Recenzje PhenQ – najlepsze tabletki odchudzające na rynku

Posted on

Co to jest PhenQ?

Recenzja PhenQ - wszystko, co musisz wiedzieć od prawdziwego użytkownika

PhenQ to bardzo silne tabletki odchudzające. Powodem, dla którego przewyższa inne tabletki odchudzające, jest fakt, że faktycznie przyspiesza utratę tłuszczu na pięć różnych sposobów.

PhenQ łączy 5 różnych produktów w jedną tabletkę . Oznacza to, że odchudzanie będzie łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Aha, a także będzie o wiele tańsze, ponieważ nie będziesz wydawać pieniędzy na bezużyteczne produkty, które nic nie robią.

Jeśli chcesz zmienić swoje życie, uzyskując smukłe i seksowne ciało, które zawsze chciałeś, pozwól mi pokazać, co ten produkt ma do zaoferowania.

Dlaczego warto korzystać z PhenQ

 

Jak możesz oczekiwać, że PhenQ pomoże w odchudzaniu i osiągnięciu wyznaczonych celów?

1. Przyspiesz utratę tłuszczu

PhenQ to wyjątkowy suplement odchudzający. Formuła została opracowana, aby zapewnić optymalne wyniki w porównaniu do wielu innych spalaczy tłuszczu na rynku. Przyspieszy tempo metabolizmu organizmu, co pomoże Ci spalić więcej kalorii w ciągu dnia.

2. Pomiń apetyt

Phen ułatwia odchudzanie, hamując apetyt. Oznacza to, że nie będziesz już odczuwać głodu głodu. To zrobi ogromną różnicę, jeśli chodzi o skuteczne odchudzanie. Nigdy więcej przejadania się!

3. Blokowanie produkcji tłuszczu

Jednym z głównych powodów, dla których ten produkt jest tak skuteczny, jest jego zdolność do zatrzymywania produkcji tłuszczu. Oznacza to, że podczas procesu nie zyskasz dodatkowego tłuszczu ani wagi.

4. Doładuj swoją energię

Ten produkt pomaga zachować energię i motywację przez cały dzień. Diety mogą mieć negatywny wpływ na poziom energii, ale te tabletki odchudzające mają twoje plecy. Szybko zauważysz, że pomagają ci pozostać na dobrej drodze i zwalczyć spadki energii spowodowane dietą.

5. Popraw swój nastrój

PhenQ nie tylko pozytywnie poprawia poziom energii, ale także świetnie poprawia nastrój i koncentrację. Jak wszyscy wiemy, dieta może skrócić twój temperament.

Co to są składniki PhenQ?

Niacyna

Niacyna, witamina B3, jest tradycyjnie stosowana w medycynie w celu poprawy cholesterolu i trójglicerydów. Nie wiadomo, że ma silny wpływ na utratę wagi. Często suplementy zawierają niacynę w swoich preparatach, aby użytkownik „coś” poczuł. Niacyna może powodować zaczerwienienie, którym jest krew spływająca na powierzchnię skóry. Użytkownicy często zgłaszają uczucie mrowienia lub mrowienia na skórze, gdy przyjmują zbyt dużo niacyny.

Miedź (jako siarczan miedzi)

W kilku badaniach wykazano, że miedź ma związek z utratą masy ciała i zdrową wagą. Wynika to z faktu, że miedź jest śladowym minerałem ściśle związanym z metabolizmem. Kiedy ludzie mają niedobór miedzi, zaburza to równowagę ich metabolizmu. W rezultacie nastąpi akumulacja tłuszczu i przyrost masy ciała. Nie oznacza to, że miedź pomoże każdemu osiągnąć swoje cele w odchudzaniu. W rzeczywistości osoby zainteresowane suplementacją miedzią powinny zachować ostrożność, aby nie spożywać zbyt wiele. Nadmiar miedzi może powodować poważne skutki uboczne i zaburzać wchłanianie innych ważnych minerałów. Ponadto miedź, której używa PhenQ, jest dość złej jakości. Preferowaną formą mineralną do suplementacji jest chelat. To tutaj minerał, miedź, w tym przypadku, jest przyłączony do aminokwasu, często glicyny.

Chrom (jako pikolinian chromu)

Pikolinian chromu jest popularny wśród produktów spalających tłuszcz, takich jak LeanBean Fat Burner. Ma dogłębne badania, które potwierdzają jego zastosowanie w regulacji poziomu cukru we krwi. Pikolinian chromu jest preferowaną postacią prawie wszystkich lekarzy, jeśli chodzi o metabolizm cukru we krwi i cukrzycę. Ironiczne jest jednak to, że PhenQ wymienia następujące badanie jako dowód korzyści metabolicznych chromu ( https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/16184071 ). W samym badaniu wspomniano, że pacjenci przyjmowali 600 mikrogramów pikolinianu chromu, podczas gdy PhenQ zawiera zaledwie 10 mikrogramów na kapsułkę. Użytkownicy PhenQ musieliby codziennie zażywać całą 60-butelkową butelkę, aby osiągnąć dawkę testowaną w badaniu, do którego się odnoszą.

