TestoGen İnceleme ve Bulgular: Bir Evidence Based İnceleme

Posted on

TestoGen alanında büyük bir üne yarattı  testosteron güçlendiriciler . Şüpheye yarar için,  TestoGen doğal bileşenler içeren bir testosteron güçlendirici  gibi  D, Aspartik Asit (DAA), B6 Vitamini, çemenotu, Çinko, ginseng özü Tribulus terrestis, selenyum ve kolekalsiferol .

Testogen İnceleme - Ne En İyi Testosteron Booster yapar?

Daha net olmak gerekirse, bu ek üretmek için kullanılan bileşenler, bu olası istenmeyen yan etkileri azaltacaktır tamamen değil ise, önlemek ya da yardımcı olacaktır organik  TestoGen .

TestoGen bilimsel olarak test edilmiş ve kullanıcılarına elde edilen olumlu eleştiriler bir yana güvenli ve etkili olduğu kanıtlanmıştır. Erkekler testosteron güçlendiriciler birincil kullanıcılardır.

Erkeklerin yaşı da testosteron seviyesi olarak bilinen onların erkeklik hormonu üretimi ile ters orantılıdır. erkekler yaşlandıkça, onların T-seviyesinin üretimi kademeli olarak kapanır.

Öte yandan, yaşlı erkekler testosteron güçlendiriciler sadece kullanıcılar değil. sporcular ve vücut geliştiriciler gibi bile gençinsanlar genellikle fiziksel özelliklerini iyileştirmek için testosteron güçlendiriciler alır.

Tabii ki, testosteron seviyesinin artırılması böyle diyet takviyeleri alarak birincil nedenidir.

Testosteron erkeklerin çok önemli bir yönüdür. Aslında, onların testosteron üretimi büyük oranda sadece fiziksel değil aynı zamanda duygusal ve psikolojik olarak etkiler.

Testoterone eksiklik erkeklerin genel faaliyetlerini etkilemektedir. Bazen sosyal ilişkiler tutmak için daha zor hale veya iş nedeniyle duygusal ve psikolojik etkileşimler alışılmadık yorucu olduğu görülüyor.

TestoGen Doğal Malzemeler nelerdir?

TestoGen oluşur sekiz (8) ana bileşenler namely- D aspartik asit (D-AA), B6 ​​vitamini, çemen, Çinko, Ginseng özü, Tribulus terrestis, selenyum ve kolekalsiferol.

Bunlar testosteron seviyesini artırma bireysel etkinliğini sahip tüm doğal unsurlarıdır. Bu bir ek birleştirilir ise inanılmaz bir sonuç bekliyoruz.

Bu tüketiciler çok TestoGen etkileri memnun nedeni budur. kısaca daha iyi TestoGen takdir bu doğal maddeler her biri tarif edelim.

 • D, Aspartik asit (D-AA)  

Amino asitler insan vücudunda çeşitli önemli işlevlere sahiptir. Bu amino asitler testosteron hormonlarının üretiminde yardımcı olur. D, Aspartik asit (D-AA) bir amino asit olup, bir testosteron güçlendirici olarak şaşırtıcı etkileri vardır. 

 • B6 vitamini

Eğer B6 vitamini ile birleştirildiğinde D aspartik asit (D-AA) daha etkili olduğu biliyor? B6 vitamini amino asidin başka bir türüdür.

Çalışmalar amino asitler ve diğer uçucu bileşenlerin Bu iki tip kombinasyonu erkek testosteron mükemmel bir seviyeye neden olacağını ortaya koydu. Neyse ki, TestoGen onun maddeler listesinde bu vardır.

 • çemen otu

Bu muhtemelen bu kelimeyi duymak ilk gelişim. Çemen yaygın bitkisel ilaç olarak kullanılan bir bitkidir. çemen en önemli kısmı tohumudur.

Çemen en tohumlar bazı reçete ilaçların ana maddeler olarak kullanılmaktadır. Aslında, testosteron güçlendiriciler gibi takviyeleri ana bileşenlerinden biri olarak çemen kullanın. Testogen bunun için en iyi örnektir.

