Wydajność Lab Vision Review – # 1 Vision Suplement?

Posted on

Wizja wydajność Lab jest bezpieczny, naturalny i prawnej konkurencyjnej suplement wzmocnienie wzroku, która wspiera zdrowie plamki.

Szukasz tej przewagi konkurencyjnej w pracy, sporcie lub gier?

A może doświadczają zmęczenia oczu ekranem indukowane lub zmęczenie oczu?

Być może masz problemy ze słabym noktowizor, powolne koordynację ręka-oko, albo mniej niż wysokiej rozdzielczości wizji … jeśli tak, Performance Lab Vision mogłaby być rozwiązaniem dla Ciebie.

Dodatek wizja zaprojektowany, aby pomóc sportowców i graczy, ale który również twierdzi, że potencjalnie pomóc mnóstwo problemów związanych z przyciągającymi i dbać o długotrwałej opieki oka.

Czy to zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe?

Dowiedzmy Się.

Co jest wykonanie Lab Vision?

Wydajność Lab twierdzi, że jego wizja jest uzupełnienie wszystkich naturalnych wszechstronną pomoc poprawa wzroku, zaprojektowany, aby bezpiecznie obsługiwać pigmentu plamki dla wysokiego-res wzroku, zmniejszenie olśnienia i odzysku flash.

Twierdzi się również, aby pomóc w nocnym widzeniu, detekcja ruchu, czułość kontrastu i ciemne adaptacji (pozwalając oczy przyzwyczajają się do ciemności szybciej). Może nawet zwiększyć czas reakcji i koordynację ręka-oko – jeden powód, dla którego produkt jest wymieniony jako popularny graczy.

Wreszcie, jest również promowana jako ewentualnie pomaga zmniejszyć zmęczenie oczu i napięcie ekranem indukowanej wzroku, jak również pogorszenie wzroku związane z wiekiem.

A całkiem wyczerpująca lista dla każdego suplementu.

Produkt został zaprojektowany i formułowane przez Opti-NUTRA Ltd, firma z Wielkiej Brytanii. Jednakże produkt jest wytwarzany w New Jersey, USA, zarejestrowany w FDA, GMP certyfikowanym zakładzie.

Jak zawsze, zrobiliśmy pełny przegląd, aby zobaczyć czy Wydajność Lab Vision jest tak skuteczne, jak to brzmi.

Wydajność Lab Vision Składniki

Luteina i zeaksantyna 10 mg 2 mg (FloraGLO)

Dwa główne składniki czynne w wykonaniu Lab Vision są luteiny i zeaksantyny, dwie ciężko zbadane-backed odżywcze uznawane optymalizacji wzroku i funkcji.

Są to silne przeciwutleniacze karotenoidów, że klaster w „Plamka”, bit siatkówki, która umożliwia ostre widzenie.

Luteiny i zeaksantyny są znane w celu zwiększenia wydajności wizji i wspierać zdrowie oczu przez hartowanie szkodliwe działanie światła niebieskiego, znanego jako HEV (High Energy promieniowanie widzialne) – rodzaj światła dostarczonego przez tabletki, komputery, laptopy i telefony.

Kiedy światło niebieskie wpada do oka przez soczewki na siatkówce powstają trujące “wolnych rodników, które mogą spowodować uszkodzenie plamki i siatkówki.

Jest to rodzaj uszkodzenia plamki żółtej, który został połączony z zmęczenie oczu, zmęczenie wzroku, blasku i spraw oczu dalekiego zasięgu.

Wydajność Lab Vision wnosi luteiny i zeaksantyny w swoim wzorze tworzą ochronną powłokę żółty, w porównaniu do „wewnętrznej”, okulary, które absorbują i neutralizują niebieskiego, filtrowanie szkodliwych promieni światła niebieskiego, zanim dotrą one do plamki.

Luteiny i zeaksantyny także odżywiają i chronią funkcje oczu w jeden z następujących sposobów:

 • Ostrość wzroku: produkcji wysokiej rozdzielczości wizji, umożliwiając wyrazistość najdrobniejszych szczegółach wzroku na odległość.
 • Odzyskiwanie olśnienie: Włączanie fast wizja ponownego zysku po zaślepieniu lampą błyskową z reflektorów, słońce i ekranów.
 • Kontrast czułość: Niska wykrywanie światła subtelne odcienie światła i ciemności, zwłaszcza śledzenia ruchu przed trudnymi teł w słabym świetle i mgle.
 • Age-Related Problemy Vision: Badania kliniczne wyraźnie sugeruje, że luteiny i zeaksantyny za wsparcie plamki pigmentu może chronić oczy przed związanego z wiekiem zwyrodnienia plamki żółtej.

