Recenzia MaleExtra: Účinný doplnok pre mužské vylepšenie?

Posted on

Väčšina mužov chce robiť lepšie v spálni. Koniec koncov, toľko toho, ako ženy vnímajú mužov, súvisí so sexuálnym výkonom. Je to biológia. Pomysli na prirodzené párovacie pávy …

Pávi mužského pera chvália svoje perie, aby ukázali svoju sexuálnu a fyzickú zdatnosť. Vďaka prírodnému výberu ženy vyberajú pávy s najväčším a najjasnejším perím. Dobre, takže nie sme pávi, ale veda stále platí.

Ženy chcú to, čo ženy chcú.

A každý vie, že veľkosť robí záležitosť. Úprimne povedané, niekedy je veľkosť jediným rozdielom medzi tým, že sa nachádzate v priateľskej zóne, alebo získaním zeleného svetla. Čo môžete urobiť, aby ste si v spálni dali najlepšiu šancu?

Jedným z najpopulárnejších doplnkových produktov na zlepšenie sexuálnej výkonnosti a erekcie je MaleExtra.

Táto recenzia vám poskytuje všetky informácie, ktoré potrebujete, aby ste sa rozhodli, či Male Extra je pre vás tým správnym doplnkom.

Vychádza z niekoľkých zdrojov informácií:

  • Vedecké štúdie zložiek
  • Verejné informácie o výrobcoch
  • Skutočné užívateľské recenzie

Čo je to MaleExtra?

MaleExtra Recenzie - Najlepšie Muž Vylepšenia Pilulky?  Stojí to za peniaze?

Male Extra pilulky sú prírodný rastlinný doplnok špeciálne navrhnutý na zvýšenie krvného obehu, ktorý vedie k dlhšej a silnejšej erekcii.

Zložky v MaleExtra sa zameriavajú na cievy a pomáhajú im relaxovať. To teoreticky umožňuje, aby sa do vášho penisu vrhlo viac krvi, čo vedie k väčšej, dlhšej erekcii a lepším orgazmom.

Teraz sa pozrieme na to, s čím vám MaleExtra môže pomôcť .

Prečo používať Male Extra?

1) Zvýšte silu a výdrž

Jedným z hlavných spôsobov, ako si môžete pomôcť v spálni bez ohľadu na všetky ostatné faktory, je pracovať na vašej sile a vytrvalosti. Pokus o prácu na kvalite vašej erekcie je zbytočný, ak vám dôjde para. MaleExtra obsahuje vitamín B3, ktorý môže pomôcť zvýšiť hladinu energie.

2) Silnejšie a pevnejšie erekcie prostredníctvom zvýšeného prietoku krvi

Primárne zložky L-arginín a granátové jablko dramaticky ovplyvňujú spôsob, akým vaše telo produkuje oxid dusnatý. Oxid dusnatý sa rozširuje a tiež uvoľňuje krvné cievy. Do penisu sa pumpuje viac krvi a erekcie môžu rásť tak vo veľkosti, ako aj v tvrdosti.

Muž Extra propagoval použitie granátového jablka. To je poskytované v značnej dávke, zatiaľ čo iné zložky sú tiež naskladané, aby sa táto jedna z najsilnejších mužských vylepšení pilulky nájdete.

3) „Iná modrá tableta“ pre mužov

Male Extra obsahuje kordycepty. Táto zriedkavá ázijská huba je známa ako viagra z Himalájí. S 50 000 dolárov za libru je to najdrahšia afrodiziakum na svete. Takže, ako aj získanie fyzickej podpory lepšieho obehu, môžete tiež nájsť svoju náladu na zlepšenie hry.

MužExtra prísady

L-Arginín HCL 600 mg : L-Arginín je hlavnou zložkou v Male Extra s dávkou 600 mg za deň. Je to esenciálna aminokyselina, ktorá zvyšuje produkciu oxidu dusnatého vo vašom tele. Oxid dusnatý pomáha zvyšovať pevnosť a výdrž. Môže hrať úlohu pri regulácii krvného tlaku dilatáciou artérií. Zvýšená produkcia oxidu dusnatého vedie k zlepšeniu energie, uvoľneniu krvných ciev a lepšej erekcii. Existuje niekoľko užitočných bonusových výhod

Granátové jablko 40% kyselina elagová 500 mg : Granátové jablko obsahuje kyselinu ellagovú, ktorá zvyšuje krvný obeh. Jedna štúdia zistila, že keď ľudia pili šťavu z granátového jablka každý deň, zaznamenali zvýšenie obehu o 17% už po 3 mesiacoch. Ďalšia štúdia zistila, že šťava z granátového jablka pomáha pri vytrvalosti a znižuje únavu pri cvičení. Účinné antioxidant, granátové jablko chráni oxid dusnatý pred poškodením voľných radikálov, čím ďalej zvyšuje krvný obeh

MSM (metylsulfonylmetán 100 mg) : MSM je rozhodujúci pre rast nových buniek a tkanív. Tento minerál pomáha s obehom a prietokom krvi a premieňa bunky. Jedna štúdia zistila, že MSM znížila poškodenie svalov u netrénovaných mužov po prejdení 14 km. Užívanie denného doplnku MSM môže pomôcť poskytnúť nové bunky, ktoré potrebujete, zo zvýšeného obehu, čo môže zvýšiť kvalitu vašej erekcie