 • Çinko

Çinko minerali türü ve TestoGen başlıca bileşenlerinden biridir. Mineraller esasen daha iyi işlemesi için bizim vücut tarafından ihtiyaç vardır. vücudumuzda sistemler Çinko faydaları güveniyor.

Vücudumuzun sistemlerinde daha az yüz enzimler onun tarafından düzenlenir değil. tam tahıllar, ıstakoz, istiridye, kırmızı et gibi gıdalar çinko büyük kaynaklarıdır.

 • ginseng Özü

Ginseng, özellikle Asya’da ‘tüm otlar kralı’ olarak bilinir. Onun özü yılda doğal bir afrodizyak olarak kullanılmaktadır. Ginseng özü doğal dolayısıyla, bu TestoGen desteğini üretmek dahildir, testosteron düzeyini artırmak ve edebilirsiniz.

 • Tribulus terrestis

Tribulus adresleri iltihabı terrestis. Aslında, çalışmalar testosteron seviyesini artırma etkinliğini ortaya koyuyor. Şu anda, Tribulus terrestis TestoGen için hayati önem maddesi olarak kullanılır.

 • Selenyum

TestoGen sadece testosteron düzeyini artırmak değil, aynı zamanda vücudun detoksifiye etmez. İyi bir düzenleme ve organları ve diğer hormonların daha iyi işlemesini sağlamak için vücudun detoks önemlidir.

Selenyum TestoGen muhteviyatı dahil edilir ve detoxifier olarak hizmet eder, bir anti-oksidan.

 • kolkalsiferol

D Vitamini vücudumuzun diğer önemli bileşenidir. Kolkalsiferol kolekalsiferol ve vitamin D3 olarak bilinen bir vitamindir.

Bu, birden fazla estrojen üreten vücut engeller. TestoGen doğal maddelerden biri olarak cholcecalciferol içerir.

ek olarak TestoGen alarak yararları nelerdir?

Biz TestoGen aldıktan sonra keyfini pek çok faydaları vardır. Muhtemelen bunlardan bazıları biliyorum ama yine de bilmediğin şeyler olabilir. Bize TestoGen alarak faydalarından birkaç açığa edelim.

 • Seks Sürücü Artırıyor
 • İdeal kas birikmesi
 • yükseltir Dayanıklılık
 • Enerji Seviyesi geliştirir
 • uyarır Metabolizma
 • Böyle ruh hali, yorgunluk, sinirlilik, böylece konsantrasyon eksikliği, depresyon ve negatif fiziksel, psikolojik veya duygusal ifadeleri azaltmak yardımcı olur.

TestoGen yan etkileri nelerdir?

Daha önce de belirttiğimiz gibi, TestoGen doğal maddelerden oluşuyor. Böylece, kullanıcı alerjisi veya diğer sağlık sorunları varsa olması dışında hiçbir önemli yan etkileri vardır.

Tüketici sağlığı sorunları varsa, ek kullanmadan önce bir doktor veya sağlık meraklısı danışmanız tavsiye edilir. Akne ve ruh halinde ani değişiklik TestoGen etkilerinin küçük durumlardır. Ürün ve okunaklı satıcıların fiyat farkı da tetsogen satın bir sorun olabilir.

Yapılacak en iyi şey, kendi kendine araştırmalar yapmak veya testosteron güçlendiriciler içine bir arkadaş ya da kimse istemektir.

Nasıl TestoGen İşleri?

dört kez, en fazla bir-iki gün alındığında TestoGen iyi çalışır. her yemekten sonra TestoGen bir kapsül alınması tavsiye edilir ve bir gün içinde maksimum doz sadece dört kapsül kadardır.

Daha hızlı bir sonuç için uygun bir diyet ve egzersiz dahil etmek için büyük bir avantajdır.

TestoGen onların testosteron seviyesini artırmak için onu almaya ve belirli fiziksel özellikleri geliştirmek niyetinde yaşlı erkek, sporcular ve vücut geliştiriciler için iyi çalışır.