Winian L-karnityny

L-karnityna jest aminokwasem występującym w roślinach, a także w mięsie na różnych poziomach. Karnityna bierze udział w procesie zwanym beta-utlenianiem lub rozkładem tłuszczu w produkcji energii. Karnityna jest wymagana przez maszynę komórkową zwaną acetylotransferazą karnityny. Jak sama nazwa wskazuje, acetylotransferaza karnityny przenosi kwasy tłuszczowe do miejsca, w którym tłuszcz może zostać rozbity na energię. Pomyśl o acetylotransferazie karnityny jako o ciężarówce dostawczej, a karnitynie o kołach ciężarówki. Bez kół ciężarówka nie może dostarczyć tłuszczu do zespołu napędowego.

Chociaż włączenie karnityny do jakiegokolwiek programu odchudzania nie wydaje się oczywiste, badania wydają się nie potwierdzać tej myśli. Dane były mieszane na temat korzyści karnityny dla osób próbujących schudnąć. Zalecana dawka karnityny jest często zgłaszana około 2 g dziennie. PhenQ zawiera słaby 0,15 g na kapsułkę.

Kofeina Bezwodna

Kofeina jest aktywną substancją chemiczną występującą w kawie, która pobudza ludzi do rozpoczęcia dnia rano. Kofeina została szeroko przebadana pod kątem jej wpływu na ćwiczenia, energię i metabolizm tłuszczów. Kofeina może pomóc w odchudzaniu poprzez działanie termogeniczne (podwyższanie temperatury ciała). Może to również pomóc spalić dodatkowe kalorie, ponieważ ludzie mają tendencję do poruszania się po spożyciu kofeiny.

PhenQ zawiera około 2 filiżanek kawy z kofeiną. Dokładna zawartość kofeiny wynosi 142,5 mg. Bez wątpienia jest to najsilniejszy składnik, który zawiera PhenQ. Przy tej dawce wiele osób może odczuwać drażliwość, dreszcze i / lub niepokój. Więcej nie zawsze jest lepsze, jeśli chodzi o kofeinę.

Reset Alpha-Lacey

Ten składnik to opatentowana mieszanka kwasu alfa-liponowego, cysteiny i magnezu. Zamiast zagłębiać się w rolę każdego składnika, ważna jest ocena dawki. Sam magnez jest często dozowany w ilości około 500-1000 mg. Kwas alfa-liponowy jest zwykle zalecany w dawce 300 mg lub większej dziennie. Cysteina jest często uzupełniana w dawce 300 mg lub więcej dziennie. PhenQ zawiera śmieszne 25 mg.

Kaktus amerykański

Nopal to kaktus, który niektórzy mogą poznać dzięki kaktusowi opuncji. Sam Nopal nie jest aktywnym składnikiem, w rzeczywistości składa się z wielu przeciwutleniaczy, minerałów i witamin. Razem te cząsteczki mogą wywierać korzystny wpływ na stany zapalne, cukier we krwi i cholesterol. Jednak nie ma wiele wpływu na spalanie tłuszczu. Ponadto PhenQ nie standaryzuje żadnego konkretnego związku w nopalu, dlatego trudno jest ocenić jego czystość / jakość. Nie wspominając o zalecanej dawce nopalu wynosi 500-650 mg na dzień, podczas gdy PhenQ zawiera 20 mg. Nawet 10% zalecanej dawki.

Papryka

Papryka pochodzi z papryki chili. Aktywnym związkiem przypisywanym korzyściom zdrowotnym jest kapsaicyna, to samo, co sprawia, że ​​gorące skrzydła są ostre. PhenQ nie używa standaryzowanego ekstraktu, więc nie ma sposobu na określenie jakości i czystości. Typowe dawki kapsaicyny wynoszą 30-120 mg, a nie 8 mg stwierdzone w PhenQ.

Ekstrakt Piperyny

Piperyna jest aktywnym związkiem występującym w czarnym pieprzu. Został włączony do prawie każdego rodzaju suplementu na rynku. Wykazano, że piperyna poprawia wchłanianie składników odżywczych zwanych bioflawonoidami. Zwiększając wchłanianie, firmy mogą poprawić skuteczność swoich produktów. Jednak bardzo niewiele osób mówi o wadach stosowania piperyny w suplementach. Podczas gdy piperyna zwiększa wchłanianie innych składników odżywczych, zwiększa również wchłanianie wszystkiego. Oznacza to, że wirusy, bakterie i białka mogą być wchłaniane do krwioobiegu, gdzie nie powinny być znalezione.

Czy PhenQ działa?

Formuła PhenQ pod względem składników, jakości składników i dawkowania składników pozostawia niewiele do życzenia. Bardzo niewielu, jeśli ktokolwiek zauważy jakiekolwiek znaczące skutki inne niż gorączka kofeiny i / lub mrowienie skóry od niacyny.