Europejska czarna porzeczka, 25mg

Kluczowym składnikiem suplementu Vision wydajność Lab jest czarna porzeczka.

Czarne porzeczki zawierają silne przeciwutleniacze zwane “antocyjanów. Jeden z tych antocyjanów ma fioletowy barwnik roślinny zwany C3G (Cyjanidyna-3-glukozyd), który pomaga siatkówki do regeneracji rodopsyny, związku, który aktywuje widzenie w nocy.

Razem, antocyjany, a C3G, wyostrzyć wzrok i wspierania zdrowego przepływu krwi do oczu. Ponadto pomagają one z zadaniowym wzroku brzmienie:

 • Adaptacja ciemność: zwiększenie Night Vision z szybciej niskim adaptacji światła.
 • Sygnalizacja oko Speed: przyspieszenie siatkówka-mózg sygnalizacji za szybki wizji i ułamku sekundy czas reakcji.
 • Zmniejszenie objawów zmęczenia wizualnej.

Europejski Extract borówki, 25mg

Borówki czarne dodatkowo wspierać przeciwutleniacze porzeczki z silnym matrycy o więcej niż 15 ciemnopurpurowych antocyjanozydy, tym więcej C3G dalszego poparcia rodopsyny.

Składników odżywczych w ciągu jagód są znane utrzymać kapilar oczu elastyczny wspierania przepływu krwi do siatkówki dla maksymalnej wydajności optycznej i zdrowia oczu.

Wyniki laboratoryjne wykorzystuje tylko wyciąg borówka, znormalizowana do dostarczania co najmniej 25% antocyjanozydy, z dzikiego hodowanych jagód, przetwarzanych szybko, aby zachować ich integralność odżywczej.

Szafran, 1mg

Szafran jest żywe złoto-czerwona przyprawa może wiesz jako jedna z najdroższych przypraw wagowych.

Wywodzi się z krokusy kwiaty i posiada cenny przeciwutleniacz profil z jej żółtych pigmentów roślinnych, Safranal i Crocin.

Te przeciwutleniacze chronią i odżywiają plamki pigmentu plamki żółtej, zwiększając przepływ krwi do oczu.

To poprawia zdrowie oczu i wyostrza wzrok wydajność z następujących funkcji:

 • Detekcja ruchu: Saffron wspiera dokładne, szybkie wykrycie drobnych ruchów mechanicznych.
 • Redukcja olśnienia: Saffron odżywia plamki, zmniejszając lampy i odblaski skutków niebieskich promieni świetlnych.

Astaksantyna, 1mg

Astaksantyna jest silnym antyoksydantem się w algach, jak również u zwierząt, które zużywają glonów.

Jest to różowo-czerwony ksantofilowy przeciwutleniaczem, który został pokazany w celu zwiększenia przepływu krwi, jak również dostarczanie składników odżywczych, tlenu i przyciągające podtrzymujące.

Astaksantyna Uważa wspieranie aktywnego, zasilanego wizję oprócz łagodzenia zmęczenie oczu.

Wydajność Lab źródła astaksantyny z naturalnych alg Haematococcus Pluvialis, ekologicznymi w ściśle kontrolowanych ustawień, aby dostarczyć ekologiczny dodatek znacznej czystości.

Jak działa Wydajność Lab Vision Pracuj

Według Wyniki Lab:

Wydajność Lab jest ewolucja odżywiania: nowe spojrzenie na suplementacji zaprojektowany, aby odblokować następnego poziomu wydajności ludzkiej. Aby zrealizować ten cel, Performance Lab intensywnie badania, testy i formułuje zaawansowanych suplementów diety, które funkcja całej wydajności zorientowanych szlakach biologicznych uaktualnić. Wzory skuteczności laboratoryjne wyposażone kombinacje składników odżywczych, które nie są widoczne w innych produktów na rynku.

Wydajność Lab zdobył reputację przy użyciu sprawdzonych składników oraz najnowsze osiągnięcia naukowe do tworzenia ultra czystych i skutecznych suplementów.

Wszystkie produkty Wyniki laboratoryjne, w tym widzenie, są odpowiednie dla wegan i są wolne od GMO, alergeny, soi, glutenu i sztucznych dodatków.

Jak tego użyć?

Weź 1-2 kapsułki z pierwszego posiłku dnia.