TestoGen doğal maddeler testosteron seviyesinin güvenli ve verimli üretime yol açacaktır. Vücut yağ yanmış olacak ve fiziksel aktiviteler sırasında şımartılacaksınız enerji sonra idealdir kas kütlesinin geliştirilmesinde yardımcı olacaktır dönüştürülecektir.

Düşük testosteron seviyesi erkekler yatak performansını etkiler. Neyse ki, TestoGen ölçüde kişinin cinsel hayatını yeniden yardımcı inanılmaz bir ekidir.

İyi haber var! Eğer TestoGen üç (3) şişe satın alırsanız, mutlaka ücretsiz başka iki (2) şişe alacak! Bunun dışında, ayrıca bir ücretsiz e-kitap alabilirsiniz.

Testogen Öncesi ve Pictures sonra

TestoGen My Deneyimi

Eğer benim gibi iseniz, gördüğünüz her şeyi güven ve web sitelerinde okuyun ve testosteron güçlendiriciler deneyimli ve size doğru görüş ve onlar hakkında gerçekleri söyleyebilirim insanlardan daha öğrenmek istiyorum olmaz. Bu TestoGen inceleme ile gelip istediği nedeni budur – sadece bu ürün iyi bir şekilde hayatımı değiştirdi çünkü, aynı zamanda Benim deneyimleri yararlanmak ve nereye gittiğinizden bilmek istiyorum çünkü.

Ben testosteron güçlendiriciler kullanımına ilişkin benim nedenleri ağırlıklı bedenim fitness ve benim kas büyümesini geliştirmek benim arzu odaklı söyleyerek başlayacak. Bu özellikleri geliştirilmesi benim ve refahı için gerekliydi. Sağ testosteron güçlendiriciler seçerken Dolayısıyla, hep aşağıdaki hususlar göz önüne alın:

 • Güvenli ve etkili maddeler : Birçok erkek onlar ürünlerin bu tip onlarla sürüklemek olabileceğini yan etkileri hakkında endişeliydi üzerinde kazanmıştır ün nedeniyle testosteron güçlendiriciler kullanmaktan kaçındıkları, bu yüzden her zaman, böylece orada en güvenli öğeler için baktım sağlığım tehlikede koymak değildir. Biraz ayrıntılı bir araştırma yaptılar ve iyi bir testosteron yükseltici içermelidir güvenli malzemelerle ilgili herkesi sordu, ben TestoGen ve doğal maddeler hep gerekeni olduğunu sonradan karar verdi. Yukarıda görebiliyordu gibi, malzemeyi tüm doğal ve takviyeleri vücudunuzun aktif ve sağlıklı kalmasını yardım etme amaçlı olarak işlev. Hiçbir olumsuz yan etkileri göz önüne alınması gereken nedeni budur.
 • Etkili bir formül: bileşenlerin bir kombinasyonu da çok önemlidir. Formülü klinik olarak testosteron seviyelerini artırmak için kanıtlanmış olması gerekir. Aksi halde, bunu güven olmaz. Yukarıdaki tüm bileşenler ve bunların dozaj test edilmiş ve iyi hissetmesini ve sağlıklı olmak için ihtiyaç duyduğumuz vücut fonksiyonlarını Testosteron düzeylerinin ayarlanması ve iyileştirmede gerçekten iyi çalışması için ispatlanmıştır.
 • İyi yorumları ve iyi sonuçlar: Sağ testosteron güçlendirici seçerken başkalarının görüşlerini gerçekten faydalıdır. Sadece onlar üreticileri tarafından söylenmişti ne pekiştirmek, aynı zamanda size bunları kendiniz kullanmak için yeterli güven verecektir. Çok iyi sonuçlarla Ürünler yanı beden ve zihin için yararlı olabilir ve TestoGen birçok güvenilir orada insanlar tarafından mükemmel olarak gözden geçirildi ürünlerinden biridir: fitness eğitmenlerinin spor insanlara ve 50 yaş ve üzeri erkeklerin bile kombine Bu görüşler sonuçlarla gerçekten beni TestoGen seçim yapılmış fark olabilir.

