Revízia doplnku imunitnej obrany zinku: Preukázalo sa, že zvyšuje imunitný systém

Posted on

Imunitný systém je sieť tkanív, buniek a orgánov, ktoré chránia vaše telo. Imunitný systém nesie zodpovednosť za to, čo vaše telo potrebuje a čo nie. V niektorých prípadoch, napríklad pri primárnej imunodeficiencii, váš imunitný systém nefunguje správne alebo chýba. Zdraví ľudia reagujú na patogény, ako sú vírusy, parazity a baktérie, ktoré ohrozujú vaše zdravie. Toto hodnotenie imunitnej obrany poskytne vynikajúci prehľad, pretože imunitný systém je komplexný a je prvou obrannou líniou.

Čo je imunitná obrana ?

Švajčiarske výskumné laboratórium, sro vyrába imunitnú obranu. Preto si môžete byť istí, že lieky sa vyrábajú vedecky a vytvárajú produkt na podporu zdravia, ktorému môžete veriť.

Doplnok zinku pomáha zvyšovať a posilňovať imunitný systém. Mali by ste si ju kúpiť, pretože imunitný systém hrá dôležitú úlohu vo vašom zdraví a celkovom zdraví. Ak je vaša imunita slabá, nemôže odradiť vírusy, znečisťujúce látky, toxíny a baktérie. To je, keď máte pocit, že ste spustili a ochoriete.

Potrebujete zaistiť svoj imunitný systém pomocou tohto doplnku zinku. Lieky sú malé pastilky, ktoré užívate perorálne. Informácie o nich môžete rýchlo získať v mnohých recenziách imunitnej obrany online. Majú esenciálne antioxidačné vitamíny. Užívanie týchto zinkových doplnkov pomôže pri posilňovaní imunitného systému.

Musíte však vedieť, že nefungujú okamžite. Váš organizmus potrebuje čas na rozloženie doplnku a na uvedenie vitamínu do činnosti. Nie je to ako IV, ktorý tlačí doplnky priamo do vášho krvného riečišťa a spôsobuje okamžitý účinok.

Imunitná obrana: Prečo je to populárne?

Doplnok je užitočný, ak chcete zostať zdravý a vyhnúť sa chorobám. Dodatok je ľahko prístupný. Môžete si ich kúpiť online alebo si ich objednať v miestnej lekárni. Spravovanie tohto doplnku je tiež jednoduché. Konzumuješ ich ústne a rýchlo sa rozpustí v ústach.

Okrem toho sú sladké alebo chutné; preto ich môžu používať malé deti. Majú všetky oxidačné vitamíny, ktoré potrebujete v jednom Lozenge. Majú vitamíny ako vitamín C, čo je posilňovač imunity, vitamín B, ktorý podporuje biochemické reakcie vo vašom imunitnom systéme a vitamín E, ktorý je silným antioxidantom a pomáha telu bojovať s infekciami.

Doplnok tiež pracuje veľmi rýchlo v porovnaní s prírodnými metódami. Keď ich užijete, potrvá to iba niekoľko hodín, kým sa dostanú do krvného obehu. Doplnok nemá veľa vedľajších účinkov a môžete ich užívať aj bez lekárskeho predpisu.

Aké sú zložky?

Zloženie imunitnej obrany

Ak chcete vylepšiť svoj imunitný obranný systém, musíte použiť tieto doplnky. Majú antioxidanty, minerály a vitamíny.

Vitamíny E a C sú tiež veľkým množstvom týchto pastiliek. Vitamíny ničia radikály v krvi a zlepšujú prirodzený imunitný systém vášho tela. Vitamín D, ktorý znižuje riziko vírusových infekcií, ako sú infekcie dýchacích ciest, je tiež zložkou. Vitamín D znižuje tvorbu prozápalových zlúčenín, ktoré spôsobujú infekcie.

Beta-karotén je tiež silný antioxidant, ktorý zvyšuje imunitné funkcie a zmierňuje zápaly. Beta-karotén zvyšuje počet bielych krviniek v tele.

Doplnok obsahuje zinok, ktorý posilňuje biele krvinky pri boji proti patogénom, vírusom a baktériám, ktoré môžu napadnúť vaše telo.

Výhody doplnku imunitnej obrany

Zvyšuje počet bielych krviniek

Imunitný systém je systém orgánov, ktorý chráni vaše telo pred napadnutím patogénmi. Doplnok zvyšuje počet bielych krviniek v tele. Existujú dva typy bielych krviniek, lymfocyty a fagocyty.

Fagocyty zjedia akýkoľvek organizmus, ktorý môže napadnúť vaše telo, zatiaľ čo lymfocyty pomáhajú telu zapamätať si útočníkov a zbaviť sa ich.

Chráni slezinu

Slezina je nevyhnutným orgánom v ľudskom tele. Je to najväčší lymfatický orgán u ľudí. Orgán tesne pod rebrami je miestom, kde sa doplňuje väčšina leukocytov a lymfocytov.

