Vadiť Lab Pre ​​hodnotenie: výsledky, Výhody a vedľajšie účinky

Posted on

Mind Lab Pro je jedným z najpokročilejších nootropných účinnými doplnky na trh práve teraz.

S viac než 11 rôznych vysoko kvalitných surovín, to je všeobecne považovaný za vedúcu doplnok mozog.

Ale čo môžete očakávať od použitia tohto univerzálneho nootropic?

V tomto Mind Lab Pre ​​Review, budem zdieľať všetko, čo potrebujete vedieť o tomto produkte.

Chcete vedieť, či je to naozaj zlepšuje svoje kognitívne funkcie? Uistite sa, čítajte ďalej.

Čo je Mind Lab Pro?

Je pravdepodobné, že ste hľadali produkty, ktoré vám pomôžu zlepšiť pamäť, sústredenie a odolnosť voči stresu.

Že ste narazil na Mind Lab pre ale nie ste úplne istí, čo to je a ako to funguje.

Mind Lab Pro je to, čo nazývame nootropickou alebo mozgovej doplnok.

Tento produkt bol formulovaný tak, aby pomáhajú optimalizovať zdravie a funkciu mozgu. Ale robí tak v unikátnym spôsobom.

Použil som rôzne nootropic doplnky, ale zistil, že tento produkt je oveľa lepší ako jeho konkurenti.

Vzorec obsahuje 11 dôkazoch operadlom nootropiká optimalizovať viac mozgových dráh. Tieto dráhy zahŕňajú pamäť, rýchlosť spracovania, pozornosť a mnoho ďalších.

Vadiť lab PRO Ingrediencie

Dôvodom, prečo sa tento dodatok mozog dostal tak populárne, je, pretože je to úžasné ingrediencie.

Je to tiež dôvod, prečo som sa rozhodol, aby sa tento Mind Lab Pre ​​hodnotenie. Mám ešte vidieť iný nootropic doplnok priblížiť k účinnosti tohto produktu.

Každá zložka nájdené v Mind lab PRO je podporená dôkazmi . To je pravda – tie najlepšie ingrediencie na klinický doletu dávkach. Nenájdete žiadne BS zložky v tomto produkte.

Poďme sa bližšie pozrieť na zložkách a ako vám môže pomôcť.

Citicolin (Cognizin)

Citicolin je jedným z dvoch horných foriem cholínu pre mozog (druhá je alfa GPC). Používanie citicolin konkrétne Cognizin značka znamená Mind Lab Pre ​​hľadá najvyššiu kvalitu. Podľa niektorých štúdií, citicolin môže zlepšiť pracovné pamäť a výkonnú funkciu okrem toho, že neuroprotektívne (pre seniorov a mladých dospelých).

Formulátori mohol pridal o niečo vyššiu dávku, ale v kombinácii s ďalšími zložkami 250 mg je stále účinná.

N-acetyl-L-tyrozín

Kľúčovým neurotransmiter pre koncentráciu a pocity šťastia je dopamín. Jedným z najlepších spôsobov, ako zvýšiť dopamínu v mozgu, je prostredníctvom zvané aminokyseliny tyrozínu a špecificky s aceylated verzii s názvom N-acetyl-L-tyrozín (alebo NALT). Hoci NALT technicky zlepšuje koncentráciu cez dopaminergného systému, väčšina dôkazov sa zameriava na kognitívne uchovanie.

Jedna štúdia zistila, NALT pomohlo ochrániť pamäť proti stresu. Ďalšie ukázal NALT mohlo zvýšiť náladu v vojenského personálu, ktorí boli vystavení stresory, ako je chlad a nadmorská výška. Opäť platí, že 175 mg by mohla byť vyššia, ale s toľkými zložiek nižšou dávka je asi lepšie.

L-theanín (Suntheanine)

Pre zlepšenie uvoľnenie a kreativitu, existuje niekoľko ďalších dobre študovali nootropiká ako L-theanin. Štúdie v Ázii a Tichomorí Journal of Clinical Nutrition zistili, že L-theanin by mohlo zvýšiť alfa mozgové vlny namerané EEG strojov. Účastníci použiť iba 50 mg L-theanin a bolo zistené podstatné zvýšenie týchto mozgových vĺn, ktoré sú spojené s prietokových stavov a kreativity.

Suntheanine je pekné, ale pravdepodobne nie moc lepšie ako bežný výrobok. To jednoducho ukazuje svoj záväzok ku kvalite (a môžu účtovať viac ako výsledok).

Fosfatidylserín (PS Sharp Green)

Pokiaľ ide o bezpečné nootropiká ísť, fosfatidylserín je jedným z najlepších. Často považovaný za jeden z najlepších všeobecných kognitívnych Enhancer, existujú dôkazy o tom, že deti zápasí s ADHD môžu používať zlúčeniny špecificky liečiť ich symptómy. Pre ostatných ľudí, PS je vhodný pre zachovanie neurologické spojenie.

V jednej japonskej štúdie u starších jedincov, pomocou PS po dobu 6 mesiacov, by mohol zabrániť úbytku kognitívnych funkcií a skoré príznaky demencie. 3 týždne protokol pomohol Alzheimer pacienti znížiť svoje príznaky rovnako.

Bacopa monnieri (45% bacosides)

Pravdepodobne najznámejší (a dobre študoval) Ayurvedic bylina je Bacopa monnieri. Táto rastlina sa používa po tisíce rokov v Indii a pokračuje byť užitočné pre ľudí i dnes. Bacopa monnieri je podľa rozhovoru s Dr. Con Stough, jeden z najlepších nootropík možno použiť.