Ben piyasada mevcut ve ben TestoGen benim ilk tercihi olmadığını söyleyerek başlamak olacak kadar çok seçenek arasından TestoGen neden seçtiğini Artık merak edebilir, ama kesinlikle benim sonuncusu kalacaktır. Bu üründe çok eminim ve ben bunu kullandıktan sonra elde edilen sonuçlarla çok memnunum. TestoGen benim için doğru bir seçim olduğunu neden görmek için okumaya devam edin.

 1. Her şeyden önce, ne gerçekten beni bu ürünün sadece doğal malzemelerle yapılmış olmasıydı seçin. Sen doğal maddeler kadar önemli olmasının nedeni kendinize sorun ve nasıl onlar aslında diğer yapay takviyeleri daha büyük bir etkiye sahip biliyoruz yapabilir. o testosteron güçlendiriciler söz konusu olduğunda Eh, doğal formüller gerçekten işe sadece onlar olduğunu bilmelidir. Onlar test edilmiş ve kanıtlanmıştır şekillerde çalışırken yağ kaybı ve artan libido için kas kazanımlar itibaren, gerçekten işlev görür.
 2. Başkaları size elde etmek istediğiniz sonuçları sunabilir en önemli maddeler bazı eksikliği gibi, TestoGen anda piyasadaki en karmaşık formülü olduğunu öğrenmek için sürpriz olabilir. D-Aspartik Asit, D vitamini, Çinko ve Bunlar düzenli olarak doz aldıktan sonra olmasını istediğiniz iyi sonuçlar sorumludur: TestoGen dört erkeklerin testosteron seviyelerini artırmak için gereken malzemeyi-olmalıdır içerir.
 3. Benim tanıdıkları bazı TestoGen aldıktan sonra tabi tutulduğu ve bu gerçekten bana kendimi denemek için güven verdi iyi ve hızlı değişiklikler tanık şansı vardı. Bunlar bana benim ve ihtiyaçları için en uygun ürünü seçmek yardımcı okumak olumlu eleştiriler ile birleştirdi.
 4. Fiyat da sağ testosteron güçlendirici seçiminde önemli bir etken oldu. Sadece ben denedim ve memnun değildi diğer güçlendiriciler daha ucuzdur öyle, ama aynı zamanda uzun süre için uygun fiyatlı olduğunu ve açıkçası beni bir süredir TestoGen sadık kalmak yaptı.

Ne de olumlu etkiledi formülü yükseltme ve müşteriler denemek için daha istekli ve ürüne sadık kalabilir şekilde onu geliştirmeye üreticinin ilgi oldu.

2018 başında, formül onların testosteron düzeyini artırmak isteyen biri için bu kadar gerekli olan daha Çinko ve Magnezyum, zenginleştirilmiştir. Dahası, dozlar biraz değiştirilmiş ve bu benim kas büyümesi ve kilo kaybı daha da fazla olumlu etkilere sahip olduğunu kanıtladı. Yeni formül hakkında söyleyebileceğim tek şey gerçekten eskisine göre daha üstün olmasıdır. Sadece birkaç ay içinde, geçen yıla oranla büyük bir fark olduğunu olabilir.

Şimdi dozaj ve ben TestoGen alarak başladığımdan beri yaşadığım sonuçlarına sevk edecektir:

Eğer herhangi bir zamanda, günde dört tablet almak başında tavsiye edilir bile, ben bu kadar büyük bir dozaj vücuduma herhangi bir zarar vermez kuşkuluydu gibi, sadece üç alarak başladı. Çok tazelenmiş ve enerjik hissetmeye başladı Yavaş yavaş, üç haftalarca ve her ay kapalı biriyle güçlendirici bisiklet, günde dört tablet almaya başladı. Bu şekilde, vücudunuzun buna alışması etmediğini ve verim kaybı olmadığından emin olun.