Prawdziwe recenzje PhenQ

  •  Próbowałem schudnąć od lat. Próbowałem kilku produktów spalających tłuszcz, aby pomóc mi w tym procesie, ale większość z nich tak naprawdę nie pomogła mi, dopóki nie wypróbowałem PhenQ. To powstrzymało mnie od zdradzania mojej diety i ogromnie pomogło w słodkich pragnieniach. Zdecydowanie poleciłbym to tym, którzy borykają się z utratą wagi. 40 funtów w 3 miesiące – 35 kwietnia
  • Sprowadzanie się do wygodnej masy ciała zawsze było dla mnie problemem. Próbowałem kilka razy umrzeć, ale zawsze kończyło się to zdradą mojej diety. Na szczęście dla mnie znalazłem PhenQ i pomogło mi to pozostać na dobrej drodze. Dodatkowe właściwości spalania tłuszczu, energia i skupienie, jakie daje, są wspaniałe. 26 funtów w 2 miesiące – Maria, 41

Jak widać, PhenQ zapewnia niesamowite rezultaty. Ma na celu zmniejszenie masy ciała pod wieloma kątami, w przeciwieństwie do innych produktów na rynku.

Po włożeniu pracy łatwo stracić 10 funtów w ciągu jednego miesiąca. Zrobiłem to za pomocą tego produktu i będę z tobą szczery – było to dość łatwe.

Czy PhenQ ma skutki uboczne?

Teraz, gdy wiesz, czego możesz oczekiwać od tego produktu, będziesz chciał wiedzieć, czy korzystanie z niego jest bezpieczne.

Z przyjemnością informuję, że ten produkt zawiera wyłącznie naturalne, bezpieczne i zatwierdzone składniki. Oznacza to, że będziesz w stanie skutecznie schudnąć bez żadnych skutków ubocznych.

Jednak możesz potencjalnie odczuwać lekkie bóle głowy, ponieważ zawiera stymulant zwany kofeiną. Ten środek pobudzający znajduje się również w kawie, więc jeśli nie jesteś przyzwyczajony do picia kawy, dobrym pomysłem jest zacząć od jednej tabletki dziennie.

Krótko mówiąc, przyjmowanie tego produktu jest całkowicie bezpieczne, o ile przestrzegasz zalecanych dawek.

PhenQ kontra Phen375

Prawdopodobnie słyszałeś o Phen375, jest to również produkt na spalanie tłuszczu, który stał się dość popularny w ciągu ostatnich kilku lat.

Ostatnio wiele osób zaczęło porównywać PhenQ Vs Phen375. Chcą wiedzieć, który z nich jest najbardziej skuteczny w poprawie utraty wagi.

Będę z tobą całkowicie szczery – użyłem obu tych produktów. Pierwszą rzeczą, którą powiem, jest to, że oba są skutecznymi produktami, jeśli chodzi o przyspieszenie utraty tłuszczu.

Ale gdybym musiał wybierać między PhenQ Vs Phen375 – wybrałbym PhenQ, ponieważ okazało się, że lepiej tłumi apetyt i zwiększa energię.

Ponownie, to jest moja osobista opinia. Phen375 nie jest złym produktem, myślę tylko, że są lepsze alternatywy.

Gdzie kupić PhenQ?

Możesz kupić PhenQ z oficjalnej strony internetowej. W ten sposób zaoszczędzisz o wiele więcej pieniędzy niż kupując je z innych stron internetowych.

Obecnie kupują 2, otrzymują 1 darmową ofertę promocyjną. Oznacza to, że otrzymasz dodatkowy miesięczny zapas, aby zoptymalizować postęp utraty tłuszczu.

Nie zapominaj, że ten produkt jest silnym spalaczem tłuszczu. Jest o wiele silniejszy niż większość produktów dostępnych na rynku.

Dolna linia

Rynek jest zalany słabymi i niedostatecznymi produktami odchudzającymi. Większość z nich tak naprawdę nie działa, ponieważ brakuje im naukowo popartych składników.

Tutaj PhenQ odróżnia się od wszystkich innych spalaczy tłuszczu na rynku.

Jest wspierany przez naukę i zawiera kilka wysokiej jakości składników, które pomogą Ci szybko osiągnąć cele związane z odchudzaniem.

Dzięki prawie 200 000 zadowolonych klientów, stał się jednym z najpopularniejszych, ale najsilniejszych produktów odchudzających roku.

Przestań marnować pieniądze na produkty, które nie działają. Możesz wypróbować ten produkt bez żadnego ryzyka, ponieważ istnieje 60-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.

1 BOTTLE
$69
Retail: $79.95
Save $10 Right Now!
buy at the official website »
2 BOTTLES + 1 FREE
$139.90
Retail: $239.85
Save $99.95 Right Now!
buy at the official website »
3 BOTTLES + 2 FREE + FREE Advana Tone
$189.95
Retail: $399.75
Save $209.80 Right Now!
buy at the official website »

kliknij tutaj, aby zamówić PhenQ z oficjalnej strony »

KUP TERAZ »
Gravatar Image
Zahra Thunzira is a Jakarta-based nutritionist and gym instructor. She’s also an adventure travel, fitness, and health writer for several blogs and websites. She earned her Master degree in Public Health from University of Indonesia.