictwem układu dopaminergicznego, większość dowodów skupia się na zachowaniu funkcji poznawczych.

Jedno z badań wykazało NALT pomogła chronić pamięć przed stresem. Innym pokazał NALT może zwiększyć nastrój w personelu wojskowego, którzy byli narażeni na czynniki stresogenne, jak zimno i wysokości. Ponownie, 175 mg może być wyższa, ale z tak wielu składników mniejsza dawka jest chyba lepiej.

L-teaninę (Suntheanine)

Dla relaksu i poprawy kreatywności, istnieje kilka bardziej dobrze zbadane nootropowe niż L-teanina. Badania w Asia Pacific Journal of Clinical Nutrition wykazały, że L-teanina może zwiększyć fal mózgowych alfa mierzone przez urządzenia EEG. Uczestnicy stosowane tylko 50 mg L-teaniną i stwierdzono znaczny wzrost w tych fal mózgowych, które są związane ze stanami i kreatywności przepływu.

Suntheanine jest ładny, ale prawdopodobnie nie jest zbyt dużo lepiej niż zwykły produkt. To po prostu pokazuje ich zaangażowanie w jakość (i mogą pobierać więcej wyniku).

Phosphatidylserine (Ostry PS zielony)

W miarę bezpieczne nootropowe iść, fosfatydyloseryna jest jednym z najlepszych. Często uważany za jeden z najlepszych wzmacniaczy ogólnych poznawczych, istnieją dowody na to, że dzieci walczą z ADHD mogą korzystać związek specjalnie leczyć ich objawy. Dla innych ludzi, PS jest przydatna dla zachowania połączenia neurologiczne.

W jednej z japońskich badań osób w podeszłym wieku, przy użyciu PS przez 6 miesięcy może zapobiec poznawczych i wczesne objawy demencji. Protokół 3 tygodnie pomagał pacjentów z chorobą Alzheimera zmniejszenia objawów, jak również.

Bacopa monnieri (45% bacosides)

Prawdopodobnie najbardziej znanym (i dobrze przebadanym) ajurwedyjskie zioło jest Bacopa monnieri. Roślina ta została wykorzystana przez tysiące lat w Indiach i nadal jest użyteczny dla ludzi dzisiaj. Bacopa monnieri jest, zgodnie z wywiadu z dr Con Stough, jeden z najlepszych nootropów można wykorzystać.

Liczne badania pokazują, Bacopa może zmniejszyć niepokój i depresję [9], poprawiają pamięć, a zwłaszcza formacji odrzucania [10] oraz pomocy w ogólnej sprawności umysłowej. Jest to kluczowy składnik, który sprawia, że ​​Alpha mózg tak skuteczne w badaniach klinicznych i prawdopodobnie ma podobny wpływ na umysł Lab Pro.

Wyciąg z kory sosny Morskiej

Wyciąg z kory sosny jest stosunkowo rzadkie w nootropowy świata pomimo dużo przekonujące nauki jego kopię zapasową. Ta cecha sprawia, kory sosnowej (znany również jako Pycnogenol) kawałek ciemnej nootropowe koni. Jedno badanie w Journal of Neurochirurgicznych Nauk od 2015 roku wykazały, że zdrowi dorośli w wieku 35 – 55 mogą zwiększyć markery pamięci, ostrości i podejmowania decyzji podczas korzystania wyciąg z kory sosny. Inne badanie wykazało, stosując wyciąg z kory sosny może zmniejszyć „wskaźnik awarii” o 4,46% w wielu testach.

Lwia grzywa grzyb

grzyby lecznicze są coraz popularniejsze ostatnio i lwia grzywa grzyb liderem. Jest to jeden z rzadkich grzybów, że ma dowody przyczyniając się bezpośrednio do neurogenezy. Jedno z badań wykazało 50 – latków 80 roku może poprawić zdolności poznawcze ogólnie stosując grzywę lwa przez 16 tygodni. Istnieją również dowody czynnika grzywa poprawa wzrostu nerwów (NGF lwa).

Rhodiola rosea (3% + 1% rosavin salidroside)

Rhodiola jest potężnym nootropowe stosowane do zwalczania stresu i zachować funkcji umysłowych. Istnieje wiele dowodów wskazujących Rhodiola jest skuteczna dla tych celów, ale jestem trochę zaniepokojony o dawce in Mind Lab Pro. To nie wydaje się 50 mg rade, ale jeśli jest jedna nootropowe gdzie mogą być pomocne niż wyższej dawce niższej dawki, to Rhodiola. Czemu?

suplementy Rhodiola działają na krzywej dzwon gdzie niższe dawki mogą rzeczywiście stymulować nasz mózg inaczej niż wyższych dawkach (i często bardziej efektywnie).

Witamina B6, witamina B9, witamina B12

Z oczywistych powodów, witaminy z grupy B są niezbędne dla naszego ogólnego zdrowia i funkcji poznawczych. Zostawię na naukę, ale wystarczy powiedzieć, że posiadanie dodanych witamin B jest korzystny bez podania zbyt wysokie ryzyko wystąpienia działań niepożądanych.