Ne sonradan öğrenilen yukarıda belirtilen aynı nedenle, yarım bir yıl sonra bütün bir ayı çıkarmak iyi olduğunu oldu. Ben de pratikte koyup benim iyi ruh halleri ve yüksek libido ben tabletleri almaya devam etmedi ay içinde herhangi bir değişiklik yaşanmadığı fark şaşırdı. Birazdan dozaj Gerçekten hayatını değiştirebileceğini biliyordu zamandır. Ve o yaptı. İş yerinde gerçekten enerjik hissettim ve dürüstçe ben sunmaya başladı herhangi meydan hayatını almaya hazırdı. Benim cinsel performans yüksek testosteron güçlendiriciler hakkında olumsuz yorumlar o bölgede başarısızlıklar için beni hazırladı bile arttı. Ve hemen hemen, yaşımdan daha genç hissettim.

Bu ürün ile benim deneyim büyük bir resim etmesinin sizin için, benim ilerleme hakkında sizi bilgilendirmek içindir derinlemesine bir TesoGen inceleme, sağlayacaktır:

1. hafta:

birinci haftasında, ben bedenimde ya zihnimde ilgili hiçbir önemli değişiklikler hissetti. Ben gündüzleri sorun eğitim alarak başlamış, bu yüzden sadece ilk haftasında akşamları çalışmak başardı ama zihinsel, ruh halim biraz önceki hafta ile karşılaştırıldığında geliştirilmiş oldu. Ben ilk günlerinde farklı ruh halleri olduğunu hatırlamıyorum, ama önceki hafta ayrıca karakterize gibi o, benim için olağan bir şey oldu.

Hafta 2:

Ben gerçekten enerjik ve mutlu uyandım fark etmek gerçekten etkilendim. Sadece ben daha az yorgun hissetti yaptım, ama çok üretken olmak gerçekten istekli olduğunu ve dünyayı fethetmek istiyordu. İşten başka bir şeye enerjimi odaklanmak gerektiği gibi Fiziksel olarak, yanı gündüzleri çalışmak için ihtiyacı hissetti. Benim gücü bir değişiklik fark ve ben spor salonunda normalden daha fazla zaman harcamak başardı. Gerçekten beni şaşırttı ben eskisi gibi çalıştıktan sonra, ben, bitkin hissetmedim olmasıydı.

3. Hafta:

Üçüncü hafta içinde, ben zaten kaslarım daha fazla gösterilmiyor başlamıştı fark. Benim biceps büyüyen ve Ben de normalden daha fazla çalışma dışarı bile olsa, herhangi bir kas ağrısı veya yorgunluk hissetmedim gerçeği etkiledi görebiliyordu. Zihinsel, ben aynı zamanda gerçekten motive ve rahat hissettim. Ben çevresinde birçok şeylere dikkat fark ettim ve hatta hafızam dürüst, geliştirmeye başladı. Bu hafta boyunca, benim cinsel performansları yanı iyileşirken – anlamlı, ben söylemeliyim. Bir cümlenin bu hafta açıklamak için olsaydı, bunu en verimli biri olduğunu söyleyebilirim. Her şeye odaklanmak ve hala aktif olabilir.

4. Hafta:

Bu hafta gerçekten TestoGen ile devam etmek beni ikna etti. Benim kas tonusu ile ilgili büyük bir iyileşme göreceksiniz çünkü sadece, aynı zamanda benim zihniyet gerçekten değişti çünkü. Açıkça düşünmek ve yapmak istediğim her şeyi odaklanabilir. Motivasyon ve enerji Beni ayakta tutan ve gerçekten zihinsel olarak güçlü hissetti. Sonuçlar daha da hızlı görünmeye başladı gibi bu hafta, dört tablet her yemekten önce bir gün ve bu gerçekten değişti her şey almaya başladı.

