Recenzje MaleExtra: skuteczny suplement dla męskiego ulepszenia?

Posted on

Większość mężczyzn chce osiągać lepsze wyniki w sypialni. W końcu to, jak kobiety postrzegają mężczyzn, odnosi się do sprawności seksualnej. To biologia. Pomyśl o naturalnych rytuałach godowych pawi…

Samce pawi obnoszą się z piórami, aby pokazać swoją sprawność seksualną i fizyczną. Poprzez dobór naturalny kobiety wybierają pawie z największymi, najjaśniejszymi piórami. OK, więc nie jesteśmy pawiami, ale nauka wciąż obowiązuje.

Kobiety chcą tego, czego chcą kobiety.

I wszyscy wiedzą, że rozmiar ma znaczenie. Mówiąc wprost, czasem rozmiar jest jedyną różnicą między przebywaniem w strefie przyjaciół, a dostaniem zielonego światła. Co możesz zrobić, aby dać sobie najlepszą szansę w sypialni?

Jednym z najpopularniejszych produktów uzupełniających w celu poprawy sprawności seksualnej i erekcji jest MaleExtra.

Ta recenzja zawiera wszystkie informacje potrzebne do podjęcia decyzji, czy Male Extra jest właściwym suplementem dla Ciebie.

Opiera się na kilku źródłach informacji:

  • Badania naukowe składników
  • Informacje publiczne o producentach
  • Prawdziwe recenzje użytkowników

Co to jest MaleExtra?

MaleExtra Recenzje - Najlepsze pigułki dla mężczyzn?  Czy to jest warte swojej ceny?

Male Extra tabletki to całkowicie naturalny, ziołowy suplement specjalnie opracowany w celu zwiększenia krążenia krwi, co skutkuje dłuższą i silniejszą erekcją.

Składniki MaleExtra działają na naczynia krwionośne i pomagają im się zrelaksować. Teoretycznie pozwala to na przepływ większej ilości krwi do twojego penisa, co skutkuje większą, dłuższą erekcją i lepszym orgazmem.

Przyjrzymy się teraz, w czym MaleExtra może ci pomóc .

Dlaczego warto korzystać z Male Extra?

1) Zwiększ siłę i wytrzymałość

Jednym z głównych sposobów, w jaki możesz pomóc sobie w sypialni, niezależnie od wszystkich innych czynników, jest praca nad siłą i wytrzymałością. Każda próba pracy nad jakością erekcji jest bezcelowa, jeśli zabraknie Ci pary. MaleExtra zawiera witaminę B3, która może pomóc zwiększyć poziom energii.

2) Silniejsze, mocniejsze erekcje dzięki zwiększonemu przepływowi krwi

Podstawowe składniki L-arginina i granat znacząco wpływają na sposób, w jaki twoje ciało wytwarza tlenek azotu. Tlenek azotu rozszerza się, a także rozluźnia naczynia krwionośne. Więcej krwi jest pompowane do penisa, a erekcje mogą rosnąć zarówno pod względem wielkości, jak i twardości.

Male Extra był pionierem w stosowaniu granatu. Jest to dostarczane w znacznej dawce, podczas gdy inne składniki są również układane w stosy, dzięki czemu jest to jedna z najsilniejszych męskich tabletek wzmacniających, jakie można znaleźć.

3) „Inne niebieskie pigułki” dla mężczyzn

Male Extra zawiera cordyceps. Ten rzadki azjatycki grzyb znany jest jako Viagra w Himalajach. Za 50 000 USD za funt jest to najdroższy afrodyzjak na świecie. Tak więc, oprócz uzyskania fizycznego przyspieszenia lepszego krążenia, możesz również poprawić swój nastrój do gry.

MaleExtra Ingredients

L-Arginina HCL 600 mg : L-Arginina jest głównym składnikiem Male Extra w dawce 600 mg na dzień. Jest niezbędnym aminokwasem, który zwiększa produkcję tlenku azotu w twoim ciele. Tlenek azotu pomaga zwiększyć siłę i wytrzymałość. Może odgrywać rolę w regulacji ciśnienia krwi poprzez rozszerzanie tętnic. Zwiększona produkcja tlenku azotu powoduje poprawę energii, rozluźnienie naczyń krwionośnych i lepszą erekcję. Istnieje kilka przydatnych bonusów

Granat 40% Kwas elagowy 500 mg : Granat zawiera kwas elagowy, który poprawia krążenie krwi. Jedno z badań wykazało, że kiedy ludzie pili sok z granatów każdego dnia, zaobserwowali 17% wzrost krążenia już po 3 miesiącach. W innym badaniu stwierdzono, że sok z granatów pomaga w utrzymaniu wytrzymałości i zmniejsza zmęczenie podczas ćwiczeń. Granat, silny przeciwutleniacz, chroni tlenek azotu przed szkodliwym działaniem wolnych rodników, co dodatkowo poprawia krążenie

MSM (Metylosulfonylometan 100 mg) : MSM ma kluczowe znaczenie dla wzrostu nowych komórek i tkanek. Ten minerał pomaga w krążeniu i przepływie krwi oraz w przewracaniu komórek. Jedno z badań wykazało, że MSM zmniejszał uszkodzenie mięśni u nieprzeszkolonych mężczyzn po przejechaniu 14 km. Przyjmowanie codziennego suplementu MSM może pomóc zapewnić nowe komórki, których potrzebujesz ze zwiększonego krążenia, co może poprawić jakość erekcji