Dla uzyskania najlepszych rezultatów używać codziennie i konsekwentnie.

Wydajność Lab Vision Side Effects

Wydajność Lab Vision została sformułowana, aby być bezpieczne dla długotrwałego codziennego użytku, bez potrzeby rowerowej.

Przy użyciu wyłącznie naturalnych składników w dawkach badawczych oparciem, nie powinno być żadnych skutków ubocznych zauważyć podczas używania produktu.

Czy Wydajność Lab Vision Scam?

Składniki odległości Wyniki Lab Vision są sprawdzone i naukowo-backed, tak nie ma.

Producent Opti-Nutra jest także uznanym i zaufanym producentem suplement.

Wydajność Lab Vision Recenzje i Reklamacje

Firma świadomie zdecydowała się nie sprzedawać wydajności Lab Vision przez Amazon (lub nawet cegły i zaprawy sklepach jak GNC), stwierdzając, że ich linia produktów składa się z najwyższej wzorach gdzie klienci otrzymują lepszą ogólną obsługę i informacje o produkcie za pośrednictwem własnej strony internetowej.

Naturalnie to sprawia, że ​​uzyskanie bezstronne recenzje trudne.

Jednakże produkt został sprawdzony przez wiele stron najwyższego poziomu specjalistycznych suplementów na całym internecie, którzy wszystko danym Performance Lab Vision kciuki w oparciu o ich użycia, a jej ultra czysty profil składnik oraz jego dowód oparciem formuła składu.

Lab wydajność Vision: Pakunki, ceny i gdzie go kupić

Jeśli jesteś zainteresowany próbuje wydajności Lab Vision, lub dowiedzieć się więcej o konkretnej linii suplementów, znajdziesz więcej na stronie oficjalny Wyniki Lab

Butelka zawiera 30 kapsułek, który wynosi 30 dni lub 15 dni dostawa w zależności od tego, czy podjąć zalecane 1 lub 2 kapsułki dziennie

Ile to kosztuje?

 • 1 butelka: $ 50,00 (słownie + koszty przesyłki)
 • 2 butelki: $ 76.00 (oszczędność 5%)
 • 3 butelki: $ 108.00 (oszczędność 10%)

Darmowa wysyłka na cały dostępny na zamówienie ponad $ 200.

Gwarancję zwrotu Polityka i zwrotu pieniędzy

Stan wydajności Lab są tak pewni produktu, który otrzymał gwarancję 60-dniowy na swojej pierwszej kolejności Performance Lab Vision.

Jeśli nie jesteś w pełni zadowolony ze swoich wyników w tym czasie możesz wysłać do firmy, zwrot wszystkie maszyny / niewykorzystany produkt, a oni natychmiast zwrócimy Ci (minus koszty wysyłki).

Dostawa: Wydajność Lab stwierdza, że wszystkie zamówienia są wysyłane tego samego lub następnego dnia, z miejsc i kursów notowanych na swojej stronie www wysyłki.

Wydajność Lab Vision Za i przeciw

Zalety

 • Bezpieczny, naturalny i legalny.
 • Brak używki.
 • Popularne składniki badawczym.
 • Jeden z najczystszych wzorów dostępnych obecnie na rynku.
 • Cele wiele aspektów zdrowia oczu w jednej kapsułce.
 • Obejmuje impuls do konkurencyjnego wzroku dla graczy i sportowców, a rzadko kierowane problem z oczami.

Cons

 • Tylko dostępne za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej, czyli opinie są skąpe.

Wydajność Lab Vision Review: Słowa końcowe

Wydajność Lab korzysta z najlepszych w swojej klasie składników z badań dowodach poparte ich kopię zapasową i oczywiście ma dużo ambicji jej uzupełnienie Vision.

Z potencjalnie przyczyniając się do rozwiązania związanego z wiekiem zwyrodnienia plamki żółtej do zwiększenia swoich noktowizyjny czasy reakcji i / lub ewentualnie zmniejszenie zmęczenia oczu związane z ekranem, który plag wielu z nas, nie ma wątpliwości, że istnieje wiele wysiłku za tego dodatku.

Nie ma nic dziwnego, to szybko staje się popularny wśród graczy i sportowców poszukujących dodatkowej przewagi konkurencyjnej.

kliknij tutaj, aby zamówić wydajności Lab Vision z oficjalnej strony »

Gravatar Image
Zahra Thunzira is a Jakarta-based nutritionist and gym instructor. She’s also an adventure travel, fitness, and health writer for several blogs and websites. She earned her Master degree in Public Health from University of Indonesia.