Neutralizuje toxíny

Pomocou liekov proti imunite môže vaše telo toxíny neutralizovať. Vaše telo môže produkovať toxíny alebo môže pochádzať z prostredia. Keď pastilky neutralizujú toxíny, biele krvinky ich vykopnú a odstránia.

Doplnok tiež aktivuje proteíny v tele známe ako „doplnok“, ktorý je súčasťou imunitného systému. Doplnky zabíjajú infikované bunky, vírusy a baktérie.

Zvyšuje pasívnu a adaptívnu imunitu

Vaše telo si „požičiava“ pasívnu imunitu z iného zdroja a trvá iba niekoľko dní. Doplnok pomáha posilniť vašu pasívnu imunitu. Vaše telo si počas svojho života vyvinie adaptívnu imunitu.

Doplnok pomáha telu, keď kostná dreň nie je schopná produkovať dostatok bielych krviniek.

Vedľajšie účinky imunitnej obrany

závislosť

Použitím pastiliek sa vytvorí závislosť. Vaše telo si na ne zvykne natoľko, že bez nich nemôže správne fungovať. Telo si zvykne na posilnené doplnky a kostná dreň nevytvára dostatok bielych krviniek.

Tolerancia voči liekom

Pri dlhodobom používaní pastiliek je vaše telo tolerantné voči droge. Tolerancia na lekársky predpis znamená, že telo po určitom čase nebude mať z lieku žiadny úžitok.

Ako sa podáva / užíva?

Lozenge užívate ústne každé 2 hodiny. Každá Lozenge obsahuje 2,5 mg vitamínu C. Má tiež elementárny zinok pri 3,5 mg (35%). Neužívajte viac ako štyri pastilky za deň. Mali by ste nasávať jednu Lozenge vždy po dvoch hodinách. Akonáhle je v ústach, sliny ju rozpustia a začne uvoľňovať liek do tela. Má sa rozpúšťať pomaly a účinky sa neodštartujú okamžite.

Pastilky obsahujú eukalyptus alebo mentol, ktorý pomáha upokojiť a ochladiť hrdlo.

Kto je vhodný na imunitnú obranu?

Existujú rôzne typy osôb, ktoré môžu obohatiť svoj imunitný systém doplnkom. U ľudí, ktorí majú základné ochorenie, ako je ochorenie obličiek alebo pečene, cukrovka, rakovina, HIV alebo AIDS, alkoholizmus, je väčšia pravdepodobnosť, že budú mať potlačený imunitný systém. Patria medzi skupiny ľudí, ktorí potrebujú vziať imunitné pastilky, aby posilnili svoj imunitný systém.

Ľudia, ktorí už dlho užívajú drogy, majú slabú imunitu. Niektoré silné lieky poškodzujú váš imunitný systém a pomocou tohto doplnku by ste mali zvýšiť imunitu.

Keď starneme, imunitný systém slabne. Starší ľudia majú slabý imunitný systém v porovnaní s ľuďmi stredného veku. Starší ľudia sú tiež schopní užívať lieky na posilnenie svojho imunitného systému.

Možno bude potrebné, aby malé deti posilnili svoj imunitný systém. Adaptívny imunitný systém vášho tela sa v priebehu času vyvíja. Deti môžu zvýšiť svoju adaptívnu imunitu tým, že si užijú pastilky.

Ako a kde si môžete kúpiť imunitnú obranu?

Získanie imunitnej obrany na predaj je ľahké. Mnoho liekov online predáva drogu. Jeden obchod, ktorý predáva doplnok, je immunedefence.com. Ponúkajú rôzne balíčky podľa vašich potrieb. Je lacný a dodávka je rýchla. Môžete si ju kúpiť aj na prepážke v kamennom obchode vo vašej lokalite.

Droga nevyžaduje lekársky predpis, ale nemali by ste liek nadmerne používať alebo zneužívať.

Dodávajú a ako rýchlo?

Odpoveď je áno. Immunedefence.com doručí vaše pastilky rýchlo. Ponúkajú tiež bezplatnú prepravu a ak produkt z akéhokoľvek dôvodu nespĺňa vaše potreby, môžete ho vrátiť neotvorený a nepoužitý. Za svoje peniaze dostanete stopercentnú refundáciu.

záver

Imunitná obrana uvedená vyššie posilňuje vaše systémy, aby vás ochránila pred cudzími telesami a chorobami, ktoré by vám mohli uškodiť. Potrebujete, aby správne fungoval, aby ste zaistili, že budete pokračovať v každodenných činnostiach bez akýchkoľvek problémov. Používanie imunitnej obrany je skvelý spôsob, ako zvýšiť imunitu a zostať zdravý.

Objednajte si teraz ponuku imunitnej obrany »

KÚPTE TERAZ »
Gravatar Image
Zahra Thunzira is a Jakarta-based nutritionist and gym instructor. She’s also an adventure travel, fitness, and health writer for several blogs and websites. She earned her Master degree in Public Health from University of Indonesia.