L-metionina 100 mg : Histamina jest hormonem biorącym udział w procesie erekcji. Gdy poziomy histaminy są wysokie, istnieje większe prawdopodobieństwo przedwczesnego wytrysku. L-metionina jest niezbędnym aminokwasem, który blokuje tworzenie się histaminy, pomagając utrzymać twardość na dłużej

Cynk (jako cytrynian) 14 mg : Niedobór cynku może prowadzić do braku testosteronu. Niski poziom testosteronu może powodować problemy z libido i utrzymaniem erekcji. Jedno z badań wykazało, że mężczyźni, którzy jedli dietę o wysokiej zawartości cynku, podwoili normalny poziom testosteronu po 5 miesiącach

Cordyceps 25mg : Cordyceps to naturalny afrodyzjak używany przez Chińczyków od tysięcy lat. Zawiera dezoksyadensynę i kwas kordycepinowy, które pomagają w popędzie seksualnym i ogólnej funkcji seksualnej. Ponad połowa uczestników jednego badania wykazała wzrost popędu seksualnego podczas przyjmowania cordyceps

Niacyna (witamina B3) 18 mg : Niacyna lub witamina B3 pomaga w krążeniu i wytrzymałości. Mężczyźni, którzy mieli zaburzenia erekcji (ED), wykazali znaczną poprawę zdolności do utrzymania erekcji po codziennym przyjmowaniu niacyny. Pomaga również zmniejszyć zmęczenie, więc powinno pomóc mężczyznom w utrzymaniu większej wydajności

Skupiając się głównie na zwiększeniu przepływu krwi przez tlenek azotu, silne, naturalne składniki Male Extra są bezpieczne, jeśli są spożywane w zalecanych dawkach.

Nie ma udokumentowanych szkodliwych skutków ubocznych, ale należy pamiętać: występują działania niepożądane związane z naturalnymi suplementami. Skontaktuj się z lekarzem przed użyciem jakiegokolwiek suplementu diety i omów wszelkie potencjalne obawy dotyczące skutków ubocznych.

Pomyśl o swojej sytuacji i zdecyduj, czy możesz pomóc z pomocą w obszarach, w których może pomóc Male Extra.

Kto powinien stosować dodatkowe męskie tabletki?

Spadek wydajności, siły i libido jest całkowicie naturalny, gdy lata mijają…

Starzenie się nie musi jednak powodować kompromisów.

Nie musisz pasywnie. Podejmij działania i sprawdź, jakie opcje mogą ci pomóc.

Jeśli nie masz ochoty na chirurgię inwazyjną lub pompy mechaniczne, naturalne suplementy są zawsze opcją.

Czy czujesz, że nie satysfakcjonujesz swojego partnera, tak jak kiedyś?

Czy seks stracił przewagę?

Jeśli tak, Male Extra może ci pomóc.

Jako naturalny suplement nie ma obaw o zagrożenia dla zdrowia. Jeśli bierzesz inne leki, dobrze jest wcześniej skonsultować się z lekarzem.

Przed i po – Czy mężczyzna dodatkową pracę?

Producent twierdzi, że sprzedał 12 milionów tabletek Extra Male 150 tysiącom zadowolonych klientów .

Witryna Male Extra informuje, że zadowoleni klienci zauważyli wzrost wyprostowanych penisów od 0,8 do 2,6 cala po codziennym przyjmowaniu Male Extra przez 3 do 6 miesięcy.

Istnieje sporo pozytywnych recenzji użytkowników online. Większość mniej przychylnych opinii pochodzi od osób, które dopiero zaczęły używać Male Extra.

Osiągnięcie najlepszych wyników może zająć 1-2 miesiące.

Nadal możesz cieszyć się gwarancją 100% zwrotu pieniędzy przez 2 miesiące, więc masz dużą szansę na monitorowanie efektów i sprawdzenie, czy Male Extra jest dla Ciebie.

Czy dodatkowe wyniki u mężczyzn są trwałe?

Jednym słowem nie.

Male Extra pomaga zwiększyć krążenie, co może pomóc ci w sypialni.

Aby nadal korzystać z Male Extra, musisz brać 3 tabletki dziennie.

MaleExtra Pro

  • Zwiększ przepływ krwi do penisa
  • Twórz dłuższe erekcje
  • Pomóż swojemu występowi w sypialni
  • Zadowól swojego partnera

MaleExtra Cons

  • Koszt
  • Wyniki nie są natychmiastowe

Gwarancja zwrotu pieniędzy MaleExtra

Wolfson Berg Limited oferuje opcję bezzwrotnej gwarancji zwrotu pieniędzy, jeśli nie jesteś zadowolony z Male Extra.

Jeśli któryś z etapów w ciągu pierwszych 60 dni nie jest zadowolony z rezultatów, po prostu odeślij pigułki i opakowanie, aby otrzymać pełny zwrot pieniędzy.

To pokazuje, jak producent stoi za ich produktem i daje ci spokój.

MaleExtra Wrap-Up

Jeśli masz realistyczne oczekiwania i chcesz wypróbować coś naturalnego, co może zapewnić dodatkową przewagę między arkuszami, warto odkryć Male Extra.

Czy z gwarancją zwrotu pieniędzy jest coś do stracenia?

kliknij tutaj, aby zamówić MaleExtra z oficjalnej strony »

KUP TERAZ »
Gravatar Image
Zahra Thunzira is a Jakarta-based nutritionist and gym instructor. She’s also an adventure travel, fitness, and health writer for several blogs and websites. She earned her Master degree in Public Health from University of Indonesia.