Početné štúdie preukázali, Bacopa môže znížiť úzkosť a depresia [9], zlepšiť vytváranie pamäti a najmä odmietnuť [10], a pomôcky všeobecne duševnej výkonnosti. To je kľúčovou zložkou, ktorá robí Alpha Brain tak účinný v klinických štúdiách a pravdepodobne má podobný účinok na myseľ Lab Pro.

Námorné borovica extrakt z kôry

Borovicové kôry extrakt je v nootropné svete relatívne vzácne napriek tomu, že veľa presvedčivé vedy je zálohovať. Táto funkcia umožňuje borovú kôru (tiež známy ako Pycnogenol) trochu hnedáka nootropikum. Jedna štúdia v časopise Journal of neurochirurgických vied z roku 2015 zistila, že zdravých dospelých vo veku 35 – 55 by sa mohla zvýšiť markery pamäti, zameranie, a rozhodovanie pri používaní borovicové kôry extrakt. Ďalšie štúdie ukázali, pomocou borovicové kôry extraktu môže znížiť “mieru zlyhania” o 4,46% vo viacerých testoch.

Leví hriva húb

Liečivé huby sú stále populárne v poslednej dobe, a leví hriva húb vedie cesta. To je jeden z tých vzácnych húb, ktorý má dôkazy o prispievať priamo do neurogeneze. Jedna štúdia zistila, 50-80 ročných mohla zlepšiť kognitívne schopnosti všeobecne pomocou levie hrivy po dobu 16 týždňov. Tam je tiež dôkaz hriva zlepšujúce nervy rastového faktora leví (NGF).

Rhodiola rosea (3% rosavins a 1% salidrosidov)

Rhodiola je mocný nootropic použité v boji proti stresu a chrániť duševné funkcie. Tam je veľa dôkazov naznačuje, rozchodnice je platný pre tieto účely, ale som trochu obavy s dávkovaním na mysli Lab Pro. To nevyzerá ako 50 mg bude stačiť, ale ak je tam jeden nootropic, kedy by zníženie dávok bude užitočnejšie ako vyššie dávky, je rozchodnica. Prečo?

Rhodiola doplnky fungujú na krivkou, kde je nižšie dávky skutočne stimulovať mozog inak ako vyšších dávkach (a často efektívnejšie).

Vitamín B6, vitamín B9, Vitamín B12

Zo zrejmých dôvodov, vitamínov skupiny B sú veľmi dôležité pre naše všeobecné a kognitívne zdravie. Nechám sa na vedu, ale stačí povedať, že s obsahom vitamínov B je prospešný bez poskytnutia príliš vysoké riziko nežiaducich účinkov.

Ako vidíte, tento výrobok má vás vzťahuje v mnohých ohľadoch. Väčšina nootropné doplnky len podporiť jednu cestu, ako je pamäť, alebo zameranie.

Vadiť lab PRO Výhody

Mind Lab Pro je vysoko účinný nootropic, ktorý má celý rad výhod.

Ja osobne používam ju docela často, aby mi pomohol zlepšiť mojej Focus, nálady a energetickej hladiny. Budem občas prepnúť to pre gorily Mind Rush v závislosti na tom, čo som to za použitia.

Takže, čo môžete očakávať, že pri používaní tohto výrobku? na mojej osobnej skúsenosti a tých druhých, môže ..

  • Zlepšiť Štúdium a učenie
  • Lazer Zameranie & koncentrácie
  • Zvyšuje pozornosť a povedomie
  • Elevate Mood
  • Kreatívne a abstraktné myslenie
  • Zvyšuje duševnú Pohon
  • Vylepšená Memory Recall

To je to, čo ja osobne a mnoho ďalších zažil pri používaní Mind Lab Pro.

Je to naozaj jeden z tých výrobkov, ktoré budete musieť vyskúšať na vlastné oči zažiť účinky.

Mali by ste vyskúšať?

Ak máte záujem optimalizovať svoje kognitívne funkcie Aj veľmi naznačujú, čo tento produkt vyskúšať.

Zvyčajne som celkom skeptický, pokiaľ ide o účinnosť týchto produktov.

VUT v Brne, Mind Lab Pro je určite jediná svojho druhu.

Dal som ju na skúšku a výsledky sú úžasné. Obrovský faktorom pre mňa je, že je zálohovaná vedou.

The Final Verdict

Nájdete veľa rôznych nootropných účinnými doplnkov on-line. Avšak, väčšina z nich sústrediť len na jeden aspekt mozgu.

Mind Lab Pre ​​poskytuje vysoko kvalitné vzorec, ktorý vám pomôže zlepšiť svoje kognitívne funkcie.

Podľa môjho názoru je to jediná svojho druhu a špičkový produkt, pokiaľ ide o nootropík.

1-Month Supply (1 Box)
$65.00
+ shipping & handling
buy at the official website »
3-Month Supply (3 Boxes) + 1 Box Free!
$195.00
+ free worldwide shipping
buy at the official website »
2-Month Supply (2 Boxes)
$130.00
+ shipping & handling
buy at the official website »

objednať Mind Lab Pro ® z oficiálnych internetových stránok »

KÚPTE TERAZ »
Gravatar Image
Zahra Thunzira is a Jakarta-based nutritionist and gym instructor. She’s also an adventure travel, fitness, and health writer for several blogs and websites. She earned her Master degree in Public Health from University of Indonesia.