5. Hafta:

Doğrusu, 5. haftada, ben ne kadar kilo kaybettiğini görmek için tartıldığım karar verdi. o Çok hızlı kilo olduğunu çok endişeli gibi eşim, bunu yaparken ısrar etti. Benim diyet değiştirmeden neredeyse 3 kilo kaybettiğini öğrenmek için sürpriz oldu, ama bunun yerine yağ, ne için özlem oldu şeyi kazanmış, inanıyoruz: kas tonusu. Benim karın oldukça iyi görünüyordu ve bu yüzden benim biceps yaptı. Onlar büyümeye başladı ve ben o ay boyunca kavuşmuştur her şeyi gerçekten memnundu.

6. hafta:

Haftanın 6 boyunca, benim ağırlık, kas tonusu ve özellikle benim yaşam tarzı ile zaten mutlu oldu. enerji mevcut olmaya devam etti ve bu yüzden benim dikkat süresi yaptı. Ben daha az uyku ve daha fazlasını ve beni motive Bu son bir ay içinde daha sağlıklı ve mutlu bir hayat sürmek için olabilir. Başka hiçbir testosteron takviyesi ilerlememden beni çok gururlandırdı ve ben söylemeliyim – bu doğru yolda olmak gerçekten iyi hissettiriyor.

Önümüzdeki haftalarda, ben eğitim ve sağlıklı bir yaşam sürmenin devam etti. 1 haftalık duraklamalar sırasında, herhangi bir tatsız değişiklikleri yaşamadı.

Sonuç olarak, sadece ben çok TestoGen tavsiye söyleyebiliriz ve bunu sunmayı vaat tüm avantajları sağlayacak bir güçlendirici arıyor eğer bir seçimdir. hiçbir yan etkileri ile doğal bir madde olduğu için Benim için, dürüst bir hayat kurtarıcı olup, bunu aynı zamanda sizin için çalışacaktır eminim.

Sonuç

TestoGen umarım açıkça şeyleri görmek yapılmış her erkek için daha iyi bir değişiklik ve bu TestoGen gözden geçirilmesidir. Bu onların yaşam tarzı, beden ve zihni geliştirmek ve neyse, diğer ürünlerin aksine, verdiği sözleri tutar isteyen erkekler için çok iyi tasarlanmış bir üründür.

O testosteron erkekler için önemli bir bileşen olduğunu ve yaşlanma gibi doğal işaretleri düşünebilir belirtilerin bazıları şimdi ters olabilir unutmayın. kas tonusunu kaybetmek, artık hayatınızı ve ilişkilerinizi etkileyebilir gereken libido, sinirlilik ve yorgunluk azalmıştır. nedeni testosteron seviyesinin azalmasına dayanmaktadır, ama neyse, bu geliştirilebilir! TestoGen doğru dozda ile hızlı ve kolay ulaşılabilir olarak birçok avantaja sahiptir:

 • Günlük yaşam ve cinsel performansı artırır;
 • Daha uzun egzersiz aralıklarını keyfini sağlar;
 • kan basıncını azaltır;
 • Kaslarınızı Tonlandırır;
 • ilham ve gayretle sizi doldurur.

Bu ürünün en iyi parçalarından biri de iyi bir fiyata geliyor olmasıdır. Sen resmi web sitesinden sipariş ve bu ürünün hayatınıza ekler şaşırtıcı avantajlarından yararlanabilirsiniz.

1 BOTTLE
$59.99
Retail: $69.99
Save $10.00 Right Now!
buy at the official website »
2 BOTTLES + 1 BOTTLE FREE
$119.99
Retail: $209.99
Save $90 Right Now!
buy at the official website »
3 BOTTLES + 2 FREE + FREE EBOOK
$179.95
Retail: $349.99
Save $170 Right Now!
buy at the official website »

resmi web sitesi dan Testogen sipariş için buraya tıklayın »

Gravatar Image
Zahra Thunzira is a Jakarta-based nutritionist and gym instructor. She’s also an adventure travel, fitness, and health writer for several blogs and websites. She earned her Master degree in Public Health from University of Indonesia.