L-metionín 100 mg : histamín je hormón zapojený do procesu erekcie. Ak sú hladiny histamínu vysoké, je pravdepodobnejšie, že dôjde k predčasnej ejakulácii. L-metionín je esenciálna aminokyselina, ktorá blokuje tvorbu histamínu a pomáha vám dlhšie zostať tvrdšie

Zinok (ako citrát) 14 mg : Nedostatok zinku môže viesť k nedostatku testosterónu. Nízky hladina testosterónu môže spôsobiť problémy s libido a udržiavať erekcie. Jedna štúdia zistila, že muži, ktorí jedli diétu s vysokým obsahom zinku, mali po 5 mesiacoch dvojnásobok svojej normálnej hladiny testosterónu

Cordyceps 25 mg : Cordyceps je prírodný afrodiziakál používaný Číňanmi po tisíce rokov. Uvádza sa, že obsahuje deoxyadenzín a kyselinu Cordycepic, pomáha pri sexuálnom športe a celkovej sexuálnej funkcii. Viac ako polovica účastníkov jednej štúdie zistila, že pri užívaní kordov sa zvýšila ich sexuálna motivácia

Niacín (vitamín B3) 18 mg : Niacín alebo vitamín B3 pomáha pri krvnom obehu a výdrži. Muži, ktorí mali erektilnú dysfunkciu (ED), preukázali veľké zlepšenie svojej schopnosti udržať erekciu po každodennom užití niacínu. Pomáha tiež pri znižovaní únavy, takže by mala pomáhať mužom vykonávať dlhšie

S dôrazom na zvýšenie prietoku krvi oxidom dusnatým sú silné, prírodné zložky Male Extra bezpečné, ak sa konzumujú v odporúčaných dávkach.

Nie sú zdokumentované žiadne škodlivé vedľajšie účinky, ale nezabudnite: vyskytujú sa vedľajšie účinky s prírodnými doplnkami. Pred použitím akýchkoľvek doplnkov výživy sa poraďte so svojím lekárom a prediskutujte akékoľvek potenciálne obavy týkajúce sa vedľajších účinkov.

Premýšľajte o svojej situácii a rozhodnite sa, či by ste mohli urobiť nejakú pomoc v oblastiach, s ktorými môže Male Extra pomôcť.

Kto by mal používať tablety pre mužov?

Pokles výkonu, sily a libida je úplne prirodzený, keďže roky sa …

Starnutie však nemusí nutne viesť ku kompromisom.

Nemusíte pasívne. Podniknite kroky a preskúmajte, ktoré možnosti vám môžu trochu pomôcť.

Ak nemáte radi myšlienku invazívnej chirurgie alebo mechanických čerpadiel, prírodné doplnky sú vždy jednou z možností.

Máte pocit, že nie ste spokojného partnera, ako ste zvyknutí?

Stratil sex hranu?

Ak je to tak, spoločnosť Male Extra vám môže pomôcť.

Ako prírodný doplnok neexistujú žiadne obavy týkajúce sa zdravotných rizík. Ak užívate iné lieky, je rozumné vopred sa poradiť s lekárom.

Pred a po – Funguje Extra muž?

Výrobca tvrdí, že predal 12 miliónov tabletiek Male Extra 150 000 spokojným zákazníkom .

Webová stránka Male Extra informuje o spokojných zákazníkoch, ktorí zaznamenali nárasty v ich vzpriamených penisoch po tom, čo každý deň po dobu 3 až 6 mesiacov užívali Male Extra.

Existuje online množstvo pozitívnych recenzií používateľov. Väčšina z menej priaznivých spätných väzieb prišla od ľudí, ktorí práve začali používať Male Extra.

Najlepšie výsledky môžu trvať 1 – 2 mesiace.

Stále môžete využívať svoju 100% záruku vrátenia peňazí počas 2 mesiacov, takže existuje veľká šanca sledovať účinky a zistiť, či je Male Extra pre vás.

Sú mužské extra výsledky trvalé?

Jedným slovom nie.

Male Extra pomáha zvyšovať krvný obeh, čo vám môže dať pomocnú ruku v spálni.

Aby ste mohli využívať výhody Male Extra, musíte užívať 3 tablety denne.

MaleExtra Pros

  • Zvýšte prietok krvi do penisu
  • Vytvárajte dlhšie trvajúce erekcie
  • Pomôžte svojim výkonom v spálni
  • Uspokojte svojho partnera

MaleExtra Cons

  • náklady
  • Výsledky nie sú okamžité

MaleExtra záruka vrátenia peňazí

Wolfson Berg Limited dáva možnosť záruky vrátenia peňazí bez otázok, že nie ste spokojní so službou Male Extra.

Ak nie ste v priebehu prvých 60 dní spokojní s výsledkami, jednoducho pošlite tablety a balenie späť, aby ste dostali plnú náhradu.

To ukazuje, ako výrobca stojí za svojim produktom a dáva vám pokoj.

MaleExtra Wrap-Up

Ak máte realistické očakávania a chcete vyskúšať niečo prirodzené, čo by vám mohlo poskytnúť ďalšiu hranu medzi plachtami, Male Extra by stálo za to preskúmať.

So zárukou vrátenia peňazí, je čo stratiť?

Kliknite sem, aby ste si objednali MaleExtra z oficiálnych stránok »

KÚPTE TERAZ »
Gravatar Image
Zahra Thunzira is a Jakarta-based nutritionist and gym instructor. She’s also an adventure travel, fitness, and health writer for several blogs and websites. She earned her Master degree in Public Health from University of Indonesia.