Czy umysł Lab Pro Work?

To wspólne dla nowego nootropowe użytkownikowi cięte prosto do pościgu: nie przeszkadza Lab Pro pracę?

Po spędzić wystarczająco długo na świecie nootropów, staje się oczywiste, że jest to bardziej kwestia niuansów niż można by się spodziewać. Każdy jest inny, nasz mózg chemia jest inny, a czy coś jest „praca” jest trudno powiedzieć, jeśli chodzi o zdolności poznawczych.

Niektórzy ludzie uważają, że niesłusznie nootropowe jest „praca”, kiedy czują wrażeń lub stymulacji. Kofeina może się koncentrować na konkretnym zadaniu, ale to nie znaczy, że stara się poprawić funkcjonowanie poznawcze lub markery pamięci, funkcji poznawczych, kreatywność itd.

Krótko mówiąc, umysł Lab Pro posiada szereg składników, które są naukowo udowodnione i w dawkach, które (prawdopodobnie) będzie skuteczna dla większości ludzi. Tak, Pro działa umysł Lab.

Oczywiście istnieje kilka ostrzeżenia. Po pierwsze, wiele osób może zająć umysł Lab Pro i czuć niewiele (jeśli w ogóle) efekty. Nie ma składnik, który można łatwo uznać stymulujące tyle co „działa” z umysłem Lab Pro jest pod powierzchnią. Jest on pomagać w funkcji poznawczych, które są ledwo zauważalne w naszym codziennym życiu.

Przeszkadza Lab Pro Reddit Case Studies

Nawet jeśli umysł Lab Pro powinien teoretycznie „praca”, to nie znaczy, że każdy uważa, że ​​jest to prawda. Aby uzyskać studium przypadku dowodów, miło jest patrzeć na umysł Lab doświadczeń Pro Reddit. Oto cytat:

„… Ale co umysł lab pro robi twój mózg wydaje się trwały efekt. Wziąłem ją przez miesiąc i nic nie zauważył w pierwszym tygodniu. W drugim tygodniu przyszedł z łagodnym stanem świadomości i obecności. Trzeci tydzień przyszedł ze spokojnym naciskiem, choć skrajnym cynizmem, być może ze względu na fakt, że udało mi się zrozumieć rzeczy inaczej. Aby odpowiedzieć na to pytanie, po 3 tygodniach bez umysłu lab PRO, mój mózg działa tak samo, jak na to, udało mi się zachować moje łagodne zwiększoną wydajność poznawczą, myślałem, stracił 60% ostrości i zdolności koncentracji. Nadal jestem 120% + z tego co było przed ich podjęcia, więc uważają je jako stały efekt. Ponieważ umysł Lab Pro ma żadnych aktywnych używek, jestem w 100% pewien, + nie ma uzależnienia fizycznego lub psychicznego … W każdym razie jako neutralny nootropowe i jako łagodny poprawy Polecam umysł Lab Pro”

Przeszkadza Lab Pro Efekty uboczne: Jaka jest konsensus?

Dla większości nootropowych związków z używek, skutki uboczne związane z lęku lub innych dziwactw, które mogą powstać z aktywacji ośrodkowego układu nerwowego. The Mind Lab Pro efekty uboczne są zwykle mniej obecny. Niektórzy ludzie doświadczają skutków ubocznych umysłu Lab Pro, które zawierają niepokoju pokarmowego od spożywania 11 składników w pre-made stosie.

Generalnie umysł Lab Pro cierpi z powodu braku efektów, a nie nadmiernie silnych skutków ubocznych. To prawdopodobnie bezpieczniejsze, ale dla potencjalnych nabywców, aby pamiętać.

Wreszcie, jeśli planujesz kupić umysł Lab Pro, po prostu wiem, że to warto przerwać przyjmowanie suplementu, jeśli wystąpią jakiekolwiek objawy niepożądane. Niestety, ponieważ ma 11 składników, to jest niemożliwe, aby określić, który konkretny związek jest winowajcą.

Biorąc wszystko pod uwagę: Umysł Lab Pro Review

Dla kogoś, kto jest nowy w świecie nootropów i inteligentnych leków Mind Lab Pro jest stosunkowo dobrym miejscem, aby rozpocząć. Choć jest to kosztowne i popularność pochodzi z dobrej strategii marketingu partnerskiego, składników i produktów są dobrze sformułowane i wypełniona wysokiej jakości składników, które mogą mieć znaczący wpływ na zdolności poznawcze, zwłaszcza w dłuższej perspektywie.

Jeśli planuje się zlecić biorąc odpowiedzialność dostosować i znaleźć konkretne nootropów które pracują dla Ciebie Mind Lab Pro jest przyzwoity wybór i można go odebrać tutaj.

1-Month Supply (1 Box)
$65.00
+ shipping & handling
buy at the official website »
3-Month Supply (3 Boxes) + 1 Box Free!
$195.00
+ free worldwide shipping
buy at the official website »
2-Month Supply (2 Boxes)
$130.00
+ shipping & handling
buy at the official website »

zamówić umysł Lab Pro® z oficjalnej strony »